Výsledky závodu

Hopman triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.07.2020



Sprint triatlon - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kindl Marek Kindl Team Sprint triatlon Dorostenci 165 01:05:39.3 3.
2. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Dorostenci 107 01:15:09.3 13.
3. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Dorostenci 113 01:22:02.7 40.
4. Zlatohlávek Filip Praha 10 Sprint triatlon Dorostenci 92 01:32:39.8 67.

Sprint triatlon - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krobová Eliška BTT Libochovice Sprint triatlon Dorostenky 174 01:15:26.2 15.
2. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Dorostenky 18 01:33:23.4 68.
3. Haufová Sofia Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Sprint triatlon Dorostenky 83 01:34:06.3 70.
4. Krůtova Eliška TT Příbram Sprint triatlon Dorostenky 89 01:39:26.2 87.

Sprint triatlon - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Olšan Martin Prestigio Triathlon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 119 01:03:13.0 1.
2. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Muži do 40 let 115 01:06:28.9 4.
3. Cipra Jiří FORREST GUMP Team Sprint triatlon Muži do 40 let 195 01:08:00.6 6.
4. Luč Jaroslav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 50 01:09:34.7 7.
5. Glaubauf Aleš Triatlon Slaný Sprint triatlon Muži do 40 let 26 01:11:27.0 9.
6. Imríšek Lukáš Sprint triatlon Muži do 40 let 5 01:14:17.7 11.
7. Volf Jakub Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 200 01:14:31.9 12.
8. Kapoun Tibor Most Sprint triatlon Muži do 40 let 124 01:16:10.9 17.
9. Bendl Martin Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 129 01:16:20.8 20.
10. Pilc Daniel TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Sprint triatlon Muži do 40 let 67 01:16:32.2 21.
11. Pustina Pavel Ladermon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 97 01:18:13.8 23.
12. Ágh Lukáš Sprint triatlon Muži do 40 let 161 01:18:27.9 25.
13. Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 192 01:18:44.7 27.
14. Urban Tomáš Hopman Team Sprint triatlon Muži do 40 let 13 01:18:47.6 29.
15. Jančovič Tomáš Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži do 40 let 52 01:20:05.7 32.
16. Žatecký Václav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 42 01:20:07.0 33.
17. Hajas Pavel Podbořanský Rohozec Sprint triatlon Muži do 40 let 8 01:22:04.3 41.
18. Matějíček Ondřej Slavia Karlovy Vary Sprint triatlon Muži do 40 let 91 01:23:28.6 43.
19. Sojka Pavel TJ Sokol Údlice Sprint triatlon Muži do 40 let 172 01:24:22.3 47.
20. Hlavička Ondřej Sprint triatlon Muži do 40 let 23 01:27:57.8 56.
21. Procházka Martin Hopman Team Sprint triatlon Muži do 40 let 2 01:29:06.5 59.
22. Kadleček Tomáš Praha Sprint triatlon Muži do 40 let 110 01:29:34.9 60.
23. Zelenka Pavel Sprint triatlon Muži do 40 let 36 01:34:32.2 73.
24. Hakl Marek Chomutov Sprint triatlon Muži do 40 let 123 01:38:48.8 84.
25. Voltr Petr Sprint triatlon Muži do 40 let 148 01:38:58.8 85.
26. Belha Miroslav Měcholupy Sprint triatlon Muži do 40 let 206 01:40:25.9 89.
27. Canal Priel No Ragrets Sprint triatlon Muži do 40 let 159 01:40:49.2 91.
28. Březina Martin Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 188 01:41:03.7 92.
29. Tichý Václav Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 180 01:41:44.7 93.
30. Fanta Lukáš Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 132 01:41:46.5 94.
31. Ullmann Michal Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži do 40 let 181 01:41:47.0 97.
32. Rýdl Petr Cobram Team Sprint triatlon Muži do 40 let 183 01:41:48.0 99.
33. Šťastný Ondřej Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 15 01:41:57.3 100.
34. Schlibener Zdeněk Kladno Sprint triatlon Muži do 40 let 22 01:43:34.9 102.
35. Mika Ondřej Cowdog Sprint triatlon Muži do 40 let 127 01:55:37.9 109.
36. Kokiňo Varbanovski Zdravko ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži do 40 let 198 02:26:33.5 111.
  Riedl Lukáš Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 147 DNF  

Sprint triatlon - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotný Jan TTT Sprint triatlon Muži nad 40 let 153 01:04:55.8 2.
2. Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje Sprint triatlon Muži nad 40 let 177 01:07:26.8 5.
3. Kroupa Štěpán Café Racers Sprint triatlon Muži nad 40 let 152 01:10:37.6 8.
4. Laur Zbyněk Sprint triatlon Muži nad 40 let 71 01:15:20.6 14.
5. Kudrnáč Pleticha Richard ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 194 01:15:37.6 16.
6. Stejskal Beránek Aleš ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 199 01:16:12.8 18.
7. Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 190 01:17:35.9 22.
8. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 103 01:18:18.6 24.
9. Omrai Jan Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 169 01:18:47.0 28.
10. Havlicek Michal ACES Team K.Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 57 01:19:13.9 30.
11. Bartoš Ladislav Lamači skal Sprint triatlon Muži nad 40 let 73 01:19:13.9 31.
12. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 77 01:20:45.4 34.
13. Menza Martin Forrest Gump Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 143 01:20:56.4 35.
14. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Sprint triatlon Muži nad 40 let 109 01:21:05.7 36.
15. Provazník Martin Hopman team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 59 01:21:35.0 37.
16. Korellus Petr Triatlet Karlovy Vary Sprint triatlon Muži nad 40 let 100 01:21:47.2 38.
17. Tuzar Martin Sprint triatlon Muži nad 40 let 81 01:22:00.7 39.
18. Urban   Jaroslav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 33 01:23:47.3 44.
19. Adamec Petr Sweepsport Sprint triatlon Muži nad 40 let 163 01:24:06.7 45.
20. Fišer Libor Enduro kadan Sprint triatlon Muži nad 40 let 37 01:24:17.3 46.
21. Suchánek Jan Sprint triatlon Muži nad 40 let 138 01:25:01.3 49.
22. Mastný Martin Černošice Sprint triatlon Muži nad 40 let 28 01:25:15.1 50.
23. Holec Petr Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 40 01:25:37.8 53.
24. Zloský Petr Sprint triatlon Muži nad 40 let 45 01:28:12.9 57.
25. Pochman Tomas Aisan Sprint triatlon Muži nad 40 let 32 01:28:48.6 58.
26. Reindl Michal krušnoman triatlon team Litvínov Sprint triatlon Muži nad 40 let 27 01:31:24.9 62.
27. Lavický Ondřej Edwards Triatlon Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 31 01:31:37.3 63.
28. Chvátal Vladimír Úvaly Sprint triatlon Muži nad 40 let 126 01:31:42.9 64.
29. Schmidt Michal Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 11 01:32:31.9 66.
30. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 10 01:33:33.6 69.
31. Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Sprint triatlon Muži nad 40 let 184 01:34:15.2 71.
32. Pabišta Petr BKJ MOST Sprint triatlon Muži nad 40 let 90 01:34:30.2 72.
33. Kadleček Daniel WeTriDa Sprint triatlon Muži nad 40 let 166 01:35:11.9 77.
34. Segeč Karol Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 44 01:36:31.0 81.
35. Kaplan Vladimír Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 201 01:41:46.6 95.
36. Borovský Martin Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 196 01:41:47.0 96.
37. Janoušek Radek COBRAM TEAM Sprint triatlon Muži nad 40 let 69 01:41:47.8 98.
38. Strnad Rostislav Sokol Nechranice Sprint triatlon Muži nad 40 let 30 01:47:13.3 103.
39. Cígler Jaromír Cobram Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 162 01:48:25.0 104.
40. Jogin Helebrant Vlastimil ALBE Kadaň Sprint triatlon Muži nad 40 let 197 01:49:29.6 105.
41. Hrůza Michal Teplice Sprint triatlon Muži nad 40 let 68 01:54:35.5 108.
42. Podlašecký David Sprint triatlon Muži nad 40 let 186 02:01:07.2 110.

Sprint triatlon - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šturmová Barbora Forrest Gump team Sprint triatlon Ženy do 40 let 128 01:14:10.8 10.
2. Hanzlíková Hana Eaglovice Team Sprint triatlon Ženy do 40 let 187 01:18:31.9 26.
3. Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny/ UJEP Rowing Team Sprint triatlon Ženy do 40 let 87 01:26:25.3 55.
4. Trávníčková Bára Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 140 01:30:26.9 61.
5. Mikulová Martina Třtěno Sprint triatlon Ženy do 40 let 7 01:32:09.0 65.
6. Kašková Ivana Láca tým Sprint triatlon Ženy do 40 let 130 01:34:32.9 74.
7. Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 86 01:34:40.0 75.
8. Jágerská Kateřina Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Ženy do 40 let 35 01:35:50.2 80.
9. Porubčanová Anna Láca tým Sprint triatlon Ženy do 40 let 135 01:38:41.1 83.
10. Šimůnková Eliška Kadaň Sprint triatlon Ženy do 40 let 17 01:39:00.9 86.
11. Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 98 01:39:59.2 88.
12. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Sprint triatlon Ženy do 40 let 155 01:40:31.2 90.
13. Charvátová Kateřina Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 6 01:42:00.1 101.

Sprint triatlon - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulecová Petra Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 61 01:16:16.8 19.
2. Suchánková Kateřina Sprint triatlon Ženy nad 40 let 139 01:22:35.8 42.
3. Šmeráková Petra Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 48 01:24:31.2 48.
4. Zloská Eva Klub plavců mělnických Sprint triatlon Ženy nad 40 let 51 01:25:17.2 51.
5. Rožánková Tereza TRICOLORS Sprint triatlon Ženy nad 40 let 171 01:25:31.7 52.
6. Císařová Dana Forrest Gump team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 150 01:25:57.5 54.
7. Tumová Monika Plzeň Sprint triatlon Ženy nad 40 let 21 01:34:42.1 76.
8. Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Sprint triatlon Ženy nad 40 let 168 01:35:11.9 78.
9. Oldřiška Ciprová FORREST GUMP Team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 189 01:35:22.3 79.
10. Chybová Vladimíra Čeradické b(j)ehny Sprint triatlon Ženy nad 40 let 99 01:37:40.2 82.
11. Wainerová Jitka Cyklo Fride Sprint triatlon Ženy nad 40 let 160 01:53:40.2 106.
12. Řezníčková Marcela Cyklo Fride Sprint triatlon Ženy nad 40 let 173 01:53:41.0 107.

Olympijský triatlon - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wohl Pavel Mika Training Olympijský triatlon Muži do 40 let 116 02:01:16.0 1.
2. Zeman David BEKO Bike Team Liberec Olympijský triatlon Muži do 40 let 179 02:10:01.8 3.
3. Urban Filip Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 4 02:13:52.2 4.
4. Cibulka Stanislav Ironstars beroun Olympijský triatlon Muži do 40 let 133 02:14:11.5 5.
5. Paparega Jan Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 88 02:15:10.8 7.
6. Nosek Lukáš Swim Academy Bora Olympijský triatlon Muži do 40 let 95 02:16:30.1 8.
7. Neuman Martin Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 65 02:18:01.8 11.
8. Voltr Tomas 2bW Olympijský triatlon Muži do 40 let 146 02:18:17.8 12.
9. Čermák Dominik Duchcov Olympijský triatlon Muži do 40 let 102 02:18:40.8 13.
10. Lacina Jan Láca Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 131 02:20:22.9 15.
11. Chalupa Dani Veslaři Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 114 02:22:31.3 18.
12. Adam Zdeněk Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 101 02:23:10.3 20.
13. Bláha Petr Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 79 02:23:59.0 21.
14. Berenguer Ferri Santiago Onil (Spanelsko) Olympijský triatlon Muži do 40 let 157 02:26:38.4 24.
15. Novák Jakub VK Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 94 02:27:12.1 25.
16. Podběhlý Ondřej Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 191 02:27:18.7 26.
17. Tobek František Olympijský triatlon Muži do 40 let 39 02:28:06.9 30.
18. Zmeškal Ondřej Olympijský triatlon Muži do 40 let 56 02:28:11.2 31.
19. Bartoň Vojtěch Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 80 02:28:24.8 32.
20. Puškaš David Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 82 02:30:27.2 35.
21. Chládek Jan VK Bohemians Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 58 02:31:06.9 37.
22. Straka Martin Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 12 02:31:15.6 38.
23. Trč Stanislav Roudnice nad Labem Olympijský triatlon Muži do 40 let 93 02:31:54.5 39.
24. Kobík Martin Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži do 40 let 154 02:35:41.2 44.
25. Karabut Vitaliy Astana Olympijský triatlon Muži do 40 let 170 02:37:38.6 47.
26. Insausti Javier Madrid Olympijský triatlon Muži do 40 let 156 02:38:07.0 48.
27. Lacina Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 144 02:38:30.6 50.
28. Horáček Zdeněk CK Kolokrám Olympijský triatlon Muži do 40 let 64 02:40:57.8 53.
29. Vostřel Michal Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži do 40 let 145 02:41:44.1 55.
30. Konrád Jakub Česká republika Olympijský triatlon Muži do 40 let 151 02:42:15.3 56.
31. Štych Jan Olympijský triatlon Muži do 40 let 178 02:46:54.5 60.
32. Karabut Vadim Astana Olympijský triatlon Muži do 40 let 164 02:49:46.8 62.
33. Kukla Josef Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 104 02:51:09.0 65.
34. Vaníček Adam Edwards Triatlon Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 43 02:54:54.0 69.
35. Straka Vladimír Olympijský triatlon Muži do 40 let 20 03:08:34.9 81.
36. Cvrkal Pavel Hodkovice nad Mohelkou Olympijský triatlon Muži do 40 let 142 03:10:34.9 82.
37. Sekanina Aleš Olympijský triatlon Muži do 40 let 72 03:11:06.2 83.
38. Jindřich Martin Most Olympijský triatlon Muži do 40 let 62 03:25:25.4 87.
39. Franc Jaroslav Jirkovan on the run Olympijský triatlon Muži do 40 let 112 03:30:27.1 88.
  Dušek Karel X-team BaNo Karlovy Vary z.s Olympijský triatlon Muži do 40 let 49 DNF  
  Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 66 DNF  

Olympijský triatlon - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wainer Jan Cyklo Friede Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 158 02:05:43.1 2.
2. Oslík Milan Kanoistika Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 137 02:15:02.2 6.
3. Ocelák Martin Praha - Hostavice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 29 02:16:49.2 9.
4. Kindl Marek Kindl Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 167 02:19:14.5 14.
5. Kohl Otakar Happyloopteam Olympijský triatlon Muži nad 40 let 106 02:20:29.0 16.
6. Franc Petr Triatlon Mladá Boleslav Olympijský triatlon Muži nad 40 let 19 02:21:11.4 17.
7. Mikula Miroslav Iron Stars Beroun Olympijský triatlon Muži nad 40 let 134 02:22:51.1 19.
8. Chudáček Zdeněk 321start Olympijský triatlon Muži nad 40 let 96 02:24:44.0 22.
9. Preisler Michal Jablonecké Mattonky Olympijský triatlon Muži nad 40 let 185 02:26:09.8 23.
10. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 202 02:27:28.4 27.
11. Smejkal Marek Olympijský triatlon Muži nad 40 let 149 02:27:41.4 28.
12. Guttek Jiří NSTT Rixensart, Belgie Olympijský triatlon Muži nad 40 let 84 02:28:37.0 33.
13. Kalný Jiří Olympijský triatlon Muži nad 40 let 25 02:29:33.6 34.
14. Vopat Milan Milan z hor Olympijský triatlon Muži nad 40 let 55 02:31:01.6 36.
15. Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 9 02:32:42.5 40.
16. Michalk Michael Olympijský triatlon Muži nad 40 let 175 02:33:49.1 42.
17. Tkadlec Štěpán Únětičtí ležáci Olympijský triatlon Muži nad 40 let 34 02:35:10.0 43.
18. Kříž Miloš SK Vlčí Olympijský triatlon Muži nad 40 let 125 02:35:50.3 45.
19. Žitný Karel 2bwinner Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 54 02:37:12.2 46.
20. Dvořák Martin Hopman team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 47 02:39:56.9 51.
21. Volf Miroslav Česká republika Olympijský triatlon Muži nad 40 let 38 02:39:57.8 52.
22. Ňachaj Pavol Maracaná de Teraque Olympijský triatlon Muži nad 40 let 60 02:41:25.3 54.
23. Vizinger Karel Mesto andelu Olympijský triatlon Muži nad 40 let 76 02:43:51.7 57.
24. Brožek František Witte bike team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 63 02:45:10.6 58.
25. Kouba Radek Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 1 02:46:44.0 59.
26. Stříbrský Vlastimil Rakovník Olympijský triatlon Muži nad 40 let 46 02:49:31.7 61.
27. Hudek Milan Výškov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 121 02:49:52.9 63.
28. Krůta Martin Matlákov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 108 02:52:32.8 68.
29. Bureš Jaroslav Údlice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 208 02:55:55.9 70.
30. Vydra Karel TJ Sokol Žebrák Olympijský triatlon Muži nad 40 let 53 02:56:36.4 71.
31. Černík Vítězslav Česká republika Olympijský triatlon Muži nad 40 let 176 02:56:39.9 72.
32. Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 193 02:58:18.7 73.
33. Šíma Zdeněk Slivenec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 14 03:02:29.0 75.
34. Svoboda Martin Kačeři Olympijský triatlon Muži nad 40 let 41 03:02:48.6 76.
35. Rosa Zdeněk Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 75 03:04:26.8 77.
36. Dráb Jiří NEVIX Olympijský triatlon Muži nad 40 let 182 03:05:33.8 78.
37. Pliva Petr Olympijský triatlon Muži nad 40 let 78 03:19:31.1 86.
38. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Olympijský triatlon Muži nad 40 let 122 03:47:39.6 92.

Olympijský triatlon - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vargová Pavlína kola-bbm.cz Olympijský triatlon Ženy do 40 let 117 02:16:54.8 10.
2. Cibulkova Marketa IRONSTARS BEROUN Olympijský triatlon Ženy do 40 let 141 02:28:05.3 29.
3. Marholdová Klára Olympijský triatlon Ženy do 40 let 136 02:33:21.7 41.
4. Opolecká Pavla Opolteam Olympijský triatlon Ženy do 40 let 203 02:52:22.4 67.
5. Nesvadbová Eliška Žatec Olympijský triatlon Ženy do 40 let 85 02:58:30.2 74.
6. Bartoňová Veronika Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Ženy do 40 let 70 03:12:11.6 84.
7. Dvořáčková Anna Česká republika Olympijský triatlon Ženy do 40 let 204 03:17:28.7 85.
8. Hornová Kateřina Hopman Žatec Olympijský triatlon Ženy do 40 let 118 03:32:21.7 89.
9. Forejtová Dagmar Olympijský triatlon Ženy do 40 let 105 03:36:08.0 90.

Olympijský triatlon - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubová Michaela Triatlon Mladá Boleslav Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 16 02:38:12.7 49.
2. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 74 02:50:34.4 64.
3. Ščamborová Katarína Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 111 02:51:50.8 66.
4. Kvasničková Radka ŠAK Chodov Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 120 03:06:27.0 79.
5. Korcová Pavla Česká republika Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 24 03:07:53.3 80.
6. Urbanová Šárka Hopman team Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 3 03:38:07.2 91.