Výsledky závodu

Novoroční běh Horními Počernicemi

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.01.2020



6300m - Muži do 35 let - od 1985

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hunčovský Tomáš CZSA 6300m Muži do 35 let - od 1985 17 00:21:39.2 1.
2. Krejčíř Jakub TJ Dukla Praha 6300m Muži do 35 let - od 1985 9 00:22:26.7 3.
3. Polák Marek Děkanka Gray 6300m Muži do 35 let - od 1985 10 00:23:17.4 7.
4. Kuna Petr 6300m Muži do 35 let - od 1985 37 00:26:59.2 17.
5. Vodička Tomáš Chodovická 6300m Muži do 35 let - od 1985 29 00:28:26.7 28.
6. Butáš Petr 6300m Muži do 35 let - od 1985 41 00:29:09.9 35.
7. Tikal Petr TF Run 6300m Muži do 35 let - od 1985 39 00:29:17.7 38.
8. Machourek David TCM Mikulášovice 6300m Muži do 35 let - od 1985 12 00:29:21.9 39.
9. Kittler Jan Chodovická 6300m Muži do 35 let - od 1985 32 00:30:33.2 42.

6300m - Muži 35-50 let - 1970 až 1984

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šnábl Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 8 00:22:05.2 2.
2. Brunner Radek SK Babice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 26 00:22:48.9 4.
3. Havelka Petr Eleven Run Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 1 00:22:59.9 5.
4. Luhan Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 31 00:23:07.2 6.
5. Kyral Václav Easy go Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 27 00:23:28.2 8.
6. Šára Pavel AC Praha 1980 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 15 00:23:49.4 9.
7. Třasák Jan Addidas Runners Prague 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 20 00:24:44.9 10.
8. Urban Jaroslav Kilpi Racing Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 6 00:24:58.9 11.
9. Křížek Martin Tobi Team 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 18 00:25:22.7 12.
10. Kovařik Petr TF Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 21 00:26:55.7 16.
11. Hejrklík Filip Sabzo 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 22 00:26:59.6 18.
12. Tomsa Pavel 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 33 00:27:30.2 19.
13. Pavlíček Michal Svépravice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 35 00:27:33.9 20.
14. Hrdina Jan Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 38 00:27:34.4 21.
15. Brouček Onďřej 3pro zdraví 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 13 00:27:38.7 22.
16. Valla Vojtech TF Run 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 5 00:27:58.2 24.
17. Štefanka Martin Zeleněč 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 19 00:27:59.7 25.
18. Poborský Petr EKP Praha 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 36 00:28:02.4 26.
19. Hošek Michal 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 30 00:28:44.2 30.
20. Troller Tomáš 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 34 00:28:53.5 32.
21. Pěkný Jan AC Praha 1980 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 24 00:28:56.7 33.
22. Nový Luboš Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 28 00:29:02.4 34.
23. Chochol Michael Praha 9 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 14 00:29:12.7 36.
24. Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 23 00:29:15.4 37.
25. Šimeček Tomáš Horní Počernice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 16 00:30:05.4 40.
26. Andrade Telmo 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 25 00:30:29.7 41.
27. Kalčík Petr Radonice 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 11 00:32:12.4 47.
28. Tikman Petr 6300m Muži 35-50 let - 1970 až 1984 40 00:33:42.7 48.

6300m - Muži 50-60 let - 1960 až 1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Douglass Mathews Praha 6 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 58 00:26:43.7 13.
2. Slovák Tomáš Traged Team 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 53 00:26:54.2 15.
3. Dušek Pavel Brandýs 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 51 00:27:56.9 23.
4. Srb Tomáš Černý Most 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 55 00:28:53.4 31.
5. Veselý Petr TF Run 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 57 00:30:44.9 43.
6. Benýr Pavel MBM Praha 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 60 00:30:54.9 44.
7. Dub Michal Sohopo 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 56 00:31:22.6 45.
8. Fritz Robert Praha 6 6300m Muži 50-60 let - 1960 až 1969 59 00:35:25.7 49.

6300m - Muži nad 60 let - do 1959

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vladyka Jan AC Praha 1980 6300m Muži nad 60 let - do 1959 7 00:26:52.4 14.
2. Fliegl Miroslav PSK Olymp Praha 6300m Muži nad 60 let - do 1959 3 00:28:02.9 27.
3. Roubík František Čerčany 6300m Muži nad 60 let - do 1959 4 00:28:28.9 29.
4. Šesták Jindřich ARPP 6300m Muži nad 60 let - do 1959 52 00:31:37.2 46.
5. Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 6300m Muži nad 60 let - do 1959 2 00:41:27.2 50.
6. Ge Evžen Maratonské vrány 6300m Muži nad 60 let - do 1959 54 00:43:06.9 51.

3150m - Muži buď fit

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mráz Václav AC Sparta Praha 3150m Muži buď fit 39 00:12:59.7 5.
2. Noháč Jiří 3150m Muži buď fit 75 00:14:13.7 11.
3. Sommer Zbyněk Horní Počernice 3150m Muži buď fit 61 00:14:15.7 13.
4. Chmel Zdenek Horní Počernice 3150m Muži buď fit 50 00:16:01.2 24.
5. Čokrt Václav TTC Český Brod 3150m Muži buď fit 67 00:17:54.4 35.
6. Horyna Miroslav Horní Počernice 3150m Muži buď fit 58 00:24:39.7 41.
7. Černý František Horní Počernice 3150m Muži buď fit 40 00:27:11.4 42.

3150m - Ženy do 50 let - od 1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Churaňová Radka TJ Lokomotiva Trutnov 3150m Ženy do 50 let - od 1970 73 00:11:56.4 2.
2. Poborská Helena Kerteam 3150m Ženy do 50 let - od 1970 43 00:12:12.2 3.
3. Králová Veronika Run the World 3150m Ženy do 50 let - od 1970 76 00:12:30.4 4.
4. Broučková Lenka 3pro zdraví 3150m Ženy do 50 let - od 1970 69 00:13:41.4 8.
5. Křižová Lenka AC Praha 1980 3150m Ženy do 50 let - od 1970 51 00:14:22.7 15.
6. Chocholová Jana Praha 9 3150m Ženy do 50 let - od 1970 68 00:14:40.9 16.
7. Polášková Pavlína Počernická střela 3150m Ženy do 50 let - od 1970 62 00:14:59.9 17.
8. Šíbravová Lenka Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 56 00:15:05.4 19.
9. Andrade Milena Teronnská UTW 3150m Ženy do 50 let - od 1970 44 00:15:13.4 21.
10. Kunová Zuzana Kerteam 3150m Ženy do 50 let - od 1970 41 00:15:15.7 22.
11. Babicová Eva TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 65 00:15:18.7 23.
12. Kolomazníková Lucie Praha 9 3150m Ženy do 50 let - od 1970 66 00:16:01.9 25.
13. Machorová Jana TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 71 00:16:07.2 26.
14. Durdová Miroslava Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 52 00:16:11.8 27.
15. Šimečková Angelika Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 60 00:16:55.9 30.
16. Dvorřáková Denisa Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 47 00:17:14.9 32.
17. Dvořáková Petra Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 49 00:17:15.0 33.
18. Kühnelová Šárka Atlet Šestajovice 3150m Ženy do 50 let - od 1970 48 00:17:22.7 34.
19. Čokrtová Kateřina TTC Český Brod 3150m Ženy do 50 let - od 1970 70 00:20:04.7 36.
20. Hunčovská Lenka Počernická střeva 3150m Ženy do 50 let - od 1970 57 00:20:44.3 40.

3150m - Ženy nad 50 let - do 1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kohoutová Věra Trailpoint 3150m Ženy nad 50 let - do 1969 59 00:14:10.2 10.
2. Chmelová Iva BKČS 3150m Ženy nad 50 let - do 1969 55 00:20:35.9 39.

3150m - Žáci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovařík Vojtěch ŠSK Újezd nad Lesy 3150m Žáci 54 00:13:15.7 6.
2. Noháč Maťěj PSK Olymp 3150m Žáci 74 00:14:14.2 12.
3. Hrdina Josef TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žáci 42 00:14:16.9 14.
4. Šára Petr AC Praha 3150m Žáci 63 00:16:25.2 28.

3150m - Žákyně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Kristina SK Jeseniova 3150m Žákyně 77 00:13:27.7 7.
2. Noháčová Anna PSK Olymp 3150m Žákyně 72 00:15:02.2 18.
3. Brenkusová Petra TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žákyně 80 00:15:07.4 20.
4. Tesařová Eliška SKP Nymburk 3150m Žákyně 79 00:16:25.9 29.
5. Šárová Ema SK Jeseniova 3150m Žákyně 64 00:17:01.7 31.
6. Kočí Karolína 3150m Žákyně 61 00:20:12.2 37.
7. Brenkusová Alžběta TJ Sokol Horní Počernice 3150m Žákyně 78 00:20:19.4 38.

3150m - Ml. Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kabát Martin SK Praga 3150m Ml. Dorostenci 45 00:11:41.9 1.

3150m - Ml. Dorostenkyně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Durdová Michaela KB Jilemnice 3150m Ml. Dorostenkyně 53 00:13:45.2 9.