Výsledky závodu

31. Glassman Triathlon 2020

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.09.2020



Triathlon - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 47 01:23:30.6 1.
2. Marek Matej Tap Triathlon Muži 1(do 44let) 58 01:26:47.1 2.
3. Oliver Tonder RK Vesta Triathlon Muži 1(do 44let) 78 01:26:54.1 3.
4. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 46 01:27:05.4 4.
5. Cibulka Stanislav IRONSTARS BEROUN Triathlon Muži 1(do 44let) 20 01:27:54.4 5.
6. Čermák Dominik HPM Sport Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 41 01:28:25.6 6.
7. Urban Filip Hopman Team Žatec Triathlon Muži 1(do 44let) 50 01:29:45.9 8.
8. Paparega Jan Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 56 01:30:11.4 9.
9. Rež Adam Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 73 01:32:30.6 12.
10. Adam Zdeněk Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 3 01:34:44.4 14.
11. Michal Oppelt Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 1(do 44let) 79 01:35:13.9 17.
12. Hamata Lukáš Triatlet K.Vary Triathlon Muži 1(do 44let) 38 01:35:14.4 18.
13. Zmeskal Ondrej Triade Decin Triathlon Muži 1(do 44let) 61 01:35:44.6 19.
14. Chott Jan Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 83 01:35:57.4 20.
15. Flak David CSG TRI TEAM Triathlon Muži 1(do 44let) 67 01:36:33.1 22.
16. Kubera Petr Pivní strejc Triathlon Muži 1(do 44let) 23 01:37:02.1 24.
17. Cibulka Radim IRONSTARS BEROUN Triathlon Muži 1(do 44let) 42 01:37:22.6 26.
18. David Filippov Bétri Triathlon Muži 1(do 44let) 82 01:38:08.6 28.
19. Michal Jalč Triathlon Muži 1(do 44let) 70 01:38:12.6 29.
20. Marek Jiří SPONA Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 4 01:39:46.4 32.
21. Petr Dycka Podrážek Triathlon Muži 1(do 44let) 80 01:41:43.4 40.
22. Brant Luboš Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 65 01:42:00.6 41.
23. Nápravník Martin Triathlon Muži 1(do 44let) 18 01:43:07.1 43.
24. Blaschke Karel Skialp nad Hrobem Triathlon Muži 1(do 44let) 74 01:45:30.4 47.
25. Vodráško Miroslav Triathlon Muži 1(do 44let) 60 01:47:06.4 48.
26. Lehrl Tom Triathlon Muži 1(do 44let) 31 01:52:08.9 55.
27. Kříž Petr Lannutti Triathlon Muži 1(do 44let) 25 01:52:25.6 56.
28. Marek Doval Triathlon Muži 1(do 44let) 81 01:53:18.4 57.
29. Lipenský Petr Triathlon Muži 1(do 44let) 54 01:54:22.9 59.
30. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 1(do 44let) 2 01:58:25.9 67.
31. Havel Jiří Triathlon Muži 1(do 44let) 15 02:02:33.4 73.
32. Hlaváček Jiří Miru Racing Team Triathlon Muži 1(do 44let) 27 02:03:02.7 74.
33. Pomahač Tomáš Triathlon Muži 1(do 44let) 66 02:07:29.4 76.
34. Čintalan Martin Koloshop Team Teplice Triathlon Muži 1(do 44let) 1 02:08:35.4 78.
35. Huněk Rudolf Triathlon Muži 1(do 44let) 63 02:10:14.2 82.

Triathlon - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Daniel Tap Triathlon Muži 2 (45-59let) 57 01:31:56.9 11.
2. Milan Vopat Milan z hor Triathlon Muži 2 (45-59let) 71 01:34:33.6 13.
3. Tajč Jan HH Smíchov Triathlon Muži 2 (45-59let) 59 01:34:56.1 15.
4. Preisler Michal Jablonecké Mattonky Triathlon Muži 2 (45-59let) 28 01:35:00.4 16.
5. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 7 01:36:50.9 23.
6. Kilian Juraj Lentilky Triathlon Muži 2 (45-59let) 45 01:39:21.9 31.
7. Bartoš Ladislav Lamači skal Triathlon Muži 2 (45-59let) 33 01:39:51.6 34.
8. Melzer Rudolf Triathlon Muži 2 (45-59let) 52 01:40:04.9 35.
9. Rež Zdeněk SPONA Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 72 01:40:30.9 36.
10. Lang Jaroslav Fabrikaman Triathlon Muži 2 (45-59let) 69 01:40:49.1 37.
11. Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 53 01:41:03.4 38.
12. Urban Miroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 51 01:41:34.1 39.
13. Volf Miroslav Běžci Chomutov Triathlon Muži 2 (45-59let) 13 01:42:15.4 42.
14. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 17 01:43:14.1 44.
15. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triathlon Muži 2 (45-59let) 22 01:44:19.6 45.
16. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triathlon Muži 2 (45-59let) 43 01:47:32.4 49.
17. Urban Jaroslav Hopman Team Žatec Triathlon Muži 2 (45-59let) 19 01:51:28.9 53.
18. Černý Ladislav Desperados Triathlon Muži 2 (45-59let) 48 01:51:46.1 54.
19. Stanislav Fišer O-I Triathlon Muži 2 (45-59let) 68 01:53:54.1 58.
20. Feix Ivo Neplavci TP Triathlon Muži 2 (45-59let) 44 01:56:11.9 62.
21. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triathlon Muži 2 (45-59let) 11 01:56:43.4 63.
22. Stanislav Čečrle SK Štěpánov Triathlon Muži 2 (45-59let) 76 01:56:47.4 64.
23. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triathlon Muži 2 (45-59let) 12 02:11:06.4 84.
24. Hrůza Michal Triathlon Muži 2 (45-59let) 34 02:29:34.2 86.
25. Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triathlon Muži 2 (45-59let) 26 02:32:05.5 88.
26. Hantych Petr Triathlon Muži 2 (45-59let) 8 02:43:01.5 89.

Triathlon - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Reindl Michal Krušnoman TT Litvínov Triathlon Muži 3 (nad 60let) 16 01:59:35.7 69.
2. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triathlon Muži 3 (nad 60let) 37 02:09:11.7 80.

Triathlon - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulková Markéta IRONSTARS BEROUN Triathlon Ženy 1 (do 44let) 21 01:37:07.6 25.
2. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb Triathlon Ženy 1 (do 44let) 75 01:38:21.4 30.
3. Řezanková Alena Triathlon Ženy 1 (do 44let) 36 01:49:34.9 50.
4. Rožánková Tereza Triathlon Ženy 1 (do 44let) 35 01:50:34.6 52.
5. Jana Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 9 01:54:26.9 60.
6. Zloská Eva Klub plavců mělnických Triathlon Ženy 1 (do 44let) 55 01:57:19.2 65.
7. Krcháková Irena Triathlon Ženy 1 (do 44let) 6 01:58:22.7 66.
8. Susserová Lucie Krušnoman TT Litvínov Triathlon Ženy 1 (do 44let) 10 01:59:35.2 68.
9. Nesvadbová Eliška Hopman Team Žatec Triathlon Ženy 1 (do 44let) 32 01:59:49.2 70.
10. Kvasničková Radka ŠAK CHODOV Triathlon Ženy 1 (do 44let) 39 02:01:29.4 72.
11. Bublová Naďa Koloshop Team Teplice Triathlon Ženy 1 (do 44let) 77 02:08:44.9 79.
  Kulišová Kristýna Triathlon Ženy 1 (do 44let) 40 DNF  

Triathlon - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triathlon Ženy 2 (45-59let) 5 01:50:00.9 51.
2. Chybová Vladimíra Čeradické B(j)ěhny Triathlon Ženy 2 (45-59let) 30 02:07:33.2 77.
3. Hnátková Jindra Triathlon Ženy 2 (45-59let) 64 02:09:58.2 81.
4. Havlová Kateřina Triathlon Ženy 2 (45-59let) 49 02:11:05.2 83.
5. Špírková Lenka MaLé-R Triathlon Ženy 2 (45-59let) 24 02:25:52.9 85.

Triathlon - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zdeněk Šlapák + Karel Kaška Team bike Perštejn Triathlon Štafeta 2 členná 96 01:31:04.4 10.
2. Matej Holka + Ellen Elisabeth Leitermannová Loko Teplice Triathlon Štafeta 2 členná 93 01:36:09.9 21.
3. Lukáš Heřman + Lukáš Heřman Triathlon Štafeta 2 členná 94 01:37:53.4 27.
4. Adéla Secká + Aleš Hulín Triathlon Štafeta 2 členná 95 01:55:45.4 61.
5. Olah Dusan + Pavel Nový Glassman TT Teplice Triathlon Štafeta 2 členná 91 02:07:00.9 75.
6. Alena Filipová + Martina Kamenská Triathlon Štafeta 2 členná 100 02:31:24.5 87.

Triathlon - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drahomír Karvay + Daniela Cimermanová + Rudolf Altschul DDR Daniela Drahoš Rudolf Triathlon Štafeta 3 členná 98 01:28:31.1 7.
2. Pavel Vacek + Lucie Vacková + Petr Watzke Triathlon Štafeta 3 členná 99 01:39:48.1 33.
3. Pavla Vacková + Lucie Jiříková + Dan Vintera TRINITY Triathlon Štafeta 3 členná 97 01:45:11.4 46.
4. Jana Urbanová + Jiřina Kalců + Tomáš Kalců Triathlon Štafeta 3 členná 92 02:00:49.7 71.