Výsledky závodu

Ressl Kros Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.06.2020



5 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grznár Blažej 5 km Muži 10 – 18 let 93 00:26:40.4 12.
2. Ján Kamenský Adam AK Most 5 km Muži 10 – 18 let 38 00:26:43.6 13.
3. Štosek Matěj BK Most 5 km Muži 10 – 18 let 79 00:29:23.9 18.
4. Kučera Michal Most 5 km Muži 10 – 18 let 52 00:31:57.9 35.
5. Vokáč Denis SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 10 – 18 let 70 00:34:39.4 49.
6. Schandara Daniel 5 km Muži 10 – 18 let 73 00:34:47.6 52.

5 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Štěpán OOB Lokomotiva Teplice 5 km Muži 19 – 35 let 97 00:19:26.9 1.
2. Polián Radek STG Most 5 km Muži 19 – 35 let 64 00:24:13.1 5.
3. Čermák Ondřej SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 19 – 35 let 25 00:24:39.9 7.
4. Šlais Jakub Běžci Chomutov 5 km Muži 19 – 35 let 105 00:24:48.4 8.
5. Krob Milan 5 km Muži 19 – 35 let 51 00:29:39.4 20.
6. Jarolím Tomáš BK Louny 5 km Muži 19 – 35 let 103 00:30:08.1 22.
7. Kohout Martin pohádkáři 5 km Muži 19 – 35 let 44 00:35:30.1 57.

5 km - Muži 36 - 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fousek Radek Tříkolky Trikke 5 km Muži 36 - 50 let 29 00:23:25.9 2.
2. Kritzbach Jan 5 km Muži 36 - 50 let 50 00:25:19.4 10.
3. Lžičař Pavel 5 km Muži 36 - 50 let 53 00:26:58.9 14.
4. Tesárek Michal Most 5 km Muži 36 - 50 let 81 00:29:24.1 19.
5. Páník Josef 5 km Muži 36 - 50 let 61 00:30:19.8 24.
6. Grznár Blažej 5 km Muži 36 - 50 let 94 00:30:23.1 26.
7. Bureš Petr 5 km Muži 36 - 50 let 23 00:32:54.9 38.
8. Maleček Petr Sací Komando Most 5 km Muži 36 - 50 let 55 00:32:56.6 39.
9. Brožek Jiří Afro 33 5 km Muži 36 - 50 let 100 00:33:06.6 41.
10. Beránek Stanislav 5 km Muži 36 - 50 let 101 00:33:46.4 45.
11. Kovařík David SIMONA RUN TEAM 5 km Muži 36 - 50 let 48 00:34:41.6 50.
12. Paul Karel Most 5 km Muži 36 - 50 let 62 00:34:47.9 53.
13. Šimík Pavel Běžci Chomutov 5 km Muži 36 - 50 let 77 00:35:22.6 55.
14. Kouba Přemysl Pomalu a s úsměvem 5 km Muži 36 - 50 let 47 00:36:33.4 64.

5 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gombita Josef Marathon sport Most 5 km Muži nad 50 let 31 00:23:49.9 4.
2. Machuta Petr 5 km Muži nad 50 let 102 00:24:28.9 6.
3. Civín Jiří Most 5 km Muži nad 50 let 92 00:25:51.4 11.
4. Pabišta Petr BKJ Most 5 km Muži nad 50 let 60 00:27:15.9 15.
5. Smeták Václav Most 5 km Muži nad 50 let 75 00:44:48.4 74.

5 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlíková Kateřina 5 km Ženy 10 – 18 let 34 00:33:48.6 46.
2. Trunschková Natalie 5 km Ženy 10 – 18 let 85 00:37:27.6 66.
3. Trunschková Nella 5 km Ženy 10 – 18 let 180 00:41:27.4 72.

5 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Trnková Iva 5 km Ženy 19 – 35 let 83 00:29:51.1 21.
2. Gaubeová Eva 5 km Ženy 19 – 35 let 119 00:30:26.9 28.
3. Janíková Petra 5 km Ženy 19 – 35 let 39 00:31:01.4 32.
4. Kondrlova Jitka Teplice 5 km Ženy 19 – 35 let 45 00:31:16.6 33.
5. Selepová Eliška Pomalu a s úsměvem 5 km Ženy 19 – 35 let 72 00:31:50.1 34.
6. Korbová Eliška 5 km Ženy 19 – 35 let 46 00:32:03.9 36.
7. Procházková Barbora KOPR 5 km Ženy 19 – 35 let 67 00:33:12.9 43.
8. Mahnertová Michaela 5 km Ženy 19 – 35 let 54 00:35:43.9 58.
9. Tuzarová Michaela SIMONA RUN TEAM 5 km Ženy 19 – 35 let 86 00:37:04.9 65.
10. Černá Petra STG Strupčice 5 km Ženy 19 – 35 let 27 00:37:39.9 67.

5 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barochová Lenka SRTG Most 5 km Ženy 36 – 50 let 21 00:23:43.9 3.
2. Procházková Martina KOPR 5 km Ženy 36 – 50 let 68 00:25:01.9 9.
3. Sedlarová Michaela Dvoreček 5 km Ženy 36 – 50 let 71 00:27:55.6 16.
4. Burešová Pavlína Most 5 km Ženy 36 – 50 let 24 00:28:57.6 17.
5. Křížová Kateřina BK Louny 5 km Ženy 36 – 50 let 99 00:30:08.4 23.
6. Hrdličková Zdeňka 5 km Ženy 36 – 50 let 36 00:30:19.9 25.
7. Brátová Lenka 5 km Ženy 36 – 50 let 22 00:30:25.1 27.
8. Gaube Jitka 5 km Ženy 36 – 50 let 30 00:30:33.1 29.
9. Manertová Radka Rozběhej Litvínov 5 km Ženy 36 – 50 let 56 00:30:33.2 30.
10. Krejčová Monika Prostě běž 5 km Ženy 36 – 50 let 49 00:30:41.4 31.
11. Válečková Renata BKJ Most 5 km Ženy 36 – 50 let 88 00:33:01.4 40.
12. Čihulová Jana 5 km Ženy 36 – 50 let 28 00:33:08.1 42.
13. Rešová Alena Běhám pro Hospic 5 km Ženy 36 – 50 let 69 00:33:13.4 44.
14. Sobotková Alenka STG Hradiště 5 km Ženy 36 – 50 let 104 00:34:33.1 47.
15. Eigl Košatová Naděžda 5 km Ženy 36 – 50 let 120 00:34:37.6 48.
16. Havlíková Jarmila Unipetrol Running Club 5 km Ženy 36 – 50 let 33 00:34:41.9 51.
17. Šnorová Lucie Pohádkáři 5 km Ženy 36 – 50 let 78 00:35:29.4 56.
18. Potočková Jaroslava 5 km Ženy 36 – 50 let 65 00:35:44.4 59.
19. Simonová Michala Most 5 km Ženy 36 – 50 let 74 00:35:44.4 60.
20. Halmiová Eva 5 km Ženy 36 – 50 let 32 00:35:44.4 61.
21. Knoblochová Marcela Běhám pro hospic 5 km Ženy 36 – 50 let 43 00:36:16.4 62.
22. Černá Růžena Pomalu a s úsměvem 5 km Ženy 36 – 50 let 26 00:36:32.9 63.
23. Králíčková Petra STG Hradiště 5 km Ženy 36 – 50 let 98 00:37:41.4 68.
24. Vršecká Michala 5 km Ženy 36 – 50 let 91 00:38:14.9 69.
25. Trunschková Michaela 5 km Ženy 36 – 50 let 84 00:41:26.9 71.
26. Langová Lenka 5 km Ženy 36 – 50 let 96 00:41:45.4 73.

5 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štosková Martina Běhám pro hospic 5 km Ženy nad 50 let 80 00:32:36.4 37.
2. Hujová Jana 5 km Ženy nad 50 let 37 00:35:22.1 54.
3. Kačerová Alice 5 km Ženy nad 50 let 42 00:39:28.6 70.

10,3 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brejcha Bohumír 10,3 km Muži 10 – 18 let 202 00:43:04.1 3.

10,3 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman TT Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 156 00:39:48.6 1.
2. Zbuzek Michal Unipetrol 10,3 km Muži 19 – 35 let 194 00:41:36.6 2.
3. Panitz Erich SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 196 00:43:15.4 4.
4. Vaníček Jan 10,3 km Muži 19 – 35 let 225 00:48:35.6 8.
5. Raiminius Gustav 10,3 km Muži 19 – 35 let 163 00:56:36.6 26.
6. Doležal Roman SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 125 00:57:04.6 27.
7. Hakl Albín SRTG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 205 00:57:33.9 28.
8. Svačina Pavel 10,3 km Muži 19 – 35 let 170 00:57:54.9 29.
9. Zaspal Jakub 10,3 km Muži 19 – 35 let 192 00:57:55.1 30.
10. Havlík Matěj Unipetrol Running Club 10,3 km Muži 19 – 35 let 131 01:00:15.1 37.
11. Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 183 01:05:30.4 49.
12. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 154 01:06:23.4 51.
13. Matoušek Luboš Mattoni Freerun 10,3 km Muži 19 – 35 let 150 01:08:40.9 54.
14. Šolta Michal STG Hradiště 10,3 km Muži 19 – 35 let 174 01:11:01.9 63.
15. Švec Michal 10,3 km Muži 19 – 35 let 175 01:13:15.6 68.

10,3 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 127 00:43:33.1 5.
2. Melichar Josef SIMONA RUN TEAM 10,3 km Muži 36 – 50 let 152 00:50:44.1 9.
3. Vágner Jan Fitness Zimák Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 184 00:51:59.6 12.
4. Kříž Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 223 00:52:52.4 14.
5. Štolfa Ladislav Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 198 00:52:59.9 15.
6. Stumpf Michal M.E.N.run team 10,3 km Muži 36 – 50 let 169 00:53:01.9 16.
7. Fialka František Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 128 00:53:05.1 17.
8. Paul Roman 10,3 km Muži 36 – 50 let 158 00:53:07.6 18.
9. Sapoušek Miroslav Nexen Tire 10,3 km Muži 36 – 50 let 164 00:53:11.6 19.
10. Tichý Josef 10,3 km Muži 36 – 50 let 208 00:53:35.6 20.
11. Jílek Tomáš Havraň 10,3 km Muži 36 – 50 let 136 00:54:09.1 21.
12. Vojtěchovský Tomáš Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 222 00:54:17.1 22.
13. Macek Jiří KOB Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 144 00:54:43.4 24.
14. Novák Václav 10,3 km Muži 36 – 50 let 155 00:57:59.6 31.
15. Šafář Václav Kapitol Teplice 10,3 km Muži 36 – 50 let 197 00:58:06.9 32.
16. Brzek Tomáš 10,3 km Muži 36 – 50 let 124 00:58:09.1 33.
17. Kejkrt Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 137 00:59:23.1 34.
18. Šimůnek Pavel Rozběháme Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 206 00:59:54.9 35.
19. Janda Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 134 01:00:44.9 41.
20. Piwowarski František STG Hradiště 10,3 km Muži 36 – 50 let 160 01:01:03.4 42.
21. Matoušek Milan 10,3 km Muži 36 – 50 let 151 01:03:48.4 46.
22. Kňáva Tomáš StopGaučink 10,3 km Muži 36 – 50 let 139 01:05:39.6 50.
23. Havlík Slavomír Unipetrol Running Club 10,3 km Muži 36 – 50 let 132 01:10:13.4 59.
24. Shmalko Yevhen 10,3 km Muži 36 – 50 let 165 01:11:03.9 65.
25. Poprovský Jiří Stopgaučink 10,3 km Muži 36 – 50 let 161 01:19:23.9 71.
26. Barvínek Michal 10,3 km Muži 36 – 50 let 121 01:28:42.6 72.

10,3 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmíd Petr Baník OSEK 10,3 km Muži nad 50 let 172 00:45:13.9 6.
2. Vodička Pavel Rozběháme Most 10,3 km Muži nad 50 let 190 00:47:34.9 7.
3. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 191 00:50:44.2 10.
4. Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 193 00:51:59.7 13.
5. Šolta Marcel STG Hradiště 10,3 km Muži nad 50 let 173 00:54:23.4 23.
6. Tichý Josef 10,3 km Muži nad 50 let 207 00:56:15.1 25.
7. Chroust Jan RC Falkenštejn K.L. 10,3 km Muži nad 50 let 195 01:08:00.1 52.
8. Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary 10,3 km Muži nad 50 let 146 01:08:49.9 55.
9. Trojna Luboš 10,3 km Muži nad 50 let 178 01:08:59.9 57.
10. Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let 148 01:14:25.6 70.

10,3 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škaloudová Veronika 10,3 km Ženy 10 – 18 let 171 01:09:11.4 58.

10,3 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 186 00:51:52.9 11.
2. Jarošová Barbora 10,3 km Ženy 19 – 35 let 135 01:00:32.1 39.
3. Franko Kateřina 10,3 km Ženy 19 – 35 let 129 01:01:45.4 44.
4. Vávrová Lucie 10,3 km Ženy 19 – 35 let 185 01:08:22.6 53.
5. Typltová Anna 10,3 km Ženy 19 – 35 let 224 01:08:59.8 56.
6. Stárková Tereza STG Hradiště 10,3 km Ženy 19 – 35 let 168 01:10:59.1 62.
7. Zoulová Andrea 10,3 km Ženy 19 – 35 let 199 01:11:46.1 67.
8. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 176 01:13:15.7 69.

10,3 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 10,3 km Ženy 36 – 50 let 181 01:00:01.4 36.
2. Matlasová Pavlína 10,3 km Ženy 36 – 50 let 149 01:00:15.6 38.
3. Koskubová Klára 10,3 km Ženy 36 – 50 let 200 01:00:37.9 40.
4. Leligdonová Lenka 10,3 km Ženy 36 – 50 let 179 01:01:05.1 43.
5. Sobotková Marie Mattoni Freerun 10,3 km Ženy 36 – 50 let 166 01:03:49.1 47.
6. Mrnková Věra BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let 153 01:05:16.4 48.
7. Drexlerová Šárová Markéta 10,3 km Ženy 36 – 50 let 126 01:10:27.6 60.
8. Paterová Miroslava Stg Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 203 01:10:58.6 61.
9. Havlůjová Marcela Most 10,3 km Ženy 36 – 50 let 133 01:11:03.4 64.
10. Klečková Libuše STG Hradiště 10,3 km Ženy 36 – 50 let 138 01:11:40.1 66.

10,3 km - Ženy nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 10,3 km Ženy nad 50 let 188 01:03:47.4 45.

5 km CANICROSS - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayer Michal Tj Sokol Maxičky 5 km CANICROSS Muži 10 00:23:37.4 3.
2. Franc Jaroslav Jirkovan on the run 5 km CANICROSS Muži 1 00:23:52.6 4.
3. Novák Lukáš 5 km CANICROSS Muži 2 00:31:19.4 9.

5 km CANICROSS - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Fitmin team/Jirkov 5 km CANICROSS Ženy 9 00:16:58.6 1.
2. Michaela Kovářová Ing. Mishell’s team 5 km CANICROSS Ženy 11 00:23:35.9 2.
3. Novotná Adéla TJ Sokol Maxičky 5 km CANICROSS Ženy 13 00:25:03.1 5.
4. Straková Karin Chabařovic 5 km CANICROSS Ženy 5 00:29:12.6 6.
5. Svobodová Jaroslava 5 km CANICROSS Ženy 3 00:29:35.6 7.
6. Brambůrková Anna - 5 km CANICROSS Ženy 8 00:29:48.6 8.
7. Neumannová Barbora Mishell’s team 5 km CANICROSS Ženy 12 00:34:35.9 10.
8. Joneková Nikola STG HRADIŠTĚ 5 km CANICROSS Ženy 6 00:44:14.4 11.