Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.08.2020



77 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlů Ondřej SK Praga / Columbia Montrail 77 km Muži 56 07:34:58.0 1.
2. Roštík Patrik Pivo a Myslivec 77 km Muži 10 09:14:37.0 2.
3. Szonda Istvan TJ Sokol Praha Liben 77 km Muži 40 09:16:10.0 3.
4. Modrý Marek OK Sparta Praha 77 km Muži 70 09:42:32.0 4.
5. Herbst Lubo 77 km Muži 58 09:52:00.0 5.
6. Malý Jiří Praha 6 77 km Muži 22 10:19:30.0 6.
7. Magula Milan Ready2Run 77 km Muži 20 10:36:51.0 7.
8. Hrabec Michal Running2.cz 77 km Muži 50 10:36:51.0 8.
9. Hübner Tomáš SDH Bolešín 77 km Muži 38 10:43:10.0 9.
10. Fukala Dalibor oldpunx 77 km Muži 66 11:13:56.0 12.
11. Vošahlík Honza Hobby Runners 77 km Muži 28 11:29:57.0 13.
12. Pelikán Michal Dupající funící 77 km Muži 64 11:36:14.0 14.
13. Šimek David Pivo a Myslivec 77 km Muži 16 11:57:02.0 15.
14. Kopáček Michal Jurodivý Mihovil 77 km Muži 72 11:57:02.0 16.
15. Stránský Michal 77 km Muži 68 12:26:18.0 17.
16. Skříček Jiří Pivo a Myslivec 77 km Muži 14 12:37:40.0 18.
17. Klouda Tomas Czech Skyrunning Association 77 km Muži 74 13:21:40.0 19.
18. Salášek Jan 77 km Muži 78 13:21:40.0 20.
19. Ondřej Malý Praha 9 77 km Muži 48 13:29:08.0 21.

77 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fryčová Lenka 77 km Ženy 52 10:56:22.0 10.
2. Koděrová Lucie 77 km Ženy 54 11:06:09.0 11.
  Bulínová Adéla 77 km Ženy 80 DNF  

21 km - Muži do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pávek Martin CZU Praha 21 km Muži do 44 let (≥1976) 356 01:37:47.4 1.
2. Křenek Jiří dRy crew 21 km Muži do 44 let (≥1976) 324 01:45:17.1 3.
3. Gurin David SK Babice 21 km Muži do 44 let (≥1976) 358 01:47:47.6 4.
4. Melč Zdenek 21 km Muži do 44 let (≥1976) 315 01:49:16.9 5.
5. Pechač Jan 21 km Muži do 44 let (≥1976) 312 01:49:19.4 6.
6. Seidl Jan 21 km Muži do 44 let (≥1976) 353 01:50:57.1 7.
7. Novák Martin AMCYKL Humpolec 21 km Muži do 44 let (≥1976) 328 01:55:24.4 8.
8. Pergler Jindřich Pivo a Myslivec 21 km Muži do 44 let (≥1976) 319 02:01:36.4 10.
9. Hodan Tomáš Hlejn Praha 21 km Muži do 44 let (≥1976) 355 02:09:05.1 16.
10. Weidenborner William 21 km Muži do 44 let (≥1976) 357 02:12:50.4 18.
11. Soukup Martin STURM JM 21 km Muži do 44 let (≥1976) 330 02:13:06.4 19.
12. Hlavinka Karel 21 km Muži do 44 let (≥1976) 307 02:13:21.1 20.
13. Kahún Ján 21 km Muži do 44 let (≥1976) 339 02:19:14.1 22.
14. Marek Jan 21 km Muži do 44 let (≥1976) 346 02:25:39.9 25.
15. Cirkva Lukáš 21 km Muži do 44 let (≥1976) 354 02:26:54.2 26.
16. Türkott Stanislav 21 km Muži do 44 let (≥1976) 305 03:07:34.4 32.

21 km - Ženy do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pham Linh 21 km Ženy do 44 let (≥1976) 359 02:02:28.4 11.
2. Beňasová Veronika Musher klub JCC 21 km Ženy do 44 let (≥1976) 340 02:16:48.1 21.
3. Šnokhousová Radka 21 km Ženy do 44 let (≥1976) 161 02:29:59.7 28.

21 km - Muži nad 44 let (≤1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rezek Luboš CK Vinohradské Šlapky 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 342 01:38:47.9 2.
2. Mrva Pavel BBK - Popovice 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 304 02:05:18.4 12.
3. Procházka Ivo Praha 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 303 02:06:02.4 13.
4. Antoš Jan Praha 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 351 02:07:27.9 14.
5. Bína Jiří Hrusice 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 322 02:07:55.9 15.
6. Štencl Petr CYMEDICA TEAM 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 344 02:20:24.6 23.
7. Novák Josef NoDi Runners Humpolec 21 km Muži nad 44 let (≤1975) 327 02:27:12.9 27.

21 km - Ženy nad 44 let (≤1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hnízdilová Eva 21 km Ženy nad 44 let (≤1975) 352 02:48:17.7 29.

21 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kodl Jan MCB Sokolov 21 km Muži canicross 317 02:53:15.7 31.

21 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škulavíková Kateřina MCB Sokolov 21 km Ženy canicross 345 02:53:15.7 30.

21 km - Muži veterináři do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Polák Martin 21 km Muži veterináři do 44 let (≥1976) 347 02:01:01.4 9.
2. Daníček Martin 21 km Muži veterináři do 44 let (≥1976) 389 02:12:45.6 17.
  Evinic Samuel 21 km Muži veterináři do 44 let (≥1976) 390 DNF  

10,5 km - Muži do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mach Tomáš Ztělesněné zlo 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 193 00:45:26.3 1.
2. Ploc Jaroslav SK KOLA VÍŠEK 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 185 00:47:25.6 2.
3. Pelikán Aleš 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 153 00:50:29.6 3.
4. Sedláček Petr Chutnej 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 158 00:52:17.6 6.
5. Fejfárek Tomáš Pivo a MYSLIVEC 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 194 00:52:39.3 7.
6. Matys Antonín 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 179 00:57:18.1 13.
7. Žákovec Martin 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 181 00:57:22.8 14.
8. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 145 00:58:34.8 15.
9. Kozák Šimon 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 106 01:06:20.4 20.
10. Knákal Roman 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 135 01:10:26.1 26.
11. Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 134 01:11:27.9 27.
12. Stohasser Petr 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 191 01:11:50.6 28.
13. Bína Šimon Ski Senohraby 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 116 01:11:51.6 29.
14. Fanfrlík Jindřich 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 160 01:12:23.9 30.
15. Novák Jakub 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 151 01:13:40.6 36.
16. Smetana Jan Nejlepší moderátor 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 167 01:13:42.9 37.
17. Opočenský Matěj 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 195 01:13:59.1 39.
18. Vaněk Jiří PUNK HLM 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 177 01:15:20.1 43.
19. Šmuhař Michal 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 33 01:15:40.1 45.
20. Drogár Jakub Punk Tým 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 178 01:17:26.4 48.
21. Povolný Jan dRy crew 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 154 01:19:07.1 49.
22. Wágner Marek 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 143 01:22:18.4 54.
23. Jnáčco Josef Perun gym Most 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 190 01:22:18.6 55.
24. Pačes Lukáš 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 173 01:27:37.1 57.
25. Pačes Jan Smrdutý dech 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 175 01:27:37.6 58.
26. Glettnik Petr PCR 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 108 01:33:49.6 60.
27. Novotný Ondřej 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 163 01:33:49.9 61.
28. Brányik Michal Cymedica 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 152 01:35:07.6 62.
29. Pokorný Jan 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 147 01:35:07.9 63.
30. Stránsky Matěj Pyšelská husa 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 170 01:35:08.1 64.
31. Vlčko Martin 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 183 01:35:08.4 65.
  Matys Josef 10,5 km Muži do 44 let (≥1976) 180 DNF  

10,5 km - Ženy do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Elstnerová Monika HO Stromovka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 188 00:54:11.8 9.
2. Malovcová Monika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 187 00:59:02.6 16.
3. Pavková Hana STOB 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 186 01:06:35.6 21.
4. Šilhavecká Lucie Tábor 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 189 01:12:29.6 31.
5. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 112 01:13:42.9 38.
6. Roštíková Monika Pivo a Myslivec 10,5 km Ženy do 44 let (≥1976) 164 01:42:54.4 69.

10,5 km - Muži nad 44 let (≤1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš Běžecký klub Říčany 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 350 00:52:02.1 5.
2. Koudelka Drahomir Meixner Consulting 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 172 00:55:53.3 10.
3. Častvaj Daniel Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 146 00:57:10.3 12.
4. Pavlas Antonín 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 184 01:10:24.1 25.
5. Jirouš Zdeněk Duke corp. 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 111 01:12:47.1 33.
6. Brányik Alexander CYMEDICA TEAM 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 343 01:13:38.6 35.
7. Štěpánek Jindřich 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 100 01:14:11.1 40.
8. Páša Richard SK Pyšely 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 165 01:14:22.4 42.
9. Walder Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 115 01:19:18.6 50.
10. Prokop Rudolf Auto Opat 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 148 01:22:11.1 53.
11. Lebeda Radek 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 141 01:22:28.9 56.
12. Vykypěl Petr 10,5 km Muži nad 44 let (≤1975) 122 01:30:41.9 59.

10,5 km - Ženy nad 44 let (≤1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švecová Petra 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1975) 139 01:14:21.9 41.
2. Nováková Michaela Praha 10 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1975) 104 01:15:38.6 44.
3. Magulová Eva Ready2Run 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1975) 136 01:20:45.6 52.

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stolárik Peter Vizsla running team 10,5 km Muži canicross 118 00:50:34.1 4.
2. Opat Richard AUTO OPAT 10,5 km Muži canicross 166 01:00:29.3 17.
3. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub 10,5 km Muži canicross 113 01:04:34.3 18.
4. Kalivoda Vladimír 10,5 km Muži canicross 155 01:40:41.4 68.

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beranová Magdalena 10,5 km Ženy canicross 157 00:56:19.6 11.
2. Hrožková Veronika 10,5 km Ženy canicross 122 01:04:42.1 19.
3. Šimonová Barbora H17 10,5 km Ženy canicross 142 01:07:27.8 22.
4. Vozobulová Viktorie Agility team Ondřejov 10,5 km Ženy canicross 174 01:09:01.3 23.
5. Bílková Magdalena 10,5 km Ženy canicross 176 01:09:02.6 24.
6. Šebková Černá Kateřina 10,5 km Ženy canicross 222 01:12:39.3 32.
7. Musilová Markéta matka na útěku 10,5 km Ženy canicross 119 01:13:28.6 34.
8. Kolmanova Adela 10,5 km Ženy canicross 162 01:16:22.1 46.
9. Pechačová Renata 10,5 km Ženy canicross 311 01:40:00.9 67.

10,5 km - Muži veterináři do 44 let (≥1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herzig Jiří AAVet 10,5 km Muži veterináři do 44 let (≥1976) 150 00:53:50.1 8.

10,5 km - Ženy veterináři nad 44 let (≤1976)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tinková Jarmila Hořovice 10,5 km Ženy veterináři nad 44 let (≤1976) 230 01:20:26.1 51.

21 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faladová Lucie 21 km Ženy veterináři canicross 341 02:24:53.6 24.

10,5 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malimánková Zuzana AA-Vet 10,5 km Ženy veterináři canicross 325 01:16:59.8 47.
2. Mikscheová Sandra AA vet 10,5 km Ženy veterináři canicross 192 01:38:24.4 66.

5 km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Vojtěch 5 km Muži bez rozlišení věku 525 00:23:50.3 1.
2. Hulínský Lukáš SPARTAN GYM 5 km Muži bez rozlišení věku 510 00:30:10.6 2.
3. Podhorský Martin 5 km Muži bez rozlišení věku 532 00:35:25.3 4.
4. Pleml Richard 5 km Muži bez rozlišení věku 515 00:35:41.3 6.
5. Šedivý Jiří 5 km Muži bez rozlišení věku 535 00:37:04.6 12.
6. Strejček Jiří Mnichovice 5 km Muži bez rozlišení věku 536 00:37:17.3 13.
7. Kopač Jan Perun gym Most 5 km Muži bez rozlišení věku 533 00:37:38.8 15.
8. Póša Daniel 5 km Muži bez rozlišení věku 527 00:40:25.1 21.
9. Bělohradský Tomáš 5 km Muži bez rozlišení věku 529 01:01:16.6 24.
10. Jireš Adam 5 km Muži bez rozlišení věku 528 01:04:26.9 25.

5 km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Agáta 5 km Ženy bez rozlišení věku 526 00:30:50.1 3.
2. Tichá Sofie 5 km Ženy bez rozlišení věku 530 00:35:26.1 5.
3. Glettniková Martina 5 km Ženy bez rozlišení věku 509 00:35:41.8 7.
4. Pokorná Petra Velké Popovice 5 km Ženy bez rozlišení věku 523 00:35:59.8 8.
5. Tichá Kamila 5 km Ženy bez rozlišení věku 531 00:37:02.6 9.
6. Malcová Barbara AAVet 5 km Ženy bez rozlišení věku 524 00:37:03.1 10.
7. Šedivá Kateřina 5 km Ženy bez rozlišení věku 534 00:37:04.1 11.
8. Bartúšková Iveta 5 km Ženy bez rozlišení věku 517 00:37:32.1 14.
9. Stránský Julie 5 km Ženy bez rozlišení věku 555 00:37:53.3 16.
10. Snozová Jana 5 km Ženy bez rozlišení věku 537 00:38:21.6 17.
11. Huláková Karolína 5 km Ženy bez rozlišení věku 520 00:39:06.3 18.
12. Tekelová Martina 5 km Ženy bez rozlišení věku 514 00:39:18.1 19.
13. Svobodová Martina 5 km Ženy bez rozlišení věku 513 00:40:17.3 20.
14. Körnerová Radka 5 km Ženy bez rozlišení věku 519 00:42:57.8 22.
15. Příhodová Irena AAVet 5 km Ženy bez rozlišení věku 521 00:42:58.3 23.