Výsledky závodu

Běh kolem jezera Most- 10.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.10.2020



11km - Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš AK Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 51 00:37:56.0 1.
2. Kobík Martin Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 118 00:45:44.0 3.
3. Novák Radek Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 180 00:46:51.0 6.
4. Kavecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 322 00:47:20.0 7.
5. Maňák Luboš Magistrátu města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 157 00:49:48.0 12.
6. Kostlán Martin SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 129 00:51:31.0 13.
7. Petr Kral 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 196 00:52:50.0 15.
8. Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 149 00:52:59.0 16.
9. Hadviga Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 66 00:53:24.0 22.
10. Blaschke Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 8 00:53:44.0 24.
11. Gaube Jan Gaube's Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 60 00:53:45.0 25.
12. Bureš Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 21 00:55:25.0 32.
13. Matoušek Luboš Mattoni Freerun 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 347 00:56:26.0 39.
14. Svačina Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 248 00:56:46.0 41.
15. Stehlík Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 240 00:56:51.0 42.
16. Brzek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 17 00:57:50.0 45.
17. Karhan Josef Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 111 00:59:15.0 55.
18. Bamburák Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 334 00:59:15.0 56.
19. Ullmann Michal Cobram team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 270 00:59:23.0 57.
20. Havlík Matěj Unipetrol Running Club 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 73 00:59:25.0 58.
21. Ferenc David Mostecká montážní 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 338 00:59:41.0 64.
22. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 177 00:59:50.0 66.
23. Pašek Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 188 01:00:00.0 68.
24. Hodač Jan Pražská Sedmička 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 82 01:00:08.0 69.
25. Pokorný Martin 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 202 01:00:40.0 74.
26. DOLEŽAL ROMAN SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 36 01:01:57.0 82.
27. Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 268 01:02:27.0 83.
28. Ulrych David Mostecká montážní 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 340 01:04:23.0 90.
29. Novák Radek Rozběhame Podbořany 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 312 01:04:51.0 93.
30. Rydl Petr Cobram Team CZECH 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 313 01:05:20.0 96.
31. Řehořek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 222 01:08:35.0 109.
32. Dvořáček Mirek Šetří vodou 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 43 01:09:43.0 116.
33. Šmejc ml. Jan Hopman Team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 255 01:11:38.0 121.
34. Veruněk Patrik SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 285 01:23:09.0 146.
35. Faltess Zděnek 11km Muži A 19-39 let / roč. 2001-1981/ 336 01:25:44.0 147.

11km - Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barcal Petr Loučná 956 - Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 2 00:41:50.0 2.
2. Stumpf Michal M.E.N.run team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 244 00:45:46.0 4.
3. Sapoušek Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 223 00:48:15.0 10.
4. Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 314 00:48:46.0 11.
5. Veselý Martin Sea Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 286 00:53:00.0 17.
6. Polanský Petr Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 203 00:53:05.0 19.
7. Kamínek Ondřej Šneci 2020 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 108 00:53:20.0 21.
8. Radics Marek Magistrát Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 337 00:54:30.0 26.
9. Janoušek Radek Cobram Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 91 00:54:47.0 29.
10. Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 25 00:55:07.0 30.
11. Brožek Oldřich Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 16 00:56:13.0 36.
12. Kroupa Ondřej 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 137 00:56:14.0 37.
13. Šulc Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 260 00:56:55.0 43.
14. Borovskÿ Martin Cobram team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 11 00:58:29.0 48.
15. Rybář Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 220 00:58:48.0 51.
16. Podrábský Max 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 331 00:59:01.0 52.
17. Liebig Vilém 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 146 00:59:34.0 62.
18. Hendrych Jiří HAMRun 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 77 00:59:34.0 63.
19. Uldrich Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 269 01:01:26.0 78.
20. Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 161 01:01:53.0 80.
21. Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 225 01:03:00.0 85.
22. Pešta Michal 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 307 01:04:32.0 91.
23. Smetana Luboš Rozběháme Ústí nad Labem 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 310 01:05:34.0 97.
24. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 193 01:06:25.0 99.
25. Tomášek Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 264 01:06:47.0 101.
26. Pomahač Václav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 204 01:07:55.0 107.
27. Poprovský Jiří Stopgaučink 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 308 01:08:11.0 108.
28. Maleček Petr Sací Komando Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 155 01:09:43.0 115.
29. Havlena Jiří Rozběháme Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 317 01:11:44.0 122.
30. Stiller Pavel CASD Horizont 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 241 01:11:52.0 123.
31. Vondráček Ladislav BK Pesvice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 291 01:13:00.0 126.
32. Piwowarski František STG Hradiště 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 200 01:15:07.0 132.
33. Jiskra Marek Rozběháme Most / Nanosilver 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 319 01:18:01.0 137.
34. Pajer Luboš Drmaly team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 327 01:18:45.0 141.
35. Chytka Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 316 01:18:45.0 142.
36. Grasl Karel Postoloprty 11km Muži B 40-55 let / roč. 1980-1965/ 63 01:32:00.0 148.

11km - Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 35 00:46:01.0 5.
2. kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 102 00:53:01.0 18.
3. Machuta Petr Magistrát města Mostu 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 154 00:53:12.0 20.
4. Myslivec Jan Unipetrol 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 173 00:54:34.0 27.
5. Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 53 00:55:07.0 31.
6. Potrebujes Jan 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 342 00:56:00.0 35.
7. Pabišta Karel BKJ Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 183 01:00:10.0 70.
8. Ondrášek Tomáš 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1964 a starší/ 182 01:04:58.0 94.

11km - Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 282 00:48:01.0 9.
2. Dvořáčková Eva Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 44 00:53:35.0 23.
3. Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 110 00:55:46.0 33.
4. Bláhová Ivana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 323 00:56:18.0 38.
5. Malypetrová Kristína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 156 00:56:34.0 40.
6. Presslova Kristyna Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 205 00:56:56.0 44.
7. Pánková Tereza 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 186 00:58:41.0 50.
8. Janíková Petra Klášterec nad Ohří 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 90 00:59:14.0 54.
9. Dvořáková Monika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 46 00:59:29.0 59.
10. Ondráčková Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 344 00:59:30.0 60.
11. Müllnerová Dominika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 172 01:00:12.0 71.
12. Pánková Jana Běžci Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 185 01:00:19.0 72.
13. Gaube Jitka Gaube's Run 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 61 01:01:18.0 77.
14. Bartošová Lucie SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 3 01:01:57.0 81.
15. Graslová Kateřina Postoloprty 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 65 01:02:53.0 84.
16. Haňová Zuzana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 71 01:04:20.0 89.
17. Vaicová Kamila SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 278 01:06:08.0 98.
18. Suchá Žaneta Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 246 01:06:47.0 100.
19. Jinochová Kateřina - 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 93 01:07:33.0 104.
20. Staňková Žaneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 239 01:07:39.0 105.
21. Vrchotová Iveta Mostecká montážní 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 339 01:10:14.0 117.
22. Váňová Pavla 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 280 01:12:00.0 125.
23. Kuželová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 143 01:13:15.0 128.
24. Vítková Lenka SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 287 01:15:00.0 130.
25. Joneková Nikola STG HRADIŠTĚ 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 94 01:15:07.0 131.
26. Deverová Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 34 01:15:08.0 133.
27. Pergerová Kristýna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 194 01:16:17.0 136.
28. Pikalová Karolína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2001-1981/ 198 01:22:00.0 145.

11km - Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matlasova Pavlína 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 162 00:47:50.0 8.
2. Vítková Zuzana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 289 00:52:40.0 14.
3. Škodová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 254 00:58:19.0 46.
4. Sobotková Marie Mattoni Freerun 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 346 00:58:30.0 49.
5. Čečrlová Lucie Cobram team 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 27 00:59:09.0 53.
6. Liebigová Radka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 147 00:59:34.0 61.
7. Mrnková Věra BK Louny 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 170 00:59:47.0 65.
8. Pašková Lucie 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 189 01:00:00.0 67.
9. Zámyslická Marcela 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 298 01:01:08.0 76.
10. Drexlerová Šárová Markéta 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 40 01:01:26.0 79.
11. Akulenková Anita 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 1 01:03:04.0 86.
12. Presslová Leona 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 206 01:03:25.0 87.
13. Doležalová Michaela Běžci Ledvice 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 37 01:03:59.0 88.
14. Hlavánová Zdenka Rozběhame Podbořany 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 311 01:04:51.0 92.
15. Engelová Romana Rozběháme Rakovník 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 48 01:05:01.0 95.
16. Rešová Alena Běhám pro Hospic 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 212 01:07:28.0 102.
17. Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 233 01:08:55.0 110.
18. Syrová Radka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 252 01:09:08.0 111.
19. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 227 01:09:08.0 112.
20. Kubicová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 139 01:09:36.0 113.
21. Havlenová Božena Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 318 01:09:38.0 114.
22. Graslová Hana Postoloprty 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 64 01:11:17.0 119.
23. Jandová Lenka Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 89 01:11:26.0 120.
24. Stillerová Andrea CASD Horizont 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 242 01:11:52.0 124.
25. Vondráčková Ladislava "prostě běž" 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 292 01:13:00.0 127.
26. Žihlová Lenka Klášterec nad Ohří 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 304 01:15:55.0 134.
27. Pergerová Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 195 01:16:17.0 135.
28. Martinková Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 160 01:18:02.0 138.
29. Štolfová Jana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 328 01:18:06.0 139.
30. Chytková Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 315 01:18:45.0 140.
31. Peštová Monika 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1980 a starší/ 306 01:19:27.0 143.

11km - Jiná trasa

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suremka Jiří 11km Jiná trasa 247 00:54:38.0 28.
2. Boříková Monika 11km Jiná trasa 12 00:56:00.0 34.
3. Holeček Petr 11km Jiná trasa 85 00:58:26.0 47.
4. Johanovský Jan 11km Jiná trasa 345 01:00:33.0 73.
5. Buňatová Kateřina Sweep Ultimate Gym 11km Jiná trasa 20 01:00:41.0 75.
6. Černý Josef Mattoni FreeRun Ústí nad Labem Střekov 11km Jiná trasa 29 01:07:30.0 103.
7. Sláma Filip Rozběháme Česko 11km Jiná trasa 234 01:07:44.0 106.
8. Bijoková Lucie 11km Jiná trasa 6 01:11:05.0 118.
9. Dubská Kateřina 11km Jiná trasa 41 01:14:43.0 129.
10. Schüllerová Tereza 11km Jiná trasa 228 01:19:55.0 144.

4,5km - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Štěpán Lokomotiva Teplice OOB 4,5km Muži bez rozdílu věku 219 00:16:41.0 1.
2. Sedlár Daniel Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 332 00:17:37.0 2.
3. Košťál Jiří AK Bilina 4,5km Muži bez rozdílu věku 130 00:21:15.0 5.
4. Roud Oldřich Cyklistický klub Litvínov, z. s. 4,5km Muži bez rozdílu věku 217 00:22:48.0 7.
5. Karas Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 109 00:23:41.0 8.
6. Stříbrný Martin Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 329 00:24:51.0 9.
7. Stříbrný Josef Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 330 00:25:29.0 12.
8. Kameník Petr Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 106 00:26:07.0 17.
9. Rilke Radek Kangoo Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 213 00:26:45.0 22.
10. Hoffmann Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 84 00:26:51.0 23.
11. Šustr Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 261 00:27:31.0 28.
12. Juřina David www.Hopsik.cz 4,5km Muži bez rozdílu věku 100 00:28:19.0 32.
13. Kos Pavel Team Joker 4,5km Muži bez rozdílu věku 128 00:29:05.0 39.
14. Smeták Václav Mostecká montážní 4,5km Muži bez rozdílu věku 335 00:29:30.0 43.
15. Svoboda Ivo 4,5km Muži bez rozdílu věku 249 00:29:49.0 44.
16. Keller Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 114 00:30:35.0 54.
17. Celjak Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 23 00:32:15.0 67.
18. Punt Jaroslav Avanti tým 4,5km Muži bez rozdílu věku 207 00:32:49.0 71.
19. Hampl Lukáš Statutární město Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 68 00:33:00.0 72.
20. Nocera Billy 4,5km Muži bez rozdílu věku 179 00:33:21.0 74.
21. Kreml Bohumil Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 134 00:34:50.0 90.
22. Ryska Pavel Loučná 956 4,5km Muži bez rozdílu věku 221 00:35:00.0 91.
23. Mach Lukáš LuPe Osek 4,5km Muži bez rozdílu věku 152 00:37:39.0 97.
24. Forman Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 54 00:39:48.0 102.
25. Daněk Michal 4,5km Muži bez rozdílu věku 33 00:40:00.0 105.
26. Handl Ivo Bílinské vosy 4,5km Muži bez rozdílu věku 69 00:40:35.0 107.

4,5km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martinková Johana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 320 00:20:20.0 3.
2. Burkhardtová Marie Proboštov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 22 00:21:15.0 4.
3. Šindelářová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 253 00:22:37.0 6.
4. Coprivová Eva Hopman Team Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 26 00:24:54.0 10.
5. Mikulová Martina Hopman team Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 166 00:25:06.0 11.
6. Kořánová Andrea Běhám pro hospic Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 127 00:25:30.0 13.
7. Vacková Pavla Koloshop Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 275 00:25:32.0 14.
8. Kašparová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 113 00:25:46.0 15.
9. Kořánová Kristýna Běhám pro hospic 4,5km Ženy bez rozdílu věku 333 00:25:50.0 16.
10. Dvořáková Martina Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 45 00:26:23.0 18.
11. Krejčová Monika Prostě běž 4,5km Ženy bez rozdílu věku 133 00:26:27.0 19.
12. Vepřeková Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 284 00:26:29.0 20.
13. Becková Martina Krušnohorský výšvih 4,5km Ženy bez rozdílu věku 4 00:26:41.0 21.
14. Pešková Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 325 00:27:06.0 25.
15. ŠTOSKOVÁ Martina Běhám pro Hospic Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 326 00:27:17.0 26.
16. Gruntorádová Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 343 00:27:17.0 27.
17. Krausová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 132 00:27:46.0 29.
18. Terynková Ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 263 00:27:46.0 30.
19. Kusková Petra Magistrát Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 341 00:28:00.0 31.
20. Solnařová Romana Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 235 00:28:21.0 33.
21. Geročová Marika Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62 00:28:22.0 34.
22. Havelková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 72 00:28:33.0 35.
23. Lópezová Alžběta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 148 00:28:49.0 36.
24. Kameníková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 107 00:28:54.0 37.
25. Kašparová Marie Team Joker 4,5km Ženy bez rozdílu věku 112 00:29:04.0 38.
26. Simonová Michala 4,5km Ženy bez rozdílu věku 229 00:29:15.0 40.
27. Klímová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 117 00:29:23.0 41.
28. Dvořáková Veronika Sama za sebe 4,5km Ženy bez rozdílu věku 47 00:29:24.0 42.
29. Svobodová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 250 00:30:00.0 45.
30. Hagarova Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 67 00:30:03.0 46.
31. Drdová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 39 00:30:08.0 47.
32. Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 302 00:30:14.0 48.
33. Kopřivová Zdeňka Rozběhejte Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 125 00:30:14.0 49.
34. Koníčková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 123 00:30:18.0 50.
35. Zachová Šárka A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 297 00:30:24.0 51.
36. Michalkova Michaela Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 163 00:30:29.0 52.
37. Kadlecova Veronika Loučná 956 - Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 104 00:30:29.0 53.
38. Konečná Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 122 00:30:57.0 55.
39. Vepřeková Zuzana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 283 00:31:06.0 56.
40. Tůmová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 267 00:31:20.0 57.
41. Poddaná Jaroslava Lote Teplice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 324 00:31:26.0 58.
42. Mládková Ivana Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 169 00:31:39.0 59.
43. Mahnertová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 151 00:31:58.0 60.
44. Hendrychová Jiřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 78 00:32:06.0 61.
45. Bozetická Romana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14 00:32:08.0 63.
46. Macková Iveta Ženy v běhu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 150 00:32:08.0 64.
47. Celjaková Vlasta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 24 00:32:15.0 65.
48. Kroupa Alena Nic 4,5km Ženy bez rozdílu věku 136 00:32:15.0 66.
49. Langová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 145 00:32:29.0 68.
50. Zachová Jana A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 296 00:32:29.0 69.
51. Feriancová Monika Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 50 00:32:49.0 70.
52. Roubová Lenka A proč ne? 4,5km Ženy bez rozdílu věku 216 00:33:02.0 73.
53. Vítková Štěpánka Atletika Litvínov, z. s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 288 00:33:23.0 75.
54. Havlíková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76 00:33:29.0 77.
55. Havlíková Jarmila Unipetrol Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 75 00:33:30.0 78.
56. Králíčková Petra Běžci Chomutov/STG Hradiště 4,5km Ženy bez rozdílu věku 131 00:33:33.0 79.
57. Spackova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237 00:33:39.0 80.
58. Navrátilová Marta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 175 00:33:42.0 81.
59. Kačerová Alice DATECH 4,5km Ženy bez rozdílu věku 103 00:33:42.0 82.
60. Roudová Dana Cyklistický klub Litvínov, z. s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 218 00:33:44.0 83.
61. Rilke Romana Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 214 00:34:00.0 84.
62. Skružná Veronika Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 231 00:34:00.0 85.
63. Juřenová Šárka chomutovské běhny 4,5km Ženy bez rozdílu věku 99 00:34:10.0 86.
64. Mladá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 168 00:34:29.0 87.
65. Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 101 00:34:30.0 88.
66. Křivková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 138 00:34:36.0 89.
67. Miksová Alena Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 165 00:35:16.0 93.
68. Bláhová Monika A proč ne / Všestudy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 7 00:35:32.0 94.
69. Kirschová Marie Avanti tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 116 00:36:19.0 95.
70. Kolářová Zuzana Datech 4,5km Ženy bez rozdílu věku 305 00:36:37.0 96.
71. Žďánská Edita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 303 00:37:49.0 98.
72. Trnková Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 265 00:37:56.0 99.
73. Machová Ludmila LuPe Osek 4,5km Ženy bez rozdílu věku 153 00:38:23.0 100.
74. Tropková Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 266 00:39:09.0 101.
75. Formanová Stanislava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 55 00:39:48.0 103.
76. Markusová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 159 00:39:51.0 104.
77. Srnská Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 238 00:40:00.0 106.
78. Šimáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 309 00:40:39.0 108.
79. Handlová Lenka Bílinské vosy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 70 00:40:57.0 110.
80. Sapoušková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 224 00:41:47.0 113.
81. Bělohlávková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 5 00:45:56.0 114.

4,5km - Jiná trasa

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faiferová Martina 4,5km Jiná trasa 49 00:26:56.0 24.
2. Jetenská Michaela 4,5km Jiná trasa 92 00:32:08.0 62.
3. Frantová Kateřina 4,5km Jiná trasa 56 00:33:25.0 76.
4. Bubáková Zuzana 4,5km Jiná trasa 18 00:35:03.0 92.
5. Soukupová Kamila 4,5km Jiná trasa 236 00:40:43.0 109.
6. Keller Martin Jasná páka 4,5km Jiná trasa 115 00:41:42.0 111.
7. Juklíčková Veronika Jasná páka 4,5km Jiná trasa 96 00:41:42.0 112.