Výsledky závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.09.2022



100km - EXTREME

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horelicová Lucie Běžím pro centrum Bazalka 100km EXTREME 109 09:49:25.8 30.
2. Ostrenskyi Oleksii BeTri 100km EXTREME 111 10:15:18.5 37.
3. Minarčin Jaroslav RunningStore 100km EXTREME 110 10:59:39.6 41.
4. Čepková Hana 100km EXTREME 102 11:02:49.6 42.
5. Odnoha David Kosmorunners 100km EXTREME 107 12:52:05.1 43.
  Demangeon Xavier Pisek 100km EXTREME 103 DNF  

100km - COUPLE

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herbst Lubos Herbstici 100km COUPLE 204 08:25:28.5 4.
2. Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 100km COUPLE 208 09:18:35.8 18.
3. Loula Stanislav Zátopkovo sémě 100km COUPLE 303 09:35:09.3 22.
4. Mikulec Filip Jak se to nemá dělat 100km COUPLE 206 10:05:29.1 36.
5. Švígler Vladimír 100km COUPLE 209 10:25:29.3 39.
  Kondrova Petra 100km COUPLE 205 DNF  

100km - ELITE

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vostřel Michal VoKoHo 100km ELITE 309 07:58:37.0 1.
2. Heincl Roman Adidas Runners Prague 100km ELITE 301 08:11:06.0 2.
3. Šindelářová Blanka Rebel Team Blovice 100km ELITE 304 08:33:43.3 6.
4. Štefek Josef Nedělní běžci Domažlice 100km ELITE 306 08:53:23.3 9.
5. Kacíř Jan Angel team 100km ELITE 302 09:01:19.8 11.
6. Šmíd Pavel Fish & Chips 100km ELITE 305 09:28:30.8 20.
7. Hanzlík Jindřich Majiji tým 100km ELITE 310 09:39:09.8 23.
8. Vinař Karel Tvoje máma 100km ELITE 307 09:46:43.8 28.

100km - ULTRA

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko 100km ULTRA 514 08:25:49.1 5.
2. Bulíř Radoslav Do Plzně 100km ULTRA 503 08:38:50.8 7.
3. Vinšová Karolína Radotín jede! 100km ULTRA 520 08:51:52.8 8.
4. Böhm Radek 100km ULTRA 502 09:01:50.8 12.
5. Mach Jiří 100km ULTRA 509 09:06:11.3 14.
6. Kárová Iveta RAC 4 100km ULTRA 507 09:17:32.8 17.
7. Davídková Lenka Červeňáci 100km ULTRA 521 09:25:27.8 19.
8. Jauker Karel 100km ULTRA 505 09:34:37.3 21.
9. Vaněk Aleš RAC 2 100km ULTRA 518 09:45:06.1 25.
10. Kára Milan RAC 3 100km ULTRA 506 09:45:06.3 26.
11. Schmidová Vendula Pětkanebošestka 100km ULTRA 516 09:46:13.8 27.
12. Bernard Tomas Drž běh 100km ULTRA 501 09:50:07.8 31.
13. Sobota Michal Le Souffle Team 100km ULTRA 517 09:51:22.1 32.
14. Petr Pavel Jeden měsíc běžce 100km ULTRA 515 10:05:11.3 35.
15. Heiserová Hanka Advenťácký pelmel 100km ULTRA 522 10:22:59.1 38.

100km - FUN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sklenář Jan ŘEVisNICE 100km FUN 703 08:14:21.1 3.
2. Špachman Pavel Linde Pohony ČK 100km FUN 704 09:03:13.1 13.
3. Koštál David Evžen běží s náma 100km FUN 701 10:01:22.3 33.

100km - RELAX

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škoda Tomáš Jednanetřicítka 100km RELAX 907 08:54:30.8 10.
2. Šašková Soňa INTERSOFT-Automation s.r.o. 100km RELAX 911 09:06:57.1 15.
3. Kovandová Věra Rozběháme Žitnou 100km RELAX 904 09:11:43.1 16.
4. Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100km RELAX 905 09:42:55.6 24.
5. Matějková Olí Smurfit Kappa Torpéda 100km RELAX 901 09:49:20.3 29.
6. Karas Ladislav Pohodáři s.r.o. 100km RELAX 903 10:02:42.6 34.
7. Šteinová Pavlína Gaučáci v běhu 100km RELAX 908 10:32:08.5 40.