Výsledky závodu

BĚH OKOLO ZOO

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.05.2022



1,5km - Chlapci 6-9 let (2013-2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Táborský Daniel BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1,5km Chlapci 6-9 let (2013-2016) 150 00:07:39.8 8.
2. Sezgin Denis SK Modřany 1,5km Chlapci 6-9 let (2013-2016) 164 00:08:56.5 15.

1,5km - Chlapci 10-14 let (2008-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježek Vincent TJ Dukla Liberec 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 167 00:05:41.3 1.
2. Přistoupil František Pajdavá noha ze Záběhlic 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 136 00:06:00.6 2.
3. Vaněk Štěpán LTK Liberec 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 142 00:06:02.7 3.
4. Táborský Robert BÍLÍ TYGŘI LIBEREC 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 149 00:06:03.8 4.
5. Lhoták Martin 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 152 00:06:30.8 5.
6. Borna Matyáš 1,5km Chlapci 10-14 let (2008-2012) 166 00:08:54.7 14.

1,5km - Děvčata 6-9 let (2013-2016)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Adélka 1,5km Děvčata 6-9 let (2013-2016) 158 00:08:29.3 11.
2. Blažková Anna 1,5km Děvčata 6-9 let (2013-2016) 165 00:08:32.3 12.
3. Zobalová Ema Severní VĚTRY 1,5km Děvčata 6-9 let (2013-2016) 151 00:08:48.9 13.
4. Gellrich Agáta 1,5km Děvčata 6-9 let (2013-2016) 140 00:09:15.4 16.

1,5km - Děvčata 10-14 let (2008-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poláková Eliška Křižany 1,5km Děvčata 10-14 let (2008-2012) 109 00:06:43.9 6.
2. Přistoupilová Eliška Jergym 1,5km Děvčata 10-14 let (2008-2012) 130 00:07:34.9 7.
3. Erna Alice 1,5km Děvčata 10-14 let (2008-2012) 159 00:08:29.3 10.

1,5km - Děvčata 15-17 let (2005-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bornová Natálie 1,5km Děvčata 15-17 let (2005-2007) 137 00:07:46.4 9.
2. Jurková Eliška 1,5km Děvčata 15-17 let (2005-2007) 141 00:11:17.6 17.

5km - Muži 10-14 let (2008-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schveiger Vítek AC Slovan Liberec 5km Muži 10-14 let (2008-2012) 156 00:28:41.1 9.

5km - Muži 15-17 let (2005-2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeman Jakub 5km Muži 15-17 let (2005-2007) 170 00:30:43.8 19.

5km - Muži 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gräf Jakub Dukla Liberec 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 162 00:20:47.1 1.
2. Hladík Václav AC Česká Lípa 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 175 00:22:17.5 2.
3. Kulka Matěj 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 172 00:29:03.9 11.
4. Kment Radek 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 176 00:30:34.9 17.
5. Pavlík Jan 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 121 00:33:20.3 26.
6. Zvěřina Jiří Omnes 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 116 00:34:20.0 27.
7. Banszel Jakub 5km Muži 18-39 let (1983-2004) 127 00:36:38.1 32.

5km - Muži 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haken Milan 5km Muži 40-49 let (1973-1982) 131 00:31:28.4 20.
2. Zámyslický Pavel 5km Muži 40-49 let (1973-1982) 160 00:31:38.4 21.
3. Vorlíček Jiří vorlíci 5km Muži 40-49 let (1973-1982) 102 00:35:15.2 30.
4. Kloz Vít 5km Muži 40-49 let (1973-1982) 125 00:35:15.5 31.

5km - Muži 50-59 let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hlaváček Petr Haven team 5km Muži 50-59 let (1963-1972) 128 00:26:44.0 6.
2. Barta Lubomír Vratislavice nad Nisou 5km Muži 50-59 let (1963-1972) 134 00:26:52.0 7.
3. Kulka Petr 5km Muži 50-59 let (1963-1972) 171 00:29:04.0 12.
4. Link Martin TUMLING TEAM 5km Muži 50-59 let (1963-1972) 122 00:32:19.9 22.

5km - Muži 60+ let (1962+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Týč Lubomír Dlouhý Most 5km Muži 60+ let (1962+) 147 00:30:10.1 16.
2. Mindžák Andrej Ski Klub Jizerska 50 Liberec 5km Muži 60+ let (1962+) 143 00:33:00.8 25.
3. Paulus Jiří 5km Muži 60+ let (1962+) 161 00:34:51.2 29.

5km - Ženy 10-14 let (2008-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schveigerová Šárka AC Slovan Liberec 5km Ženy 10-14 let (2008-2012) 155 00:30:39.9 18.
2. Blažejová Terezie TJ Dukla Liberec 5km Ženy 10-14 let (2008-2012) 154 00:32:24.5 23.

5km - Ženy 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šibravová Eliška TJ Dukla Liberec 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 153 00:24:02.0 3.
2. Schlechterová Lenka SKP Ústí nad Labem 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 139 00:25:18.6 5.
3. Štefanová Eliška 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 146 00:28:48.0 10.
4. Partlová Eva 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 115 00:29:20.2 13.
5. Tichá Nikola 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 117 00:30:01.1 15.
6. Hradova Radka 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 138 00:34:30.3 28.
7. Makrlíková Jitka 5km Ženy 18-39 let (1983-2004) 112 00:37:32.3 34.

5km - Ženy 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumová Zuzana Silivini Madshus Team 5km Ženy 40-49 let (1973-1982) 177 00:24:12.9 4.
2. Hakenová Jana Mattoni Free Run Liberec 5km Ženy 40-49 let (1973-1982) 107 00:27:17.3 8.
3. Šobáňová Marie TT Bižuterie JBC 5km Ženy 40-49 let (1973-1982) 169 00:29:47.0 14.
4. Vorlíčková Zuzana vorlíci 5km Ženy 40-49 let (1973-1982) 101 00:41:18.4 35.
5. Gellrich Simona 5km Ženy 40-49 let (1973-1982) 157 00:45:44.7 37.

5km - Ženy 50-59 let (1963-1972)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Volná Milada za Lvičku 5km Ženy 50-59 let (1963-1972) 119 00:32:37.4 24.
2. Hrbková Hana CCW 5km Ženy 50-59 let (1963-1972) 111 00:37:27.3 33.
3. Beláková Mirka 5km Ženy 50-59 let (1963-1972) 106 00:41:18.9 36.

10km - Muži 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tryzna Martin ED systém Silvini team 10km Muži 18-39 let (1983-2004) 163 00:50:37.1 2.
2. Jůza David Rohozec Amulet Team 10km Muži 18-39 let (1983-2004) 103 00:59:15.5 8.

10km - Muži 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gebhart Michal North Czech Runners 10km Muži 40-49 let (1973-1982) 145 00:46:20.8 1.
2. Staněk Roman CS Trinité Vratislavice 10km Muži 40-49 let (1973-1982) 148 00:51:16.4 4.
3. Leták Martin 10km Muži 40-49 let (1973-1982) 113 00:54:04.4 5.
4. Zápotocký Jiříg SKC cyklotramp 10km Muži 40-49 let (1973-1982) 123 00:54:54.7 6.
5. Voldřich Ondřej 10km Muži 40-49 let (1973-1982) 133 00:57:48.2 7.

10km - Muži 60+ let (1962+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Henych Petr Slavia Liberec 10km Muži 60+ let (1962+) 174 00:51:12.9 3.

10km - Ženy 18-39 let (1983-2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havle Olga 10km Ženy 18-39 let (1983-2004) 124 01:09:30.6 10.
2. Banszelová Anna La Família 10km Ženy 18-39 let (1983-2004) 129 01:22:30.9 12.
3. Chmelíková Adéla La Família 10km Ženy 18-39 let (1983-2004) 126 01:22:30.9 13.

10km - Ženy 40-49 let (1973-1982)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fürstová Lucie 10km Ženy 40-49 let (1973-1982) 168 01:08:13.0 9.
2. Podrabská Kateřina 10km Ženy 40-49 let (1973-1982) 173 01:14:27.6 11.