Výsledky závodu

XTERRA MILADATLON 2020

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.08.2020



Triatlon short 0,25-11-2,5 - S18-M triatlon short do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Mošovský Denis Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 866 00:59:11.1 29. PDF
2. Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 809 01:00:20.0 34. PDF
3. Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-M triatlon short do 18 let 808 01:09:33.5 51. PDF

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S29-M triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jankovský Václav Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 814 00:51:24.8 10. PDF
2. Kosinka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 813 00:58:17.6 25. PDF
3. Svoboda Pavel Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 812 01:14:11.8 54. PDF
  Kurka Vojtěch Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-M triatlon short do 29 let 815 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S39-M triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ptáček Miroslav Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 834 00:49:20.2 5. PDF
2. Žofka Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 829 00:51:53.2 12. PDF
3. Urban Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 830 00:52:50.5 13. PDF
4. Procházka Jan Ravek team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 833 00:55:55.9 17. PDF
5. Mandaus Aleš Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 828 00:56:22.2 20. PDF
6. Dochvát Martin Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 832 00:56:23.7 21. PDF
7. Holeček Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 835 00:57:24.6 23. PDF
8. Schmieder Oto STG Strupčice Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 827 00:59:42.9 31. PDF
9. Hajduk Jaroslav To dám Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 826 01:04:29.3 41. PDF
  Brabec Tomáš Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-M triatlon short do 39 let 831 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S49-M triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kroupa Štěpán Café racers Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 860 00:46:30.8 1. PDF
2. Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 857 00:47:31.5 3. PDF
3. Synáček Petr Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 852 00:47:32.2 4. PDF
4. Maják David Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 858 00:54:05.0 15. PDF
5. Blažek Martin RoRace Team Pyšely Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 851 00:54:23.3 16. PDF
6. Dvořák Jaroslav SK Hostovice Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 859 00:56:03.1 18. PDF
7. SCHWARZ PETR TÝM PKÚ Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 855 00:56:42.8 22. PDF
8. Benák Karel ASPRA Europe Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 854 00:59:07.5 28. PDF
9. Herych Lukáš Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 861 01:00:15.3 33. PDF
10. Šára František Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 853 01:00:32.7 35. PDF
11. Šístek Jan Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 856 01:06:18.4 45. PDF
  Sýkora Zdeněk Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-M triatlon short do 49 let 850 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S50-M triatlon short 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kohout Jaromír KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 801 00:50:44.2 8. PDF
2. Merle Petr KOME klub Kraslice Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 800 01:05:55.3 43. PDF
3. Jelínek Jiří Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 811 01:06:40.5 48. PDF
4. Vožeh Ludvík Rakoplavci Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 864 01:18:45.0 57. PDF
  Malý Lubomír Rozběháme Karlovy Vary Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-M triatlon short 50+ 865 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S29-F triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
  Kokšálová Michaela Srtg Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S29-F triatlon short do 29 let 867 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S39-F triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bijoková Lucie Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 822 00:58:08.1 24. PDF
2. Diničová Eva Běhny s.r.o Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 824 00:58:18.0 26. PDF
3. Urbanová Renata Fitness by Věra Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 820 00:58:54.7 27. PDF
4. Vacková Pavla Koloshop Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 821 00:59:29.9 30. PDF
5. Klementová Ingrid Metrostav a.s. Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 825 01:06:11.2 44. PDF
6. Eflerová Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 819 01:09:34.0 52. PDF
7. Moulisová Eva Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 818 01:18:08.1 56. PDF
8. Mandausová Vladimíra Bezedna Team Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 817 01:53:53.5 59. PDF
  Trnková Romana Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 823 DNS    
  Marešová Kristýna Triatlon short 0,25-11-2,5 S39-F triatlon short do 39 let 816 DNS    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S49-F triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jahnová Michaela BogasTeam Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 847 00:50:18.5 6. PDF
2. Nýdrlová Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 839 00:50:44.8 9. PDF
3. Osvaldová Šárka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 837 00:53:52.0 14. PDF
4. Šístková Kateřina Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 844 00:56:06.8 19. PDF
5. Absolonova Miluse Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 849 00:59:59.6 32. PDF
6. Condori Ramos de Maják Bertha Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 848 01:00:38.5 36. PDF
7. Drahotínská Irena Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 843 01:00:53.8 37. PDF
8. Ryan Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 846 01:03:46.4 40. PDF
9. Holubcová Monika Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 841 01:05:21.5 42. PDF
10. Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 838 01:06:27.2 46. PDF
11. Jiříková Lucie Cyklo Point Hobby Club Most Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 840 01:06:40.5 47. PDF
12. Kapitanikova Jana Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 836 01:08:53.2 50. PDF
13. Vitoušková Pavla Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 845 01:17:15.6 55. PDF
  Škodová Marta Triatlon short 0,25-11-2,5 S49-F triatlon short do 49 let 842 DNF    

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S50-F triatlon short 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jelínková Mirka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 810 01:01:53.4 39. PDF
2. Vážná Lucie Župa Budečská - Kladno Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 862 01:12:54.8 53. PDF
3. Svobodová Jitka Triatlon short 0,25-11-2,5 S50-F triatlon short 50+ 863 01:19:15.5 58. PDF

Triatlon short 0,25-11-2,5 - S18-F triatlon short do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vencálková Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 805 00:46:42.6 2. PDF
2. Sirotková Eliška Krušnoman TT Litvínov Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 807 00:50:34.0 7. PDF
3. Synáčková Barbora Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 804 00:51:25.6 11. PDF
4. Varcholová Veronika Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 803 01:00:54.0 38. PDF
5. Kapitanikova Simona Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 802 01:07:23.2 49. PDF
  Machová Barbora PK Nisa Liberec Triatlon short 0,25-11-2,5 S18-F triatlon short do 18 let 806 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M17-M triatlon middle do 17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bartovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 208 01:42:07.4 12. PDF
2. Hanzl Vincent Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 207 01:57:54.0 42. PDF
3. Fojtíček Eduard AC Slovan Liberec Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 212 02:00:09.5 50. PDF
4. Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Triatlon middle 0,5-20-5 M17-M triatlon middle do 17 let 209 02:04:29.5 60. PDF

Triatlon middle 0,5-20-5 - M29-M triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Novák Daniel Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 227 01:31:30.9 2. PDF
2. Nosek Filip Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 275 01:50:31.4 21. PDF
3. Roubík Lukáš Mutějovický válec Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 224 01:53:04.4 28. PDF
4. Tilman Pfitzner Lok Pirna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 228 02:01:48.7 52. PDF
5. Turek Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 229 02:02:16.2 55. PDF
6. Láska Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M29-M triatlon middle do 29 let 225 02:22:51.2 94. PDF

Triatlon middle 0,5-20-5 - M39-M triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vidner Štěpán TSK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 258 01:34:12.3 3. PDF
2. Trojan Karel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 243 01:38:08.6 5. PDF
3. Polan Michal KC Kutná Hora Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 239 01:40:31.3 7. PDF
4. Šedivý Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 242 01:42:01.3 11. PDF
5. Havel Miroslav TRIO HAVEL s.r.o. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 253 01:43:27.5 14. PDF
6. Vetešník Ladislav TJ Jiskra Nový Bor Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 259 01:45:20.1 17. PDF
7. Prchal Karel Kudla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 252 01:45:26.8 18. PDF
8. Hál Jiří 2JH Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 249 01:49:41.6 20. PDF
9. Karhan Josef Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 246 01:51:07.2 24. PDF
10. Novák Jan Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 235 01:52:58.1 27. PDF
11. Vágner Jan Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 255 01:55:05.8 35. PDF
12. Drábek Pavel Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 236 01:56:23.8 38. PDF
13. Pořádek Patrik HC Biolit Děčín Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 247 01:58:57.4 47. PDF
14. William Thomas Slackline Dresden e. V. Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 241 02:00:42.3 51. PDF
15. Rýdl Petr Cobram Team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 260 02:03:42.2 57. PDF
16. Brehovsky Roman SPORTCENTRUM DELFÍN s.r.o Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 244 02:06:30.8 63. PDF
17. Brzek Pavel ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 251 02:12:20.1 72. PDF
18. Skůra Michael Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 254 02:12:34.9 74. PDF
19. Krejčí Tomáš Sport team Brozany Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 245 02:15:50.5 80. PDF
20. Tichý Václav Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 264 02:15:59.2 82. PDF
21. Hanuš Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 256 02:17:35.9 83. PDF
22. Koudelka Martin Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 263 02:18:05.2 85. PDF
23. Chytrý Vlastimil Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 261 02:22:09.1 92. PDF
24. Maresch Lukáš Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 248 02:26:19.9 97. PDF
25. Lorenc Adam Warmehaus CZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 238 02:31:05.5 101. PDF
  Pros Vladimír Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 262 DNS    
  Wojtczak GRZEGORZ Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 250 DNS    
  Marek Aleš Mutějovický Válec Triatlon middle 0,5-20-5 M39-M triatlon middle do 39 let 237 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M49-M triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jirák Karel Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 297 01:28:59.7 1. PDF
2. Ocelák Martin Praha Hostavice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 291 01:37:32.1 4. PDF
3. Rudolf Tomáš Energy Team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 284 01:38:36.4 6. PDF
4. Krejčí Milan Tri Club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 293 01:40:39.0 8. PDF
5. Škoda Milan TJ Háje Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 282 01:41:15.3 10. PDF
6. Benda Ondřej PŠ Lachmánek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 277 01:42:54.6 13. PDF
7. Marek Lazar NOVIS TK PRAHA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 286 01:45:29.2 19. PDF
8. Kaliba Jiří Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 287 01:50:38.1 22. PDF
9. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 300 01:50:49.7 23. PDF
10. Žďárský Jan Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 288 01:51:45.9 25. PDF
11. Seiler Miroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 289 01:52:17.6 26. PDF
12. Zloský Ondřej Hostín Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 307 01:54:09.3 32. PDF
13. Sirotek Jiří Baos Osek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 302 01:54:13.6 33. PDF
14. Přenosil Marek Tj Stadion Louny Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 301 01:54:25.0 34. PDF
15. Prikryl Tomas SK Svarov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 283 01:55:33.1 36. PDF
16. Ginzel Petr Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 60 01:56:17.7 37. PDF
17. Konečný Lukáš Sportovní škola boxu Lukáše Konečného Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 201 01:57:28.1 41. PDF
18. Bílek Stanislav Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 290 01:58:05.3 43. PDF
19. Madron Milos Rozběháme Česko Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 298 01:58:25.7 45. PDF
20. Kremsenko Vitalii Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 292 01:58:32.1 46. PDF
21. Tvrdik Pavel Cafe Banksia Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 285 02:00:08.8 49. PDF
22. Dušek Jiří Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 304 02:01:58.5 53. PDF
23. Žák Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 226 02:02:30.6 56. PDF
24. Šebek Jaroslav HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 299 02:05:52.0 61. PDF
25. Borovský Martin Cobram team Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 303 02:07:37.2 65. PDF
26. Plisek Jan Rozběháme Ústí Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 279 02:09:15.5 68. PDF
27. Janoušek Radek COBRAM TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 296 02:13:00.7 75. PDF
28. Vokůrka Pavel HC Biolit Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 280 02:15:10.0 79. PDF
29. Zloský Petr Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 305 02:15:52.2 81. PDF
30. Stránský Radek Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 295 02:20:16.0 86. PDF
31. Střelec Jindřich Lonely Ghost Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 281 02:21:34.9 88. PDF
32. Pomahač Tomáš Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 306 02:44:26.4 107. PDF
  Kutina Ondřej Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 294 DNS    
  Hantych Petr AA Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 278 DNS    
  Poříz Václav gastrousti.cz Triatlon middle 0,5-20-5 M49-M triatlon middle do 49 let 276 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M50-M triatlon middle 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. František Bulava Lokomotiva Beroun Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 320 01:41:04.2 9. PDF
2. Zemler Václav Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 313 01:44:00.4 16. PDF
3. Hejna Václav Řehlovice Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 318 01:53:43.8 30. PDF
4. Černý Ladislav Desperados Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 319 01:54:00.7 31. PDF
5. Šiml Jan Novis TK Praha Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 314 01:58:12.4 44. PDF
6. stádník martin Sencor team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 316 01:59:30.3 48. PDF
7. Hrdinka Čestmír TTC Český Brod Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 315 02:02:04.1 54. PDF
8. Štampach Pavel Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 317 02:04:22.6 59. PDF
9. Kokoř Radek Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 321 02:08:45.3 67. PDF
10. Oslej Dušan Už tam budeeem?! Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 310 02:28:42.2 99. PDF
  Beránek Michal Je-Be-Ti , Aussig Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 312 DNS    
  Handl Ivo Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 311 DNS    
  Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 309 DNS    
  Málek Ivan Mosazný muž Povrly Triatlon middle 0,5-20-5 M50-M triatlon middle 50+ 257 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M17-F triatlon middle do 17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Krobová Eliška Tri club Česká Lípa Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 204 01:43:32.7 15. PDF
2. Štěpánková Marie PSK Olymp Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 206 02:06:24.0 62. PDF
3. Kulišová Kristýna Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 205 02:17:51.8 84. PDF
4. Hrdličková Adéla Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 271 02:26:31.5 98. PDF
  Vesecká Nicol TRI Klub Triatlon middle 0,5-20-5 M17-F triatlon middle do 17 let 202 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M29-F triatlon middle do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vajrychova Blanka AK Bílina Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 216 01:56:33.6 39. PDF
2. Fílová Veronika Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 214 01:56:57.8 40. PDF
3. Polecová Sabina Triatlon Slaný Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 221 02:03:49.0 58. PDF
4. Vejvodová Kristyna kanoistika sedlčany Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 219 02:09:54.1 70. PDF
5. Pavlová Kateřina Bicykl Team Ústí nad Labem Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 222 02:12:23.7 73. PDF
6. Trnková Natálie Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 215 02:13:50.4 77. PDF
7. Pospíšilová Alžběta Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 220 02:14:27.2 78. PDF
8. Vážná Anna Župa Budečská - Kladno Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 213 02:21:35.7 89. PDF
9. Staníčková Barbora Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 218 02:21:40.1 90. PDF
10. Kosíková Anna Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 223 02:22:20.9 93. PDF
11. Emilia Georgi Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 217 02:36:13.4 103. PDF
  Perekstová Dominika Šneci v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M29-F triatlon middle do 29 let 211 DNF    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M39-F triatlon middle do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Jarošová Ingrid DB Tragédky Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 200 02:10:44.8 71. PDF
2. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 232 02:21:55.4 91. PDF
3. Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 233 02:23:43.1 95. PDF
4. Nováková Tereza Řetězy rozžhavené doběla Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 230 02:24:52.1 96. PDF
5. Jiřičková Gabriela Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 231 02:44:25.8 106. PDF
  Šerclová Alžběta Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 210 DNF    
  Horká Lenka 2BWINNER TEAM Triatlon middle 0,5-20-5 M39-F triatlon middle do 39 let 234 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M49-F triatlon middle do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kantová Olga SPONA Teplice Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 270 01:53:06.4 29. PDF
2. Lelková Radka TJ SLAVIA KARLOVY VARY Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 268 02:07:12.9 64. PDF
3. Hofta Marta OB Říčany Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 267 02:08:17.1 66. PDF
4. Hlízová Hanka Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 273 02:09:17.2 69. PDF
5. Kvasničková Radka ŠAK Chodov Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 274 02:13:36.6 76. PDF
6. Mošovská Lucka Báječné ženy v běhu Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 269 02:28:46.0 100. PDF
7. Janouskova Monika Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 266 02:35:09.2 102. PDF
8. Klečková Ivana Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 272 02:37:00.4 104. PDF
9. Katja Messner Berggiesshübel Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 265 02:41:08.4 105. PDF
  Vesecká Renáta Pankration gym Triatlon middle 0,5-20-5 M49-F triatlon middle do 49 let 203 DNS    

Triatlon middle 0,5-20-5 - M50-F triatlon middle 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fryčková Štěpánka Bezedna team Triatlon middle 0,5-20-5 M50-F triatlon middle 50+ 308 02:20:29.2 87. PDF

Triatlon long 1,5-32-10 - L19-M triatlon long do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Čumpelík Marek Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 2 02:36:27.7 27. PDF
2. Sedlar Daniel Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L19-M triatlon long do 19 let 3 03:00:08.2 46. PDF

Triatlon long 1,5-32-10 - L29-M triatlon long do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Srbecký Filip Team CykloTrener Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 15 02:09:51.0 2. PDF
2. Strnad Tomáš CYCOLOGY BIKE SHOP Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 13 02:12:13.5 4. PDF
3. Petiška Ondřej Cycology Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 16 02:13:34.4 5. PDF
4. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 8 02:21:04.0 9. PDF
5. Holomoucký Adam Elab Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 14 02:28:49.9 16. PDF
6. Jindra David TSK Praha Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 11 02:53:38.1 39. PDF
7. Kalina Martin Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 9 02:57:13.7 43. PDF
8. Kališko Ondřej Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 7 03:04:01.3 48. PDF
  Cmunt Petr Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-M triatlon long do 29 let 42 DNF    

Triatlon long 1,5-32-10 - L39-M triatlon long do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šneberger Jan Triatlon team Příbram Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 74 02:05:54.0 1. PDF
2. Merle Jakub KOME klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 17 02:09:53.0 3. PDF
3. Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 36 02:15:48.0 6. PDF
4. Berka Jan CYCOLOGY Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 39 02:16:02.7 7. PDF
5. Kodras Ondřej K2 travel & tips Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 30 02:24:02.7 10. PDF
6. Brož Milan Kome klub Kraslice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 28 02:27:02.6 13. PDF
7. Čermák Dominik Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 26 02:29:33.8 19. PDF
8. Tomanec Filip 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 34 02:30:20.4 20. PDF
9. Netík Lukáš SK RN Hradec Králové Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 71 02:31:49.5 21. PDF
10. Sůsa Jakub kanoistika sedlčany Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 38 02:34:03.5 22. PDF
11. Ryska Ondrej Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 12 02:36:07.1 25. PDF
12. Oppelt Michal Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 27 02:38:06.4 28. PDF
13. Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 22 02:46:37.7 33. PDF
14. Tobek František Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 29 02:52:31.5 38. PDF
15. Nápravník Martin Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 31 02:53:42.2 40. PDF
16. Kankrlík Tomáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 37 02:54:06.9 41. PDF
17. Vepřek Jarmil Šneci v běhu Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 21 03:14:17.7 52. PDF
18. Plhoň František Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 240 03:18:09.9 55. PDF
19. Bělovský Lukáš Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 35 03:20:32.9 56. PDF
20. Němec Milan Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 20 03:22:40.0 57. PDF
21. Burdík Štěpán Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 24 03:38:16.7 64. PDF
  Francke Michal Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 32 DNF    
  Adam Zdeněk KOLOSHOP TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 25 DNS    
  Kratochvíl Marek Triski Horní Počernice Triatlon long 1,5-32-10 L39-M triatlon long do 39 let 23 DNS    

Triatlon long 1,5-32-10 - L49-M triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Holub Stanislav Koloshop Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 55 02:17:51.3 8. PDF
2. Novotný Jan TTT Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 57 02:26:09.3 11. PDF
3. Laube Michal BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 63 02:26:53.1 12. PDF
4. Jahn Bohumil BogasTeam Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 56 02:29:01.3 17. PDF
5. Lebeda Petr TT Astra Benešov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 45 02:29:19.8 18. PDF
6. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 51 02:36:13.6 26. PDF
7. Foukal Libor Sportcomplex Břeclav Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 61 02:40:49.1 29. PDF
8. Bartoš Ladislav Lamači skal Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 64 02:40:58.7 30. PDF
9. Štěpánek František Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 54 02:46:34.7 32. PDF
10. Hochmut Jaroslav Haven team Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 52 02:49:29.0 34. PDF
11. Hájek Martin BTT Libochovice Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 58 02:51:00.0 35. PDF
12. Zalabák Otakar SK MP Děčín Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 50 02:51:57.7 36. PDF
13. Řeřábek Jindřich XTERRA Czech Team Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 73 02:51:58.9 37. PDF
14. Krejný Kamil Dachsman Aktivit tean Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 59 02:57:41.7 44. PDF
15. Pokorny Marek 2BWINNER TEAM Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 44 02:58:14.7 45. PDF
16. Kostelecký Josef Los Gigoalos Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 62 03:04:12.3 49. PDF
17. Beran Tomáš AK Malešice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 49 03:14:51.7 54. PDF
18. Šestko Pavel 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 46 03:29:25.6 62. PDF
19. Valosek Miroslav MK Seitl Ostrava Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 53 03:39:43.3 65. PDF
  Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 47 DNF    
  Kostolný Josef 2Wejcze Triatlon long 1,5-32-10 L49-M triatlon long do 49 let 48 DNS    

Triatlon long 1,5-32-10 - L59-M triatlon long do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. VOPAT Milan Delta Team Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 67 02:35:02.1 23. PDF
2. Fiala Aleš Slavia Praha Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 69 02:35:16.4 24. PDF
3. Cabal Stanislav TJ Triatlon Cheb z.s. Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 68 03:10:39.6 51. PDF
4. Švejkovský Jan Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 65 03:32:17.0 63. PDF
  Dolanský Pavel Hobýci Most Triatlon long 1,5-32-10 L59-M triatlon long do 59 let 70 DNS    

Triatlon long 1,5-32-10 - L60-M triatlon long 60+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Pospíšil Martin KČT Slavoj Praha Triatlon long 1,5-32-10 L60-M triatlon long 60+ 72 03:24:17.8 58. PDF

Triatlon long 1,5-32-10 - L29-F triatlon long do 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bisová Štěpánka Tri club Česká Lípa Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 5 02:27:28.1 15. PDF
2. Krocová Denisa LENDY CLUB Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 4 03:14:28.8 53. PDF
  Vargová Pavlína kola-bbm.cz Triatlon long 1,5-32-10 L29-F triatlon long do 29 let 6 DNS    

Triatlon long 1,5-32-10 - L39-F triatlon long do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Dubcová Jana KOME klub Kraslice, Bjež Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 18 02:43:14.9 31. PDF
2. Hrabova Lucie Born in Šumava Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 19 02:54:27.6 42. PDF
3. Čumpelová Kateřina BC Nová trojka Triatlon long 1,5-32-10 L39-F triatlon long do 39 let 33 03:25:27.2 59. PDF

Triatlon long 1,5-32-10 - L49-F triatlon long do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fanturová Lenka VSK FTVS PRAHA Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 10 02:27:05.9 14. PDF
2. Pazderová Renata Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 41 03:00:43.8 47. PDF
3. Praská Vendulka WeTriDa Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 1 03:04:58.3 50. PDF
4. Kotecka Lenka AK Malesice Running Freaks Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 40 03:27:56.1 60. PDF
  Tymichova Ivana Strog Nation Triatlon long 1,5-32-10 L49-F triatlon long do 49 let 43 DNF    

Triatlon long 1,5-32-10 - L59-F triatlon long do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov Triatlon long 1,5-32-10 L59-F triatlon long do 59 let 66 03:29:07.8 61. PDF

Štafety middle: 0,5-20-5 - MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Janovský Jiří Jemný Posyp Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 404 01:26:43.4 1. PDF
2. Kruliš Jiří Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 418 01:40:52.9 2. PDF
3. Pekárková Kateřina SK Spilka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 413 01:50:16.4 3. PDF
4. Melena Lukáš Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 409 01:50:46.4 4. PDF
5. Holoubková Petra Mila + Lada = MiLada Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 405 01:51:17.3 5. PDF
6. Zderadičková Iva Půlpáni Kladno Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 415 01:54:17.8 6. PDF
7. Čečrlová Lucie Cobram team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 417 01:59:35.0 7. PDF
8. Kopecký Jiří Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 411 02:00:17.8 8. PDF
9. Mendl Jaroslav Zádabol club Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 400 02:00:30.5 9. PDF
10. Olland Andreas TRIO HAVEL s.r.o. Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 414 02:01:33.4 10. PDF
11. Ingo Frenzel Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 402 02:09:02.9 11. PDF
12. Brabcová Radka Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 412 02:09:15.0 12. PDF
13. Ježek Vladimír Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 408 02:09:43.6 13. PDF
14. Fišerová Barbora Cvičky Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 407 02:12:39.2 14. PDF
15. Čechová Valentina Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 406 02:19:06.4 15. PDF
16. Tryznová Markéta TRYFIT racing team Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 403 02:36:07.6 16. PDF
17. Bärnt Rudolf Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 416 02:36:22.8 17. PDF
18. Kopecká Věra Fitness by Věra Štafety middle: 0,5-20-5 MR-štafeta middle 18+ bez rozdílu pohlaví 410 02:59:22.0 18. PDF