Výsledky závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2020

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.08.2020



MTB - 40 km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šorm Jiří Bitters Superior Cyklolive MTB - 40 km Muži 0-39 let 101 01:20:22.5 1.
2. Kyndl Lukáš Cyclogy Bike Culture MTB - 40 km Muži 0-39 let 164 01:21:57.0 2.
3. Horák Michal Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 0-39 let 100 01:22:33.2 3.
4. Novota Jan Team CykloTrener MTB - 40 km Muži 0-39 let 22 01:22:51.2 4.
5. Matocha Pavel Eleven Mercedes Black.ET MTB - 40 km Muži 0-39 let 146 01:22:52.5 5.
6. Vaníček Vojtěch Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 109 01:23:23.2 6.
7. Fikar Martin Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 106 01:23:23.7 7.
8. Plašil Jiří MTB - 40 km Muži 0-39 let 167 01:26:38.2 11.
9. Ptáčník Filip C.K. BICISPORT MTB - 40 km Muži 0-39 let 149 01:27:44.5 14.
10. Ramzer Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 169 01:28:23.7 16.
11. Erlebach Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 117 01:28:31.7 18.
12. Zajíc Josef Lauf Team Knezmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 123 01:28:41.5 19.
13. Nikita Tashchilin MTB - 40 km Muži 0-39 let 103 01:28:43.5 20.
14. Kopecký Štěpán MTB - 40 km Muži 0-39 let 131 01:32:09.5 22.
15. Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 0-39 let 145 01:32:13.0 23.
16. Housar Ondřej MTB - 40 km Muži 0-39 let 135 01:33:23.5 26.
17. Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 118 01:35:24.7 29.
18. Knápek Jan MTB - 40 km Muži 0-39 let 139 01:38:07.5 32.
19. Svoboda Ondřej MTB - 40 km Muži 0-39 let 161 01:40:25.2 34.
20. Jaroš Lukáš Bakako Nová Paka MTB - 40 km Muži 0-39 let 16 01:41:10.0 35.
21. Červenka Lukáš Alfa skvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 21 01:42:12.7 39.
22. Libor Kastner Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 137 01:42:48.0 41.
23. Šmejda Radek Lauf team Kněžmost MTB - 40 km Muži 0-39 let 122 01:45:53.0 48.
24. Zeman Radim Bike and ski Bakejda MTB - 40 km Muži 0-39 let 166 01:57:32.5 56.
25. Segl Vojtěch MTB - 40 km Muži 0-39 let 23 01:58:10.0 58.
26. Březina Martin AEES cycling team MTB - 40 km Muži 0-39 let 156 02:00:43.0 61.
27. Řezáč Michal T.O.T.C. MTB - 40 km Muži 0-39 let 108 02:00:49.5 62.
28. Kořínek Miroslav MTB - 40 km Muži 0-39 let 114 02:00:52.0 63.
29. Kratochvíl Tomáš MTB - 40 km Muži 0-39 let 27 02:01:35.7 65.
30. Kratochvíl Matouš MTB - 40 km Muži 0-39 let 25 02:04:46.7 68.
  Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 40 km Muži 0-39 let 159 DNF  
  Lisičan Petr Team CykloTrener MTB - 40 km Muži 0-39 let 150 DNF  
  Sedláček Jan Boellhoff MTB - 40 km Muži 0-39 let 126 DNF  
  Koťátko Ondřej Alfa kvadra MTB - 40 km Muži 0-39 let 111 DNF  

MTB - 40 km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Radek KSM Hrádek MTB - 40 km Muži 40-49 let 136 01:23:24.2 8.
2. Petera Karel Rohozec Amulet Team MTB - 40 km Muži 40-49 let 17 01:24:56.0 9.
3. Skůček Petr MTB - 40 km Muži 40-49 let 119 01:25:53.2 10.
4. Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 130 01:28:18.5 15.
5. Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 40 km Muži 40-49 let 134 01:28:27.2 17.
6. Loukotka Radek SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 142 01:33:15.5 25.
7. Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 40 km Muži 40-49 let 143 01:35:10.0 28.
8. Klein Petr Podhorní Újezd MTB - 40 km Muži 40-49 let 104 01:35:34.2 30.
9. Lehotský Jiří Pro Music Prolog Bike MTB - 40 km Muži 40-49 let 151 01:38:28.5 33.
10. Kopecký Roman MTB - 40 km Muži 40-49 let 132 01:42:02.3 37.
11. Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost MTB - 40 km Muži 40-49 let 121 01:43:18.5 42.
12. Klípa Jaroslav MTB - 40 km Muži 40-49 let 138 01:45:18.2 46.
13. Kaňka David Kozojedy MTB - 40 km Muži 40-49 let 168 01:47:38.2 49.
14. Zuska Jaroslav Boellhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 125 01:52:47.2 53.
15. Varga Daniel MTB - 40 km Muži 40-49 let 152 01:52:50.7 54.
16. Strýček Tomáš Sobotka MTB - 40 km Muži 40-49 let 20 01:53:36.0 55.
17. Hegr Jan Böllhoff MTB - 40 km Muži 40-49 let 147 02:24:23.0 77.

MTB - 40 km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Sokol Podlázky MTB - 40 km Muži 50+ let 158 01:27:32.7 12.
2. Kučera Jan KC Slavia Praha MTB - 40 km Muži 50+ let 129 01:27:39.2 13.
3. Ščvčka Radek SKI Pandera MTB - 40 km Muži 50+ let 102 01:28:47.7 21.
4. ZDENĚK Richard kbely cycling team MTB - 40 km Muži 50+ let 105 01:32:15.0 24.
5. Šíma Karel Měchenice MTB - 40 km Muži 50+ let 170 01:33:32.7 27.
6. Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 112 01:37:12.5 31.
7. Václavík Josef ŠKODA Auto team MTB - 40 km Muži 50+ let 115 01:42:01.5 36.
8. Lehotský Jiří Cyklo Špicar Jilemnice MTB - 40 km Muži 50+ let 127 01:42:25.2 40.
9. Hampl Petr MTB - 40 km Muži 50+ let 157 01:45:14.5 43.
10. Mokříž Bohuslav BMV Bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 154 01:45:15.0 44.
11. Valášek Milan BMV bike team MTB - 40 km Muži 50+ let 153 01:45:16.0 45.
12. Saidl Pavel M2C group MTB - 40 km Muži 50+ let 107 01:45:26.7 47.
13. Vedral Miloš bikepart.cz MTB - 40 km Muži 50+ let 113 01:47:43.2 50.
14. Marek Petr SK Čechtice MTB - 40 km Muži 50+ let 141 01:49:20.7 51.
15. Boreš Stanislav MTB - 40 km Muži 50+ let 26 01:52:19.0 52.
16. Horáček Petr Dexter Cycling MTB - 40 km Muži 50+ let 140 01:57:45.0 57.
17. Dolejší Radek MTB - 40 km Muži 50+ let 162 01:59:06.7 59.
18. Králík Ladislav MTB - 40 km Muži 50+ let 110 02:00:05.2 60.
19. Bajer Václav MTB - 40 km Muži 50+ let 18 02:02:10.2 66.
20. Brdlík Vladimír MTB - 40 km Muži 50+ let 165 02:06:47.2 69.
21. Březina Martin BMV Bike Team MTB - 40 km Muži 50+ let 155 02:08:18.2 70.
22. Bari Dušan Motobard MTB - 40 km Muži 50+ let 24 02:09:31.5 71.
23. Vichtera Pavel Modrá Hvěyda MTB - 40 km Muži 50+ let 163 02:18:07.1 74.
24. Rufert Pavel Böllhoff MTB - 40 km Muži 50+ let 148 02:19:12.0 75.
  Záveský Jiří MTB - 40 km Muži 50+ let 144 DNF  
  Březina Luděk MTB - 40 km Muži 50+ let 160 DNF  

MTB - 40 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Musilová Vendula SC Jičín MTB - 40 km Ženy 116 01:42:06.0 38.
2. Vlčková Anna OKSSAZ MTB - 40 km Ženy 124 02:00:55.2 64.
3. Čivrná Naďa Cyklo Špicar Jilemnice MTB - 40 km Ženy 128 02:03:34.5 67.
4. Kopecká Jana MTB - 40 km Ženy 133 02:14:21.5 72.
5. Bláhová Eliška MTB - 40 km Ženy 19 02:18:07.0 73.
6. Paříková Antonie MTB - 40 km Ženy 120 02:20:45.0 76.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lodr Oliver Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 5 00:15:35.5 11.
2. Varellez Daman Bášt Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 28 00:15:47.5 12.
3. Maděra Vitek Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 19 00:18:25.3 18.
  Orct Štěpán Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 0-10 let 7 DNF  

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mittner Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 46 00:12:06.8 1.
2. Podhaiský Ondřej Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 29 00:13:25.8 3.
3. Popovič Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 15 00:14:11.8 5.
4. Vacek Lukáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 21 00:14:50.5 8.
5. Hron Jakub TK Mnichovo Hradiště Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 16 00:14:52.3 9.
6. Hybner Josef Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 20 00:18:17.3 17.
7. Dorner Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci 11-14 let 17 00:20:58.3 20.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky 0-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Natálie TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 3 00:16:58.5 15.
2. Šímová Hana Měchenice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 1 00:17:25.5 16.
3. Orctová Kristýna Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 8 00:19:30.0 19.
4. Varsollerová Sofie Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 0-10 let 4 00:22:40.8 21.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karbanová Marie TJ Nová Paka Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 22 00:13:14.0 2.
2. Sedláčková Veronika Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 18 00:13:27.8 4.
3. Štěpánková Karolína Tj sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 2 00:14:44.5 6.
4. Paloušová Laura LASOMA MTB Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 24 00:14:50.3 7.
5. Paloušová Sophie LASOMA MTB Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 23 00:15:22.3 10.
6. Panková Emma Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 6 00:15:51.8 13.
7. Tancmanová Eliška Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky 11-14 let 4 00:16:16.8 14.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zvolánková Petra HO Škrovád Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 68 00:54:36.8 1.
2. Zemanová Jitka Bakov n. Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 40 01:00:54.1 2.
3. Ptáčková Radmila Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 81 01:01:51.3 3.
4. Čadilová Klára Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 47 01:03:45.8 4.
5. Francová Jitka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 76 01:04:24.1 5.
6. Bašusová Šárka TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 54 01:11:33.8 6.
7. Bašusová Martina TJ Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 55 01:14:08.1 7.
8. Zemanová Kristýna Bakov n. Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 41 01:20:43.1 8.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 0-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubík Pavel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 79 01:20:36.6 1.
2. ŠŤASTNÝ MICHAL TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 88 01:21:50.4 3.
3. Vaníček Vojtěch Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 109 01:22:43.1 4.
4. Slouka Matěj Severní větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 60 01:22:45.9 5.
5. Šťastný Jakub Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 85 01:24:03.4 8.
6. Zeman David BEKO Bike Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 89 01:24:21.4 9.
7. Kurzveil Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 80 01:25:37.6 10.
8. Řehák Martin Expres Cz Tufo Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 59 01:26:15.1 11.
9. Kubíček Martin Buldoci Valdice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 74 01:27:15.6 12.
10. Šubrt David TT LOKO Beroun Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 56 01:27:29.6 13.
11. Suchý Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 70 01:27:42.9 14.
12. Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 65 01:29:03.9 17.
13. Fikar Martin Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 106 01:30:09.6 19.
14. Zakouřil Miroslav Rohozec amulet Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 53 01:33:03.1 22.
15. Šťovíček Pavel Ydarokus Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 86 01:33:04.6 23.
16. Šimon Pávek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 45 01:34:00.4 25.
17. Stych Jan Predators Chata 42 Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 32 01:35:26.6 28.
18. Šangala Jakub Čechie Smíchov Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 67 01:36:48.6 30.
19. Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 44 01:37:55.1 33.
20. Ruso Vojtěch Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 61 01:38:14.1 34.
21. Matejko Lubomir Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 94 01:39:00.0 35.
22. Samuel Dušek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 77 01:40:35.9 37.
23. Dorner Jaroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 42 01:41:18.1 38.
24. Hartman Petr - Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 69 01:41:21.9 40.
25. Chlebik Martin DHL Running Club Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 66 01:47:18.6 44.
26. Vejvoda Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 82 01:49:26.4 45.
27. Janda Michal Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 48 01:55:49.4 50.
28. Lorenc Petr Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 18 01:57:05.1 51.
29. Tříska Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 63 02:03:55.6 53.
30. Rychtera Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 84 02:10:33.6 56.
  Johanovský Jiří Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 0-39 let 75 DNF  

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kužel Jiří Jičín jedééé Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 64 01:20:36.8 2.
2. Karban Štěpán Mondraker racing team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 51 01:22:57.4 6.
3. Bílek Aleš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 78 01:23:32.6 7.
4. Zelenka Jaroslav KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 57 01:28:27.4 16.
5. Čepelka Miroslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 49 01:29:37.9 18.
6. Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 73 01:30:59.1 20.
7. Vaněk Daniel Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 87 01:31:42.9 21.
8. Mazůrek Roman WT Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 52 01:33:29.6 24.
9. Štěpánek Libor TJ Sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 37 01:34:22.4 26.
10. Dufek David Johoho Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 30 01:34:22.6 27.
11. Draganov Radko Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 50 01:36:55.1 31.
12. Loukotka Milan Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 71 01:39:08.6 36.
13. Lebduška Jan KSM HRÁDEK Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 58 01:43:27.6 41.
14. Kautzký Tomáš Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 36 01:43:34.1 42.
15. Sedláček Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 43 01:47:08.6 43.
16. Svoboda Jan Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 31 01:50:04.6 46.
17. Novák Michal TJ Sokol Podlázky a Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 72 01:52:10.1 47.
18. Bejr Stanislav Progres run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 33 01:54:21.9 49.
19. Vojáček David Bášt Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 39 02:02:50.9 52.
20. Bartoň Ladislav SDH SUHROVICE Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 34 02:07:39.2 55.
21. Šálek Vladimír Progrese run team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 40-49 let 35 02:27:33.4 58.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 62 01:28:04.4 15.
2. Kebl Karek Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 95 01:41:18.6 39.
3. Koblesa Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 83 01:53:02.4 48.
4. Hlaváč Jiři Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 19 02:15:11.1 57.
5. Novák Ladislav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 38 02:31:55.6 59.
  David Petr Valy Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 50+ let 148 DNF  

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Smíšená štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Halbich Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 91 01:36:20.1 29.
2. Svoboda Miroslav Drhleňáci Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 93 01:37:37.4 32.
3. Svobodová Zuzana Progres Run Team Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Smíšená štafeta 90 02:06:21.6 54.