Výsledky závodu

Dobroběh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.09.2021



Klasika 6,7km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stibor Antonín Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1049 00:29:48.8 3.
2. Daniel Švejda Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1002 00:32:54.6 8.
3. Zděnek Dominik Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1044 00:38:36.1 18.
4. Stibor Tadeáš Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1050 00:41:38.8 37.

Klasika 6,7km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaněk Daniel Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1055 00:26:46.4 1.
2. Bren Anatolii GZ média Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1045 00:32:32.1 6.
3. Břečka Viktor BRISK Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1039 00:37:52.3 16.

Klasika 6,7km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavík Karel KBC Tábor Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1008 00:27:58.4 2.
2. Kaprál Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1048 00:30:14.3 4.
3. Váňa Ondřej Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1009 00:37:11.3 14.
4. Holejšovský Plana nad luznici Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1004 00:39:06.3 23.
5. Pařík Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1052 00:39:06.4 24.
6. Panovský Vladimír BRISK Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1007 00:39:19.5 25.
7. Kukla Vítězslav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1034 00:39:43.3 30.
8. Vrba Vít Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1010 00:40:24.8 35.
9. Hruška Michal Röchling Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1005 00:40:40.1 36.

Klasika 6,7km - Muži 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čapka Filip BRISK Klasika 6,7km Muži 46+ 1037 00:32:25.8 5.
2. Švejda Jaroslav Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1014 00:34:54.6 10.
3. Jech Pavel Klasika 6,7km Muži 46+ 1047 00:35:12.6 11.
4. Růžička Jan Klasika 6,7km Muži 46+ 1046 00:37:47.1 15.
5. Málek Jiří Röchling Klasika 6,7km Muži 46+ 1012 00:39:31.8 26.
6. Škaroupka Miroslav Klasika 6,7km Muži 46+ 1056 00:40:01.1 33.
7. Cerman František BRISK Klasika 6,7km Muži 46+ 1011 00:40:10.6 34.

Klasika 6,7km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švejdová Gabriela Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1017 00:34:54.3 9.
2. Kozlová Nikola Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1015 00:38:54.1 20.
3. Žáková Lucie Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1033 00:43:48.3 40.
4. Matyášová Marie Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1032 00:43:48.8 41.

Klasika 6,7km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zděnková Eliška Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1035 00:38:47.3 19.
2. Vrbová Martina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1019 00:39:02.6 21.
3. Škrdletová Kateřina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1054 00:39:37.8 28.
4. Schorná Klára Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1031 00:39:38.3 29.
5. Capouchová Nina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1057 00:39:44.6 31.
6. Říčařová Ludmila Žer slimáky! Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1018 00:55:20.5 45.

Klasika 6,7km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kuchařová Nea Tábor Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1029 00:32:42.6 7.
2. Dvořáková Eva Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1020 00:35:50.3 12.
3. Mlčkovská Jitka Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1043 00:35:57.6 13.
4. Klečanová Helena Rozběháme Soběslav Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1058 00:38:21.8 17.
5. Paříková Tereza Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1024 00:39:06.1 22.
6. Vochozková Markéta Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1051 00:39:36.8 27.
7. Sobotková Jana SK K. Řečice Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1030 00:40:00.3 32.
8. Cíchová Erika Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1042 00:42:40.6 38.
9. Kočová Klára Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1053 00:43:56.1 42.
10. Šimánková Zuzana Žer slimáky Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1026 01:02:45.3 46.

Klasika 6,7km - Ženy 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matušicová Šárka BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1038 00:42:40.6 39.
2. Kadlecová Karla BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1027 00:44:10.6 43.
3. Vyhlídková Helena šneci v běhu Klasika 6,7km Ženy 46+ 1040 00:55:19.5 44.

Klasika T4 6,7km - Muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dračka Richard FSČCEVS Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:27:42.1 1.
2. Dračka Jáchym FSČCEVS Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:30:14.1 3.
3. Chlumák Václav SILON 2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:30:18.4 4.
4. Ličko Petr SILON 2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:30:18.6 5.
5. Jošt David SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1504 00:32:08.8 6.
6. Jošt Jiří SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1504 00:32:21.3 7.
7. Lutovský Jan SILON Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:32:53.1 9.
8. Kovář Jan SILON 2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:34:49.1 10.
9. Matoušek Jaromir FSČCEVS Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:34:51.8 11.
10. Dracka Juda FSČCEVS Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:37:40.8 13.
11. Boháč Pavel SILON 2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1501 00:39:23.6 14.
12. Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503 00:39:42.6 15.
13. Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503 00:44:12.3 18.

Klasika T4 6,7km - Ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Joštová Karin SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504 00:29:47.8 2.
2. Prášková Zuzana Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503 00:32:22.6 8.
3. Joštová Alena SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504 00:36:05.3 12.
4. Lutovská Iveta SILON Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502 00:39:58.6 16.
5. Absolonová Veronika Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503 00:43:47.3 17.
6. Krchová Pavla SILON Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502 00:44:27.5 19.
7. Pospíšilová Anna SILON Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502 00:44:28.8 20.

Army 6,5 km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žák Prokop Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2076 00:36:23.9 4.
2. Krampl Vít Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2054 00:37:14.9 6.
3. Hrnčíř Filip Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2037 00:37:42.4 7.
4. Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2060 00:37:51.1 8.
5. Adam Tomáš Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2055 00:39:24.9 13.
6. Kolář Filip Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2034 00:42:34.0 20.
7. Esser Daniel RM Gasto Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2072 00:46:32.8 30.

Army 6,5 km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikulics Štefan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2074 00:33:42.1 1.
2. Fischer Michael Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2050 00:38:45.0 11.
3. Souček Tomáš Rabbits Znojmo Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2062 00:40:06.6 14.
4. Baláž Patrik Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2024 00:43:02.6 22.
5. Pikl Tomáš Pobřežní pětka Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2056 00:44:02.8 24.
6. Valachovič Tibor SRTGCB Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2046 00:45:37.6 28.
7. Fremuth Jindřich Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2068 00:46:41.8 31.
8. Hejda Vladislav Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2043 00:46:50.4 32.

Army 6,5 km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavík Karel Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2027 00:34:34.9 2.
2. Holejšovský Plana nad luznici Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2018 00:36:08.4 3.
3. Dračka Richard Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2059 00:36:39.6 5.
4. Pařík Jan Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2069 00:49:58.8 44.

Army 6,5 km - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řezáč Marcel Army 6,5 km Muži 46+ let 2001 00:38:31.9 10.
2. Hrubý Jaroslav BKB Army 6,5 km Muži 46+ let 2045 00:39:19.9 12.
3. Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2006 00:40:32.4 15.
4. Tkadlec Miloš Army 6,5 km Muži 46+ let 2031 00:44:46.9 26.
5. Lukš Martin Army 6,5 km Muži 46+ let 2033 00:50:30.1 48.
6. Nevzorov Andriy BRISK Army 6,5 km Muži 46+ let 2036 00:52:34.4 51.
7. Werner Marek Army 6,5 km Muži 46+ let 2011 00:53:11.1 54.
8. Draksl Josef Röchling Army 6,5 km Muži 46+ let 2030 00:57:26.1 59.

Army 6,5 km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláčková Šárka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2007 00:38:05.9 9.
2. Příhodová Barbora Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2035 00:40:52.0 16.
3. Hoskovcová Hana Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2075 00:41:53.4 18.
4. Horáčková Darina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2053 00:45:39.9 29.
5. Zíková Šárka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2077 00:49:07.6 40.
6. Zíková Barbora Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2015 00:49:08.9 41.
7. Procházková Nikola Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2057 00:49:42.1 43.
8. Čermáková Kateřina Röchling Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2028 00:52:55.3 53.
9. Kubů Pavlína Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2058 00:53:50.3 55.
10. Dvořáková Kateřina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2039 00:56:25.8 57.

Army 6,5 km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2017 00:42:56.9 21.
2. Hubková Jana Žer slimáky Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2019 00:44:49.6 27.
3. Drsová Lucie Kabíci Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2066 00:47:30.1 34.
4. Táborská Karolína Kabíci Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2065 00:47:30.1 35.
5. Šťastná Martina Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2048 00:47:41.1 37.
6. Hejná Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2012 00:47:54.1 38.
7. Nešpolová Jana RM Gastro Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2073 00:49:39.2 42.
8. Míchalová Štěpánka Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2078 00:50:22.2 46.
9. Šebková Patricie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2042 00:52:17.7 50.
10. Hlasová Zuzana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2038 00:52:35.6 52.
11. Picková Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2041 00:56:46.2 58.
12. Přibylová Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2063 01:01:01.3 61.
13. Hrdličková Monika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2064 01:01:01.7 62.
14. Nováková Denisa Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2021 01:01:11.0 63.
15. Picková Alena Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2052 01:05:15.5 64.
16. Mikšovská Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2044 01:05:16.0 65.

Army 6,5 km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matošková Marie Klokoty Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2040 00:42:02.6 19.
2. Doleželová Mirka SRTGCB Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2010 00:43:47.6 23.
3. Pospíšilová Gabriela Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2032 00:44:11.4 25.
4. Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2003 00:47:06.4 33.
5. Lorencová Tereza Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2049 00:47:40.8 36.
6. Paříková Tereza Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2070 00:49:58.8 45.
7. Křížovská Lucie Horské pumy Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2009 00:50:28.3 47.

Army 6,5 km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fricová Jitka Army 6,5 km Ženy 46+ let 2067 00:41:03.3 17.
2. Bartošová Marcela Army 6,5 km Ženy 46+ let 2051 00:48:36.8 39.
3. Cápalová Růzhová Věra Horské pumy Army 6,5 km Ženy 46+ let 2016 00:51:44.3 49.
4. Hlásková Vladimíra Army 6,5 km Ženy 46+ let 2071 00:55:27.3 56.
5. Červenková Martina Röchling Army 6,5 km Ženy 46+ let 2029 00:57:26.7 60.

Army T4 6,5 km - Army muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chlumák Václav SILON Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:38:28.3 1.
2. Jouza Šimon Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:40:00.3 3.
3. Jouza Jáchym Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:40:01.6 4.
4. Stibor Antonín Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:40:03.1 5.
5. Stibor Jiří Young Boys Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:40:04.8 6.
6. Řimnáč Filip SILON Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:41:20.3 8.
7. Troják Dan WC losers Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503 00:41:28.1 9.
8. Pražma Vojta WC losers Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2503 00:41:42.8 10.
9. Vitha Jan SILON Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:43:50.6 13.
10. Gubáš Matěj SILON 2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:46:41.8 14.
11. Kluzák Josef SILON 2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:46:41.8 15.
12. Ketner Robert SILON 2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:50:46.1 17.
13. Hladík Martin Zbytek Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501 00:57:31.3 27.
14. Kincl Ladislav Zbytek Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501 00:57:31.3 28.

Army T4 6,5 km - Army ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Červenková Rebeka Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:39:54.3 2.
2. Prášková Zuzana Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:40:58.8 7.
3. Podvalská Aneta KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB SOBĚSLAV Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:42:08.3 11.
4. Rybáková Radka WC losers Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:42:55.3 12.
5. Pánková Jana KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB SOBĚSLAV Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:50:29.8 16.
6. Bílá Kateřina WC losers Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:51:54.7 18.
7. Kurzová Vanda JuKuPyRa Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2509 00:51:59.5 19.
8. Jurečková Michaela JuKuPyRa Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2509 00:52:09.2 20.
9. Koloušková Kateřina KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB SOBĚSLAV Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:52:20.3 21.
10. Radostová Romana JuKuPyRa Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2509 00:52:21.2 22.
11. Pytelková Danuše JuKuPyRa Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2509 00:52:21.4 23.
12. Kvášová Kateřina Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:54:20.5 24.
13. Mullender Lenka KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB SOBĚSLAV Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:57:16.1 25.
14. Dušáková Jana Zbytek Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:57:31.3 26.
15. Kučerová Aneta Zbytek Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:57:32.2 29.
16. Absolónová Veronika Zrnko cafe Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:57:51.5 30.
17. Ketnerová Gabriela SILON 2 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2506 00:57:57.4 31.
18. Šímová Šárka SILON Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2507 00:58:39.4 32.
19. Kopecká Dana Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508 01:05:42.3 33.
20. Šturmová Lenka Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508 01:05:42.5 34.
21. Mertová Kristina Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508 01:05:42.8 35.
22. Vachelová Monika Podnik Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508 01:05:42.8 36.

Děti army 500 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčí Adam Děti army 500 m 7 - 9 let 124 00:03:01.0 4.
2. Stibor Samuel Děti army 500 m 7 - 9 let 127 00:03:10.0 8.
3. Štaubr Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 121 00:03:11.0 9.
4. Kratochvílová Aneta Děti army 500 m 7 - 9 let 123 00:03:16.8 11.
5. Šubrt Matěj Děti army 500 m 7 - 9 let 131 00:03:17.1 12.
6. Vavera Honzík TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Děti army 500 m 7 - 9 let 107 00:03:23.1 14.
7. Mullender Jessica Krasobruslařský klub Spartak Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 101 00:03:23.8 15.
8. Matošková Nina Klokoty Děti army 500 m 7 - 9 let 115 00:03:32.0 16.
9. Pavlíček Hubert Děti army 500 m 7 - 9 let 118 00:03:36.5 17.
10. Prášek Tomáš Zrnko cafe Děti army 500 m 7 - 9 let 104 00:03:38.7 18.
11. Novák Jakub Děti army 500 m 7 - 9 let 113 00:03:49.5 19.
12. Matošková Marika Klokoty Děti army 500 m 7 - 9 let 114 00:03:52.3 20.
13. Šubrtová Eliška Děti army 500 m 7 - 9 let 132 00:03:53.0 21.
14. Pavlíčková Josefína Děti army 500 m 7 - 9 let 120 00:04:23.5 23.

Děti army 500 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Terber Marek Děti army 500 m 10 - 12 let 122 00:02:28.7 2.
2. Čížek Jakub Děti army 500 m 10 - 12 let 130 00:02:57.5 3.
3. Nývltová Tereza Děti army 500 m 10 - 12 let 126 00:03:04.5 5.
4. Řezáčová Karolína Děti army 500 m 10 - 12 let 111 00:03:09.0 6.
5. Mullender Sofia Krasobruslařský klub Spartak Soběslav Děti army 500 m 10 - 12 let 110 00:03:09.3 7.
6. Vaverová Emička TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Děti army 500 m 10 - 12 let 112 00:03:11.7 10.
7. Doležel Petr Děti army 500 m 10 - 12 let 108 00:03:21.7 13.
8. Čížek Vojtěch Děti army 500 m 10 - 12 let 129 00:04:20.0 22.
9. Dědouch Josef Děti army 500 m 10 - 12 let 128 00:04:26.2 24.

Děti army 500 m - 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podlahová Marie Děti army 500 m 13 - 15 let 125 00:02:16.0 1.