Výsledky závodu

Silvestrovský lázeňský běh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 31.12.2019



100m - Chlapci - 2014 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovář Daniel 100m Chlapci - 2014 a mladší 336 00:00:19.2 1.
2. Šlechta Tomáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 347 00:00:21.4 2.
3. Pereira David 100m Chlapci - 2014 a mladší 344 00:00:22.4 3.
4. Chocholáč Albert 100m Chlapci - 2014 a mladší 334 00:00:27.9 7.
5. Lalík Vincent 100m Chlapci - 2014 a mladší 339 00:00:30.7 11.
6. Hájek Jan 100m Chlapci - 2014 a mladší 333 00:00:32.7 12.
7. Kovář David 100m Chlapci - 2014 a mladší 337 00:00:32.9 13.
8. Novák Tobiáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 343 00:00:35.4 14.
9. Čapek Radim 100m Chlapci - 2014 a mladší 332 00:00:36.1 15.
10. Šidák Matěj 100m Chlapci - 2014 a mladší 346 00:00:42.9 17.
11. Müller Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 341 00:00:48.7 20.
12. Kratochvíl Vojtěch 100m Chlapci - 2014 a mladší 338 00:00:50.4 22.
13. Novák Jonáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 342 00:01:32.9 26.
14. Jun Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 335 00:01:33.0 27.
15. Bukovic Tadeáš 100m Chlapci - 2014 a mladší 331 00:01:44.4 28.
16. Pereira Filip 100m Chlapci - 2014 a mladší 345 01:04:12.2 30.
17. Lokajíček Šimon 100m Chlapci - 2014 a mladší 340 01:33:53.4 31.

100m - Dívky - 2014 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Daniela 100m Dívky - 2014 a mladší 170 00:00:24.2 4.
2. Pivná Ruby 100m Dívky - 2014 a mladší 261 00:00:25.2 5.
3. Pokorná Martina 100m Dívky - 2014 a mladší 262 00:00:27.2 6.
4. Soukupová Anna 100m Dívky - 2014 a mladší 266 00:00:28.9 8.
5. Lindethalová Ema 100m Dívky - 2014 a mladší 259 00:00:29.4 9.
6. Procházková Eva 100m Dívky - 2014 a mladší 263 00:00:30.2 10.
7. Vaněčková Rozálie 100m Dívky - 2014 a mladší 268 00:00:41.7 16.
8. Kratochvílová Ema 100m Dívky - 2014 a mladší 258 00:00:46.9 18.
9. Sobotová Eliška 100m Dívky - 2014 a mladší 264 00:00:47.4 19.
10. Pivná Amélie 100m Dívky - 2014 a mladší 260 00:00:49.2 21.
11. Vendlová Natálie 100m Dívky - 2014 a mladší 269 00:00:55.7 23.
12. Šmídová Karolína 100m Dívky - 2014 a mladší 267 00:00:57.4 24.
13. Solomová Marie 100m Dívky - 2014 a mladší 265 00:01:11.7 25.
14. Vendlová Olga 100m Dívky - 2014 a mladší 270 00:01:55.2 29.

350m - Chlapci - 2011 až 2013

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulíšek Kryštof 350m Chlapci - 2011 až 2013 320 00:01:12.7 4.
2. Knebl Matouš 350m Chlapci - 2011 až 2013 319 00:01:14.2 6.
3. Rambousek Tomáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 325 00:01:15.4 7.
4. Blažek Petr 350m Chlapci - 2011 až 2013 311 00:01:17.2 8.
5. Martin Makovec 350m Chlapci - 2011 až 2013 165 00:01:25.9 11.
6. Vaňousek Václav 350m Chlapci - 2011 až 2013 327 00:01:27.9 14.
7. Horyna Albert 350m Chlapci - 2011 až 2013 316 00:01:28.0 15.
8. Lindethal Albert 350m Chlapci - 2011 až 2013 321 00:01:28.7 17.
9. Jedlička Lukáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 318 00:01:28.9 18.
10. Vokoun Lukáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 329 00:01:31.4 19.
11. Čapek Filip 350m Chlapci - 2011 až 2013 312 00:01:32.7 20.
12. Havelka Adam 350m Chlapci - 2011 až 2013 169 00:01:33.9 21.
13. Čapek Josef 350m Chlapci - 2011 až 2013 313 00:01:35.2 24.
14. Macák Šimon 350m Chlapci - 2011 až 2013 323 00:01:38.4 26.
15. Nedbal Tomáš 350m Chlapci - 2011 až 2013 324 00:01:38.9 27.
16. Vaněk Adam 350m Chlapci - 2011 až 2013 326 00:01:39.2 28.
17. Vykydal Vojtěch 350m Chlapci - 2011 až 2013 330 00:01:41.4 29.
18. Velich Ondřej 350m Chlapci - 2011 až 2013 328 00:01:43.4 30.

350m - Dívky - 2011 až 2013

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocourková Nella 350m Dívky - 2011 až 2013 249 00:01:05.4 1.
2. Pospíšilová Michaela 350m Dívky - 2011 až 2013 253 00:01:09.7 2.
3. Tellerová Daniela 350m Dívky - 2011 až 2013 256 00:01:10.9 3.
4. Bukovicová Tereza 350m Dívky - 2011 až 2013 245 00:01:12.7 5.
5. Machová Eva 350m Dívky - 2011 až 2013 251 00:01:19.5 9.
6. Tellerová Andrea 350m Dívky - 2011 až 2013 255 00:01:19.7 10.
7. Manželová Eliška 350m Dívky - 2011 až 2013 252 00:01:25.9 12.
8. Kubešová Vikoria 350m Dívky - 2011 až 2013 250 00:01:27.2 13.
9. Horynová Johana 350m Dívky - 2011 až 2013 247 00:01:28.4 16.
10. Čechalová Andrea 350m Dívky - 2011 až 2013 246 00:01:34.9 22.
11. Havelková Tereza 350m Dívky - 2011 až 2013 168 00:01:35.0 23.
12. Procházková Lenka 350m Dívky - 2011 až 2013 254 00:01:37.2 25.
13. Vinklátová Eliška 350m Dívky - 2011 až 2013 257 00:02:08.2 31.

700m - Chlapci - 2008 až 2010

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chlubna Patrik 700m Chlapci - 2008 až 2010 300 00:02:29.2 1.
2. Weigand Samuel 700m Chlapci - 2008 až 2010 310 00:02:31.2 2.
3. Hájek Martin 700m Chlapci - 2008 až 2010 297 00:02:37.7 4.
4. Gromeš David 700m Chlapci - 2008 až 2010 296 00:02:39.2 6.
5. Horyna Ferdinand 700m Chlapci - 2008 až 2010 299 00:02:42.7 10.
6. Fejfar Matěj 700m Chlapci - 2008 až 2010 295 00:02:43.0 11.
7. Granát Jonáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 314 00:02:50.7 13.
8. Vaňousek Ondřej 700m Chlapci - 2008 až 2010 307 00:02:53.2 16.
9. Vaňousek Vítek 700m Chlapci - 2008 až 2010 308 00:02:55.2 17.
10. Vinklát Štěpán 700m Chlapci - 2008 až 2010 309 00:02:55.4 18.
11. Děček Miroslav 700m Chlapci - 2008 až 2010 294 00:02:55.7 19.
12. Děček Milan 700m Chlapci - 2008 až 2010 293 00:02:56.7 20.
13. Bryndza Vít 700m Chlapci - 2008 až 2010 292 00:02:59.4 21.
14. Müller Matyáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 303 00:03:06.7 28.
15. Kudláček Daniel 700m Chlapci - 2008 až 2010 302 00:03:08.2 30.
16. Makovec Tadiáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 166 00:03:08.5 31.
17. Vaněk Tomáš 700m Chlapci - 2008 až 2010 306 00:03:19.7 34.
18. Homolka David 700m Chlapci - 2008 až 2010 298 00:03:21.7 36.
19. Bajgar Daniel 700m Chlapci - 2008 až 2010 291 00:03:23.4 38.

700m - Dívky - 2008 až 2010

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hlaváčková Michaela 700m Dívky - 2008 až 2010 222 00:02:37.7 3.
2. Kundrátová Marie 700m Dívky - 2008 až 2010 232 00:02:37.8 5.
3. Hodačová Kristina 700m Dívky - 2008 až 2010 224 00:02:40.9 7.
4. Horynová Kateřina 700m Dívky - 2008 až 2010 225 00:02:41.7 8.
5. Slavíková Viktorie 700m Dívky - 2008 až 2010 238 00:02:42.2 9.
6. Komárková Barbora 700m Dívky - 2008 až 2010 228 00:02:50.2 12.
7. Stachová Jessica 700m Dívky - 2008 až 2010 240 00:02:52.0 14.
8. Stachová Vanessa 700m Dívky - 2008 až 2010 241 00:02:52.7 15.
9. Dyntarová Ema 700m Dívky - 2008 až 2010 221 00:02:59.9 22.
10. Vodvářková Justýna 700m Dívky - 2008 až 2010 243 00:03:00.0 23.
11. Blažková Anna 700m Dívky - 2008 až 2010 218 00:03:01.0 24.
12. Kovářová Anna 700m Dívky - 2008 až 2010 229 00:03:02.4 25.
13. Ondrová Marie 700m Dívky - 2008 až 2010 235 00:03:03.2 26.
14. Rambousková Lucie 700m Dívky - 2008 až 2010 236 00:03:05.4 27.
15. Mejstříková Sandra 700m Dívky - 2008 až 2010 233 00:03:07.7 29.
16. Čechalová Klára 700m Dívky - 2008 až 2010 219 00:03:09.7 32.
17. Bébrová Julie 700m Dívky - 2008 až 2010 217 00:03:10.5 33.
18. Kánská Tereza 700m Dívky - 2008 až 2010 227 00:03:21.4 35.
19. Děčková Kateřina 700m Dívky - 2008 až 2010 220 00:03:23.2 37.
20. Zvolská Nina 700m Dívky - 2008 až 2010 244 00:03:31.0 39.
21. Nováková Nikol 700m Dívky - 2008 až 2010 234 00:04:06.9 40.
22. Solomová Anežka 700m Dívky - 2008 až 2010 239 00:04:09.5 41.
23. Kánská Simona 700m Dívky - 2008 až 2010 226 00:04:22.4 42.
24. Hlinová Karolína 700m Dívky - 2008 až 2010 223 00:04:23.2 43.

1000m - Chlapci - 2006 až 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slavík Šimon 1000m Chlapci - 2006 až 2007 287 00:03:23.5 4.
2. Foltýn Jan 1000m Chlapci - 2006 až 2007 280 00:03:38.2 6.
3. Jelínek Adam 1000m Chlapci - 2006 až 2007 282 00:03:48.9 9.
4. Bryndza Václav 1000m Chlapci - 2006 až 2007 278 00:03:53.2 10.
5. Mareš Maxmilián 1000m Chlapci - 2006 až 2007 284 00:03:56.0 11.
6. Vaňousek Vojtěch 1000m Chlapci - 2006 až 2007 289 00:04:00.7 12.
7. Čapek Matyáš 1000m Chlapci - 2006 až 2007 279 00:04:02.7 13.

1000m - Dívky - 2006 až 2007

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Franková Viktorie 1000m Dívky - 2006 až 2007 208 00:04:03.2 14.
2. Bébrová Sofie 1000m Dívky - 2006 až 2007 207 00:04:04.2 15.
3. Nešněrová Veronika 1000m Dívky - 2006 až 2007 212 00:04:14.0 16.
4. Tlamichová Aurora 1000m Dívky - 2006 až 2007 214 00:04:17.5 17.
5. Zadinová Marina 1000m Dívky - 2006 až 2007 216 00:04:25.0 21.
6. Vazquez Veronika 1000m Dívky - 2006 až 2007 215 00:04:30.5 23.
7. Polusová Julie 1000m Dívky - 2006 až 2007 213 00:04:32.2 24.
8. Kudláčková Aneta 1000m Dívky - 2006 až 2007 210 00:04:32.5 25.
9. Bajgarová Nikol 1000m Dívky - 2006 až 2007 206 00:06:16.7 27.
10. Jindřichová Monika 1000m Dívky - 2006 až 2007 209 00:06:04.7 29.

1000m - Chlapci - 2004 až 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Češka Pavel 1000m Chlapci - 2004 až 2005 273 00:02:55.5 1.
2. Bukáček Marek 1000m Chlapci - 2004 až 2005 272 00:03:09.0 2.
3. Svoboda Jakub 1000m Chlapci - 2004 až 2005 275 00:03:20.2 3.
4. Zadina Václav 1000m Chlapci - 2004 až 2005 276 00:03:30.2 5.
5. Bébr Bruno 1000m Chlapci - 2004 až 2005 271 00:03:44.5 7.
6. Zurač Vilém 1000m Chlapci - 2004 až 2005 277 00:04:20.5 19.

1000m - Dívky - 2004 až 2005

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vyleťalová Tereza 1000m Dívky - 2004 až 2005 205 00:03:44.7 8.
2. Ondrová Viktorie 1000m Dívky - 2004 až 2005 204 00:04:18.5 18.
3. Gajdošová Kateřina 1000m Dívky - 2004 až 2005 202 00:04:21.0 20.
4. Hlaváčková Simona 1000m Dívky - 2004 až 2005 203 00:04:27.7 22.
5. Bajgarová Dominika 1000m Dívky - 2004 až 2005 200 00:04:49.5 26.
6. Bajgarová Nikol 1000m Dívky - 2004 až 2005 201 00:06:18.7 28.

5000m - Junioři - 2001 až 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jirků Adam 5000m Junioři - 2001 až 2003 147 00:16:52.5 5.
2. Blažek Štěpán 5000m Junioři - 2001 až 2003 145 00:19:33.0 17.
3. Zvěřina Filip 5000m Junioři - 2001 až 2003 153 00:21:48.0 29.
4. Tůma Lukáš 5000m Junioři - 2001 až 2003 152 00:21:48.7 30.
5. Solom Jiří 5000m Junioři - 2001 až 2003 151 00:25:54.2 84.
6. Rainiš Šimon 5000m Junioři - 2001 až 2003 150 00:26:03.0 85.
7. Knebl Matouš 5000m Junioři - 2001 až 2003 148 00:28:39.2 119.
8. Rainiš Matěj 5000m Junioři - 2001 až 2003 149 00:32:17.0 140.

5000m - Juniorky - 2001 až 2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vyleťalová Tereza 5000m Juniorky - 2001 až 2003 158 00:24:46.2 69.
2. Hodačová Kateřina 5000m Juniorky - 2001 až 2003 156 00:26:41.2 95.
3. Vavrouchová Kateřina 5000m Juniorky - 2001 až 2003 157 00:29:51.5 130.
4. Gromešová Eliška 5000m Juniorky - 2001 až 2003 154 00:31:10.2 137.

5000m - Muži OPEN - 1970 až 2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovář Jáchym 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 103 00:15:19.7 1.
2. Jaša Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 95 00:15:39.5 2.
3. Kubričan Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 106 00:15:46.5 3.
4. Doubek Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 74 00:16:00.7 4.
5. Novák Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 178 00:17:54.5 7.
6. Klemperer Otto 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 99 00:18:31.0 8.
7. Mrázek Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 113 00:18:32.7 9.
8. Tůma Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 129 00:18:42.7 10.
9. Hanzal Vojtěch 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 85 00:19:00.2 12.
10. Vendl Zdeněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 136 00:19:09.2 14.
11. Marek Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 109 00:19:30.2 15.
12. Vaňura Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 135 00:19:31.5 16.
13. Čapek Adam 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 160 00:19:37.0 18.
14. Jakubíček Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 92 00:19:56.0 20.
15. Došek Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 73 00:20:18.2 21.
16. Větrovský Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 137 00:20:33.2 22.
17. Čapek Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 70 00:20:41.0 23.
18. Káš František 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 98 00:20:51.5 24.
19. Fiedler Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 81 00:20:59.7 25.
20. Procházka Miroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 118 00:21:12.2 26.
21. Blažek Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 66 00:21:29.5 27.
22. Suchánek David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 122 00:21:42.0 28.
23. Fiala Aleš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 80 00:21:49.7 31.
24. Vaníček Miloš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 133 00:21:51.7 32.
25. Čapek Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 69 00:21:52.0 33.
26. Vaňousek Václav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 134 00:21:56.7 35.
27. Čechal Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 71 00:21:59.0 36.
28. Kaplan Daniel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 97 00:22:08.0 38.
29. Vyleťal Zbyněk 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 141 00:22:15.7 39.
30. Dovičín Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 75 00:22:33.2 42.
31. Havránek Richard 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 87 00:22:40.0 43.
32. Uchytil Matyáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 131 00:22:42.3 44.
33. Kratochvíl Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 105 00:22:46.7 45.
34. Havelka Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 86 00:23:01.0 46.
35. Jun Jiří 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 96 00:23:07.2 47.
36. Vysloužil Aleš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 142 00:23:33.5 48.
37. Ondra Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 116 00:23:47.5 49.
38. Vrchota Metoděj 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 140 00:23:48.0 50.
39. Lazar Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 107 00:24:00.0 51.
40. Nedoma Oliver 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 304 00:24:10.5 55.
41. Dovičín Petr 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 77 00:24:29.0 59.
42. Fukal Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 83 00:24:39.0 64.
43. Novák Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 163 00:24:41.7 65.
44. Zdražil Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 162 00:24:42.0 66.
45. Zátybnický Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 161 00:24:42.3 67.
46. Král Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 104 00:24:45.5 68.
47. Matoušek Bohumil 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 111 00:25:02.0 75.
48. Štastný Radek 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 126 00:25:02.2 76.
49. Burian Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 68 00:25:02.3 77.
50. Vondráček Dušan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 138 00:25:08.5 78.
51. Jaksch Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 91 00:25:41.7 81.
52. Hrstka Michal 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 89 00:25:45.7 82.
53. Svoboda Tomáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 123 00:25:48.5 83.
54. Černý Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 72 00:26:07.0 86.
55. Haberle Ondřej 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 84 00:26:10.5 87.
56. Kocourek Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 101 00:26:25.5 91.
57. Paseka Jiří 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 117 00:26:39.5 93.
58. Dovičín Pavel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 76 00:26:55.7 96.
59. Webersinke Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 175 00:26:59.2 97.
60. Sobota Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 120 00:27:00.5 98.
61. Foltýn Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 82 00:27:07.7 100.
62. Jäger Filip 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 90 00:27:17.1 102.
63. Málek Miloš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 108 00:27:40.2 107.
64. Janiš Roman 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 94 00:28:09.5 111.
65. Janiš Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 93 00:28:09.7 112.
66. Zmrzlý David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 144 00:28:18.0 113.
67. Novák Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 115 00:28:28.0 115.
68. Solom Laurentiu 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 121 00:28:34.2 117.
69. Knebl Lukáš 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 100 00:28:40.0 120.
70. van Dorn Michiel 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 132 00:28:50.2 121.
71. Ešner David 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 79 00:29:01.0 122.
72. Šmejkal Jakub 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 125 00:29:48.5 128.
73. Kopáček Šimon 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 102 00:29:51.0 129.
74. Rainiš Jaroslav 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 119 00:30:56.7 135.
75. Hübschová Aneta 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 164 00:31:01.0 136.
76. Nedoma Edgar 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 285 00:33:11.2 145.
77. Brož Martin 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 67 00:33:28.0 147.
78. Novák Jan 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 114 00:34:11.5 149.
79. Škoda Josef 5000m Muži OPEN - 1970 až 2000 124 00:41:19.6 153.

5000m - Ženy OPEN - 1970 až 2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mäki Kristina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 36 00:17:05.7 6.
2. Zoubková Barbora 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 64 00:18:57.7 11.
3. Slavíková Eva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 49 00:19:02.0 13.
4. Jakubíčková Hana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 23 00:19:55.0 19.
5. Kubánková Sylvie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 32 00:21:59.2 37.
6. Krajčí Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 28 00:22:22.7 40.
7. Poslušná Michaela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 45 00:22:26.2 41.
8. Obadalová Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 43 00:24:03.2 52.
9. Hamplová Šárka 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 176 00:24:07.0 54.
10. Větrovská Nina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 58 00:24:18.7 56.
11. Vídeňská Barbora 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 59 00:24:30.0 60.
12. Jindřichová Edita 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 26 00:24:30.5 61.
13. Harapesová Anna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 20 00:24:32.0 62.
14. Nedomová Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 39 00:24:38.5 63.
15. Svrčková Hana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 51 00:24:50.7 70.
16. Šandová Andrea 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 52 00:24:53.7 71.
17. Nováková Veronika 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 42 00:24:58.7 73.
18. Trnková Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 55 00:25:01.2 74.
19. Vopařilová Kamila 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 60 00:26:14.2 89.
20. Jelínková Zuzana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 25 00:26:29.0 92.
21. Břečková Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 17 00:27:01.2 99.
22. Kratochvílová Lucie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 29 00:27:14.0 101.
23. Majorová Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 35 00:27:21.5 103.
24. Nešněrová Veronika 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 40 00:27:23.2 104.
25. Vaňousková Lucie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 57 00:27:23.3 105.
26. Kratochvílová Markéta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 30 00:27:56.7 108.
27. Martincová Eliška 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 37 00:28:05.5 110.
28. Bajgarová Nikola 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 14 00:28:24.2 114.
29. Štětinová Adéla 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 53 00:28:35.2 118.
30. Machová Iva 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 34 00:29:11.5 123.
31. Nezbedová Marie 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 41 00:29:20.5 124.
32. Hradcová Michaela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 21 00:29:25.8 126.
33. Andělová Markéta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 13 00:29:29.5 127.
34. Sikorová Kateřina 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 48 00:30:32.7 131.
35. Štoková Jana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 54 00:30:35.2 132.
36. Gromešová Jana 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 18 00:30:43.0 133.
37. van Dorn Klára 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 56 00:30:51.7 134.
38. Zmrzlá Gabriela 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 62 00:31:20.5 138.
39. Kopáčková Petra 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 27 00:31:54.2 139.
40. Rainišová Iveta 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 46 00:32:17.5 141.
41. Soukupová Petra 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 50 00:32:27.2 142.
42. Znamínková Nikola 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 63 00:32:42.5 144.
43. Millerová lenka 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 38 00:33:17.2 146.
44. Riezsová Adéla 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 47 00:33:33.5 148.
45. Brothánková Anna 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 16 00:40:01.5 150.
46. Krpelánová Linda 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 31 00:41:18.5 151.
47. Kučerová Andrea 5000m Ženy OPEN - 1970 až 2000 33 00:41:18.7 152.

5000m - Veteráni - 1969 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopecký Josef 5000m Veteráni - 1969 a starší 167 00:21:54.7 34.
2. Machút Michal 5000m Veteráni - 1969 a starší 8 00:24:03.5 53.
3. Pokorný Miroslav 5000m Veteráni - 1969 a starší 177 00:24:18.8 57.
4. Šusta Jiří 5000m Veteráni - 1969 a starší 159 00:24:25.0 58.
5. Švec Jiří 5000m Veteráni - 1969 a starší 10 00:24:56.7 72.
6. Hněvsa Jindřich 5000m Veteráni - 1969 a starší 5 00:25:33.5 80.
7. Uchytil František 5000m Veteráni - 1969 a starší 11 00:26:20.2 90.
8. Pěcha Tomáš 5000m Veteráni - 1969 a starší 9 00:26:40.2 94.
9. Zadina Jaroslav 5000m Veteráni - 1969 a starší 12 00:28:31.5 116.
10. Medviď Vladimír 5000m Veteráni - 1969 a starší 171 00:29:24.0 125.
11. Kulík Petr 5000m Veteráni - 1969 a starší 7 00:32:40.2 143.

5000m - Veteránky - 1969 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Thomasson Hana 5000m Veteránky - 1969 a starší 4 00:25:32.0 79.
2. Kočová Vlasta 5000m Veteránky - 1969 a starší 2 00:26:12.0 88.
3. Kučírková Radka 5000m Veteránky - 1969 a starší 3 00:27:37.7 106.
4. Karásková Darina 5000m Veteránky - 1969 a starší 1 00:27:59.5 109.