Výsledky závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.07.2020



Triatlon - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kratochvíl Marek Triatlon Muži 7 01:34:16.9 1.
2. Renský Michal Triatlon Muži 30 01:36:42.2 3.
3. Gajdoš Dušan Triatlon Muži 66 01:36:57.7 4.
4. Holas Martin Triatlon Muži 113 01:37:27.4 5.
5. Martin Jiří Triatlon Muži 12 01:38:41.6 8.
6. Langenberger Lukáš Triatlon Muži 5 01:41:14.4 10.
7. Freiberg Petr Triatlon Muži 94 01:42:04.7 12.
8. Ďoubal Jan Triatlon Muži 109 01:42:05.3 13.
9. Šabata Josef Triatlon Muži 72 01:42:08.3 14.
10. Dostál Tomáš Triatlon Muži 14 01:42:39.8 15.
11. Tylš Marek Triatlon Muži 65 01:43:25.7 16.
12. Pařízek Dominik Triatlon Muži 64 01:43:50.8 18.
13. Nehyba Michal Triatlon Muži 97 01:43:53.1 19.
14. Matyáš Josef Triatlon Muži 84 01:43:56.9 20.
15. Rut Jiří Triatlon Muži 43 01:45:10.8 22.
16. Kligl Lukáš Triatlon Muži 48 01:45:12.4 23.
17. Štěpán Václav Triatlon Muži 36 01:45:21.3 25.
18. Jílek Lukáš Triatlon Muži 18 01:45:43.7 26.
19. Zika Adam Triatlon Muži 23 01:45:49.3 27.
20. Dyntar Radek Triatlon Muži 68 01:47:17.0 29.
21. Jirásek Jakub Triatlon Muži 45 01:47:36.4 30.
22. Kaválek Michal Triatlon Muži 83 01:48:43.7 32.
23. Michl Jakub Triatlon Muži 27 01:48:48.3 33.
24. Bohuněk Tomáš Triatlon Muži 8 01:48:56.5 34.
25. Nosek Filip Triatlon Muži 1 01:49:19.5 35.
26. Handl Michal Triatlon Muži 102 01:50:13.9 38.
27. Mervart Jan Triatlon Muži 59 01:50:18.8 39.
28. Lhotský Luděk Triatlon Muži 92 01:51:44.9 43.
29. Martínek Tomáš Triatlon Muži 114 01:52:15.0 46.
30. Staněk Honza Triatlon Muži 58 01:53:36.8 48.
31. May Petr Triatlon Muži 32 01:54:32.9 49.
32. Pacina Jakub Triatlon Muži 108 01:54:43.0 50.
33. Šimek Jan Triatlon Muži 54 01:55:04.7 51.
34. Peš Michal Triatlon Muži 63 01:55:41.5 52.
35. Vojtas Filip Triatlon Muži 67 01:56:34.7 55.
36. Krýsl Miroslav Triatlon Muži 89 01:56:55.8 56.
37. Valášek Patrik Triatlon Muži 106 01:57:14.9 57.
38. Jüptner Petr Triatlon Muži 35 01:57:42.1 59.
39. Divíšek Jiří Triatlon Muži 80 01:59:17.8 64.
40. Matouš Josef Triatlon Muži 111 01:59:49.8 66.
41. Michl Miroslav Triatlon Muži 62 02:01:48.3 70.
42. Vítek Lukáš Triatlon Muži 38 02:02:11.7 71.
43. Hejzlar David Triatlon Muži 107 02:06:21.2 78.
44. Silvan Tomáš Triatlon Muži 3 02:07:10.9 81.
45. Harant Jan Triatlon Muži 78 02:08:02.8 83.
46. Jančovič Roman Triatlon Muži 46 02:08:20.5 85.
47. Matouš Jiří Triatlon Muži 73 02:09:00.5 86.
48. Kůst Martin Triatlon Muži 61 02:10:27.9 88.
49. Volejník Václav Triatlon Muži 77 02:12:40.3 90.
50. Hübner Jiří Triatlon Muži 60 02:14:07.0 94.
51. Rut Martin Triatlon Muži 42 02:15:26.2 95.
52. Vít Richard Triatlon Muži 110 02:20:54.4 97.
53. Zeman Petr Triatlon Muži 40 02:21:31.3 99.
54. Zeman Jaroslav Triatlon Muži 87 02:25:21.6 101.
55. Mach Lukáš Triatlon Muži 90 02:28:01.6 105.
56. Richter Milan Triatlon Muži 25 02:31:38.5 106.
57. Vanický Jiří Triatlon Muži 71 02:50:52.8 109.
  Juran Kirill Triatlon Muži 29 DNF  
  Harant Filip Triatlon Muži 79 DNS  
  Šedivý Petr Triatlon Muži 19 DNS  

Triatlon - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeisková Markéta Triatlon Ženy 51 01:43:37.1 17.
2. Tylšová Daniela Triatlon Ženy 56 01:45:15.4 24.
3. Cejnarová Eliška Triatlon Ženy 31 01:50:59.4 42.
4. Vítková Klára Triatlon Ženy 37 01:52:46.6 47.
5. Jančová Monika Triatlon Ženy 69 01:56:00.5 53.
6. Richtrová Eliška Triatlon Ženy 22 01:56:05.3 54.
7. Richtrová Eva Triatlon Ženy 17 01:58:07.4 60.
8. Renská Lenka Triatlon Ženy 70 01:58:25.1 61.
9. Bernardová Tereza Triatlon Ženy 57 01:58:42.4 63.
10. Petráčková Adéla Triatlon Ženy 93 01:59:48.2 65.
11. Umlaufová Ema Triatlon Ženy 98 02:00:21.1 67.
12. Ornstová Eva Triatlon Ženy 103 02:00:36.0 68.
13. Tauberová Kateřina Triatlon Ženy 11 02:01:46.9 69.
14. Romančáková Jitka Triatlon Ženy 74 02:02:18.8 72.
15. Horáčková Bára Triatlon Ženy 104 02:02:33.3 73.
16. Rutová Hana Triatlon Ženy 41 02:03:34.3 74.
17. Šedivá Eva Triatlon Ženy 20 02:04:06.7 75.
18. Kramlová Lucie Triatlon Ženy 101 02:04:25.3 76.
19. Miholová Anna Triatlon Ženy 76 02:05:34.1 77.
20. Richtrová Anna Triatlon Ženy 16 02:06:43.7 79.
21. Hanzlová Markéta Triatlon Ženy 2 02:08:07.7 84.
22. Jakoubková Karla Triatlon Ženy 81 02:12:12.8 89.
23. Filipová Ivana Triatlon Ženy 82 02:13:29.0 91.
24. Svatošová Iveta Triatlon Ženy 39 02:13:48.1 92.
25. Švorcová Marie Triatlon Ženy 44 02:18:10.2 96.
26. Čechová Tereza Triatlon Ženy 105 02:20:59.0 98.
27. Volejníková Zuzana Triatlon Ženy 75 02:26:05.5 102.
28. Peterová Alena Triatlon Ženy 86 02:26:05.5 103.
29. Housková Natálie Triatlon Ženy 91 02:27:58.7 104.
30. Vanická Michaela Triatlon Ženy 85 02:41:37.7 107.
31. Šanovcová Alena Triatlon Ženy 53 02:50:04.8 108.
  Martincová Lucie Triatlon Ženy 50 DNF  

Triatlon - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martina Libnarová, Pavel Lebedínský, Alena Maretová Dubáci Triatlon Štafety 211 01:34:37.2 2.
2. Jan Odehnal, Lukáš Vostrovský, Jan Ridl Dlouhý, Široký a Bystrozraký Triatlon Štafety 214 01:38:20.1 6.
3. Anežka Kratěnová, Jaroslav Šebesta, Milan Hlavatý Sporťáci Triatlon Štafety 210 01:38:38.4 7.
4. Kateřina Zimová, Lukáš Jeništa, Vendula Voborníková Potěr Triatlon Štafety 215 01:41:04.4 9.
5. Presse, Roman Štencl Michal Jedna plus jedna rovná se tři Triatlon Štafety 220 01:41:20.3 11.
6. Petra Skácelová, Leona Blažková, Radka Škodová PackWay team Triatlon Štafety 207 01:44:35.2 21.
7. Petr Vaneček, Jiří Gajdoš, Kuna.cz Protikunám.cz Triatlon Štafety 202 01:47:11.5 28.
8. Gajdošová, Alena Březinová, Pavlína Divišková Oluša Bohemky Triatlon Štafety 219 01:48:34.9 31.
9. Barbora Dohnalová, Karel Dohnal, Jakub Dohnal Dobakaj Triatlon Štafety 208 01:50:04.1 36.
10. Michal Müller, Tomáš Tylš, František Škarda Babáci Triatlon Štafety 221 01:50:12.8 37.
11. Veronika Vojtěchová, Miroslav Vojtěch Za pět minut dvanáct Triatlon Štafety 206 01:50:28.1 40.
12. Míša Pijáková, Martin Vítek, Michal Vojtěch Kobra a užovky Triatlon Štafety 203 01:50:38.1 41.
13. Petr Jeništa, Helena Břeňová, Pavlína Joudalová ROZKOŠŤATA Triatlon Štafety 212 01:51:48.9 44.
14. Taylor, David Voborník, Jana Voborníková Lorraine Archiv Triatlon Štafety 213 01:52:01.4 45.
15. Jakub Rybín, Jan Florián, Jan Florián Thunderbolt Triatlon Štafety 217 01:57:35.4 58.
16. Veronika Švecová, Kateřina Švecová, Barbora Švecová Tři sestry Triatlon Štafety 201 01:58:28.8 62.
17. Eva Šrámkov,á Marek Novotný Duo Pilbych Triatlon Štafety 222 02:06:52.5 80.
18. Michaela Chmelařová, Sabina Hajdúchová, Martina Hejzlarová Černé ovce Triatlon Štafety 209 02:07:50.0 82.
19. Markéta Sedláčková, Martina Joudalová, Lucie Romančáková Hotovo 20 Triatlon Štafety 218 02:09:02.3 87.
20. Sandra Sychrovská, Dagmar Valentová Valentovky Triatlon Štafety 205 02:13:52.3 93.
21. Filip Zelený, Iva Lepšová, Iva Lepšová junior LeZeLe Triatlon Štafety 204 02:24:15.3 100.