Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Letkov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 30.05.2020



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 34 02:54:26.8 1.
2. Šulc Zdeněk apslimited.cz 42km Muži 15-39 let 11 03:16:16.3 4.
3. Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 27 03:28:42.5 10.
4. Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 10 03:28:46.2 11.
5. Jirkal Tomáš Běžecký tým ZZSKVK 42km Muži 15-39 let 29 03:44:22.2 16.
6. Tlustý Tomáš Maraton klub Kladno 42km Muži 15-39 let 33 03:54:40.7 20.
7. Pešadík Michal Praha 2 42km Muži 15-39 let 36 04:01:36.2 22.
8. Sikorski Adam Sikorrovo 42km Muži 15-39 let 24 04:23:59.9 31.
9. Jelínek Petr LENDY CLUB 42km Muži 15-39 let 18 04:24:12.7 33.
10. Sarpong Michal Doosan Škoda Power 42km Muži 15-39 let 39 04:26:26.4 35.
11. Mareš Štěpán Rytíři 42km Muži 15-39 let 2 04:27:05.6 36.
12. Morávek David Rytíři 42km Muži 15-39 let 3 04:58:02.0 43.

42km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gerych David UTB KUPKOLO.cz 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 43 02:54:33.3 2.
2. Kozak Jan UTB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 44 03:10:34.5 3.
3. Dočekal František Maraton klub Kladno 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 37 03:21:27.8 5.
4. Režný Matěj Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28 03:22:38.3 6.
5. Miškovič Dušan Plzenští běžci Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 400 03:24:42.3 8.
6. Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 7 03:28:23.0 9.
7. Friedl Tomáš 321 start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 401 03:31:28.7 12.
8. Marek Petr TAP 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 47 03:32:06.7 13.
9. Malý Jiří Praha 6 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13 03:42:06.2 14.
10. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 26 03:42:58.0 15.
11. Pilař Lukáš 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 9 03:50:04.9 18.
12. Wendler Viktor UWG Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 4 03:50:44.7 19.
13. Hnojský Vlasta 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 41 03:56:28.7 21.
14. Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20 04:02:31.4 23.
15. Pelikán Michal Dupající funící 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 32 04:03:02.9 24.
16. Babický Jan Klub přátel Člověka v tísni 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 30 04:11:37.1 25.
17. Valjent Jiří ŠAK Chodov 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 19 04:13:07.1 27.
18. Krochot Daniel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 40 04:14:45.9 29.
19. Havránek Jiří na sekerách 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 35 04:15:39.9 30.
20. Valeš Milan 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 23 04:24:21.1 34.
21. Tvrdík Jirka 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 25 04:27:26.1 37.
22. Bičík Tomáš ToBi Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6 04:27:46.8 38.
23. Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 45 04:31:24.1 39.
24. Krameš Jaroslav Praha 3 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 5 04:40:02.6 40.
25. Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16 04:54:28.5 42.
26. Beneš Zdeněk Barokomaraton 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8 05:32:57.9 45.

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gerychová Michaela UTB KUPKOLO.cz 42km Ženy 15-39 let 42 03:23:25.5 7.
2. Krocová Denisa LENDY CLUB 42km Ženy 15-39 let 17 04:24:12.6 32.
3. Studená Marie 42km Ženy 15-39 let 46 05:10:14.0 44.

42km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mottlová Klára Horní Blatná 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 31 03:47:55.7 17.
2. Herradová Štěpánka Plzeň 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 14 04:12:47.1 26.
3. Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 38 04:14:05.4 28.
4. Baršová Martina ToBi Team 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 15 04:48:31.0 41.
  Baxová Irena LBE Beroun 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 21 DNF  

30km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hofhans Tomáš 30km Muži 15-39 let 58 02:11:58.9 1.
2. Mach David Ostrava 30km Muži 15-39 let 87 02:15:41.7 2.
3. Žampach Marek Stormweld 30km Muži 15-39 let 65 02:16:12.4 3.
4. Havlíček David Osmáci.cz 30km Muži 15-39 let 406 02:16:22.4 4.
5. Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň 30km Muži 15-39 let 90 02:19:34.7 5.
6. Větrovec Jiří 30km Muži 15-39 let 79 02:23:41.9 7.
7. Demangeon Xavier Pisek 30km Muži 15-39 let 51 02:27:12.7 8.
8. Černý Jakub TantrumMonstra 30km Muži 15-39 let 67 02:32:59.2 12.
9. Doležal Tomáš Humbuk 30km Muži 15-39 let 415 02:33:35.6 13.
10. Hasnedl Dan Plzeň 30km Muži 15-39 let 56 02:35:14.9 16.
11. Tesák Kos Plzeň 30km Muži 15-39 let 89 02:40:06.1 20.
12. Plch Matěj Aeroklub Plzeň Letkov 30km Muži 15-39 let 417 02:45:18.6 21.
13. Švojgr Karel 30km Muži 15-39 let 72 03:03:37.8 28.
14. Jones Steven 30km Muži 15-39 let 50 03:04:58.1 29.
15. Kubín Jan 30km Muži 15-39 let 76 03:21:37.5 44.

30km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rapp Štěpán Rockpoint 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 418 02:22:45.2 6.
2. Toušek Petr Salviaparadise.cz 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 88 02:28:37.7 9.
3. Triska Jaroslav VSK Humanita Praha 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61 02:28:51.7 10.
4. Vlček Václav 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 64 02:30:44.1 11.
5. Hladík Josef Klánovice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 53 02:34:30.4 14.
6. Sokol Martin Axon sport team 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 63 02:35:33.9 17.
7. Reiprich Daniel Hvozd 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 59 02:37:34.1 18.
8. Střelka Robert Plzeň 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 54 02:38:28.1 19.
9. Smatana Lubomír BK Přeslice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 407 02:59:39.7 23.
10. Švejdar Slávek SK Run-De-Woo 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 84 03:02:17.8 26.
11. Mach Pavel 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 75 03:05:38.6 30.
12. Petřík Dušan Přeštice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 86 03:05:56.6 31.
13. Šlapák Michal 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 71 03:16:52.0 37.
14. Pavlinský Vladimír Damice 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 83 03:18:09.0 38.
15. Polívka Roman 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 413 03:18:52.5 40.
16. Roman Číp Be-Fit Příbram 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 73 03:20:13.8 42.
17. Mareš Martin Zruč- Senec 30km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 52 03:21:05.3 43.

30km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kacířová Svatoslava Loko Trutnov 30km Ženy 15-39 let 66 02:34:37.1 15.
2. Čumpelová Kateřina BC Nová trojka 30km Ženy 15-39 let 62 03:00:13.6 24.
3. Jandová Kateřina SK Run-De-Woo 30km Ženy 15-39 let 85 03:02:17.6 25.
4. Hasnedlová Jaroslava Plzeň 30km Ženy 15-39 let 57 03:06:04.3 32.
5. Pavlinská Jana New Roll Runners 30km Ženy 15-39 let 82 03:10:47.0 34.
6. Počtová Veronika #ultrafungirls 30km Ženy 15-39 let 60 03:11:54.5 35.
7. Chmelíková Martina Šneci v běhu 30km Ženy 15-39 let 74 03:16:18.0 36.
8. Šturmová Jana Velosport Domažlice 30km Ženy 15-39 let 68 03:18:45.0 39.
9. Kratochvílová Lucie Plzeň 30km Ženy 15-39 let 70 03:20:13.5 41.
10. Kubínová Zuzana 30km Ženy 15-39 let 77 03:21:58.3 45.
11. Mužíková Marie 30km Ženy 15-39 let 55 03:53:48.2 47.

30km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalinová Kamila SK Babice 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 69 02:46:49.1 22.
2. Kondrová Petra 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 1 03:03:22.1 27.
3. Vendelbergerová Lenka 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 81 03:07:45.6 33.
4. Červenková Šťastná Lucie BK ČVACHt 30km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 78 03:32:55.7 46.

20km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 131 01:14:33.6 1.
2. Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 20km Muži 15-39 let 152 01:19:51.3 2.
3. Vohradský Lukáš Tempo Makers 20km Muži 15-39 let 122 01:22:57.6 4.
4. Cenefels Filip ready2win 20km Muži 15-39 let 162 01:26:19.1 6.
5. Štěpánek Kamil RUN Magazine Team 20km Muži 15-39 let 167 01:27:48.6 9.
6. Weinfurt Petr 20km Muži 15-39 let 439 01:31:09.1 12.
7. Fiala Michal AC-Heating 20km Muži 15-39 let 111 01:33:22.6 15.
8. Piwowarczyk Wojciech DziabongTEAM 20km Muži 15-39 let 130 01:36:34.8 18.
9. Kimak Boris Klub Bežcov Stropkov 20km Muži 15-39 let 133 01:40:37.5 22.
10. Mrávík Alois Předenické fretky 20km Muži 15-39 let 100 01:44:36.0 25.
11. Slatkovský Marek #zasebe 20km Muži 15-39 let 159 01:44:51.5 26.
12. Hrubý Richard FBC Spartak Žebrák 20km Muži 15-39 let 140 01:47:07.5 28.
13. Vajnar Vladimír V&V Runners 20km Muži 15-39 let 138 01:47:10.3 29.
14. Benoni Roberto 20km Muži 15-39 let 113 01:47:15.0 30.
15. Hasman Jakub PIlsenTrail.cz 20km Muži 15-39 let 168 01:47:21.3 31.
16. Karkoš Martin 20km Muži 15-39 let 155 01:47:35.0 32.
17. Naď Michal 20km Muži 15-39 let 146 01:47:37.5 33.
18. Wimer Jan 20km Muži 15-39 let 153 01:49:31.0 36.
19. Strnad Petr Klub Trub Holčovice 20km Muži 15-39 let 420 01:50:53.3 38.
20. Nový Petr beespee 20km Muži 15-39 let 101 01:51:00.3 39.
21. Málek Ondřej 20km Muži 15-39 let 103 01:53:56.8 48.
22. Kršňák Martin 20km Muži 15-39 let 161 01:55:55.0 52.
23. Vašíček Vojtěch 20km Muži 15-39 let 166 02:06:00.7 59.
24. Pešír Roman Akademie volnočasových a vzdělávacích aktivit, z. ú. 20km Muži 15-39 let 148 02:16:11.7 62.
25. Šteiner Jiří Sofa predators 20km Muži 15-39 let 106 02:17:30.0 64.
26. Červenka David 20km Muži 15-39 let 141 02:22:26.2 66.

20km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beshir Ervin SM Zdice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 436 01:21:58.1 3.
2. Nový Mira === 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164 01:24:06.1 5.
3. Majer Jan Silvini Madshus team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 105 01:26:44.8 8.
4. Vrabec Jiří Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 114 01:28:57.1 10.
5. Veselý Petr Squash Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 157 01:30:47.8 11.
6. Plzák Michal Řevnice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 435 01:31:55.6 13.
7. Šafránek Petr 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 128 01:33:57.8 17.
8. Kotlán Martin Runczech 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 144 01:39:08.3 19.
9. Namyslo Luboš 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 132 01:40:35.3 20.
10. Bohm Petr RUNNaři Sokolov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 124 01:41:58.3 23.
11. Peteřík Dušan BKV Holýšov 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 134 01:43:29.0 24.
12. Krátký Michal Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 117 01:46:24.0 27.
13. Dvořák Roman 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123 01:48:52.0 34.
14. Vitík Martin Rock Point Running Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 112 01:50:51.5 37.
15. SVÍTIL Vašek SKP Olymp Praha 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154 01:51:12.8 41.
16. Prušinovský Zdeněk 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 115 01:51:56.3 43.
17. Fait František Gerontclub 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 116 01:52:21.3 44.
18. Hanzlík Jindřich Běžecký klub Přeštice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 158 01:53:04.3 47.
19. Novák Ondřej ToBi Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 118 01:54:06.5 49.
20. Fiala Rostislav Dnešice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145 01:54:59.3 51.
21. Korjenek Milan SERVIS SPORT ČERVENKA 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 160 01:56:13.0 53.
22. Čaj Roman Rozběháme Plzeň 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 127 02:06:15.5 60.
  Červenka Tomáš BK ČVACHT 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 147 DNF  

20km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rubášová Lucia Running 20km Ženy 15-39 let 151 01:40:37.1 21.
2. Baborová Anna Plzeň 20km Ženy 15-39 let 104 01:51:08.3 40.
3. Leštinová Jana 2veforme 20km Ženy 15-39 let 142 01:54:08.8 50.
4. Routová Tereza 20km Ženy 15-39 let 143 01:57:10.8 54.
5. Zelenková Kateřina 20km Ženy 15-39 let 110 01:57:11.3 55.
6. Klapková Šárka 20km Ženy 15-39 let 149 01:57:52.5 56.
7. Větrovská Nina 20km Ženy 15-39 let 139 02:01:56.0 58.
8. Valoušková Kristýna V&V Runners 20km Ženy 15-39 let 137 02:13:34.2 61.
9. Knotková Monika Sofa predators 20km Ženy 15-39 let 107 02:17:29.2 63.
10. Šloufová Pavlína Rozběháme Klatovy 20km Ženy 15-39 let 109 02:23:14.9 67.

20km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 156 01:26:34.8 7.
2. Eisnerová Kristýna Runland Team 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 120 01:32:06.8 14.
3. Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 165 01:33:40.3 16.
4. Malkova Zelechovska Jana 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 102 01:49:25.3 35.
5. Naxerová Jana USK CS Plzeň 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 129 01:51:15.0 42.
6. Machová Ivana Fit Body Klatovy 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 150 01:52:32.0 45.
7. Zahálková Jindra KB Chlumčany 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 135 01:52:43.3 46.
8. Červená Olga BK Elán Zruč 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 126 01:59:57.0 57.
9. Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 125 02:17:43.7 65.
10. Poslední Jarmila 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 405 03:13:03.8 68.

8,5km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dhand Neal 8,5km Muži 15-39 let 200 00:34:34.0 1.
2. Šulc Vojtěch AC Heoting 8,5km Muži 15-39 let 442 00:35:47.0 2.
3. Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 204 00:36:06.7 3.
4. Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 219 00:36:07.8 4.
5. Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 213 00:36:18.0 5.
6. Němeček Jiří 8,5km Muži 15-39 let 237 00:37:20.7 6.
7. Kudlič Josef Sunny Gang 8,5km Muži 15-39 let 203 00:37:29.7 7.
8. Fryček Jan Sunny Gang Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 205 00:38:05.0 8.
9. Křesina Jakub Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 202 00:38:43.5 10.
10. Rostás Lukáš FbC Bory 8,5km Muži 15-39 let 231 00:39:05.7 11.
11. Kupka Libor Rozběháme Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 226 00:40:10.2 12.
12. Šůcha Jan 321start 8,5km Muži 15-39 let 230 00:40:25.2 13.
13. Král Václav Rozběháme Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 227 00:40:29.7 14.
14. Fišer Radek 8,5km Muži 15-39 let 438 00:41:15.9 15.
15. Zýka Jaroslav Sokol Letkov 8,5km Muži 15-39 let 245 00:41:45.2 18.
16. Zedníček Jan EVROPA realitní kancelář Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 258 00:41:59.4 19.
17. Malinký Ondřej Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 223 00:43:37.5 20.
18. Bouchal Radek Pilsentrail.cz 8,5km Muži 15-39 let 409 00:44:03.2 21.
19. Dolejš Ondřej 8,5km Muži 15-39 let 249 00:44:21.7 22.
20. Kubásek Štěpán 8,5km Muži 15-39 let 430 00:44:28.9 23.
21. Brada Lukáš 8,5km Muži 15-39 let 411 00:44:33.7 24.
22. Červený Vojta Ready2win 8,5km Muži 15-39 let 252 00:44:48.2 26.
23. Červenka Zdeněk 8,5km Muži 15-39 let 224 00:45:13.7 28.
24. Lábr David Tempomakers 8,5km Muži 15-39 let 221 00:45:24.2 30.
25. Patiño William 8,5km Muži 15-39 let 240 00:45:29.4 32.
26. Procházka Filip 8,5km Muži 15-39 let 254 00:46:27.2 34.
27. Andrle Radek COPR Přeštice 8,5km Muži 15-39 let 234 00:46:51.4 36.
28. Kropáč Filip Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 247 00:47:02.4 37.
29. Rýdl Martin Rydluis Family 8,5km Muži 15-39 let 256 00:47:47.2 39.
30. Königsmark Petr Nulová Šance 8,5km Muži 15-39 let 243 00:48:04.9 43.
31. Havlicek Michal 8,5km Muži 15-39 let 238 00:49:40.4 49.
32. Novák Petr 8,5km Muži 15-39 let 209 00:51:25.4 53.
33. Novák Martin Zbůch 8,5km Muži 15-39 let 248 00:58:34.9 62.

8,5km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ulman Radek 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 437 00:41:40.2 17.
2. Metlička Jiří 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217 00:48:11.4 46.
3. Klemsa Rostislav 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 212 00:49:38.2 47.
4. Procházka Daniel Doosan Škoda Power 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 253 00:51:00.7 52.
5. Hrabík Tomáš Kubovo běhny 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 229 00:52:14.9 56.
6. Kubín Jan 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 244 01:08:02.6 66.

8,5km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočandrlová Adéla SPORT CLUB PLZEŇ 8,5km Ženy 15-39 let 232 00:38:33.5 9.
2. Doleželová Lenka AC Heating 8,5km Ženy 15-39 let 241 00:41:16.7 16.
3. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 208 00:44:46.2 25.
4. Matoušková Lenka 8,5km Ženy 15-39 let 225 00:45:12.9 27.
5. Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 218 00:45:35.2 33.
6. Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 8,5km Ženy 15-39 let 206 00:46:35.4 35.
7. Rýdlová Tereza Rydluis Family 8,5km Ženy 15-39 let 257 00:47:48.9 40.
8. Kadlecová Magda Třemošná 8,5km Ženy 15-39 let 222 00:48:03.2 42.
9. Königsmarková Eva Nulová Šance 8,5km Ženy 15-39 let 242 00:48:05.2 44.
10. Metličková Jitka 8,5km Ženy 15-39 let 216 00:48:11.2 45.
11. Pavlíková Adéla 8,5km Ženy 15-39 let 429 00:50:23.4 51.
12. Prušáková Lucie 8,5km Ženy 15-39 let 250 00:51:38.4 54.
13. Dufková Kateřina Kubovo běhny 8,5km Ženy 15-39 let 228 00:52:14.7 55.
14. Babická Leona Klub přátel Člověka v tísni 8,5km Ženy 15-39 let 236 00:53:20.2 57.
15. Pňáčková Štěpánka 8,5km Ženy 15-39 let 404 00:54:17.4 58.
16. Zborníková Veronika 8,5km Ženy 15-39 let 207 00:54:46.2 59.
17. Yarmalinskaya Yauheniya 8,5km Ženy 15-39 let 239 00:58:38.4 63.
18. Kohoutová Zuzana fit body Klatovy 8,5km Ženy 15-39 let 246 01:01:55.4 64.
19. Hálová Veronika TJ Sokol Maxičky 8,5km Ženy 15-39 let 255 01:02:14.2 65.

8,5km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zámečníková Mirka Rozběháme Klatovy 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 251 00:45:19.9 29.
2. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 214 00:45:28.2 31.
3. Kočandrlová Petra 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 233 00:47:33.7 38.
4. Argmannová Jana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 215 00:47:58.4 41.
5. Soukupová Leona Liška Praha 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 220 00:49:38.7 48.
6. Páníková Kamila Kyšické kecky 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 108 00:49:42.9 50.
7. Formánková Dana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 440 00:54:48.7 60.
8. Babická Zuzana Klub přátel Člověka v tísni 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 235 00:55:02.2 61.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žáci 11-14 let 307 00:05:58.9 1.
2. Nováček Mikuláš Loko Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 422 00:07:12.6 6.
3. Herejk Patrik 1600m Žáci 11-14 let 301 00:09:43.1 10.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Karolína Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 305 00:06:13.9 2.
2. Pešulová Alexandra Loko Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 441 00:06:31.6 3.
3. Nykleswová Natálie 1600m Žačky 11-14 let 432 00:06:31.7 4.
4. Metličková Barbora 1600m Žačky 11-14 let 304 00:06:40.1 5.
5. Červená Rozálie Ready2win 1600m Žačky 11-14 let 309 00:07:24.1 7.
6. Nováková Kateřina TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 1600m Žačky 11-14 let 308 00:08:02.4 8.
7. Parulová Vanda 1600m Žačky 11-14 let 306 00:08:17.1 9.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Parula Egon 800m Žáci 7-10 let 330 00:02:28.4 1.
2. Souček Alexej AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 321 00:02:29.2 2.
3. Novák Ondřej TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800m Žáci 7-10 let 331 00:02:43.9 4.
4. Švojgr František 800m Žáci 7-10 let 328 00:02:44.4 6.
5. Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 311 00:02:56.2 9.
6. Sirotek Jakub Runland Team 800m Žáci 7-10 let 320 00:02:59.9 11.
7. Pilar Pavel Kraluv Dvur 800m Žáci 7-10 let 314 00:03:12.2 12.
8. Metlička Tobiáš 800m Žáci 7-10 let 323 00:03:14.2 13.
9. Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 319 00:03:15.4 14.
10. Tříska Jan Praha 4 800m Žáci 7-10 let 324 00:03:37.9 16.
11. Demangeon Viktor 800m Žáci 7-10 let 333 00:04:19.4 22.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Magdalena Flik-flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 316 00:02:33.2 3.
2. Baxová Markéta Flik Flak 800m Žačky 7-10 let 425 00:02:44.2 5.
3. Rutarová Kateřina Plzeň 800m Žačky 7-10 let 318 00:02:47.9 7.
4. Nyklesová Veronika FHK Flak 800m Žačky 7-10 let 433 00:02:53.2 8.
5. Argmannová Anastázie 800m Žačky 7-10 let 327 00:02:58.4 10.
6. Pilarova Marketa Kraluv Dvur 800m Žačky 7-10 let 315 00:03:32.7 15.
7. Kropáčová Silvie Plzeň 800m Žačky 7-10 let 326 00:03:58.7 17.
8. Herejková Vanesa 800m Žačky 7-10 let 313 00:04:02.9 18.
9. Polívková Nora 800m Žačky 7-10 let 414 00:04:09.4 19.
10. Demangeon Nora 800m Žačky 7-10 let 332 00:04:09.5 20.
11. Peteřiková Emma Bkv Holýšov 800m Žačky 7-10 let 412 00:04:11.2 21.
12. Rutarová Karolína Plzeň 800m Žačky 7-10 let 317 00:16:06.1 23.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bluma David 350m Žáci do 6 let 338 00:01:03.0 1.
2. Metlička Fabián 350m Žáci do 6 let 336 00:01:12.8 4.
3. Nováček Bartoloměj 350m Žáci do 6 let 423 00:01:16.2 6.
4. Mach Jakub 350m Žáci do 6 let 419 00:01:22.0 9.
5. Nedvěd Lukáš 350m Žáci do 6 let 426 00:01:40.5 12.
6. Husník Lukáš 350m Žáci do 6 let 339 00:01:58.5 14.
7. Tlustý Matěj Podlešín 350m Žáci do 6 let 408 00:02:14.5 17.
8. Bouchal Vít PIlsenTrail.cz 350m Žáci do 6 let 343 00:02:35.5 20.
9. Kubásek Vojtěch 350m Žáci do 6 let 434 00:02:46.0 21.
10. Polívka Viktor 350m Žáci do 6 let 431 00:27:02.7 22.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Atayi Kathy 350m Žačky do 6 let 424 00:01:05.2 2.
2. Švíková Anička 350m Žačky do 6 let 416 00:01:06.0 3.
3. Hýblová Veronika 350m Žačky do 6 let 402 00:01:13.0 5.
4. Rybová Nikola 350m Žačky do 6 let 403 00:01:17.0 7.
5. Třísková Helena Praha 4 350m Žačky do 6 let 337 00:01:18.2 8.
6. Ulrychová Sára 350m Žačky do 6 let 421 00:01:25.5 10.
7. Šilhanová Barbora 350m Žačky do 6 let 427 00:01:26.5 11.
8. Nováková Klára Plzeň 350m Žačky do 6 let 342 00:01:43.0 13.
9. Kohoutová Emma Fit Body Klatovy 350m Žačky do 6 let 341 00:02:09.5 15.
10. Navrátilová Ella 350m Žačky do 6 let 410 00:02:09.7 16.
11. Argmannovíá Johanka 350m Žačky do 6 let 340 00:02:23.0 18.
12. Zborníková Barbora 350m Žačky do 6 let 334 00:02:24.2 19.