Výsledky závodu

Spořická šestka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.10.2020



Ženy 6 km - Ženy 6 km 2001 - 1981

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 68 00:26:49.4 2.
2. Kadeřábková Petra Sweep OCR Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 415 00:28:20.4 3.
3. Kutílková Kateřina STG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 405 00:28:50.1 4.
4. Mutlová Eva FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 2 00:29:07.9 5.
5. Fauová Michaela Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 238 00:29:22.4 6.
6. Hlavova Lenka Sporice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 17 00:30:42.6 9.
7. Hartlová Iveta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 234 00:30:57.2 12.
8. Šultová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 358 00:31:46.9 15.
9. Hlavová Simona Perštejn Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 20 00:31:48.6 16.
10. Kopecká Adriana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 412 00:32:14.9 18.
11. Gutwirthová Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 316 00:32:19.1 20.
12. Steckerová Iva Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 300 00:32:26.4 21.
13. Bartošová Lucie SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 388 00:32:42.1 22.
14. Palošová Natalie TRIFOR team Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 386 00:32:44.4 23.
15. Mašlová Katka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 197 00:32:48.2 25.
16. Fisková Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 332 00:33:01.7 26.
17. Kořánová Andrea Běhám pro hospic v Mostě Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 275 00:33:02.9 27.
18. Fara Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 295 00:33:03.2 29.
19. Šindelářová Nela Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 520 00:33:22.9 32.
20. Záleská Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 28 00:33:29.7 33.
21. Eisenhammerová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 291 00:34:16.2 36.
22. Fronk Friedlová Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 231 00:34:21.1 37.
23. Bláhová Ivana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 108 00:34:21.4 38.
24. Vaicová Kamila SRTG Most Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 390 00:34:35.9 40.
25. Šroubová Hana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 229 00:34:53.6 44.
26. Hášová Lucie Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 311 00:34:54.6 45.
27. Nezbedová Eliška Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 306 00:35:30.4 52.
28. Kořánová Kristýna Běhám pro hospic v Mostě Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 274 00:35:33.4 53.
29. Císařová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 352 00:35:49.4 57.
30. Titlová Karolína Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 351 00:35:49.6 58.
31. Zoulova Andrea Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 50 00:35:49.9 59.
32. Kubová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 355 00:35:52.1 60.
33. Tschochnerová Petra stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 201 00:35:56.4 61.
34. Uldrichová Zdeňka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 29 00:35:56.7 62.
35. Chramostová Alena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 5 00:36:09.4 65.
36. Sirůčková Barbora Běžci Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 105 00:36:20.4 70.
37. Křížková Monika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 80 00:36:22.4 71.
38. Čejková anna carnage Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 35 00:36:24.4 73.
39. Višová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 381 00:36:25.4 74.
40. Fajčíková Alice stopgaučing Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 195 00:36:45.6 76.
41. Kateřina Karásková Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 165 00:37:00.4 78.
42. Vysopalová Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 343 00:37:15.9 84.
43. Jágerská Kateřina Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 19 00:37:16.7 85.
44. Zálešáková Aneta Carnage cross training Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 156 00:37:22.2 86.
45. Bystřická Kamila Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 10 00:37:26.9 88.
46. Hlavatá Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 161 00:37:29.2 90.
47. Malcovská Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 21 00:37:34.1 91.
48. Kubelková Kristýna TRIFOR team Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 385 00:37:39.9 93.
49. Funková Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 94 00:37:46.6 94.
50. Chalupecká Ilona TRIFOR team Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 382 00:37:52.1 97.
51. Adamová Klára FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 42 00:37:56.7 101.
52. Aldinová Diana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 359 00:38:27.9 107.
53. Zmeškalová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 168 00:38:30.6 108.
54. Sýkorová Andrea FRKDN Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 3 00:38:34.7 111.
55. Slabyhoudová Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 413 00:38:42.4 113.
56. Tučková Jana Rozběháme Chomutovsko Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 77 00:38:43.6 114.
57. Šimanová Pavla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 172 00:38:43.9 115.
58. Fryčová Veronika Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 237 00:38:45.4 117.
59. Kosťová Denisa Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 280 00:38:53.9 118.
60. Housková Jitka Aireye Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 9 00:38:57.2 120.
61. Nováková Pavlína Teamway EU Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 283 00:39:12.6 122.
62. Bížová Veronika Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 366 00:39:13.6 124.
63. Mlejnková Michaela Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 113 00:39:32.4 125.
64. Pleštilová Anna M.@_A..H Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 103 00:39:36.4 127.
65. Vlachová Kukučová Marie žádný Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 395 00:39:49.4 131.
66. Štáfková Marie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 292 00:40:06.9 133.
67. Jedličková Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 328 00:40:18.6 137.
68. Hetzerová Jana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 151 00:40:47.4 144.
69. Pravcová Alexandra SportRaces Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 287 00:40:49.2 145.
70. Černá Tereza Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 224 00:41:04.6 146.
71. Nováková Magdalena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 314 00:41:04.9 147.
72. Vaninová Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 34 00:41:06.9 148.
73. Jindrová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 194 00:41:08.1 149.
74. Khýrová Alena Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 219 00:41:26.6 150.
75. Palinčáková Michaela Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 367 00:41:43.9 152.
76. Poprovská Aneta A proč ne? Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 23 00:41:57.1 153.
77. Janošíková Marta Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 301 00:42:02.4 154.
78. Camprová Tereza JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 73 00:42:14.9 156.
79. Holubová Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 60 00:42:57.7 160.
80. Černá Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 223 00:42:58.4 161.
81. Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 58 00:43:00.6 162.
82. Zacharová Šárka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 356 00:43:01.6 163.
83. Vepřeková Zuzana Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 78 00:43:24.9 165.
84. Plzáková Anna Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 115 00:43:27.4 166.
85. Gorgova Pavlina Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 159 00:44:14.4 168.
86. Reissová Adéla Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 217 00:44:24.6 171.
87. Splitková Laura Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 79 00:44:43.2 174.
88. Slapničková Aneta Rozběháme Chomutovsko Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 278 00:44:44.6 175.
89. Trešlová Lenka Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 116 00:44:47.6 176.
90. Bačkorová Andrea Cobram Team Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 192 00:44:56.6 177.
91. Zenko Jana Puls Chomutov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 353 00:45:24.4 178.
92. Burešová Dominika Údlice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 326 00:45:38.1 179.
93. Šmídová Barbora Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 244 00:46:18.9 184.
94. Bartošova Michaela Jirkov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 298 00:46:21.6 185.
95. Majerhoferová Zuzana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 71 00:46:44.9 186.
96. Štefanová Eliška Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 204 00:46:50.9 187.
97. Dvořáková Lucie Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 104 00:47:06.4 190.
98. Vrábelová Petra Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 233 00:47:40.6 192.
99. Michaela Marcikánová Jirkov Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 320 00:49:17.1 194.
100. Hrubá Lucie JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 69 00:50:15.6 196.
101. Minaříková Hana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 62 00:50:16.4 197.
102. Bendlová Diana Teamway EU Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 281 00:51:08.6 198.
103. Černá Petra Běžci Chomutov; STG Strupčice Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 22 00:51:33.1 199.
104. Zollpriesterová Barbora Hrušovany Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 310 00:52:21.4 201.
105. Švikruhová Alena JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 66 00:52:51.1 202.
106. Ehmichová Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 72 00:52:55.6 203.
107. Beljajevová Nikola Ženy 6 km Ženy 6 km 2001 - 1981 75 00:56:54.1 204.

Ženy 6 km - Ženy A 6 km 1980 - 1971

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vágnerová Veronika VitaSport team Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 400 00:29:51.4 7.
2. Škodová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 27 00:30:23.4 8.
3. Denková Mirka Běhny Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 146 00:30:49.1 10.
4. Puršová Simona Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 97 00:30:53.7 11.
5. minaříkova Michaela Teplice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 51 00:32:09.2 17.
6. Sobotková Marie Mattoni Freerun Most Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 363 00:32:47.9 24.
7. Hodicová Radka Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 256 00:33:06.6 31.
8. Nedvedova Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 7 00:33:52.7 34.
9. Martina Faiferová Starostovi Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 166 00:33:58.6 35.
10. Penková Klára Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 227 00:34:44.9 41.
11. Makraiová Martina Jirkov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 31 00:34:46.9 43.
12. Molnárová Petra Rozběháme Podbořany Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 375 00:35:01.4 47.
13. Liebigová Klírová Radka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 299 00:35:08.2 48.
14. Buňatová Kateřina Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 6 00:35:09.7 49.
15. Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 252 00:35:20.4 50.
16. Vrzalová Václava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 81 00:35:26.4 51.
17. Smišková Linda FLS health s.r.o. Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 329 00:35:34.6 54.
18. Palubová Iva Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 232 00:35:42.6 56.
19. Tyrpeklová Romana Cobram Team PPC Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 302 00:35:59.1 63.
20. Prokešová Renata Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 376 00:35:59.6 64.
21. Škaloudová Petra Stg Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 203 00:36:12.4 66.
22. Rajkovová Marta Rozběháme Podbořany Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 404 00:36:24.1 72.
23. Hennlichová Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 379 00:36:37.4 75.
24. Nobstová Dita Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 249 00:36:57.4 77.
25. Lipmannová Blanka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 126 00:37:00.9 79.
26. Gaudlová Katarína Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 305 00:37:02.4 80.
27. Manertová Radka Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 87 00:37:11.9 81.
28. Koderová Marcela JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 74 00:37:12.2 82.
29. Faiglová Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 88 00:37:12.4 83.
30. Panošková Lenka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 129 00:37:24.6 87.
31. Zahálková Michaela Fitness M club Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 357 00:37:28.9 89.
32. Petrásková Lenka SD Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 267 00:37:48.9 96.
33. Moulisova Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 354 00:38:02.4 102.
34. Matušková Hana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 41 00:38:02.6 103.
35. Hovorková Mihaela Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 210 00:38:10.9 104.
36. Gabčanová Jana Pokratice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 180 00:38:20.1 105.
37. Bednariková Jana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 169 00:38:20.6 106.
38. Klečková Ivana Señoritas Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 416 00:38:33.9 109.
39. Horská Ivana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 216 00:38:34.4 110.
40. Bělíková Jaroslava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 100 00:38:44.9 116.
41. Matoušková Adéla Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 215 00:38:54.1 119.
42. Hubínková Radana Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 336 00:39:09.6 121.
43. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 185 00:39:12.9 123.
44. Filipová Vladimíra Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 190 00:39:34.6 126.
45. Formanová Stanislava Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 211 00:39:36.6 128.
46. Žihlová Lenka Klášterec nad Ohří Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 4 00:39:53.6 132.
47. Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 124 00:40:09.1 135.
48. Rejsová Monika Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 250 00:40:10.9 136.
49. Herková Šárka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 171 00:40:19.6 138.
50. Straková Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 43 00:40:30.4 140.
51. Baier Markéta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 175 00:40:32.4 141.
52. Fisková Martina Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 128 00:40:46.6 143.
53. Vašková Nikola Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 16 00:41:41.1 151.
54. Becková Martina Krušnohorský výšvih Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 95 00:42:05.1 155.
55. Klímová Iveta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 253 00:42:26.1 157.
56. Kosťová Andrea Teamway EU Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 279 00:42:26.6 158.
57. Bitnerová Marta Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 397 00:42:35.4 159.
58. Petříková Barbora JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 67 00:43:13.2 164.
59. Benešová Jana Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 259 00:43:39.9 167.
60. Vošahlíková Alena Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 25 00:44:22.9 169.
61. Zezulová Alena Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 243 00:44:23.4 170.
62. Firák Bärtlová Petra Seňoritas Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 163 00:44:25.6 172.
63. Kuklová Zuzana Chomutov Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 230 00:44:37.1 173.
64. Kučerová Lucie Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 112 00:46:02.6 181.
65. Lišková Jana JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 63 00:46:12.1 182.
66. Senftová Isa JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 65 00:46:56.9 188.
67. Vostrá Vladimíra JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 57 00:46:57.1 189.
68. Prejzová Markéta Spořice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 272 00:47:33.1 191.
69. Kocúmová Jitka Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 138 00:49:07.6 193.
70. Kučerová Lenka JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 61 00:50:15.4 195.
71. Burešová Jana Údlice Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 325 00:51:39.9 200.
  Čečrlová Lucie Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 422 DNF  
  Folwarczná Eva JJS Manufacturing SRO Ženy 6 km Ženy A 6 km 1980 - 1971 64 DNF  

Ženy 6 km - Ženy B 6 km 1970 - 1961

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Oravcová Miluše Běhny Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 147 00:34:28.9 39.
2. Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbořany Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 374 00:35:00.9 46.
3. Knotková Michaela Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 134 00:36:19.6 69.
4. Podběhlá Věra Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 24 00:37:48.9 95.
5. Jandová Lenka Most Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 410 00:37:53.2 98.
6. Kubicová Jana Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 135 00:37:56.2 100.
7. Perglovs Alena Chomutov Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 123 00:40:36.4 142.
8. Vondráskova Jaroslava Ženy 6 km Ženy B 6 km 1970 - 1961 150 00:46:12.4 183.

Ženy 6 km - Veteránky 6 km 1960 a st.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slavíková Nataša BK Žatec Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st. 421 00:36:14.4 68.
2. Procházková Eva Chomutov Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st. 318 00:37:37.4 92.
3. Havlenová Božena Rozbéháme Most Ženy 6 km Veteránky 6 km 1960 a st. 158 00:39:37.1 129.

Ženy 6 km - Dorostenky 2005 - 2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Libuše Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 309 00:26:17.2 1.
2. Kadlecová Tereza Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 423 00:31:16.9 13.
3. Zelenková Veronika Slávie Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 239 00:31:20.1 14.
4. Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 106 00:33:03.1 28.
5. Lukesova Adela VTZ Chomutov Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 339 00:33:04.1 30.
6. Sušická Julie Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 143 00:34:46.4 42.
7. Bakalářová Ema Atletika Klášterec Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 420 00:35:38.1 55.
8. Káňová Michaela Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 340 00:37:55.6 99.
9. Chlustinová Natálie Ženy 6 km Dorostenky 2005 - 2004 182 00:40:27.9 139.

Ženy 6 km - Juniorky 2003 - 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Denková Kristýna Běhny Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 148 00:32:17.6 19.
2. Havelková Klára Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 317 00:36:13.6 67.
3. Čápová Linda Jirkov Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 263 00:38:40.6 112.
4. Hanušová Karolína KK Chomutov Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 240 00:39:43.1 130.
5. Benešová Anna Sweep Ultimate Gym Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 258 00:40:07.9 134.
6. Bžochová Kateřina Ženy 6 km Juniorky 2003 - 2002 344 00:45:53.1 180.

Muži 6 km - Muži 6 km 2001 - 1981

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hollick Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 322 00:23:19.6 1.
2. Vorel Dan SRTG Most Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 391 00:25:17.9 7.
3. Imr Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 84 00:27:12.1 15.
4. Pospíšil František Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 18 00:27:43.4 20.
5. Pašek Dominik Judo VTŽ Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 346 00:27:54.6 22.
6. Mydlář Josef Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 202 00:28:04.2 26.
7. Franta Václav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 152 00:28:15.2 27.
8. Podlaha Milan Sweep Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 389 00:28:29.1 32.
9. Hlava Martin Sporice Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 13 00:28:32.1 34.
10. Šnábl Michal TRIFOR team Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 383 00:28:47.9 37.
11. Jäschke Patrik TRIFOR team Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 384 00:28:48.1 38.
12. Vlček Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 282 00:28:57.4 40.
13. Kubica Pavel Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 181 00:29:02.7 41.
14. Bamburák Lukáš Běhám pro hospic v Mostě Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 276 00:29:06.2 42.
15. Kubeš Marek Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 333 00:29:30.1 47.
16. Machát Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 394 00:29:33.1 48.
17. Sládek Vladimír Stg Strupčice Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 160 00:29:40.4 49.
18. Fara Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 297 00:29:56.6 52.
19. Ašenbrener Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 331 00:29:56.9 53.
20. Bardovcy Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 32 00:29:58.4 54.
21. Radimský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 40 00:30:01.1 55.
22. Plos Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 341 00:30:09.1 56.
23. Vilímský Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 269 00:30:22.9 58.
24. Pichlík Lukáš Ohřecká osmička Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 15 00:30:23.1 59.
25. Rychetský Stanislav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 247 00:30:28.2 60.
26. Počta Martin Forrest Gump team Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 85 00:30:50.7 66.
27. Procházka Marek Běhny Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 149 00:31:37.4 70.
28. Šebesta Jakub FRKDN Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 1 00:31:39.4 71.
29. Toth Tomáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 125 00:31:47.2 72.
30. Hubínek Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 337 00:31:52.0 74.
31. Kopecký Aleš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 173 00:31:57.1 75.
32. Janeček Petr MOST Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 118 00:32:02.1 76.
33. Tržický Lukáš Běžci Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 193 00:32:03.9 77.
34. Koutný Martin Děčín Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 284 00:32:14.4 81.
35. Kabrle Vladimír Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 139 00:32:54.1 87.
36. Novák Radek Rozběháme Podbořany Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 402 00:33:01.1 88.
37. Kubac Miroslav Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 131 00:33:15.9 90.
38. Manert Filip Rozběhej Litvínov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 93 00:33:21.7 92.
39. Dráb Filip Nevix Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 418 00:33:51.1 95.
40. Rýdl Petr Cobram Team Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 270 00:33:56.4 98.
41. Zumr Petr Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 119 00:34:17.4 100.
42. Kilik Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 188 00:34:34.4 106.
43. Votava Jan Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 398 00:34:38.9 107.
44. Sedláčka Michala Rozběháme Most/ SRTG Most Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 189 00:34:47.6 109.
45. Laštovka Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 242 00:34:58.7 110.
46. Bohuňovský Lukáš Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 199 00:34:59.6 111.
47. Kinter Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 294 00:35:50.1 118.
48. Šindelář Jiří Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 11 00:36:04.7 124.
49. Palinčák Jan - Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 120 00:36:41.1 127.
50. Čmil Jan Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 117 00:37:26.6 129.
51. Domín Martin Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 101 00:37:50.7 131.
52. Kosť Kryštof Teamway Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 293 00:38:02.9 132.
53. Dyršmíd David FC Šerm Chomutov Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 225 00:41:04.9 142.
54. Krátký Ondřej Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 226 00:42:58.1 148.
55. Beljajev Petr JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 70 00:56:53.4 153.
  Matoušek Luboš Mattoni Freerun Muži 6 km Muži 6 km 2001 - 1981 348 DNF  

Muži 6 km - Muži A 6 km 1980 - 1971

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlapák Zdeněk Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 207 00:23:52.1 2.
2. Šulc Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 387 00:25:06.7 4.
3. Mikulenčák Pavel STS Vojkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 324 00:25:17.7 6.
4. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 91 00:26:18.4 9.
5. Škota Jan BK Spořice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 130 00:26:20.9 10.
6. Smrž Ladislav Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 361 00:26:35.6 11.
7. Dobiaš Vladimír La Vita Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 39 00:26:45.1 13.
8. Fialka František Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 184 00:27:15.2 16.
9. Beck Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 121 00:27:50.4 21.
10. Patroch Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 319 00:27:57.6 23.
11. Bajer Josef SEA Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 220 00:28:03.9 25.
12. Kici Marcel Vzpírání Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 403 00:28:28.6 31.
13. Hodic Luděk Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 257 00:28:30.7 33.
14. Borovský Martin Cobram Team Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 145 00:28:43.6 36.
15. Janoušek Radek COBRAM TEAM Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 76 00:28:54.6 39.
16. Jílek Tomáš Havraň Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 153 00:29:13.7 43.
17. Dvorak Ivan Sportovci z Podbaby Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 414 00:29:14.9 44.
18. Patrik Nádaský Droužkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 162 00:29:23.4 45.
19. Bäumelt Karel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 304 00:29:25.9 46.
20. Michanek Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 133 00:29:48.7 50.
21. Veselý Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 186 00:29:54.9 51.
22. Jenč Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 142 00:30:19.6 57.
23. Šístek Lukáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 137 00:30:29.4 61.
24. Pejchar Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 273 00:30:29.6 62.
25. Drobílek Tomáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 140 00:30:36.9 63.
26. Segeč Karol Žatec Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 89 00:30:39.1 64.
27. Šimík Pavel Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 218 00:30:55.6 67.
28. Matoušek Milan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 373 00:31:17.6 68.
29. Malecký Radek Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 342 00:31:48.9 73.
30. Jaroš René Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 213 00:32:12.9 79.
31. Beneš Petr Sweep Ultimate Gym Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 260 00:32:13.1 80.
32. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 187 00:32:33.1 83.
33. Hendrych Jiří HAMRun Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 86 00:32:37.2 84.
34. Dvořák Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 511 00:33:23.1 93.
35. Korol Jan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 262 00:33:52.6 96.
36. Dráb Jiří Nevix Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 417 00:34:06.6 99.
37. Pašek Milan Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 330 00:34:27.1 102.
38. Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 48 00:34:27.2 103.
39. Pešta Michal Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 335 00:34:28.1 104.
40. Lukes Michal Drouzkovice Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 338 00:34:33.4 105.
41. Budský Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 334 00:35:24.9 112.
42. Kubovič Daniel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 110 00:35:36.9 115.
43. Böhm Miroslav Klášterec nad Ohří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 264 00:35:46.4 116.
44. Bakalář Vladimír Kadaň Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 419 00:35:49.6 117.
45. Poprovský Jiří Stop gaučink Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 406 00:35:50.9 120.
46. Doležel Richard Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 245 00:35:54.9 121.
47. Tichý Jan Běžci Chomutov Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 246 00:35:55.6 122.
48. Pinkr Josef Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 327 00:35:58.4 123.
49. Sombota Petr Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 251 00:36:14.4 125.
50. Kochlöfl Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 380 00:36:37.1 126.
51. Havlena Jiri Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 157 00:36:55.7 128.
52. Čech Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 191 00:37:38.9 130.
53. Baier Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 176 00:38:06.2 133.
54. Würz Bohuslav Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 177 00:38:06.4 134.
55. Bilák Roman Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 261 00:38:18.1 135.
56. Řimsa Radim Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 109 00:38:36.4 136.
57. Forman Jiří Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 212 00:39:23.1 139.
58. Babka Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 52 00:39:45.6 141.
59. Pišta Jaroslav Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 396 00:42:42.6 145.
60. Firák Dominik Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 164 00:44:25.9 149.
61. Chramosta Tomáš Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 54 00:44:56.1 150.
62. Kuchařík Pavel Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 136 00:48:20.6 152.
63. Králíček Martin Muži 6 km Muži A 6 km 1980 - 1971 107 00:57:57.4 154.

Muži 6 km - Muži B 6 km 1970 - 1961

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Watzke Petr VitaSport team / Teplice Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 401 00:25:07.1 5.
2. Vodička Pavel Rozběháme Most Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 205 00:26:37.7 12.
3. Prokeš Dušan Chomutov Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 411 00:26:53.1 14.
4. Nobst Pavel Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 248 00:27:42.9 19.
5. Češka Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 255 00:28:16.6 29.
6. Potrebuješ Jan Chomutov Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 368 00:31:31.6 69.
7. Fara Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 296 00:32:09.6 78.
8. Tyrpekl Pavel Cobram Team PPC Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 303 00:32:21.4 82.
9. Bureš Petr Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 369 00:32:45.6 86.
10. Pátek Tomáš Friday Team Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 12 00:33:12.9 89.
11. Štefanov Milan stefanov.cz Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 122 00:33:29.9 94.
12. Novák Pavel Běžecký kroužek Luční Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 45 00:33:53.1 97.
13. Fišr Zdeněk Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 277 00:34:40.7 108.
14. Brand Roman Sokol Spořice Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 53 00:35:32.4 114.
15. adamec leonard ARTMEDICA CENTRUM Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 360 00:35:50.4 119.
16. Giptner Jiří Teamway EU Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 26 00:38:57.0 137.
17. Kolomazník Martin Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 288 00:38:59.9 138.
18. Fisek Roman Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 127 00:39:29.7 140.
19. Černý Jan Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 254 00:42:54.6 146.
20. Bulant Radim JJS Manufacturing SRO Muži 6 km Muži B 6 km 1970 - 1961 56 00:42:56.6 147.

Muži 6 km - Veteráni 6 km 1960 a st.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartl Milan Krušnoborci Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 221 00:27:25.4 18.
2. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 208 00:28:21.2 30.
3. Havlík Milan Černovice Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 365 00:32:42.6 85.
4. Svoboda Josef Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 111 00:33:16.9 91.
5. Macek Jiří Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 132 00:34:17.9 101.
6. Sabo Ján Žatec Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 82 00:41:40.4 143.
7. Raisr Jaromír Krušnohorci Jirkov Muži 6 km Veteráni 6 km 1960 a st. 200 00:45:25.9 151.

Muži 6 km - Dorostenci 2005 - 2004

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaška Karel TJ Slávie Chomutov Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 289 00:23:57.7 3.
2. Jílek Tomáš Havraň Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 154 00:27:58.4 24.
3. Havlin Vaclav Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 209 00:28:16.2 28.
4. Penk Ondřej Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 228 00:28:34.1 35.
5. Kuhn Robert Muži 6 km Dorostenci 2005 - 2004 285 00:30:39.4 65.

Muži 6 km - Junioři 2003 - 2002

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sušický Ondřej Muži 6 km Junioři 2003 - 2002 144 00:25:46.1 8.
2. Karda Matěj Muži 6 km Junioři 2003 - 2002 393 00:27:17.1 17.
3. Hovorka Jakub Vymetači Muži 6 km Junioři 2003 - 2002 308 00:35:26.4 113.
4. Prager Michal Muži 6 km Junioři 2003 - 2002 99 00:41:50.4 144.

Ženy 21 km - Ženy půlmaraton 2001 - 1981

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížová Anežka TJ VTŽ Chomutov Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 548 01:32:25.9 1.
2. Rybáčková Soňa MK Kladno Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 554 01:41:03.6 2.
3. Lencová Alice Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 517 01:41:25.6 3.
4. Foukalová Irena Klášterec nad Ohří Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 521 01:55:55.1 8.
5. Baierlová Aneta Žatec Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 546 01:57:07.4 9.
6. Studničková Lucie Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 509 01:57:40.1 10.
7. Nesvadbová Eliška Hopman Team Žatec Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 512 01:59:56.1 12.
8. Matulová Iveta Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 510 02:01:51.4 13.
9. Blailová Jana KK Chomutov Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 506 02:02:52.4 14.
10. Janíková Petra Ženy 21 km Ženy půlmaraton 2001 - 1981 543 02:03:05.1 15.

Ženy 21 km - Ženy A půlmaraton 1980 - 1971

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vildová Jana VTŽ Chomutov Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 542 01:44:08.9 4.
2. Podhorná Soňa TJ VS Kadaň Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 536 01:45:58.6 5.
3. Lamačová Zuzana Meziboří Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 523 01:54:47.1 7.
4. Grycová Olga Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 544 01:59:35.9 11.
5. Renata Nádaská Droužkovice Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 522 02:09:34.6 16.
6. Havlůjová Marcela Most Ženy 21 km Ženy A půlmaraton 1980 - 1971 502 02:09:47.4 17.

Ženy 21 km - Ženy B půmaraton 1970 - 1961

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudáková Helena Hopman team Žatec Ženy 21 km Ženy B půmaraton 1970 - 1961 549 01:52:48.4 6.
2. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Ženy 21 km Ženy B půmaraton 1970 - 1961 535 02:12:47.9 18.

Muži 21 km - Muži půlmaraton 2001 - 1981

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV, z.s. Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 501 01:18:17.7 1.
2. Hudák Tomáš Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 541 01:26:29.1 2.
3. Luxa Michal MP Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 519 01:29:10.7 4.
4. Išler Lukáš Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 531 01:31:08.9 6.
5. Dvořáček Jiří TJ VTŽ Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 526 01:35:19.1 8.
6. Gill Petr Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 529 01:36:24.9 9.
7. Tůma Martin Chomutov Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 545 01:47:54.1 13.
8. Prokopec Vit Tata Mama Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 515 01:56:41.4 17.
9. Kuki Ernest Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 539 02:12:14.1 21.
10. Kobrle Daniel Mělník Muži 21 km Muži půlmaraton 2001 - 1981 514 02:12:32.1 22.

Muži 21 km - Muži A půlmaraton 1980 - 1971

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Javornický Tomáš DBK Kadan Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 551 01:26:39.1 3.
2. Dřevikovský Jaroslav Jirkovan on the run! Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 525 01:34:29.6 7.
3. Provazník Martin Hopman team Žatec Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 553 01:38:03.4 10.
4. Martiník Petr Běhám pro Hospic v Mostě Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 528 01:40:24.9 11.
5. Smiško František FLS health s.r.o. Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 550 01:54:32.9 15.
6. Čelmák Petr Chomutov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 530 01:55:40.9 16.
7. Bureš Jaroslav Běžci Údlice Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 527 02:00:17.6 18.
8. Červený Ladislav kk chomutov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 507 02:09:56.1 20.
9. Němec Marek Jirkov Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 552 02:12:35.4 23.
  Rychnovský Tomáš SKP Sever Teplice Muži 21 km Muži A půlmaraton 1980 - 1971 508 DNS  

Muži 21 km - Muži B půlmaraton 1970 - 1961

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šebek Alois Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961 505 01:30:28.1 5.
2. Podhorný David TJ VS Kadaň Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961 537 01:45:59.2 12.
3. Liebig Vilém Chomutov Muži 21 km Muži B půlmaraton 1970 - 1961 540 01:50:02.1 14.

Muži 21 km - Veteráni půlmaraton 1960 a st.

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiráček Petr Běžci Chomutov Muži 21 km Veteráni půlmaraton 1960 a st. 518 02:08:45.1 19.
2. Večeřa František VTŽ Chomutov Muži 21 km Veteráni půlmaraton 1960 a st. 534 02:12:51.6 24.