Výsledky závodu

XTERRA DACHSMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.06.2020



Original - Muži 16-17

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Ondřej Bitters superior cyklolive team Original Muži 16-17 24 01:50:53.7 19.
2. Hellmich Jonáš Original Muži 16-17 69 01:54:54.1 30.
3. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Original Muži 16-17 52 02:12:29.5 66.
4. Vagner Václav Lokomotiva Teplice Original Muži 16-17 88 02:21:27.8 83.
5. Děbnár Josef JK RACING Original Muži 16-17 18 02:27:58.8 93.
6. Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Original Muži 16-17 53 02:47:44.2 109.

Original - Muži 18-19

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň Original Muži 18-19 42 01:54:21.1 27.
2. Čumpelík Marek Haven team Original Muži 18-19 22 01:56:22.3 32.
3. Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov Original Muži 18-19 54 02:01:26.9 44.
4. Vlasák Karel Triatlon Plzeň Original Muži 18-19 44 03:10:43.5 114.

Original - Muži 20-29

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočař Lukáš Konrad Tools Triathlon team Original Muži 20-29 3 01:32:24.9 1.
2. Cmunt Petr Tri club Česká Lípa Original Muži 20-29 1 01:39:11.6 4.
3. Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP Original Muži 20-29 9 01:42:10.5 6.
4. Holomoucky Adam ELAB Original Muži 20-29 83 01:42:32.6 7.
5. Janata Boris Kompava H-Triathlon Team Original Muži 20-29 66 01:44:02.1 10.
6. Jordán Daniel Tri club Česká Lípa Original Muži 20-29 10 01:49:36.9 16.
7. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Original Muži 20-29 55 01:51:06.8 20.
8. Adamec Radek 2BWINNER TEAM Original Muži 20-29 65 01:52:06.9 22.
9. Hosnedl Marek Café Racers Original Muži 20-29 85 01:56:32.5 34.
10. Walter Jan TRI-SKI Horní Počernice Original Muži 20-29 25 01:59:18.1 40.
11. Novák František TRI-SKI Horní Počernice Original Muži 20-29 46 02:02:45.3 46.
12. Kalina Martin Original Muži 20-29 72 02:23:02.1 86.
  Kališko Ondřej Individuální Original Muži 20-29 12 DNF  
  Bonk Roman Fighting monkey_Příbram Original Muži 20-29 27 DNF  
  Filip Srbecký Original Muži 20-29 28 DNF  
  Petiška Ondřej Cykloby Original Muži 20-29 81 DNF  

Original - Muži 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šneberger Jan TT Příbram Original Muži 30-39 35 01:38:02.6 3.
2. Francke Michal Haven team Original Muži 30-39 5 01:41:45.2 5.
3. Klakurka Václav AD team z.s. Original Muži 30-39 20 01:44:44.8 11.
4. Merle Jakub KOME klub Kraslice Original Muži 30-39 6 01:46:13.6 12.
5. Muller Václav Hovychlemtal Original Muži 30-39 94 01:50:36.7 18.
6. Netík Lukáš SKRN Original Muži 30-39 82 01:53:01.2 25.
7. Nesrsta Michal 2bWinner team Original Muži 30-39 62 01:53:39.0 26.
8. Černý Ondřej Živkovský tigři Original Muži 30-39 96 01:57:37.1 37.
9. Brož Milan Kome klub Kraslice Original Muži 30-39 17 01:57:42.7 38.
10. Vybíral Lukáš 2BWINNER TEAM Original Muži 30-39 64 01:58:49.2 39.
11. Vacek Josef KLEMPEX Team Cheb Original Muži 30-39 30 02:00:57.8 43.
12. Macák Miroslav Splavita Original Muži 30-39 93 02:07:54.2 56.
13. Dvořan Stanislav Triatlon Hrádek nad Nisou Original Muži 30-39 21 02:08:16.4 58.
14. Švarc Pavel 2 a 1/2 osla Original Muži 30-39 89 02:10:18.1 60.
15. Marek Jiří SPONA Teplice Original Muži 30-39 13 02:11:34.7 64.
16. Včeliš Michal RUN magazine team Original Muži 30-39 36 02:13:42.4 67.
17. Vetešník Original Muži 30-39 84 02:13:56.6 68.
18. Kohoutek Pavel SK Vyžlovka Original Muži 30-39 59 02:14:25.0 70.

Original - Muži 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport team Original Muži 40-49 2 01:43:35.6 9.
2. Jirák Karel Tri club Česká Lípa Original Muži 40-49 11 01:47:03.8 13.
3. Knejzlík Marek Tri club Česká Lípa Original Muži 40-49 14 01:47:13.6 14.
4. Hrouda Milan Multisport Team Original Muži 40-49 4 01:49:49.6 17.
5. Děbnár Jan JK RACING Original Muži 40-49 57 01:55:21.3 31.
6. Kovář Petr ABB Tri Original Muži 40-49 8 01:57:00.3 35.
7. Lebeda Petr TT Astra Benešov Original Muži 40-49 47 02:01:40.8 45.
8. Lukeš Jiří Original Muži 40-49 71 02:04:15.8 48.
9. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Original Muži 40-49 50 02:07:10.1 53.
10. Vokurka Pavel VOKOLOPOLE TRI TEAM Original Muži 40-49 40 02:07:20.8 54.
11. Arnie Zdeněk Haven team Original Muži 40-49 33 02:07:53.9 55.
12. Foukal Libor Sportcomplex Břeclav Original Muži 40-49 39 02:08:03.2 57.
13. Lang Jaroslav Original Muži 40-49 77 02:10:33.7 61.
14. Chott Jan Koloshop Original Muži 40-49 95 02:11:13.5 63.
15. Hochmut Jaroslav Haven team Original Muži 40-49 23 02:14:41.9 71.
16. Bím Marek Triatlon Liberec Original Muži 40-49 49 02:16:42.1 73.
17. Richter Klaus Original Muži 40-49 78 02:16:42.8 74.
18. Miko Marcel Green Bike Aloha team Bratislava Original Muži 40-49 67 02:17:26.4 77.
19. Ginzel Petr Original Muži 40-49 26 02:18:13.9 78.
20. Klapka Štěpán Original Muži 40-49 75 02:18:54.1 79.
21. Graman Michal Individuální Original Muži 40-49 41 02:19:53.0 81.
22. Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team Original Muži 40-49 19 02:21:12.7 82.
23. Neshyba Roman Original Muži 40-49 56 02:22:54.3 85.
24. Synapka Pavel Original Muži 40-49 87 02:24:36.8 87.
25. Pokorný Marek 2BWINNER TEAM Original Muži 40-49 60 02:24:49.5 88.
26. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Original Muži 40-49 43 02:25:37.0 89.
27. Bečvařík Aleš Original Muži 40-49 74 02:29:32.7 96.
28. Lux Jakub VTC Pyskočely Original Muži 40-49 16 02:30:16.3 97.
29. Vít Jiří Original Muži 40-49 76 02:32:03.7 98.
30. Prokop Jan Original Muži 40-49 70 02:33:50.3 99.
31. Otto Tobias Tobi’s Projekt Original Muži 40-49 37 02:38:53.2 104.
32. Studený Radek Unlimited nutric clinic Original Muži 40-49 91 02:43:00.4 107.

Original - Muži 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martínek Jan TG Vyšehrad Original Muži 50-59 92 01:59:26.7 41.
2. Grabmuller BH Triatlon ČB Original Muži 50-59 80 02:03:59.4 47.
3. Fiala Ales Slavia Praha Original Muži 50-59 34 02:04:37.7 50.
4. Suchý Pavel TT Cyklorenova Cvikov Original Muži 50-59 32 02:05:08.4 52.
5. Holinka Jan Original Muži 50-59 73 02:16:27.2 72.
6. Schwager Klaus O-SEE Sports e.V. Original Muži 50-59 31 02:19:07.4 80.
7. Věchet Ladislav Original Muži 50-59 38 02:26:31.5 90.
8. Jandera Petr Triclub Jablonec Original Muži 50-59 79 02:27:36.8 92.
9. Lužný Ivo FTC Olomouc Original Muži 50-59 90 02:35:24.3 101.
10. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň Original Muži 50-59 58 02:36:31.9 103.
11. Kuchciak Robert SIENIAWKA TEAM Original Muži 50-59 68 02:51:13.0 112.

Original - Muži 60-99

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégr Jiří LOKO TRUTNOV Original Muži 60-99 29 02:16:59.5 75.
2. Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha Original Muži 60-99 86 02:50:31.2 111.

Original - Ženy 16-17

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vágnerová Viktorie Lokomotiva Teplice Original Ženy 16-17 108 02:17:04.1 76.
  Děbnárová Jana JK RACING Original Ženy 16-17 109 DNF  

Original - Ženy 18-19

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora Triatlon Plzeň Original Ženy 18-19 105 02:10:47.1 62.

Original - Ženy 20-29

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grabmüllerová Aneta B&H České Budějovice Original Ženy 20-29 102 01:54:50.1 29.
2. Vargová Pavlína kola-bbm.cz Original Ženy 20-29 113 01:57:12.2 36.
3. Bisová Štěpánka Triclub Česká Lípa Original Ženy 20-29 103 02:00:45.3 42.
4. Vorlíčková Jana 2BWINNER TEAM Original Ženy 20-29 114 02:12:00.3 65.
5. Holubová Šárka 29 1/2 osla Original Ženy 20-29 119 02:27:59.6 94.
6. Trnková Natálie Original Ženy 20-29 116 02:48:51.4 110.

Original - Ženy 30-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež Original Ženy 30-39 117 02:04:57.8 51.
2. Herren Barbora Multisport team Original Ženy 30-39 110 02:27:09.0 91.
3. Sichálková Jana punk tým Original Ženy 30-39 115 02:28:49.2 95.
4. Richterová Nicol DB Tragetky Original Ženy 30-39 120 02:35:44.1 102.

Original - Ženy 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karásková Erbenová Helena Lawi Sport Team z.s. Original Ženy 40-49 101 01:48:47.4 15.
2. Fanturová Lenka Original Ženy 40-49 118 01:51:49.9 21.
3. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň Original Ženy 40-49 104 01:52:08.3 23.
4. Loubkova Ivana TT Cyklorenova Cvikov Original Ženy 40-49 111 02:04:25.9 49.
5. Praská Vendulka WeTriDa Original Ženy 40-49 112 02:33:56.2 100.
6. Barthová Petra Liberec Original Ženy 40-49 121 03:00:17.3 113.

Original - Ženy 50-59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena Krušnoman Triathlon Team Litvinov Original Ženy 50-59 106 02:40:51.6 106.
2. Vaňková Agáta Krušnoman TT LItvínov Original Ženy 50-59 107 02:46:47.4 108.

Original - Štafety 15-99 (3x)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cyklo-spinn elite Original Štafety 15-99 (3x) 201 01:33:16.4 2.
2. Herby Servis Original Štafety 15-99 (3x) 208 01:43:26.9 8.
3. Aktivit TRI team Original Štafety 15-99 (3x) 202 01:52:23.0 24.
4. Břitvy Original Štafety 15-99 (3x) 209 01:54:23.6 28.
5. KSM HRÁDEK Original Štafety 15-99 (3x) 203 01:56:24.9 33.
6. Téháes Original Štafety 15-99 (3x) 204 02:08:43.4 59.
7. Metlumy Original Štafety 15-99 (3x) 207 02:14:20.1 69.
8. Oyáte Wóape Original Štafety 15-99 (3x) 205 02:22:09.1 84.
9. Triathlon stars Original Štafety 15-99 (3x) 206 02:40:13.7 105.