Výsledky závodu

Běžím proti násilí

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.09.2020



4,5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fabián Tomáš # Palačinky 4,5 km Muži 37 00:15:53.2 1.
2. Hurych Jakub Maratón klub Kladno 4,5 km Muži 46 00:16:21.9 2.
3. Stodola Prokop # Hemer(oidy) 4,5 km Muži 31 00:16:49.1 3.
4. Fischer Dominik 4,5 km Muži 33 00:17:25.6 4.
5. Maleček Erik # Palačinky 4,5 km Muži 40 00:17:25.6 5.
6. Bohumský Tomáš # Hemer(oidy) 4,5 km Muži 28 00:17:43.5 6.
7. Kuřík Martin # Desinfekce 4,5 km Muži 8 00:17:49.7 7.
8. Vopařil Josef Spolek MECH 4,5 km Muži 55 00:18:08.9 8.
9. Prokop Michal # Palačinky 4,5 km Muži 42 00:18:11.1 9.
10. Moravec Pavel BK Větřkovice 4,5 km Muži 43 00:18:36.9 10.
11. Hemer Jan # Hemer(oidy) 4,5 km Muži 29 00:19:26.8 11.
12. Gregor Luděk 4,5 km Muži 36 00:20:46.3 14.
13. Steinbauer Justýn # Desinfekce 4,5 km Muži 19 00:21:51.5 16.
14. Kohout Jakub 4,5 km Muži 16 00:22:28.8 19.
15. Miletín Ondřej Spolek MECH 4,5 km Muži 50 00:23:09.5 23.
16. Klima Jan 4,5 km Muži 35 00:23:11.2 24.
17. Trčka Jan 4,5 km Muži 56 00:24:27.0 26.
18. Gaitzsch David Spolek MECH 4,5 km Muži 53 00:24:50.9 27.
19. Dvořák Karel Tycová | Dvořák, advokátní kancelář, s. r. o. 4,5 km Muži 59 00:25:00.7 29.
20. Pražák Pavel 4,5 km Muži 58 00:25:01.0 30.
21. Wiener Otto Spolek MECH 4,5 km Muži 51 00:25:36.8 33.
22. Pešek Martin # Desinfekce 4,5 km Muži 52 00:25:36.9 34.
23. Vytásek Jaroslav # Bez názvu 4,5 km Muži 15 00:31:30.9 44.
24. Král Tomáš Spolek MECH 4,5 km Muži 49 00:31:53.6 46.
  Sgall Ivan 4,5 km Muži 146 DNF  

4,5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stodolová Magdalena # Dívky z plakátu 4,5 km Ženy 20 00:20:29.5 12.
2. Schusterová Josefína 4,5 km Ženy 30 00:20:30.2 13.
3. Skácelová Marcela 4,5 km Ženy 143 00:21:11.9 15.
4. Kainová Kateřina # Dívky z plakátu 4,5 km Ženy 26 00:21:57.6 17.
5. Mesteková Kateřina # Dívky z plakátu 4,5 km Ženy 25 00:22:23.4 18.
6. Stodolová Anna KSBM Praha 4,5 km Ženy 9 00:22:59.7 20.
7. Fischerová Viktorie 4,5 km Ženy 34 00:23:03.3 21.
8. Fischerová Monika Fischerklub 4,5 km Ženy 32 00:23:06.8 22.
9. Hejná Jana 4,5 km Ženy 21 00:24:01.3 25.
10. Rácová Adéla Spolek Mech 4,5 km Ženy 54 00:24:53.5 28.
11. Řežábková Adéla TJ Dukla Praha 4,5 km Ženy 45 00:25:12.7 31.
12. Neruda Adriana PSK Olymp Praha 4,5 km Ženy 6 00:25:15.7 32.
13. Kučerová Denisa 4,5 km Ženy 41 00:25:46.9 35.
14. Komínková Tereza 4,5 km Ženy 24 00:25:58.7 36.
15. Ráchel Veselá Lenka Běžecká škola Prahy 13 4,5 km Ženy 57 00:26:03.1 37.
16. Fialová Kateřina 4,5 km Ženy 5 00:26:51.6 38.
17. Birošiková Jana 4,5 km Ženy 2 00:26:52.0 39.
18. Dlabačová Markéta # Šneci 4,5 km Ženy 17 00:28:16.0 40.
19. Matoušková Jana # Šneci 4,5 km Ženy 23 00:28:20.6 41.
20. Finfasová Katka 4,5 km Ženy 38 00:29:44.5 42.
21. Soukalová Helena # Bez názvu 4,5 km Ženy 12 00:31:30.6 43.
22. Vildová Tereza Spolek MECH 4,5 km Ženy 47 00:31:53.5 45.
23. Soukalová Victoria # Bez názvu 4,5 km Ženy 14 00:33:47.6 47.
24. Satkapová Pavla 4,5 km Ženy 145 00:34:03.0 48.
25. Satrapová Iva - 4,5 km Ženy 144 00:35:18.3 49.
26. Vichova Vera # Šneci 4,5 km Ženy 48 00:42:38.0 50.
27. Wienerová Kateřina 4,5 km Ženy 10 00:43:22.6 51.
28. Landová Edita 4,5 km Ženy 44 00:51:24.8 52.
29. Dlabačová Hana 4,5 km Ženy 18 00:51:25.5 53.

2,25 km - Děti do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šnajdr Petr KSBM 2,25 km Děti do 15 let 27 00:08:21.1 1.
2. Maleček Patrik KSBM Praha 2,25 km Děti do 15 let 39 00:08:33.3 2.
3. Stodolová Johana KSBM Modřany 2,25 km Děti do 15 let 1 00:09:30.8 3.
4. Stodolová Zuza KSBM Modřany 2,25 km Děti do 15 let 4 00:09:59.7 4.
5. Forstová Jesica RSBM 2,25 km Děti do 15 let 22 00:10:38.4 5.
6. Míčková Tereza SK Jeseniova 2,25 km Děti do 15 let 3 00:10:41.5 6.
7. Marešová Alžběta 2,25 km Děti do 15 let 11 00:10:42.7 7.
8. Matušková Anna 2,25 km Děti do 15 let 13 00:10:42.8 8.
9. Jelínek Kryštof 2,25 km Děti do 15 let 7 00:17:41.3 9.
10. Skácelová Josefína 2,25 km Děti do 15 let 141 00:31:36.1 10.
11. Skácel Jan 2,25 km Děti do 15 let 142 00:31:46.6 11.
12. Geigerová Anežka 2,25 km Děti do 15 let 60 00:34:39.9 12.