Výsledky závodu

2. ročník Běhu dobré vůle Nadace Olgy Havlové

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.09.2020



Štafeta 4x2,5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hanyková Lenka Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 210 00:43:59.3 1.
2. Scheerová Zuzana P3 All Star Team Štafeta 4x2,5km Štafeta 230 00:44:04.3 2.
3. Volák Petr BOLTI Štafeta 4x2,5km Štafeta 232 00:44:06.3 3.
4. Hyklová Marie BOŇÁCI I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 211 00:44:15.6 4.
5. Čihák Jiří Vansky Štafeta 4x2,5km Štafeta 250 00:44:39.8 5.
6. Muchová Helena Smyčce běží Štafeta 4x2,5km Štafeta 220 00:44:48.6 6.
7. Vachta Václav EUC I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 233 00:45:13.8 7.
8. Bláhová Hana doubleshot tým A Štafeta 4x2,5km Štafeta 201 00:45:18.9 8.
9. Bohacova Katerina Generali 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 204 00:45:49.3 9.
10. Bláhová Hana doubleshot tým B Štafeta 4x2,5km Štafeta 202 00:46:38.3 10.
11. Krupanský Kryštof 4 neběžci Štafeta 4x2,5km Štafeta 217 00:48:29.6 11.
12. Scheerová Zuzana P3 Tým 1 Štafeta 4x2,5km Štafeta 226 00:48:38.6 12.
13. Scheerová Zuzana P3 Odvážná čtverka Štafeta 4x2,5km Štafeta 228 00:49:31.6 13.
14. Scheerová Zuzana P3 Recepce Štafeta 4x2,5km Štafeta 227 00:49:32.0 14.
15. Srbová Martina biochemici v běhu Štafeta 4x2,5km Štafeta 223 00:49:42.8 15.
16. Ganická Helena Team Norway Štafeta 4x2,5km Štafeta 208 00:49:50.6 16.
17. Hyklová Marie BOŇÁCI II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 212 00:50:33.6 17.
18. Čuprová Denisa dreamBIG Štafeta 4x2,5km Štafeta 207 00:50:40.8 18.
19. Bláhová Hana doubleshot tým C Štafeta 4x2,5km Štafeta 203 00:51:24.6 19.
20. Miková Marcela Pozdní sběr I Štafeta 4x2,5km Štafeta 219 00:52:05.6 20.
21. Hyklová Marie BOŇÁCI III. Štafeta 4x2,5km Štafeta 213 00:52:27.3 21.
22. Hyklová Marie BOŇÁCI IV. Štafeta 4x2,5km Štafeta 214 00:52:32.1 22.
23. Hořavová Barbora Generace OSF Štafeta 4x2,5km Štafeta 231 00:53:04.6 23.
24. Janáková Barbora Deník N podruhé Štafeta 4x2,5km Štafeta 216 00:53:32.6 24.
25. Schiesser Jan EUC II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 234 00:54:19.9 25.
26. ČEZ Nadace Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 249 00:54:25.6 26.
27. Michálková Marie Štafeta 4x2,5km Štafeta 218 00:55:46.1 27.
28. Šindelářová Andrea Volvo Car Czech Republic Štafeta 4x2,5km Štafeta 225 00:55:54.6 28.
29. Gromovová Marie Deník N Štafeta 4x2,5km Štafeta 209 00:56:26.9 29.
30. Churavý Martin Magistrátní šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 215 00:57:37.1 30.
31. Nešporová Kristina Goldbeck Štafeta 4x2,5km Štafeta 236 00:58:57.1 31.
32. Soukup Sedláčková Lucie Pozdní sběr II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 222 01:01:07.6 32.
33. Scheerová Zuzana TOO LAZY TO RUN BUT WITH A GOOD WILL Štafeta 4x2,5km Štafeta 235 01:10:13.1 33.

10km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10km Muži 139 00:36:18.6 1.
2. Novák Ondřej 10km Muži 191 00:36:44.8 2.
3. Najman Ondřej podporuji SKV 10km Muži 160 00:39:27.8 3.
4. Tůma Zdeněk 10km Muži 133 00:41:07.4 4.
5. Okrouhlík Michal 10km Muži 122 00:41:22.9 5.
6. Hurych Jaroslav Geodezie Jizerky 10km Muži 153 00:42:53.3 6.
7. Král Michal Goldbeck 10km Muži 151 00:44:21.4 7.
8. Plzák Jakub 10km Muži 157 00:44:28.1 8.
9. Šebek Filip 10km Muži 130 00:44:47.1 9.
10. Jan Vinš Petr 10km Muži 112 00:45:04.6 10.
11. Specian Miroslav 10km Muži 155 00:45:18.1 12.
12. Velehradský Petr 10km Muži 135 00:45:57.6 14.
13. Izlandy Zoltán RADIO SVOBODNÁ EVROPA 10km Muži 110 00:46:03.3 15.
14. Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10km Muži 107 00:46:34.6 16.
15. Škorpil Miloš Patron závodu 10km Muži 131 00:46:55.6 17.
16. Pomalý Cupal Pepa Patron závodu 10km Muži 124 00:46:55.8 18.
17. Jaksch Jakub Patron závodu 10km Muži 111 00:46:56.0 19.
18. Habart Petr Goldbeck 10km Muži 149 00:47:11.8 20.
19. Klein Tomáš Goldbeck 10km Muži 150 00:47:12.6 21.
20. Samek Jakub 10km Muži 147 00:47:45.6 23.
21. Čížek Tomáš Goldbeck 10km Muži 148 00:47:59.1 24.
22. Primas Petr ČSOB 10km Muži 125 00:48:01.1 25.
23. Havlík Aleš 10km Muži 158 00:48:10.6 26.
24. Zápotocký Milan Patron závodu 10km Muži 138 00:48:17.8 29.
25. Nekvinda Antonín Posel z Neratova 10km Muži 141 00:48:18.8 30.
26. Molda Milan #milanbezi 10km Muži 120 00:48:50.6 32.
27. Tselidis Kyriakos Řecko nás baví.cz : ) 10km Muži 132 00:49:04.9 33.
28. Paseka Jiří Patron závodu 10km Muži 123 00:49:05.1 34.
29. Beigi Mehdi 10km Muži 154 00:49:11.1 35.
30. Růžička Antonín Volvo Car Czech Republic 10km Muži 126 00:49:36.8 36.
31. F. Mana Vladimír 10km Muži 106 00:49:47.3 37.
32. Vančo Ruben 10km Muži 134 00:49:51.9 39.
33. Šilhavý Ondřej 10km Muži 156 00:49:58.6 40.
34. Bartoníček Josef 10km Muži 101 00:50:01.8 41.
35. Pažout Vladimír 10km Muži 140 00:51:11.8 44.
36. Bláha Adolf 10km Muži 102 00:51:52.9 46.
37. Kos Tomáš 10km Muži 116 00:51:56.6 48.
38. Řehák Břetislav Rehak’s runners 10km Muži 143 00:53:01.1 49.
39. Hodina Petr mBlue 10km Muži 108 00:53:55.1 51.
40. Ptáček Petr Goldbeck 10km Muži 152 00:54:48.8 52.
41. Vlasák Martin 10km Muži 144 00:55:02.6 53.
42. Krška Martin Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 117 00:56:11.6 56.
43. Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 128 00:56:11.9 57.
44. Simandl Radek Bratřijaksepatří.cz 10km Muži 129 00:56:12.1 58.
45. Vít Petr mBlue 10km Muži 136 00:56:13.4 59.
46. Sedláček Petr 10km Muži 127 00:57:46.9 61.
47. Foltýn David 10km Muži 159 00:59:18.9 63.
48. Čada Karel 10km Muži 145 01:00:49.9 64.
49. Slabý Petr 10km Muži 192 01:01:21.4 65.
50. Klíma Jiří 10km Muži 113 01:05:55.6 66.
51. Šafránek Jiří 10km Muži 189 01:15:13.9 67.

10km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pásková Martina 10km Ženy 175 00:45:08.3 11.
2. Budínová Lucie 10km Ženy 185 00:45:27.8 13.
3. Skácelová Marcela 10km Ženy 180 00:47:25.8 22.
4. Šilhavá Eva 10km Ženy 188 00:48:13.1 27.
5. Čepelová Jana 10km Ženy 163 00:48:13.9 28.
6. Prokopová Klára Bonbon 10km Ženy 183 00:48:33.8 31.
7. Šeflová Petra Goldbeck 10km Ženy 187 00:49:50.7 38.
8. Remeňová Katka šneci v běhu 10km Ženy 178 00:50:12.4 42.
9. Nováčková Magda 10km Ženy 184 00:50:20.6 43.
10. Mudrová Alžběta 10km Ženy 174 00:51:45.3 45.
11. Pumprlová Magda 10km Ženy 177 00:51:53.1 47.
12. Urbanová Anna Sportovní plavecký klub Slavia Liberec 10km Ženy 181 00:53:03.9 50.
13. Králová Markéta Goldbeck 10km Ženy 186 00:56:05.4 54.
14. Simandlová Pavlína Bratřijaksepatří.cz 10km Ženy 179 00:56:11.6 55.
15. Činčilová Marie 10km Ženy 164 00:57:08.6 60.
16. Kozáková Jindřiška Total Vital 10km Ženy 172 00:58:23.9 62.
17. Šafránková Markéta 10km Ženy 190 01:15:14.1 68.

5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tylšová Alena Salming Praha Pankrác 5km Ženy 58 00:18:40.1 1.
2. Vorlíčková Jana 2B Winner team 5km Ženy 21 00:19:35.1 2.
3. Měchura Albert PUNK Tým 5km Ženy 31 00:19:47.8 3.
4. Widholmová Adéla 5km Ženy 76 00:20:29.8 4.
5. Brtková Petra 5km Ženy 75 00:21:33.8 5.
6. Sedláková Lenka 5km Ženy 43 00:21:56.3 6.
7. Kočí Gabriela 5km Ženy 20 00:22:16.8 7.
8. Bílková Jiřina PwC 5km Ženy 3 00:22:52.1 8.
9. Muhrová Barbora 5km Ženy 66 00:23:19.1 9.
10. Pundová Kristýna 5km Ženy 69 00:23:19.3 10.
11. Vadlejchová Kristýna 5km Ženy 51 00:23:20.1 11.
12. Martanová Štěpánka 5km Ženy 29 00:23:23.6 12.
13. Staňková Ivana adidas Runners Prague 5km Ženy 44 00:23:23.8 13.
14. Nosková Jana Patronka závodu 5km Ženy 59 00:23:52.8 14.
15. Poliaková Lucia 5km Ženy 38 00:23:52.9 15.
16. Biznárová Katarína 5km Ženy 4 00:23:52.9 16.
17. Trněná Dana 5km Ženy 49 00:24:37.8 17.
18. Vysloužilová Kateřina Total Vital 5km Ženy 55 00:24:50.3 18.
19. Tesařová Martina 5km Ženy 62 00:24:54.6 19.
20. Svoboda Lukáš 5km Ženy 46 00:25:00.8 20.
21. 5km Ženy 71 00:25:19.8 21.
22. Havlová Kristýna 5km Ženy 10 00:25:22.3 22.
23. Chrpová Michaela 5km Ženy 78 00:25:32.3 23.
24. Macková Sylvie 5km Ženy 77 00:25:33.1 24.
25. Bendová Irena 5km Ženy 72 00:25:40.1 25.
26. Růžičková Michaela 5km Ženy 41 00:26:06.3 26.
27. Divišová Klára 5km Ženy 5 00:26:08.3 27.
28. Marassová Věra 5km Ženy 28 00:26:11.8 28.
29. Sudková Marie 5km Ženy 45 00:26:33.6 29.
30. Bernklau Petra 5km Ženy 2 00:26:49.3 30.
31. Granja Karolina Běžím pro Olgu Havlovou 5km Ženy 60 00:26:51.8 31.
32. Kubizňáková Kateřina 5km Ženy 24 00:27:13.8 32.
33. Žemličková Naděžda 5km Ženy 64 00:27:28.1 33.
34. Růžičková Petra 5km Ženy 42 00:27:44.1 34.
35. Syrovátková Daniela 5km Ženy 47 00:27:52.3 35.
36. Půtová Martina laureátka Ceny Olgy Havlové 5km Ženy 39 00:27:53.1 36.
37. Izing Miroslav trasér Martiny Půtové 5km Ženy 15 00:27:53.3 37.
38. Králová Lucie 5km Ženy 67 00:28:00.1 38.
39. Kunzfeldová Alena 5km Ženy 26 00:28:08.1 39.
40. Kunzfeldová Hana 5km Ženy 27 00:28:08.1 40.
41. Freudlová Eliška 5km Ženy 57 00:28:18.6 41.
42. Jablonská Eva 5km Ženy 16 00:28:23.3 42.
43. Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 5km Ženy 13 00:28:29.6 43.
44. Žabková Anna 5km Ženy 65 00:28:35.8 44.
45. Sobotková Klára 5km Ženy 63 00:28:36.3 45.
46. Vomocilova Eliska 5km Ženy 54 00:28:54.3 46.
47. Pažoutová Hana 5km Ženy 36 00:29:01.3 47.
48. Trněná Jana 5km Ženy 50 00:29:02.8 48.
49. 5km Ženy 74 00:29:11.1 49.
50. Horáčková Pavla mBlue 5km Ženy 12 00:29:30.1 50.
51. Musílková Veronika 5km Ženy 73 00:29:48.3 51.
52. Bazyn Laura 5km Ženy 1 00:30:02.3 52.
53. Kubová Jana 5km Ženy 25 00:30:09.1 53.
54. Orošová Alena Up ČR 5km Ženy 68 00:30:18.8 54.
55. Heinrichova Renata 5km Ženy 11 00:30:46.1 55.
56. Kejvalova Gabi 5km Ženy 19 00:30:50.1 56.
57. Neumannová Eva 5km Ženy 34 00:30:51.8 57.
58. Kaslova Kristyna 5km Ženy 18 00:30:52.6 58.
59. Fiksová Petra Fiksíci 5km Ženy 7 00:30:53.3 59.
60. Měchurová Zuzana PUNK Tým 5km Ženy 32 00:31:11.6 60.
61. Fiksová Lucie Fiksíci 5km Ženy 6 00:31:17.8 61.
62. Kubálková Pavla 5km Ženy 61 00:31:21.6 62.
63. Žaludová Marie SK Hvozdnice 5km Ženy 56 00:32:16.3 63.
64. Krutá Barbora 5km Ženy 79 00:32:37.8 64.
65. Peichlová Jana 5km Ženy 70 00:32:38.3 65.
66. Miklová Libuše 5km Ženy 33 00:33:13.6 66.
67. Hyndráková Andrea Burn Fighters 5km Ženy 14 00:38:11.1 67.

2,5km - Junioři 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Adam 2,5km Junioři 15-18 let 354 00:09:27.0 1.
2. Sedlaček Štěpán 2,5km Junioři 15-18 let 353 00:09:27.1 2.