Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.07.2020



8km - Dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šizlingová Petra BKV 8km Dorostenci do 20 let 54 00:42:37.5 51.
2. Dubový Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 8km Dorostenci do 20 let 23 00:54:13.3 72.
3. Schleissová Simona STG Holýšov 8km Dorostenci do 20 let 78 00:56:32.8 73.
  Pokorný Lukáš 8km Dorostenci do 20 let 60 DNF  

8km - Junioři 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šulc Vojtěch 8km Junioři 20-29 let 66 00:33:06.2 12.
2. Baxa Radim BKV Holýšov 8km Junioři 20-29 let 64 00:37:24.2 28.
3. Zemek David Stod 8km Junioři 20-29 let 70 00:42:27.7 49.

8km - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Teska Ondřej Lesy ČR 8km Muži 30-39 let 14 00:29:29.9 1.
2. Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-39 let 61 00:31:09.9 4.
3. Gariel Lukáě 8km Muži 30-39 let 21 00:31:16.2 6.
4. Reif Luboš Domažlice 8km Muži 30-39 let 30 00:31:43.8 8.
5. Dolejš Tomáš Sokol Mochtín 8km Muži 30-39 let 4 00:31:58.7 9.
6. Kanta Zdeněk 8km Muži 30-39 let 69 00:32:55.0 11.
7. Nejedlý Přemysl Honezovice 8km Muži 30-39 let 62 00:36:18.7 21.
8. Rada Jan 8km Muži 30-39 let 32 00:36:51.5 24.
9. Krauz Vlastimil 8km Muži 30-39 let 43 00:39:06.2 37.
10. Gyori Robert BKV 8km Muži 30-39 let 29 00:39:29.5 40.
11. Weiner Vlastislav 8km Muži 30-39 let 18 00:53:27.1 71.

8km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HOSaSM 8km Muži 40-49 let 68 00:30:30.2 2.
2. Šmíd Jaroslav Dobřany 8km Muži 40-49 let 48 00:30:42.2 3.
3. Friedl Tomáš 321start 8km Muži 40-49 let 44 00:31:13.5 5.
4. Toupal Jan BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 39 00:33:19.2 13.
5. Hrdlička Jan 8km Muži 40-49 let 8 00:34:43.0 14.
6. Jílek Pavel cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 40-49 let 5 00:34:51.0 15.
7. Trávniček Jiří SV Stříbro 8km Muži 40-49 let 10 00:35:13.7 17.
8. Šizling Jiří 8km Muži 40-49 let 51 00:35:18.5 18.
9. Hronec Juraj 8km Muži 40-49 let 49 00:35:24.7 19.
10. Peteřík Tomáš Hujerojc 8km Muži 40-49 let 45 00:36:06.7 20.
11. Dvorský Petr Hujerojc 8km Muži 40-49 let 74 00:36:49.8 23.
12. Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 34 00:37:12.0 27.
13. Rada Václav BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 31 00:37:42.2 29.
14. Berka Vilém Stod 8km Muži 40-49 let 75 00:38:16.0 32.
15. Gabriel Václav RUN THE WORLD 8km Muži 40-49 let 16 00:38:48.2 35.
16. Peteřík Dušan BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 42 00:39:19.0 39.
17. Dvořák Pavel Plzeň 8km Muži 40-49 let 38 00:39:49.6 42.
18. Fojtách Dušan 8km Muži 40-49 let 73 00:42:41.7 52.
19. Kubal Vlastimil Kdyně 8km Muži 40-49 let 1 00:44:15.7 55.
20. Šizling Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-49 let 55 00:44:23.8 58.
21. Jirasko Jiri 8km Muži 40-49 let 28 00:44:49.8 59.

8km - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Ivan Stříbro 8km Muži 50-59 let 35 00:31:18.9 7.
2. Ondrášik Milan BKV Holýšov 8km Muži 50-59 let 52 00:35:08.2 16.
3. KARLÍK Michal LOKO Trutnov 8km Muži 50-59 let 72 00:36:49.7 22.
4. Voráček Karel Sokol Dolany 8km Muži 50-59 let 77 00:39:33.5 41.
5. Gabriel Jan 8km Muži 50-59 let 17 00:41:56.5 48.

8km - Muži 60-69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vlasák Jaroslav SV Stříbro 8km Muži 60-69 let 11 00:38:35.2 33.
2. Lukačišin Milan cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 60-69 let 6 00:40:01.7 44.
3. Labanc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-69 let 33 00:43:35.5 53.
4. Dvorský Emil Líně 8km Muži 60-69 let 47 01:07:31.6 75.

8km - Muži 70+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fait Karel AGP Domažlice 8km Muži 70+ let 15 00:40:34.7 45.
2. Navrátil Josef Strančice 8km Muži 70+ let 37 00:43:51.8 54.
3. Šmícha Václav SV Stříbro 8km Muži 70+ let 12 00:49:14.3 67.
4. Kasík Miroslav CESKY BEZECKY KLUB 8km Muži 70+ let 27 00:50:01.3 69.
5. März František Kdyně 8km Muži 70+ let 3 01:17:02.8 77.

8km - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valachovičová Miroslava BKV Holýšov 8km Ženy 30-39 let 76 00:36:52.4 25.
2. Gálová Dana 8km Ženy 30-39 let 58 00:37:47.5 30.
3. Soukupová Julie Forest GUMP TEAM 8km Ženy 30-39 let 9 00:38:49.7 36.
4. Nová Lucie Nýřany 8km Ženy 30-39 let 7 00:39:52.7 43.
5. Přikrylová Johana BKV Holýšov 8km Ženy 30-39 let 50 00:40:51.5 46.
6. Ruská Alexandra Hujerojc 8km Ženy 30-39 let 65 00:41:56.2 47.
7. Tichá Libuše Kdyně 8km Ženy 30-39 let 2 00:45:32.5 61.
8. Zboríková Veronika 8km Ženy 30-39 let 79 00:48:36.5 65.
9. Rašková Miloslava Stod 8km Ženy 30-39 let 71 00:56:33.5 74.
10. Dvořáková Eva 8km Ženy 30-39 let 13 01:17:02.1 76.

8km - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 8km Ženy 40-49 let 26 00:32:16.7 10.
2. Forsterová Stanislava Domažlice 8km Ženy 40-49 let 19 00:36:55.0 26.
3. Vančurová Šárka BKV Holýšov 8km Ženy 40-49 let 20 00:38:44.7 34.
4. Lieblová Markéta Stod 8km Ženy 40-49 let 63 00:39:09.7 38.
5. Argmannová Jana 8km Ženy 40-49 let 46 00:42:37.5 50.
6. Šizlingová Jana BKV 8km Ženy 40-49 let 53 00:44:17.0 56.
7. Černá Jana BKVHolýšov 8km Ženy 40-49 let 25 00:44:23.0 57.
8. Vaňková Silvie VanRun 8km Ženy 40-49 let 57 00:46:06.5 62.
9. Toupalova Monika BKV Holýšov 8km Ženy 40-49 let 40 00:46:11.3 63.
10. Vrzalová Lenka BKV Holýšov 8km Ženy 40-49 let 24 00:48:54.3 66.
11. Foniová Pokorná Klára 8km Ženy 40-49 let 59 00:49:30.8 68.
12. Velíšková Martina MVrun 8km Ženy 40-49 let 56 00:51:44.5 70.

8km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8km Ženy 50+ let 36 00:38:15.0 31.
2. Dubová Ilona BKV Holýšov 8km Ženy 50+ let 22 00:45:17.0 60.
3. Volkmannová Lenka SDH Křenovy 8km Ženy 50+ let 67 00:46:27.8 64.