Výsledky závodu

DECATHLON RUN 2021

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.09.2021



10 km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Přemysl Švarz 10 km Muži 18-39 let 342 00:36:30.7 1.
2. Korecký Adam 10 km Muži 18-39 let 330 00:36:58.5 3.
3. Cenefels Filip ready2win 10 km Muži 18-39 let 303 00:39:45.7 4.
4. Král Josef 10 km Muži 18-39 let 236 00:40:04.2 5.
5. paudel Sumod N/A 10 km Muži 18-39 let 315 00:45:12.0 9.
6. Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka 10 km Muži 18-39 let 227 00:45:30.7 10.
7. Vasiliu Iulian 10 km Muži 18-39 let 332 00:45:38.0 11.
8. Vala Martin Pavlíkov 10 km Muži 18-39 let 318 00:45:53.7 12.
9. Krauz Tomáš 10 km Muži 18-39 let 307 00:46:30.0 13.
10. Konopásek Marek 10 km Muži 18-39 let 232 00:47:10.0 14.
11. Král Václav 10 km Muži 18-39 let 338 00:47:10.3 15.
12. Kratky Karel Decathlon Liberec 10 km Muži 18-39 let 341 00:47:49.0 16.
13. Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 224 00:48:19.3 18.
14. Vaníček Jan SKP ROKYCANY 10 km Muži 18-39 let 291 00:48:35.0 20.
15. Fiala Tomáš 10 km Muži 18-39 let 340 00:48:43.0 21.
16. Henžlík Václav 10 km Muži 18-39 let 218 00:48:44.7 22.
17. Šejba David 10 km Muži 18-39 let 337 00:48:45.7 23.
18. Bulín Tomáš 10 km Muži 18-39 let 336 00:48:47.0 24.
19. Marek Luboš Od přehrady 10 km Muži 18-39 let 310 00:49:03.0 25.
20. Krejčí Jakub Mickeys runners 10 km Muži 18-39 let 240 00:49:28.2 26.
21. Kraus David Atlet Club Nýřany 10 km Muži 18-39 let 238 00:50:32.2 28.
22. Paima Jaroslav Makáči z Točníka 10 km Muži 18-39 let 258 00:50:35.3 29.
23. Mašek Michal 10 km Muži 18-39 let 250 00:50:57.5 31.
24. Vonášek Adam 10 km Muži 18-39 let 295 00:52:42.7 36.
25. Myslikovjan Martin 10 km Muži 18-39 let 322 00:53:09.5 38.
26. Zukal Martin 10 km Muži 18-39 let 300 00:54:20.5 40.
27. Červený Miroslav 10 km Muži 18-39 let 213 00:54:26.5 41.
28. Jelen Jan Decathlon team Tábor 10 km Muži 18-39 let 324 00:55:40.0 43.
29. Strnad Petr Klub Trub 10 km Muži 18-39 let 266 00:55:40.5 44.
30. Vávra Michal 10 km Muži 18-39 let 293 00:55:54.0 46.
31. Šutera Jan 10 km Muži 18-39 let 329 00:59:46.0 58.
32. Hána Pavel 10 km Muži 18-39 let 217 00:59:47.8 59.
33. Berg Pavel 10 km Muži 18-39 let 302 01:00:16.8 60.
34. MIerka Filip Mickey´s Runners 10 km Muži 18-39 let 253 01:09:06.8 85.
35. Pučálka Marek Hura, prvni (od konce) 10 km Muži 18-39 let 308 01:13:45.0 91.
36. Štěch Ladislav BC Star 10 km Muži 18-39 let 317 01:16:23.5 94.
37. Dekan Josef Halma Plzeň 10 km Muži 18-39 let 331 01:20:47.5 99.

10 km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr SKP Rokycany 10 km Muži 40+ let 254 00:36:39.0 2.
2. Nový Míra Plzen 10 km Muži 40+ let 334 00:40:18.0 6.
3. Štědronský Jan Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 281 00:44:56.7 8.
4. Kořínek Vladimír Lenoši z Malé Vísky 10 km Muži 40+ let 233 00:50:35.8 30.
5. Rybář Stanislav Mražené ryby 10 km Muži 40+ let 263 00:51:00.0 32.
6. Lukáš Ludvík 10 km Muži 40+ let 312 00:51:35.7 33.
7. Kvaš Zdeněk Atletclub Nýřany 10 km Muži 40+ let 245 00:52:00.0 35.
8. Kvěš Robin 10 km Muži 40+ let 246 00:52:56.3 37.
9. Mudra Daniel 10 km Muži 40+ let 256 00:53:45.0 39.
10. Záhrobský Roman Rozběháme Plzeň 10 km Muži 40+ let 299 00:55:49.3 45.
11. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 10 km Muži 40+ let 207 00:56:17.8 47.
12. Hora Petr Lemra Team 10 km Muži 40+ let 221 00:56:35.3 48.
13. Zaibert Miroslav RD8+1 10 km Muži 40+ let 321 01:00:23.8 62.
14. Hojda Petr Hlemýždi Chodska 10 km Muži 40+ let 220 01:00:46.5 65.
15. Hrázský Josef 10 km Muži 40+ let 222 01:08:19.3 80.
16. Šlehůbr Aleš Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 316 01:10:59.5 89.
17. Svěchota Vaclav Mickeys runners 10 km Muži 40+ let 268 01:15:37.8 92.

10 km - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Spasová Marie Sokol Švihov 10 km Ženy 18-39 309 00:48:05.5 17.
2. Kučerová Jana Rozběháme Klatovy 10 km Ženy 18-39 311 00:49:58.0 27.
3. Kratochvilova Veronika Lemra Team 10 km Ženy 18-39 237 00:56:35.5 50.
4. Bedenková Lucie Čistá 10 km Ženy 18-39 327 00:56:36.2 51.
5. Baumová Andrea 10 km Ženy 18-39 301 00:56:53.3 52.
6. Tomášková Lucie 10 km Ženy 18-39 285 00:57:56.5 54.
7. Watzlova Elizaveta 10 km Ženy 18-39 296 00:59:17.3 56.
8. Kozáková Pavlína Decathlon team Tábor 10 km Ženy 18-39 325 01:00:22.8 61.
9. Platzká Hana 10 km Ženy 18-39 260 01:04:15.3 72.
10. Kučerová Veronika Bezedna Team 10 km Ženy 18-39 243 01:04:15.5 73.
11. Kořínková Zuzana 10 km Ženy 18-39 323 01:04:40.0 74.
12. Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor 10 km Ženy 18-39 326 01:06:54.8 76.
13. Melicharová Anna 10 km Ženy 18-39 251 01:08:04.8 78.
14. Průcha-Wittmann Julia 10 km Ženy 18-39 261 01:08:05.8 79.
15. Veselková Barbora 10 km Ženy 18-39 320 01:08:39.5 83.
16. Záhrobská Stanislava Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 18-39 298 01:08:54.5 84.
17. Hermannová Kristýna 10 km Ženy 18-39 79 01:11:53.0 90.
18. Spurná Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39 265 01:15:38.0 93.
19. Klimešová Michaela Šmoulinky 10 km Ženy 18-39 306 01:16:23.8 95.
20. Kravčíková Markéta 10 km Ženy 18-39 239 01:16:24.0 96.
21. Křížková Pavlína Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 242 01:17:40.3 97.
22. Bradová Lenka 10 km Ženy 18-39 208 01:18:32.3 98.
23. Tichá Tereza Mickeys runners 10 km Ženy 18-39 283 01:28:10.0 100.
24. Svobodová Hana Rozběháme Rokycany 10 km Ženy 18-39 271 01:29:53.8 101.

10 km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 10 km Ženy 40+ let 279 00:40:34.7 7.
2. Makovcová Ivana 10 km Ženy 40+ let 333 00:48:30.1 19.
3. Krenova Petra 10 km Ženy 40+ let 241 00:51:44.5 34.
4. Řehůřková Silivia 10 km Ženy 40+ let 339 00:55:26.3 42.
5. Lišková Andrea Blondýny na útěku 10 km Ženy 40+ let 249 00:56:35.5 49.
6. Váchová Jana 10 km Ženy 40+ let 290 00:57:00.5 53.
7. Dvořáková Zuzana Šnečí v běhu 10 km Ženy 40+ let 215 00:58:19.5 55.
8. Dobišová Magdalena 10 km Ženy 40+ let 328 00:59:43.3 57.
9. Hajduková Milena 10 km Ženy 40+ let 304 01:00:32.8 63.
10. Ulčová Gabriela 10 km Ženy 40+ let 288 01:00:36.5 64.
11. Šupová Jana Hlemýždi Chodska 10 km Ženy 40+ let 282 01:00:46.8 66.
12. Vaňková Silvie VanRun 10 km Ženy 40+ let 292 01:01:23.8 67.
13. Velíšková Martina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 294 01:03:17.0 68.
14. Škardová Vendula 10 km Ženy 40+ let 277 01:03:38.8 69.
15. Růžičková Jana Běhny za zenitem 10 km Ženy 40+ let 262 01:03:39.0 70.
16. Szabóová Jaroslava Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 276 01:03:42.5 71.
17. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 278 01:05:41.5 75.
18. Papírková Lenka Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 259 01:07:42.5 77.
19. Białosiewicz Agnieszka Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 205 01:08:24.5 81.
20. Pašková Monika Rozběháme Třemošnou 10 km Ženy 40+ let 314 01:08:38.5 82.
21. Weishauplová Anna Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 297 01:09:21.3 86.
22. Svěchotová Jaroslava Mickeys runners 10 km Ženy 40+ let 269 01:09:21.5 87.
23. Poláková Alena Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 40+ let 214 01:10:44.5 88.
  Lhotová Ivana Rozběhnito.cz 10 km Ženy 40+ let 248 DNS  

2x5,7 km - Štafety muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vladimír Mertl + Jiří Hlaváček ZF Engineering Plzeň 2x5,7 km Štafety muži 511 01:05:05.3 11.

2x5,7 km - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andrea Mančík + Veronika Pytlík Štruncová Lhotský běhny 2x5,7 km Štafety ženy 510 00:56:06.8 3.
2. Hocká + Kapustová Markéta 2x5,7 km Štafety ženy 502 01:02:32.0 8.
3. Andrea Kačírková + Andrea Matláková Lhotské Běhny 2x5,7 km Štafety ženy 504 01:04:49.5 10.
4. Alexandra Hlaváčková + Marie Svobodová Rozběháme Tachovsko 2x5,7 km Štafety ženy 501 01:06:17.5 12.
5. Lenka Křišťanová + Barbora Křišťanová 2x5,7 km Štafety ženy 506 01:07:35.0 13.
6. Dana Knopová + Tereza Vimrová Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety ženy 518 01:14:09.0 16.
7. Kateřina Dubská + Alice Vrátníková Rozběháme Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 519 01:18:48.8 18.
8. Kateřina Řimsová + Michaela Foltýnová Bomba team 2x5,7 km Štafety ženy 521 01:20:47.3 19.
9. Stanislava Jeřábková + Eliška Krajinová 3 holky + pes 2x5,7 km Štafety ženy 503 01:21:30.3 20.

2x5,7 km - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jana Kocourková + Vladislav Markvart 2x5,7 km Štafety smíšené 527 00:49:37.3 1.
2. Eva Nováková + Jiří Vokáč Sport Club Plzeň 2x5,7 km Štafety smíšené 528 00:52:10.5 2.
3. Renata Foldová + Václav Folda 2x5,7 km Štafety smíšené 520 00:59:07.5 4.
4. Milan Mach + Jitka Machová 2x5,7 km Štafety smíšené 508 00:59:27.3 5.
5. Dzmitry Sinitsa + Tatsiana Zakreuskaya 2x5,7 km Štafety smíšené 513 01:01:26.8 6.
6. Lenka Skopová + Pavel Skopový SCOPI TEAM 2x5,7 km Štafety smíšené 514 01:01:30.0 7.
7. Zbyněk Jáchim + Eva Divišová 2x5,7 km Štafety smíšené 526 01:03:10.8 9.
8. Max Trabattoni + Stefy 2x5,7 km Štafety smíšené 525 01:10:55.8 14.
9. Jan Svoboda + Barbora Výrutová Pupík Team 2x5,7 km Štafety smíšené 523 01:14:03.8 15.
10. Jan Lipavský + Michaela Lipavská Rozběháme Strakonice 2x5,7 km Štafety smíšené 507 01:16:53.8 17.
11. Adéla Štiťáková + Jakub Štiťák 3 holky + pes 2x5,7 km Štafety smíšené 516 01:21:30.5 21.
12. Monika Kubátová + Tomáš Kubát 2x5,7 km Štafety smíšené 524 01:23:58.0 22.

115 m - Kluci 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horáček Michael PSK Olymp Praha 115 m Kluci 0-6 let 54 00:00:12.8 1.
2. Drozd Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 51 00:00:13.4 2.
3. Vítovec Jakub 115 m Kluci 0-6 let 90 00:00:13.8 3.
4. Srnka Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 63 00:00:14.8 5.
5. Maixner Lukáš Rozběháme Kralovice 115 m Kluci 0-6 let 58 00:00:16.8 7.
6. Brych Kristián 115 m Kluci 0-6 let 2 00:00:16.9 9.
7. Křížek Kryštof 115 m Kluci 0-6 let 101 00:00:17.0 10.
8. Vokurka Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 112 00:00:17.3 12.
9. Kantner Jonáš 115 m Kluci 0-6 let 99 00:00:17.8 14.
10. Trávníček Matyáš 115 m Kluci 0-6 let 111 00:00:18.0 15.
11. Hyndrák Samuel 115 m Kluci 0-6 let 7 00:00:20.6 19.
12. Stehlik Vojtěch 115 m Kluci 0-6 let 68 00:00:21.5 21.
13. Baxa Šimon Soběkury 115 m Kluci 0-6 let 1 00:00:25.1 23.
14. Šnaider Ondřej 115 m Kluci 0-6 let 75 00:00:27.0 25.
15. Kačírek Adam 115 m Kluci 0-6 let 81 00:00:27.3 26.
16. Vítovec Tadeáš 115 m Kluci 0-6 let 97 00:00:34.5 28.
17. Strnádek Robert 115 m Kluci 0-6 let 19 00:00:38.5 29.
18. Mudra Štěpán 115 m Kluci 0-6 let 14 00:00:46.0 32.

115 m - Holky 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křížková Barbora 115 m Holky 0-6 let 102 00:00:14.0 4.
2. Flešmanová Ema 115 m Holky 0-6 let 110 00:00:16.3 6.
3. Uhrová Kateřina 115 m Holky 0-6 let 71 00:00:16.9 8.
4. Kačírková Kristýna 115 m Holky 0-6 let 80 00:00:17.1 11.
5. Melicharová Tereza 115 m Holky 0-6 let 13 00:00:17.8 13.
6. Hodrová Eliška 115 m Holky 0-6 let 5 00:00:18.7 16.
7. Dolejšová Magdalena 115 m Holky 0-6 let 96 00:00:19.5 17.
8. Skopová Anděla SCOPI TEAM 115 m Holky 0-6 let 17 00:00:19.7 18.
9. HORŇÁKOVÁ EMA 115 m Holky 0-6 let 6 00:00:21.0 20.
10. Melicharová Markéta 115 m Holky 0-6 let 12 00:00:22.2 22.
11. Kantnerová Lia 115 m Holky 0-6 let 98 00:00:25.7 24.
12. Skopová Madla SCOPI TEAM 115 m Holky 0-6 let 18 00:00:30.2 27.
13. Watzlová Viktorie 115 m Holky 0-6 let 48 00:00:38.8 30.
14. Chebenová Nela 115 m Holky 0-6 let 109 00:00:43.2 31.
15. Chebeňová Ema 115 m Holky 0-6 let 8 00:00:46.3 33.
16. Stehlíková Magda 115 m Holky 0-6 let 69 00:00:54.2 34.

800 m - Kluci 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 43 00:03:10.0 1.
2. Ráž Filip 800 m Kluci 7-9 let 42 00:03:36.0 2.
3. Drozd Matěj MS Bike Academy 800 m Kluci 7-9 let 52 00:03:39.6 5.
4. Babka Kryštof 800 m Kluci 7-9 let 49 00:03:43.2 6.
5. Vala Matyáš Pavlíkov 800 m Kluci 7-9 let 62 00:03:54.2 8.
6. Novotný Jakub 800 m Kluci 7-9 let 105 00:03:58.5 9.
7. Novotný Matěj 800 m Kluci 7-9 let 106 00:04:20.6 11.
8. Hlaváček Matěj 800 m Kluci 7-9 let 38 00:04:26.8 13.
9. Matteo 800 m Kluci 7-9 let 107 00:04:28.0 14.
10. Tommy 800 m Kluci 7-9 let 108 00:04:30.0 15.
11. Vokurka Vojtěch 800 m Kluci 7-9 let 113 00:04:33.0 16.
12. Brych Oliver 800 m Kluci 7-9 let 3 00:04:54.5 17.
13. Vaníček Jan 800 m Kluci 7-9 let 100 00:05:29.2 24.
14. Vítovec Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 89 00:05:42.0 25.
15. Trávníček Matyáš 800 m Kluci 7-9 let 72 00:05:58.2 27.

800 m - Holky 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Dominika Sport Club Plzeň 800 m Holky 7-9 let 61 00:03:37.5 3.
2. Joglová Anna Petřín Plzeň 800 m Holky 7-9 let 55 00:03:38.2 4.
3. Horáčková Klaudie PSK Olymp Praha 800 m Holky 7-9 let 56 00:03:50.2 7.
4. Dittrichová Adriana 800 m Holky 7-9 let 88 00:04:16.7 10.
5. Srnková Julie 800 m Holky 7-9 let 67 00:04:21.6 12.
6. Dolejšová Adéla 800 m Holky 7-9 let 95 00:04:59.8 18.
7. Hlaváčková Ema 800 m Holky 7-9 let 39 00:05:02.2 19.
8. Šnaiderová Adéla 800 m Holky 7-9 let 74 00:05:11.0 20.
9. Zaibertová Klára RD8+1 800 m Holky 7-9 let 65 00:05:14.6 21.
10. Škardová Eliška 800 m Holky 7-9 let 82 00:05:22.2 22.
11. Floriánová Veronika 800 m Holky 7-9 let 83 00:05:27.5 23.
12. Uhrová Kateřina 800 m Holky 7-9 let 94 00:05:43.2 26.

1350 m - Kluci 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Děd Dominik Dobřany 1350 m Kluci 10-12 let 24 00:04:45.0 1.
2. Kheil Václav 1350 m Kluci 10-12 let 77 00:05:29.0 4.
3. Spasov Ivo Sokol Švihov 1350 m Kluci 10-12 let 91 00:05:42.0 5.
4. Fleišman David 1350 m Kluci 10-12 let 86 00:05:50.5 6.
5. Spasov Simon Sokol Švihov 1350 m Kluci 10-12 let 92 00:05:54.5 8.
6. Knop Ondřej 1350 m Kluci 10-12 let 84 00:06:10.8 11.
7. Zaibert Jindřich RD8+1 1350 m Kluci 10-12 let 64 00:08:47.5 17.
8. HORŇÁK RICHARD 1350 m Kluci 10-12 let 25 00:08:52.0 18.
9. Hrázský Josef 1350 m Kluci 10-12 let 26 00:09:57.0 19.

1350 m - Holky 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minaříková Karolína Falcon Rokycany 1350 m Holky 10-12 let 29 00:05:06.7 2.
2. Vlčková Kristýna 1350 m Holky 10-12 let 103 00:05:20.2 3.
3. Dědová Anna Dobřany 1350 m Holky 10-12 let 37 00:05:54.3 7.
4. Kunštová Julie Rozběháme Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 27 00:05:56.7 9.
5. Fleišmanová Lucie 1350 m Holky 10-12 let 87 00:05:57.7 10.
6. Škardová ml. Vendula 1350 m Holky 10-12 let 31 00:06:42.3 12.
7. Hisirová Stela 1350 m Holky 10-12 let 53 00:06:52.3 13.
8. Maixnerová Zuzana Rozběháme Kralovice 1350 m Holky 10-12 let 59 00:06:57.5 14.
9. Skočilová Johana 1350 m Holky 10-12 let 78 00:08:27.5 15.
10. Babková Klára 1350 m Holky 10-12 let 50 00:08:41.0 16.
11. Skořená Michaela 1350 m Holky 10-12 let 104 00:10:46.1 20.

2 km - Kluci 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kůja Vojta 2 km Kluci 13-17 let 85 00:06:38.7 1.
2. Hrázský Ondřej 2 km Kluci 13-17 let 33 00:07:07.7 2.

2 km - Holky 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Zuzana AC Nýřany 2 km Holky 13-17 let 36 00:07:44.5 3.
2. Šmákalová Barbora 2 km Holky 13-17 let 35 00:08:23.0 4.
3. Kubátová Karolína 2 km Holky 13-17 let 93 00:08:27.5 5.