Výsledky závodu

SALOMON JEŠTĚD 101

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.07.2020



21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linhart Václav 21km Muži 52 01:56:24.7 1.
2. Linka Milan Casia Excalibur race team 21km Muži 53 01:58:16.4 3.
3. Maloň Tomáš Predator workout Brno 21km Muži 56 01:59:59.2 4.
4. Landštof David 21km Muži 335 02:00:25.9 5.
5. Matejovič Daniel 21km Muži 57 02:00:27.4 6.
6. Kuznetsov Stanislav 21km Muži 49 02:02:15.9 7.
7. Querfeld Mirko PSV Zittau 21km Muži 77 02:02:40.7 8.
8. Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering 21km Muži 83 02:02:56.4 9.
9. Šangala Adam 21km Muži 344 02:06:56.4 10.
10. Clemenz Silvio PSV Zittau / Ski 21km Muži 8 02:07:31.9 11.
11. Vyčítal Lukáš 21km Muži 107 02:09:24.9 12.
12. Sychrovský Pavel Poděbrady 21km Muži 89 02:09:28.5 13.
13. Krostack Bernd 21km Muži 343 02:10:27.7 14.
14. Sam Bracke 21km Muži 82 02:11:40.5 15.
15. Kvasnička Daniel HKNMPSM 21km Muži 50 02:12:03.4 16.
16. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 21km Muži 67 02:13:08.4 18.
17. Ryšavý Zdeněk Run fór Fun 21km Muži 79 02:14:12.9 19.
18. Mezník Vláďa LBE 21km Muži 62 02:14:31.0 20.
19. SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 87 02:14:38.2 21.
20. Veselý Petr TFRun 21km Muži 101 02:14:54.4 22.
21. Valla Vojtech TFrun 21km Muži 98 02:16:00.4 23.
22. Halbich Česlav Šneci v běhu 21km Muži 22 02:17:46.9 24.
23. Hegr Tomáš Liberec 21km Muži 24 02:17:47.4 25.
24. Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 21km Muži 34 02:18:07.7 26.
25. Bradac Vaclav JEŠTĚD SKYRACE TÝM 21km Muži 5 02:20:09.4 27.
26. Kudlič Josef Sunnygang Plzeň 21km Muži 47 02:20:15.9 28.
27. Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy 21km Muži 38 02:24:29.7 31.
28. Vepřek Jarmil Šneci v běhu 21km Muži 100 02:24:57.2 32.
29. Metallinos Panagiotis 21km Muži 61 02:25:03.2 33.
30. Hrabec Michal Running2.cz 21km Muži 31 02:26:23.2 34.
31. Friedlaender Samuel FC Lopatov 21km Muži 18 02:27:57.9 35.
32. Jirkal Tomáš Běžecký klub ZZSKVK 21km Muži 37 02:28:00.2 36.
33. Mišútka Miroslav Funkční trénink Milovice 21km Muži 65 02:28:28.2 37.
34. Louda Ondřej 21km Muži 54 02:29:52.4 38.
35. Bittner Miloslav TJ Decathlon 21km Muži 3 02:30:16.7 39.
36. Matyáš Vojtěch 21km Muži 59 02:31:06.9 41.
37. Caban Theodor 21km Muži 7 02:31:07.4 42.
38. Fleiberk Luboš 21km Muži 17 02:31:14.0 43.
39. Svoboda Jiří 21km Muži 86 02:31:23.2 44.
40. Stolfa Kryspin 21km Muži 84 02:31:35.7 45.
41. Řezníček Tomáš 21km Muži 80 02:32:21.7 46.
42. Pavlicek Richard 21km Muži 71 02:32:30.9 47.
43. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov 21km Muži 105 02:33:55.4 48.
44. Matyáš Jakub FC Lopatov 21km Muži 58 02:34:10.2 49.
45. Hrček Tomáš Ještěd Skyrace Team 21km Muži 33 02:34:37.9 50.
46. Žabčík Marek 21km Muži 112 02:37:22.4 53.
47. RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 78 02:38:01.9 55.
48. Kučera Tomáš Zákupy Run 21km Muži 45 02:39:23.4 56.
49. Hendrych Tomáš Horní Libchava 21km Muži 25 02:40:10.7 57.
50. Kuneš Michal 21km Muži 342 02:41:09.2 58.
51. Krotil Jiří Šíša Dyzajn 21km Muži 43 02:41:42.4 60.
52. Vlček Michal 21km Muži 104 02:42:31.9 61.
53. Michalik Michal DYNEDGAR team sachasport Ostrava 21km Muži 63 02:43:02.2 64.
54. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 21km Muži 16 02:43:27.7 65.
55. Ježek Adam LOréal 21km Muži 36 02:43:57.7 66.
56. Gabriel Jiří ČBK 21km Muži 20 02:45:20.9 67.
57. Venos Kamil 21km Muži 99 02:46:24.7 69.
58. Bernatík Tomáš 21km Muži 348 02:48:28.7 71.
59. Drescher Jens JD Club 21km Muži 13 02:48:35.9 72.
60. Veselý Milan 21km Muži 102 02:49:04.2 73.
61. Svoboda Michal 21km Muži 338 02:51:05.4 75.
62. Pavlinský Vladimír Damice 21km Muži 73 02:51:14.9 76.
63. Šedý Jiří 21km Muži 90 02:54:27.4 77.
64. Ovsjannikov David 21km Muži 68 02:55:08.9 78.
65. Chlouba František Loudavý samotář 21km Muži 35 02:56:40.9 80.
66. Halouzka Michal SRTG Praha 21km Muži 23 02:56:54.0 81.
67. Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TÝM 21km Muži 66 03:00:12.9 82.
68. Čížek Pavel JSR TÝM 21km Muži 11 03:00:45.4 83.
69. Kusala Svätopluk Šneci v běhu 21km Muži 48 03:11:31.4 92.
70. Prchal Josef 21km Muži 76 03:13:30.9 95.
71. Alt Dominik 21km Muži 1 03:13:47.2 96.
72. TOMÁNEK JAN Šneci v běhu 21km Muži 95 03:14:11.7 98.
73. Holec Míra Daniela club 21km Muži 28 03:16:04.2 99.
74. Ovsjannikov Michal 21km Muži 69 03:16:07.7 100.
75. Papst Jiří Šneci v běhu 21km Muži 70 03:24:35.2 103.
76. Zápotočný Ondřej 21km Muži 110 03:24:35.4 104.
77. Graclík Jan 21km Muži 21 03:26:15.0 105.
78. Honzík Jan BOOTCAMP Team 21km Muži 29 03:39:03.2 107.
  Malinský Václav NALEHKO.com 21km Muži 55 DNF  

21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumová Zuzana Silvini Madshus Team 21km Ženy 41 01:57:09.2 2.
2. Kučerová Marie Matka na útěku 21km Ženy 46 02:12:10.4 17.
3. Krejčová Lucie ČBK 21km Ženy 42 02:20:58.2 29.
4. Fenďová Zuzana TJ Harant Pecka 21km Ženy 15 02:20:59.0 30.
5. Břusková Kateřina 21km Ženy 6 02:30:54.2 40.
6. Pavlinská Jana New Roll Runners 21km Ženy 72 02:34:44.2 51.
7. Boubelíková Jitka Tuláci na cestách 21km Ženy 4 02:34:57.7 52.
8. Mazochova Lenka Canaries 21km Ženy 60 02:37:33.7 54.
9. Krotilová Tůmová Nikola Šíša Dyzajn 21km Ženy 44 02:41:41.4 59.
10. Divišková Blanka Run4Fun 21km Ženy 12 02:42:42.9 62.
11. Peksova Lada 21km Ženy 74 02:42:56.2 63.
12. Popová Michaela Pro Dřeň Na Dřeň 21km Ženy 75 02:46:15.9 68.
13. Forejtová Kristýna 21km Ženy 347 02:48:27.9 70.
14. Zichová Tereza Fitpeople 21km Ženy 111 02:49:45.2 74.
15. Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz 21km Ženy 32 02:56:40.2 79.
16. Svobodová Mirka 21km Ženy 88 03:01:12.4 84.
17. Svihlova Tereza 21km Ženy 85 03:03:10.2 85.
18. Tarnóczy Kateřina BEAST OCR team 21km Ženy 94 03:04:06.4 86.
19. Šmolíková Michaela 21km Ženy 91 03:05:34.2 87.
20. Štěpánková Veronika SRTG PRAHA 21km Ženy 93 03:05:35.2 88.
21. Dresslerová Simona DYNEDGAR team 21km Ženy 14 03:06:06.4 89.
22. Vyzinová Lenka 21km Ženy 108 03:06:36.9 90.
23. Kaucká Ilona MTB Team RZ 21km Ženy 39 03:07:37.2 91.
24. gabikova Kristina 21km Ženy 19 03:11:31.4 93.
25. Miksová Romana Šneci v běhu 21km Ženy 64 03:13:29.2 94.
26. Herainová Sabina Bitevní pole 21km Ženy 26 03:13:48.4 97.
27. Hnízdilová Eva BBK 21km Ženy 27 03:16:33.4 101.
28. Vrátilová Soňa 2 Lemry 21km Ženy 106 03:22:26.7 102.
29. Hozáková Markéta 2 Lemry 21km Ženy 30 03:29:39.2 106.
30. Záchvějová Denisa SRTG Praha 21km Ženy 109 03:47:36.2 108.
31. Čermáková Veronika SRTG Praha 21km Ženy 9 03:47:36.4 109.

CANICROSS 21km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hora Ondřej Musher club Český ráj CANICROSS 21km Muži 113 02:27:21.7 1.

CANICROSS 21km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skořinská Kristýna CANICROSS 21km Ženy 114 03:00:08.4 2.

12km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rexa Martin Kerda Sport 12km Muži 235 01:04:20.7 1.
2. Kochel Paweł Kowary Team 12km Muži 219 01:10:34.9 2.
3. Staude Kay 12km Muži 241 01:12:00.4 3.
4. Stawiarski Tomasz Kowary Team 12km Muži 242 01:12:15.7 4.
5. Šedý Miroslav 12km Muži 245 01:15:36.7 5.
6. Bulušek Filip Wild Snails 12km Muži 205 01:22:47.9 6.
7. Větrovský Jakub Poděbrady 12km Muži 336 01:23:00.2 7.
8. Gramel Peter 12km Muži 345 01:24:24.4 8.
9. Wolf Tomáš Runbo Team Liberec 12km Muži 339 01:24:37.4 9.
10. Letko Zbyněk SK hasiči Jičín 12km Muži 227 01:25:02.7 10.
11. Křenek Tomáš RunBo Team Liberec 12km Muži 223 01:25:04.9 11.
12. Liberácký Vlastimil Utíkej Foreste 12km Muži 228 01:25:09.7 12.
13. Fejtek Oto JAKOBY TEAM 12km Muži 211 01:25:10.7 13.
14. Kotúček Pavel iThinkBeer 12km Muži 220 01:25:12.4 14.
15. Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem 12km Muži 229 01:27:57.4 15.
16. Vochomůrka Jiří Pařezová chaloupka 12km Muži 130 01:29:07.3 17.
17. Synek Jiří Rohozec Amulet Team 12km Muži 244 01:33:47.4 20.
18. Bouřa Marek 12km Muži 203 01:33:57.9 21.
19. Tomanica Vojtěch OK Chrastava 12km Muži 249 01:34:56.2 23.
20. Sofin Ivan 12km Muži 238 01:38:28.9 25.
21. Miletín Jakub 12km Muži 230 01:38:30.5 26.
22. Srb Jindřich Horoměřice 12km Muži 240 01:39:32.2 28.
23. Jošek Přemysl Šneci v běhu 12km Muži 217 01:39:37.7 29.
24. Lang Roman Bojiště 12km Muži 225 01:40:48.4 30.
25. Novák Josef NoDi Runners Humpolec 12km Muži 233 01:41:12.2 31.
26. Mitáš Jiří 12km Muži 231 01:41:21.4 32.
27. Andonovski Stefan 12km Muži 201 01:41:23.5 33.
28. Coufal Martin 12km Muži 349 01:43:51.2 36.
29. Rezek Filip 12km Muži 236 01:43:54.5 37.
30. Hlaváček Vít 12km Muži 214 01:47:55.7 39.
31. Saska Jakub 12km Muži 237 01:48:09.0 40.
32. Žůrek Jan Šneci v běhu 12km Muži 341 01:52:03.4 47.
33. Kubina Daniel 12km Muži 224 02:00:26.9 53.

12km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kapletová Monika RohozecAmulet 12km Ženy 218 01:28:15.9 16.
2. Břízová Jana Ready 2 win 12km Ženy 204 01:30:01.2 18.
3. Hamplová Věra Plzeň 12km Ženy 213 01:30:02.7 19.
4. Větrovská Nina Poděbrady 12km Ženy 337 01:34:01.9 22.
5. Němcová Jana 12km Ženy 232 01:35:07.0 24.
6. Solarová Danuše Šneci v běhu 12km Ženy 239 01:39:32.2 27.
7. Šmejkalová Hana ACES Team Karlovy Vary 12km Ženy 247 01:41:51.4 34.
8. Havlenová Radka 12km Ženy 340 01:42:12.4 35.
9. Dušková Alena 12km Ženy 208 01:44:29.4 38.
10. Bílková Renata Šneci v běhu 12km Ženy 202 01:48:18.4 41.
11. Dvořáková Petra Duo Mokří ježci 12km Ženy 210 01:48:55.7 42.
12. UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC 12km Ženy 250 01:49:21.9 43.
13. Gevorkyan Maryana 12km Ženy 212 01:49:37.9 44.
14. Dědková Šárka 12km Ženy 207 01:50:21.2 45.
15. Jenčová Barbora Amcykl Humpolec 12km Ženy 216 01:51:35.9 46.
16. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TEAM 12km Ženy 206 01:52:09.7 48.
17. Janouchová Jana 12km Ženy 125 01:52:47.7 49.
18. Krause Kateřina 12km Ženy 222 01:54:29.7 50.
19. Hrnčířová Michaela JSR Tým - duo Mokří ježci 12km Ženy 215 01:57:28.4 51.
20. Šimková Tereza 12km Ženy 246 01:58:06.7 52.
21. Pavlinská Miluše Damice 12km Ženy 234 02:02:24.7 54.

CANICROSS 12km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky CANICROSS 12km Muži 129 01:24:22.4 1.

CANICROSS 12km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mrázková Linda CANICROSS 12km Ženy 128 01:24:34.2 2.
2. Kirschlägerová Karla CANICROSS 12km Ženy 350 01:56:04.8 3.
3. Gramelová Katorina CANICROSS 12km Ženy 346 02:20:42.2 4.

6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Major Jiří Harrachov 6km Muži 321 00:24:55.7 1.
2. Kocián Jan 6km Muži 126 00:26:50.0 2.
3. Endler Marek Šneci v běhu 6km Muži 308 00:29:54.7 3.
4. Aldin Salhab Emad Hejaz Ultra 6km Muži 301 00:32:50.2 5.
5. Trýzna Daniel 6km Muži 127 00:33:30.5 7.
6. Čechák Ondřej 6km Muži 305 00:33:31.5 8.
7. Frisnicz Ladislav UNLIMITED NUTRI CLINIC 6km Muži 310 00:33:37.5 9.
8. Kolka Petr - 6km Muži 318 00:33:59.0 10.
9. Lebduška Jan KSM HRÁDEK 6km Muži 320 00:35:40.4 11.
10. Bulušek Kamil Motoklub Loukov 6km Muži 302 00:36:24.0 13.
11. Dvořák Jan 6km Muži 307 00:41:06.2 16.
12. Klíž David 6km Muži 317 00:45:42.4 24.
13. Skořinský Jan 6km Muži 327 00:47:11.4 26.
14. Franc Tomáš 6km Muži 309 00:50:59.2 30.

6km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtekova Michaela RunBo Team Liberec 6km Ženy 329 00:30:49.5 4.
2. Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 6km Ženy 312 00:32:50.3 6.
3. Dvořáčková Tereza 6km Ženy 124 00:36:22.5 12.
4. Rosato Jaroslava JSR TEAM 6km Ženy 326 00:37:14.4 14.
5. Bušová Tereza 6km Ženy 304 00:39:16.4 15.
6. Pacltová Markéta 6km Ženy 324 00:41:28.7 17.
7. Frisniczová Jaroslava UNLIMITED NUTRI CLINIC 6km Ženy 311 00:41:34.2 18.
8. Bušová Jana 6km Ženy 303 00:43:22.4 19.
9. Maturová Olga Raspenava 6km Ženy 322 00:43:23.0 20.
10. Kročilová Tereza 6km Ženy 319 00:44:37.2 21.
11. Dolínková Zuzana Šneci v běhu 6km Ženy 306 00:45:32.2 22.
12. Herrmannova Karolina 6km Ženy 313 00:45:42.2 23.
13. Iva Kačírková 6km Ženy 314 00:45:49.7 25.
14. Perekstová Dominika Šneci v běhu 6km Ženy 325 00:47:21.2 27.
15. Kadlecová Annelie 6km Ženy 315 00:48:11.7 28.
16. Kalousková Eva 6km Ženy 316 00:50:58.9 29.

CANICROSS 6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mašek Marek Pro Barborku CANICROSS 6km Muži 333 00:34:00.2 2.

CANICROSS 6km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Draslarová Jana TJ Sokol Maxičky CANICROSS 6km Ženy 330 00:25:08.5 1.
2. Rusová Valerie Musher's klub Děčín CANICROSS 6km Ženy 334 00:38:48.7 3.
3. Machová Diana CANICROSS 6km Ženy 332 00:41:37.7 4.

21km speciál - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec team 21km speciál Muži 51 01:14:44.4 1.
2. Töpfer Martin Ještěd SkyRace Team 21km speciál Muži 96 01:19:29.7 2.
3. Kekrt Lukáš Ještěd SkyRace 21km speciál Muži 40 01:19:30.9 3.
4. Černý Jakub Tantrum Monstra 21km speciál Muži 10 01:19:32.8 4.