Výsledky závodu

Neratovická 201

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.02.2020



OPEN - Muži od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hypša Martin Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 9 00:00:39.2 1.
2. Tikovský Marcel Joskatel team OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 16 00:00:43.9 2.
3. Novák Tomáš TSK Praha OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 29 00:00:44.2 3.
4. Vágner David OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 8 00:00:44.4 4.
5. Bažant Oldřich Fakt Abstinenti OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 15 00:00:47.7 5.
6. Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 34 00:00:47.7 6.
7. Přáda Vladan Slavia Praha olé OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 24 00:00:50.9 8.
8. Hlaváček Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 21 00:00:50.9 9.
9. Koudelka František OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 19 00:00:51.7 10.
10. Ondřej Kabeš SK Pojďte dál OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 42 00:00:51.7 11.
11. Machač Tomáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 32 00:00:52.7 12.
12. Buzák Peter OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 33 00:00:55.9 14.
13. Kohout Petr OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 23 00:00:58.7 19.
14. Petříkov Daniel Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 11 00:00:59.2 20.
15. Líman Lukáš Slavia Praha olé OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 17 00:01:05.2 23.
16. Janda Dominik OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 111 00:01:12.4 29.
17. Smolík Lukáš OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 18 00:01:15.7 30.
18. Klíma Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 22 00:01:17.7 32.
19. Vízner Luděk Spartan race team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 10 00:01:28.2 35.
20. Jan Dalík SK Pojďte dál OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 41 00:01:33.7 37.
21. Fedorcanič Václav OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 35 00:01:37.2 38.
22. Večera Ondřej OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 44 00:02:03.9 40.

OPEN - Ženy od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voždová Alena Livecross OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 12 00:00:50.4 7.
2. Lebedová Katy OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 14 00:00:53.7 13.
3. Kudrnová Radka OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 36 00:00:56.9 16.
4. Laryšová Radka Livecross OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 13 00:00:57.9 17.
5. Špačková Lucie OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 31 00:01:03.4 22.
6. Štětková Linda OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 113 00:01:20.5 33.
7. Nagiova Blanka Čižkovice OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 40 00:01:21.4 34.
8. Panošová Tereza OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 3 00:01:29.2 36.
9. Procházková Eva SK Pojďte dál OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 45 00:03:22.7 41.

OPEN - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čejka Martin OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 30 00:00:56.7 15.
2. Karel Jiří Orlen Servis OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 26 00:00:58.4 18.
3. Mráček Pavel Příznivci běhu Stránka OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 6 00:01:02.2 21.
4. Bečka Miloslav Ústí nad Labem OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 27 00:01:06.4 24.
5. Švácha Luboš Sokol Mšeno OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 37 00:01:09.4 25.
6. Studnička Arnošt Příznivci běhu Stránka OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 7 00:01:10.7 26.
7. Ge Evžen Maratonské vrány OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 2 00:01:17.2 31.

OPEN - Veteráni ženy (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Anita SDH Chloumek OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 28 00:01:11.3 27.
2. Kohoutová Věra Trailpoint OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 25 00:01:11.7 28.
3. Landová Michaela Mexická vlna OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 1 00:01:45.7 39.

RAFANI - Muži od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Babický Jan HZS Mělník RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 101 00:00:45.1 1.
2. Makcol Lukáš RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 49 00:00:53.1 2.
3. Machata Jindřich Čižkovice 2 RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 118 00:00:54.9 3.
4. Veselý Vladimír RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 108 00:00:56.6 4.
5. Machata Matěj Čižkovice RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 119 00:00:59.6 5.
6. Janda Jakub RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 110 00:01:00.1 6.
7. Machata David Čižkovice RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 117 00:01:01.4 7.
8. Pauřík Marek RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 104 00:01:02.1 8.
9. Petříkov Daniel Spartan race team Vrátno RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 106 00:01:07.6 10.
10. Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 109 00:01:09.4 11.
11. Štětka Michal RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 112 00:01:27.1 14.
12. Vízner Luděk Spartan race team Vrátno RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 105 00:01:29.4 15.

RAFANI - Ženy od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěchovská Alena RAFANI Ženy od 16 do 50 let včetně 103 00:01:22.1 12.

RAFANI - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šporcl Radek Běžecký klub Spolana RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 107 00:01:03.1 9.
2. Ge Evžen Maratonské vrány RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 102 00:01:24.1 13.

DĚTI - Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jistebnický Tobiáš AVSP DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 65 00:00:36.5 1.
2. Koláček Matouš ASB Stará Boleslav DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 69 00:01:07.0 16.
3. Beneš František Atletika stará Boleslav DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 66 00:01:09.2 17.
4. Zemanová Dorota DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 59 00:01:17.7 21.
5. Vokáčová Klára Atletika Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 82 00:01:21.0 22.
6. Špačková Barbora Atletika Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 70 00:01:22.2 23.
7. Szonda Dan TJ Sokol Praha Liben DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 78 00:01:22.5 24.
8. Pěknic Jan DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 88 00:01:29.2 28.
9. Szonda Karolina TJ Sokol Praha Liben DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 79 00:01:31.0 29.
10. Židoň Vojtěch FK Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 87 00:01:31.0 30.
11. Dobešová Kristýnka Akademie Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 76 00:01:40.0 32.
12. Špačková Karolína DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 83 00:01:51.2 33.
13. Petříkov Daniel Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 63 00:02:04.0 34.
14. Šrětková Kristina DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 114 00:02:04.5 35.
15. Nováková Stela DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 86 00:02:09.5 36.
16. Kudrnová Marie DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 89 00:02:21.2 37.
17. Luxova Mariana Akademie Neratovice DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 85 00:02:30.2 38.
18. Kudrna Vojtěch DĚTI Děti do 10 let - smíšená(dle data narození v den startu závodu 81 00:03:40.0 39.

DĚTI - Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrubý Tomáš Hasiči Kly Junior DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 72 00:00:37.0 2.
2. Pražák Petr DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 55 00:00:45.2 3.
3. Axon Adam Atletika Stará Boleslav DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 77 00:00:47.0 4.
4. Horský Kristián Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 52 00:00:48.5 5.
5. Máka Štěpán Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 60 00:00:49.0 6.
6. Sojka Šimon Atletika Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 56 00:00:56.0 7.
7. Lux Pavel Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 84 00:00:56.7 8.
8. Vožda Dominik Livecross DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 53 00:00:58.5 9.
9. Dašek Lukáš Atletika Stará Boleslav DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 71 00:01:02.7 10.
10. Prejsová Tereza Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 74 00:01:03.5 11.
11. Machač Filip DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 73 00:01:04.2 12.
12. Lovíšek Tadeáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 80 00:01:06.0 13.
13. Jistebnický Dominik AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 64 00:01:06.0 14.
14. Hons Tobiáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 67 00:01:06.0 15.
15. Máková Klára Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 61 00:01:10.2 18.
16. Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice, GladiatorRaceTeam DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 51 00:01:12.7 19.
17. Máková Petra Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 62 00:01:15.7 20.
18. Hrazdil Jan AVSP Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 58 00:01:24.0 25.
19. Lamačová Nikol Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 54 00:01:24.5 26.
20. Fojtková Tereza Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 68 00:01:26.0 27.
21. Suchá Natalie Akademie všestrané sportovní přípravy AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená(dle data narození v den startu závodu) 90 00:01:36.5 31.