Výsledky závodu

SALOMON JEŠTĚD SkyRace®

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 26.09.2020



JEŠTĚD SkyRace® - Muži 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křivohlávek Tomáš Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 289 01:44:32.8 1.
2. Novák David SK Donocykl JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 303 01:48:51.8 4.
3. Bořil Martin Inov-8 JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 35 01:49:32.7 5.
4. Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 105 01:49:55.1 6.
5. Beneš Matěj Ultratrail Čtyřkoly JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 25 01:53:37.1 9.
6. Vacek Vojtěch JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 256 01:54:13.8 10.
7. Růžek Vojtěch Dycky Ještěd! JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 318 02:00:08.6 19.
8. Gogela Martin Ak Olomouc JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 63 02:01:56.8 23.
9. Fabián Tomáš Cykloteam Kolárna Olomouc JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 54 02:03:55.6 26.
10. Pavelka Ondřej Open Cycling Academy JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 182 02:09:35.8 30.
11. Krupka Adam Run4fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 132 02:10:01.3 31.
12. Kekrt Lukáš Ještěd Skyrace Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 9 02:12:18.3 32.
13. Havránek Matěj Běžecký Afekt JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 74 02:23:55.6 48.
14. Konrad Schneider, 1.TC Waldheim JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 124 02:32:56.6 63.
15. Seidl Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 216 02:36:32.9 68.
16. Vojtěch Bohumil Chemical Brothers JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 264 02:38:45.8 73.
17. malý Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 279 02:56:23.9 110.
18. Pelikán Lukáš SK Praga JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 187 02:59:01.8 116.
19. Viktora František JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 261 03:08:50.1 131.
20. Swierczek Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 308 03:13:58.3 141.
21. Bezpalec Marek SkyKlacek JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 26 03:15:07.4 144.
22. Peča Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 185 03:23:20.9 151.
23. Podešva Adam JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 309 03:31:38.1 161.
24. Wittek David Sokol Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 268 04:06:04.6 183.
  Volný Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 18 - 25 let 304 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudec Tomáš Inov-8 JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 2 01:45:25.8 2.
2. Causidis Marek BUFF/SALOMON TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 6 01:48:12.6 3.
3. Rauturier Maxime Severka Šumpak JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 323 01:50:40.8 7.
4. Otevřel Vít Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 15 01:50:50.1 8.
5. Grün Vojtěch Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 64 01:54:53.8 11.
6. Zidek Jan Pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 274 01:55:23.4 13.
7. Ivanov Nikola MrSeto run team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 92 01:57:24.1 15.
8. Kubičík Tomáš Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 134 01:58:18.8 17.
9. Pavlů Ondřej SK Praga / Columbia Montrail / LEKI JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 184 02:01:18.8 22.
10. Töpfer Martin Ještěd SkyRace Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 251 02:02:13.1 24.
11. Harnoš Petr GP Kolín JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 71 02:06:38.3 27.
12. Mastník Leoš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 154 02:09:08.1 29.
13. Chaloupka Zdeněk JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 89 02:13:03.6 34.
14. Jančovič Tomáš Edwards JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 94 02:16:40.1 37.
15. Počekajlo Václav Triatlon Trutnov JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 326 02:17:32.6 38.
16. Kratochvíl Jonáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 130 02:21:28.1 44.
17. Macháček Michael Tři Prasátka JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 149 02:23:27.1 46.
18. Vejvoda Jan Top4Running Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 305 02:23:34.6 47.
19. Beneš Daniel Avalon Fitness JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 24 02:24:12.1 49.
20. Sladomel Petr Jahůdky JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 220 02:25:00.6 51.
21. Panýr Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 180 02:29:20.1 53.
22. Stolfa Kryspin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 230 02:30:01.1 55.
23. Kubišta Michal Šmídl running team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 136 02:31:56.3 59.
24. Halamicek Marek Salomon Beskydy Fan Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 66 02:32:36.1 61.
25. Fuka Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 310 02:33:34.0 65.
26. Slapnička Jakub Doberský hobit JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 221 02:34:36.3 67.
27. Ludvík Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 328 02:38:03.8 70.
28. Kotlík Petr Koloběh Jihlava JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 327 02:38:10.3 71.
29. Štencl Václav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 241 02:38:37.8 72.
30. Kočí Marek Nazgul team JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 119 02:39:10.8 74.
31. Šudoma Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 244 02:39:44.3 75.
32. Štemberk Oldřich Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 240 02:40:04.6 76.
33. Vaněk Martin Chemical brothers JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 258 02:41:12.8 77.
34. Krejdl Michal Louny JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 280 02:41:15.8 78.
35. Václav Marhan JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 257 02:42:05.9 80.
36. Hořava David TRC Magoři JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 82 02:42:42.3 81.
37. Kolros Jan SkyKlacek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 122 02:43:17.8 83.
38. Vyletal Marek JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 283 02:43:31.6 84.
39. Hovorka Honza JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 83 02:44:30.1 86.
40. Jeřábek Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 99 02:45:46.6 89.
41. Susekar Tomáš Chemical brothers JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 231 02:48:31.1 94.
42. Hamberger Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 67 02:48:57.3 95.
43. Potančok Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 198 03:02:47.8 122.
44. Kočí Pavel Retro Garáž JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 120 03:04:23.6 124.
45. Nožička Marek Lavina JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 173 03:06:25.6 127.
46. Šedina Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 237 03:07:56.3 128.
47. Ježek Adam L'Oréal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 103 03:08:14.2 129.
48. Malina Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 150 03:08:47.9 130.
49. Maly Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 151 03:09:29.8 133.
50. hák Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 65 03:11:14.4 136.
51. Blabla Zdeněk Valmez JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 30 03:11:22.4 137.
52. Drbohlav David JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 322 03:13:53.8 140.
53. Miletín Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 162 03:19:29.9 147.
54. Šroufek Jaroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 281 03:24:32.6 152.
55. Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 211 03:28:47.9 157.
56. Kuta Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 139 03:31:37.6 160.
57. Soshkin Dmytro JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 223 03:32:20.6 162.
58. Fidrmuc Ladislav JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 59 03:39:30.6 167.
59. Plihal Tom TRC Magoři JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 193 03:39:30.9 168.
60. Doseděl Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 332 03:48:04.6 171.
61. Pachman Aleš JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 317 03:54:39.4 180.
  Kotala Tomáš Czech Skyrunning Association JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 126 DNF  
  Hruška Pavel Fešáci Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 26 - 35 let 86 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brýdl Pavel Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 5 01:54:59.8 12.
2. Lachnit Jan TJ Liga 100 Olomouc JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 141 01:57:21.6 14.
3. Žadlík Filip Splašení Goroli JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 321 01:57:28.7 16.
4. Berka Radim Kozákov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 291 02:03:15.6 25.
5. Hradecký Jan Triatlon Team Příbram z.s. JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 84 02:08:17.9 28.
6. Bystřičan Lukáš FC-B7 TÝM!!! JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 38 02:12:48.3 33.
7. Fiala Stanislav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 58 02:19:40.4 42.
8. Bicelli Raphael JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 10 02:20:10.3 43.
9. Kolář Tomáš JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 121 02:21:49.6 45.
10. Jaroš Tomáš Café Racers JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 313 02:24:31.3 50.
11. Jeništa Petr Dycky Ještěd JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 98 02:29:00.1 52.
12. Žák Jakub Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 275 02:31:40.4 57.
13. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 172 02:32:04.3 60.
14. Adamec Vaclav SDH Prizrenice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 16 02:33:19.8 64.
15. Namyslo Luboš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 168 02:43:53.6 85.
16. Komarek Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 123 02:46:17.4 91.
17. Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 146 02:46:22.8 92.
18. Kvasnička Daniel HKNMPSM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 140 02:49:13.1 96.
19. Chouň Zdeněk Ultratrail Mariánské Lázně JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 91 02:49:28.8 97.
20. Smrcka Stanislav Zdraví ve mlýně Choceň JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 222 02:50:21.1 98.
21. Klouzal Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 333 02:50:53.1 100.
22. Šejc Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 238 02:51:57.3 102.
23. Bittner Miloslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 29 02:52:54.4 103.
24. Žabčík Marek JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 288 02:55:25.1 107.
25. Bradáč Václav JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 36 02:56:52.8 112.
26. Holec Petr nemám klub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 80 02:58:17.4 113.
27. Kinčík Ondrej Zoborská tlupa JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 282 03:05:07.3 125.
28. Vitvar Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 262 03:06:04.8 126.
29. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 263 03:12:06.9 139.
30. Náměstek Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 166 03:20:45.9 148.
31. Steiner Michal Run magazine team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 228 03:20:55.9 149.
32. Grätz Ondřej #fuboteam JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 287 03:26:48.6 153.
33. Kučera Tomáš Zákupy Run JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 138 03:27:14.9 154.
34. Valenta Petr Budyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 312 03:29:01.6 158.
35. Psiuch Jaroslaw Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 75 03:52:28.1 178.
36. Hanzely Martin Bakly.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 69 03:54:21.9 179.
37. Spálovský Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 226 05:08:21.0 184.
  Král Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36 - 45 let 128 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 46 – 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cupák Martin Spartak Vrchlabí JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 41 02:00:10.6 20.
2. Oleksak Artur Twardziele Team Bogatynia JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 174 02:18:06.3 39.
3. Dlab Ladislav Bangkok AC JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 285 02:19:22.3 40.
4. Zámyslický Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 270 02:19:26.3 41.
5. Bielcik Petr JSR TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 28 02:32:52.0 62.
6. Rada Martin SALOMON/SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 204 02:34:24.1 66.
7. Černecký Vladan Sport Races JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 43 02:48:17.6 93.
8. harciník jiří STS Chvojkovice Brod JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 70 02:56:02.4 109.
9. Jorníček Petr Jope JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 107 02:58:33.3 114.
10. Laurent Jaumotte AXA JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 143 03:00:49.9 120.
11. Jelínek Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 97 03:10:34.8 135.
12. Mašek Miloš JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 155 03:14:00.8 142.
13. Marton Evžen JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 153 03:14:37.1 143.
14. Částečka Roman SDH Hrabůvka JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 42 03:17:41.6 146.
15. Kiezler Jaroslav Retrosi JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 115 03:27:21.6 156.
16. Hlobil Petr Run4fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 78 03:38:49.4 164.
17. Mrázek Roman Rozběháme Roudnici JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 165 03:39:03.6 165.
18. Řada Jaroslav Predator workout Děčín JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 212 03:50:15.1 175.
  Sýkora Kamil JEŠTĚD SkyRace® Muži 46 – 55 let 235 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 56 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mezník Vláďa LBE JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 160 02:31:45.8 58.
2. Hojač Mojmír HO Tanvald JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 79 02:55:16.3 106.
3. Čížek Pavel JSR TÝM JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 44 03:51:12.9 177.
4. Chlouba František Loudavý samotář JEŠTĚD SkyRace® Muži 56 – 99 let 90 04:05:49.1 182.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 18 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macurová Barbora SALOMON-RUN/VJ SPORT/GORE JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 19 02:00:33.3 21.
2. Kravalová Petra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 17 02:53:00.9 104.
3. Fraňková Alexandra Horoguru JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 62 02:56:28.6 111.
4. Paulová Nikol JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 181 03:38:48.4 163.
5. Štírková Lucie Predator Workout Děčín JEŠTĚD SkyRace® Ženy 18 - 25 let 242 03:50:14.6 174.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubíčková Tereza SK Aktis Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 135 02:14:09.3 35.
2. Němcová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 169 02:29:21.6 54.
3. Šeflová Adéla Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 293 02:36:36.8 69.
4. Kelbichová Vendula KL sport Most JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 307 02:42:44.3 82.
5. Borsikova Ludmila Lipnoman JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 33 02:45:45.9 88.
6. Vondrová Ludmila JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 266 02:46:17.1 90.
7. Cipro Karolína běhejsepsem.cz JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 294 02:50:45.8 99.
8. Tomanová Kateřina STG Kolín JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 248 03:00:04.9 118.
9. Hervertová Klára Hammer OCR Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 278 03:00:30.8 119.
10. Švarcová Ellen JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 245 03:01:03.9 121.
11. Hiľovská Kamila JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 77 03:09:54.9 134.
12. Šmolíková Michaela Fotři na útěku JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 76 03:23:12.6 150.
13. Kadorová Veronika JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 110 03:39:44.6 169.
14. Náměstková Eliška JEŠTĚD SkyRace® Ženy 26 - 35 let 167 03:41:31.6 170.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kocumova Zuzana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 306 01:58:45.3 18.
2. Juřeníková Eva SKOB Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 292 02:14:40.1 36.
3. Šimonová Elen X-Trail Orlová JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 177 02:31:18.8 56.
4. Rippelová Hana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 331 02:45:44.6 87.
5. Ziburova Jana WHM JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 315 02:51:56.8 101.
6. Cichose Edyta Twarziele Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 325 02:53:41.8 105.
7. Košková Martina KORA JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 125 02:55:30.6 108.
8. Jakubů Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 93 03:04:07.1 123.
9. Hubená Tereza Hubík jede bomby JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 87 03:09:08.3 132.
10. Sýkorová Alice ICML Sky Running Team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 236 03:11:43.9 138.
11. Mazochová Lenka Canaries JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 284 03:16:25.8 145.
12. Hauptvogelová Olga JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 72 03:27:15.1 155.
13. Pavlišová Oldřiška Predátor workout Děčín JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 183 03:50:14.4 173.
  Kotlářová Jindřiška Zdraví ve mlýně Choceň JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 127 DNF  
  Matrasová Kateřina Salming CZ JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36 - 45 let 329 DNF  

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 46 - 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pachtová Iva Mk Seitl Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 179 02:41:42.3 79.
2. Divišková Blanka Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 47 02:58:43.1 115.
3. Flašarová Lenka Náchod JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 144 02:59:53.3 117.
4. Kubešová Anna Rozběháme Roudnici JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 133 03:39:04.4 166.
5. Štěpánková Veronika SRTG Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 330 03:48:16.1 172.
6. Komínová Petra JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 324 03:51:10.4 176.
7. Stejskalová Irena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46 - 55 let 229 03:57:37.1 181.

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 56 - 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Martina Slavia Žižkov - Voláč JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56 - 99 let 170 03:29:44.6 159.

JEŠTĚD Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krupka Milan Run4fun JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 459 01:03:33.3 1.
2. Beránek Šimon Slavoj Koloděje JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 556 01:03:52.6 2.
3. Dufka Vladislav Běžecký klub Náchod JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 421 01:06:25.6 3.
4. Černý Jakub Tantrum Monstra JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 409 01:06:43.1 4.
5. Kysela Pavel ZP Cyklo Proofy Corratec team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 462 01:07:20.6 5.
6. Babák Josef Tantrum Monstra JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 535 01:11:26.6 6.
7. Stawiarski Tomasz Kowary Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 501 01:12:37.3 7.
8. Kindl Jaromír Nezastavuj mě! JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 525 01:13:28.6 8.
9. Pelikán Karel TJ Sokol Podlázky Dalovice JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 485 01:16:05.6 9.
10. Černý Ondřej Sportem k lepší náladě JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 410 01:19:11.8 12.
11. Halbich Česlav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 455 01:19:58.1 13.
12. Murčo Dušan Mrcina JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 555 01:22:20.1 14.
13. Kalab Michal JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 444 01:23:06.6 16.
14. Kotúček Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 456 01:24:03.6 17.
15. Plos Petr-Jan Hnědý slipy JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 488 01:24:24.6 18.
16. Vošahlík Martin Czech Tri Works Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 528 01:24:34.6 19.
17. Košnar Filip JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 550 01:27:22.8 21.
18. Veselý Pavel Tfrun JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 551 01:27:39.1 23.
19. Kotúček Pavel iThinkBeer JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 457 01:27:50.3 24.
20. Škodný Marek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 507 01:29:16.6 26.
21. Češpivo Adam JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 412 01:30:05.3 27.
22. Zikmund Tomáš Hnědý Slipy JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 521 01:30:12.6 28.
23. Dovičín Michal Štefko running team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 420 01:30:50.3 29.
24. Kolka Petr JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 452 01:31:17.3 30.
25. Danko Filip Divo JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 417 01:31:24.1 31.
26. Louda Ondřej JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 465 01:32:51.9 35.
27. Synek Jiří Rohozec Amulet Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 504 01:34:30.6 36.
28. Kindl Tomáš Nezastavuj mě! JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 527 01:35:28.3 38.
29. Novák Martin JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 482 01:36:16.9 41.
30. Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 411 01:36:41.8 42.
31. Bnoainy Pavel Twarziele Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 547 01:38:00.6 43.
32. Čižinský Jan JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 413 01:38:25.8 44.
33. Haluška Ladislav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 433 01:38:30.8 45.
34. Vojtěch Kazdera Bc. JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 516 01:39:36.1 48.
35. Matoušek Bohumil #oneteamonegoal JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 474 01:40:12.4 50.
36. Čapkovič Marián Rimowa sportovní skupina JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 552 01:44:31.9 55.
37. Fíla Jakub JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 427 01:46:20.8 59.
38. Klíž David JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 449 01:47:04.1 60.
39. Boček Martin GoodFellas CrossFit Liberec JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 406 01:49:20.4 62.
40. Souček Jan Dýchavičné duo JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 500 01:50:57.6 67.
41. Dohnal Aleš SDH Hrabůvka JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 419 01:51:22.1 68.
42. Nevrkla Jaroslav Ještěd Sky Race tým JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 480 01:55:23.6 74.
43. Huska Michal SRTG Praha JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 553 01:56:48.1 75.
44. Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 423 02:01:06.8 79.
45. Ciestinski Adrian Twarziele Team JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 545 02:02:28.3 80.
46. Tarnóczy Miroslav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 509 02:02:30.3 82.
47. Kéhar Ota Plzeň JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 448 02:02:37.8 83.
48. Mach Radek JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 468 02:04:03.3 85.
49. Kašpar Matěj JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 542 02:05:44.3 87.
50. Mácha Ladislav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 469 02:10:51.8 89.
51. Dvořák Jan JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 425 02:13:08.7 91.
  Daníček Stanislav JEŠTĚD Trail Muži bez rozdílu věku 414 DNF  

JEŠTĚD Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kapletová Monika RohozecAmulet JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 446 01:17:18.6 10.
2. Mrázková Linda JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 479 01:17:47.3 11.
3. Kindlová Tereza Nezastavuj mě! JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 526 01:22:34.6 15.
4. Přikrylová Lenka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 491 01:25:21.8 20.
5. Macanová Zuzana Ready2WIN JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 466 01:27:29.1 22.
6. Černecká Hnízdilová Tereza Sport Races JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 408 01:28:37.7 25.
7. Katrnošková Alena Pečky JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 447 01:31:48.8 32.
8. Charvátová Kateřina OCR Poděbrady JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 440 01:31:57.8 33.
9. Filipová Lenka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 428 01:32:51.8 34.
10. Worková Eliška JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 544 01:35:25.1 37.
11. Odleváková Zuzana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 483 01:35:34.3 39.
12. Polášková Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 489 01:35:35.2 40.
13. Procházková Zuzana Liberec JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 549 01:38:45.3 46.
14. Pilousková Tereza JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 487 01:39:18.8 47.
15. Daníčková Lenka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 416 01:40:10.1 49.
16. Hamplová Věra JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 434 01:41:11.3 51.
17. Větrovská Nina OCR Poděbrady JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 513 01:41:57.3 52.
18. Havelková Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 435 01:42:25.3 53.
19. Stefanske Anne Twarziele Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 546 01:43:44.8 54.
20. Herrmannová Petra JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 436 01:45:08.1 56.
21. Střižíková Jana V blbým věku JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 503 01:45:14.3 57.
22. Pastyriková Nikola JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 484 01:45:23.1 58.
23. Dopitová Simona Extra Brno JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 401 01:47:59.8 61.
24. Zikmundová Magdaléna NB JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 522 01:49:40.1 63.
25. Stiborová Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 548 01:50:31.6 64.
26. Kafková Markéta JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 443 01:50:47.8 65.
27. Worková Magdalena JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 518 01:50:52.8 66.
28. Adamusová Marie Běžci sobě !!! JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 404 01:52:52.6 69.
29. Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 407 01:53:12.6 70.
30. Dědková Šárka JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 418 01:54:18.8 71.
31. Penčáková Aneta #Gladiator Race Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 541 01:54:45.6 72.
32. Kubíčková Eliška JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 460 01:55:01.1 73.
33. Kolrosová Kateřina KOLROS Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 454 01:58:09.9 76.
34. Jungová Lucie JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 554 01:58:36.6 77.
35. Haluška Iva JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 432 02:01:05.8 78.
36. Tarnóczy. Markéta JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 502 02:02:29.9 81.
37. Martincová Vendula JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 473 02:03:04.6 84.
38. Machová Denisa JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 470 02:04:03.6 86.
39. Zahradníková Nikola JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 519 02:07:01.3 88.
40. Fekonja Martina Maribor JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 523 02:13:06.8 90.
41. Vrátilová Soňa 2$ocky JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 517 02:15:09.1 92.
42. Kalousková Eva 2$ocky JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 445 02:21:34.6 93.
43. Kolrosová Barbora KOLROS Team JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 453 02:27:34.6 94.
  Halbrštátová Petra JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 431 DNF  
  Holohlavská Ema JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 437 DNF  
  Fischer Julia TC Blau Weiß Dresden Blasewitz e.V. JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 429 DNF  
  Kyselová Romana JEŠTĚD Trail Ženy bez rozdílu věku 463 DNF  

JEŠTĚD Eazy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Major Jiří Harrachov JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 624 00:25:14.6 1.
2. Pešek Daniel AC Turnov JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 655 00:25:40.8 2.
3. Kott Daniel VTJ Rapid Liberec JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 615 00:33:47.8 5.
4. Lebduška Jan KSM HRÁDEK JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 616 00:35:53.3 7.
5. Bohuš Michal JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 605 00:38:23.3 9.
6. Mikát Jaroslav JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 653 00:47:09.6 19.
7. Sosa Nicolas JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 626 00:53:08.6 24.
  Benedikt Matěj JEŠTĚD Eazy Muži bez rozdílu věku 629 DNF  

JEŠTĚD Eazy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Košková Barbora JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 654 00:33:00.1 3.
2. Kučerová Iveta Vlajem za psem JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 651 00:33:07.6 4.
3. Svobodová Klára JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 620 00:34:46.3 6.
4. Lenzova Barbora JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 656 00:37:02.6 8.
5. Beránková Veronika JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 603 00:40:09.3 10.
6. Dolínková Zuzana Šneci v běhu JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 608 00:42:50.6 11.
7. Hornychová Lenka Prostě Běž! JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 612 00:43:16.1 12.
8. Outlá Kateřina JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 617 00:44:44.6 13.
9. Kosnarová Kristýna Avalon fitness JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 614 00:44:57.6 14.
10. Beranová Miloslava JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 604 00:45:26.3 15.
11. Sixtová Petra Mnichovice JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 619 00:45:44.9 16.
12. Částečková Bohdana SDH Hrabůvka JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 606 00:45:50.9 17.
13. Šedinová Iva JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 621 00:46:09.3 18.
14. Tučková Dana JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 652 00:47:09.9 20.
15. Dohnalová Olga SDH Hrabůvka JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 607 00:51:57.1 21.
16. Beran Tomáš JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 602 00:51:57.1 22.
17. Přikrylová Zuzana JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 625 00:53:07.6 23.
  Gálová Vendula JEŠTĚD Eazy Ženy bez rozdílu věku 610 DNF  

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hron Petr New Roll Runners Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 297 02:28:52.1 1.
2. Vaníček Adam Prague Bears Racing Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 301 02:50:38.4 2.

Běhejsepsem.cz SkyRace® - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Barošová Zdeňka Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 295 03:35:00.1 3.
2. Skořinská Kristýna Kytka+Monty Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 299 03:47:12.1 4.

Běhejsepsem.cz Trail - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švancara Jiří MALIRUN Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 534 01:06:25.2 1.
2. Dastych Petr Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 531 01:24:42.8 5.
3. Poddany Standa ForViktorie Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 533 01:30:40.3 6.
4. Bartušek Tomáš Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 530 01:53:07.8 7.

Běhejsepsem.cz Trail - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alexandra Suková Anna Filda team Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 529 01:20:00.1 2.
2. Hýsková Baru Běhejsepsem.cz Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 538 01:21:40.1 3.
3. Blažková Petra Hruboskalský canicross Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 537 01:22:12.1 4.
4. Holánková Nikola Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 536 01:57:09.1 8.

Běhejsepsem.cz Eazy - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grim Martin BSP Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 644 00:26:09.3 2.
2. Svatuška Zdeněk Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 637 00:33:26.3 7.

Běhejsepsem.cz Eazy - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horynová Jana Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 632 00:26:05.8 1.
2. Vrbová Kateřina Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 643 00:26:11.6 3.
3. Hypešová Natálie Behejsepsem Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 642 00:28:26.2 4.
4. Kolmanová Petra HMC Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 633 00:29:28.8 5.
5. Horáčková Michaela Běžím, co můžu... Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 631 00:30:59.6 6.
6. Spudilová Adéla Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 640 00:33:28.3 8.
7. Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 638 00:33:57.3 9.
8. Mikešková Michaela Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 636 00:34:37.3 10.
9. Cajkářová Anna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 639 00:40:45.3 11.
10. Machová Diana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 635 00:41:24.8 12.
11. Kalinová Alexandra Prague Bears Racing Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 646 00:41:40.3 13.
12. Dostálová Martina Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 648 00:45:22.1 14.
  Rusová Valerie Musher's klub Děčín Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 645 DNF