Výsledky závodu

Horolezecký KROSMARATON

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 02.11.2019



Maraton - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr AC Česká Lípa Maraton muži do 39 let 46 02:55:29.7 1.
2. Švácha Filip AC Česká Lípa Maraton muži do 39 let 25 03:20:11.0 6.
3. Hriadel Jaroslav Maraton muži do 39 let 18 03:23:35.7 8.
4. Jon Jakub Vrchlabí Maraton muži do 39 let 61 03:30:26.0 11.
5. Fara Jan Triatlon Mladá Boleslav Maraton muži do 39 let 56 03:43:14.7 16.
6. Ehrlich Jaroslav Maraton muži do 39 let 63 04:17:13.2 27.
  Lenhart Vít TJ LIGA 100 Olomouc Maraton muži do 39 let 44 DNF  

Maraton - muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf Maraton muži do 49 let 16 03:03:22.5 2.
2. Jirák Karel Tri club Česká Lípa Maraton muži do 49 let 40 03:11:04.0 3.
3. Hendrych Jaroslav Tri club Česká Lípa Maraton muži do 49 let 34 03:16:26.2 4.
4. Jíra Jaroslav Tri club Česká lípa Maraton muži do 49 let 14 03:16:26.5 5.
5. Malý Jiří Praha 6 Maraton muži do 49 let 38 03:21:30.2 7.
6. Koutník Dušan Sokol Vlastibořice Maraton muži do 49 let 41 03:27:45.5 10.
7. Sláma Ondřej Bohemie Nový Bor Maraton muži do 49 let 42 03:31:37.5 12.
8. Ungerman Antonín TJ Sokol Podlázky Maraton muži do 49 let 6 03:34:10.7 13.
9. Vojar Jiri Praha Suchdol Maraton muži do 49 let 26 03:37:33.5 14.
10. Doucha Filip Praha 11 Maraton muži do 49 let 20 03:43:40.5 18.
11. Farda Petr Spona Teplice Maraton muži do 49 let 37 03:48:52.7 20.
12. Kirsh Radomír Triatlon team Trutnov Maraton muži do 49 let 55 03:52:11.0 21.
13. Kotouč Petr Vsestary Maraton muži do 49 let 36 04:10:25.7 23.
14. Janků Petr TJ LIGA 100 Olomouc Maraton muži do 49 let 43 04:11:05.5 24.
15. Nejedlý Petr Praha 5 Maraton muži do 49 let 5 04:17:30.5 28.
16. Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor Maraton muži do 49 let 28 05:00:06.0 33.
17. Vostrý Miroslav MK Kladno Maraton muži do 49 let 27 05:44:41.0 37.

Maraton - muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landovský Karel Ewals Cargo Care Maraton muži do 59 let 45 03:27:38.5 9.
2. Raffay Ivan Štefko running team Maraton muži do 59 let 23 03:58:34.5 22.
3. Filinger Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC Maraton muži do 59 let 35 04:13:49.0 25.
4. Hrček Petr Brandýs nad Labem Maraton muži do 59 let 9 04:37:28.0 31.
5. Rezek Michal PIM Kings Maraton muži do 59 let 8 05:26:45.0 36.
6. Ulma Tomáš Praha Maraton muži do 59 let 1 05:49:48.0 38.
  Jon Jiří Bikestars Vrchlabí Maraton muži do 59 let 62 DNF  

Maraton - muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KUCKO Miroslav Liberec Maraton muži nad 60 let 21 03:43:31.0 17.
2. Hamerník Jan Přelouč Maraton muži nad 60 let 59 03:44:06.5 19.
3. Beránek Josef MK Kladno Maraton muži nad 60 let 15 04:17:36.2 29.
4. Pucholt Jiří T.J.Sokol Unhošť Maraton muži nad 60 let 12 04:18:34.7 30.
5. Osladil Miroslav AC Olomouc Maraton muži nad 60 let 57 04:44:57.0 32.
6. Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť Maraton muži nad 60 let 4 05:07:11.3 34.
7. Doubek Zdeněk Doubek Team Maraton muži nad 60 let 3 05:23:34.5 35.

Maraton - ženy nad 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berrouche Lenka USK Provod Ústí nad Labem Maraton ženy nad 35 let 30 03:40:04.5 15.
2. Pecková Jiřina Ústí nad Labem Maraton ženy nad 35 let 33 04:15:41.0 26.
3. Doubková Darina Doubek Team Maraton ženy nad 35 let 2 06:00:09.3 39.

½ maraton - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Flegl Vlastimil Vrchlabí ½ maraton muži do 39 let 236 01:18:24.1 1.
2. Mazůrek Roman Česká Lípa ½ maraton muži do 39 let 204 01:19:23.9 2.
3. Sirůček David Multisport team ½ maraton muži do 39 let 239 01:23:08.9 3.
4. Šemotl Robin AC Mariánské Lázně ½ maraton muži do 39 let 231 01:23:39.9 4.
5. Pleva Zdeněk Team Česká Tlama ½ maraton muži do 39 let 215 01:28:05.4 6.
6. Krajíček Martin Sokol Veltež ½ maraton muži do 39 let 270 01:39:24.7 10.
7. Adam Jiří Ďáblický Ďas ½ maraton muži do 39 let 263 01:40:57.4 12.
8. Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor ½ maraton muži do 39 let 232 01:41:49.9 13.
9. Dogaru Vasil Swahil Beer Team ½ maraton muži do 39 let 243 01:51:12.7 20.
10. Marek Jiří SPONA Teplice ½ maraton muži do 39 let 233 01:51:28.4 21.

½ maraton - muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Németh Milan AC Práce ½ maraton muži do 49 let 268 01:27:52.6 5.
2. Knejzlík Marek Tri Club Česká Lípa ½ maraton muži do 49 let 273 01:29:05.9 7.
3. Švorc Jiří Big Shck TEAM ½ maraton muži do 49 let 256 01:33:11.9 8.
4. Černý Jaroslav Zákupy ½ maraton muži do 49 let 238 01:40:16.2 11.
5. Doskočil Pavel Liberec ½ maraton muži do 49 let 214 01:42:07.2 14.
6. Pröller Miroslav Česká Lípa ½ maraton muži do 49 let 267 01:49:20.4 16.
7. Novotný Milan Zákupy ½ maraton muži do 49 let 269 01:49:37.2 17.
8. Dařílek Dalibor Praha 4 ½ maraton muži do 49 let 217 01:49:42.4 18.
9. Kubíček Vojtěch Praha ½ maraton muži do 49 let 264 01:51:07.9 19.
10. Kadleček Pavel Č. Úpa ½ maraton muži do 49 let 254 01:51:55.7 22.
11. Průcha Lukáš Sloup ½ maraton muži do 49 let 209 01:55:36.4 25.
12. Cirkva Lukáš ½ maraton muži do 49 let 266 01:57:28.9 26.

½ maraton - muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valtr Vladimír MP Praha ½ maraton muži do 59 let 220 01:43:06.7 15.
2. Zoubek Daniel Unhošť ½ maraton muži do 59 let 237 01:59:05.7 27.
3. Konvalinka Martin Kravaře v Čechách ½ maraton muži do 59 let 219 01:59:14.7 28.
4. Pospíšek Miroslav ČAU ½ maraton muži do 59 let 216 02:29:01.7 36.

½ maraton - muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Prokůpek Luděk Atletika Doksy ½ maraton muži nad 60 let 260 02:20:16.9 35.

½ maraton - ženy do 34 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka ACCLi ½ maraton ženy do 34 let 244 01:36:26.9 9.
2. Kasinová Barbora Praha ½ maraton ženy do 34 let 265 01:53:45.7 24.
3. Vítková Kateřina Emil Fans ½ maraton ženy do 34 let 210 01:59:16.2 29.
4. Staňková Veronika TJ Sokol Podlázky ½ maraton ženy do 34 let 203 02:20:16.4 34.

½ maraton - ženy nad 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavíková Hana KV Klíč ½ maraton ženy nad 35 let 271 01:53:08.9 23.
2. Faltová Jiřina Česká Lípa ½ maraton ženy nad 35 let 234 02:00:11.9 30.
3. Knýřová Jitka SK Maxtri Liberec ½ maraton ženy nad 35 let 221 02:06:44.2 31.
4. Prollerova Petra KV Klíč ½ maraton ženy nad 35 let 208 02:08:29.9 32.
5. Raffayová Svetlana Štefko running team ½ maraton ženy nad 35 let 218 02:12:23.7 33.

Desítka - muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karko Jan AC Česká Lípa Desítka muži do 39 let 66 00:37:37.7 1.
2. Stupka Patrik AC Česká Lípa Desítka muži do 39 let 68 00:41:39.2 5.
3. Souhrada Pavel Konverzační výběh na klíč Desítka muži do 39 let 104 00:43:32.2 7.
4. Bekr Radek ACCLI Desítka muži do 39 let 69 00:44:52.2 12.
5. Vetešník Ladislav Ski Polevsko Desítka muži do 39 let 35 00:44:56.4 13.
6. Leurich Tomáš Doksy Desítka muži do 39 let 129 00:45:53.4 16.
7. Seidl Vít TJ Jiskra Nový Bor Desítka muži do 39 let 99 00:46:27.2 18.
8. Hriadel Štefan Desítka muži do 39 let 89 00:46:29.7 19.
9. Suchánek Radek Česká Lípa Desítka muži do 39 let 110 00:46:51.2 20.
10. Juklíček David Praha 13 Desítka muži do 39 let 93 00:47:56.9 25.
11. Hájek Tomáš Nový Bor Desítka muži do 39 let 98 00:49:29.4 30.
12. Václavík Petr Ralsko 696 Desítka muži do 39 let 80 00:49:54.4 31.
13. Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v P. Desítka muži do 39 let 112 00:51:47.9 39.
14. Zavadil Vojtěch Šneci Chřibská Desítka muži do 39 let 92 00:51:53.7 40.
15. Najman Jiří Bradlec Desítka muži do 39 let 78 00:53:39.9 43.
16. Málek Roman Geodezie Málek Desítka muži do 39 let 105 00:57:58.2 52.
17. Imrich Marian Dubá Desítka muži do 39 let 87 01:00:09.7 56.
18. Ledecký Tomáš SVOR Desítka muži do 39 let 95 01:00:16.4 57.
19. Imrich Kamil HO Skaláci Desítka muži do 39 let 111 01:12:39.9 73.

Desítka - muži do 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Daňko Miroslav Multisport Team Desítka muži do 49 let 114 00:39:15.4 2.
2. Třešňák Tomáš Desítka muži do 49 let 131 00:39:25.9 3.
3. Kolařík Tomáš TT Cyklorenova Cvikov Desítka muži do 49 let 125 00:41:35.9 4.
4. Polák Tomáš Běžecký kroužek Varnsdorf Desítka muži do 49 let 48 00:44:02.7 9.
5. Krejčí Milan Provodín Desítka muži do 49 let 44 00:45:09.2 15.
6. Krob Petr Jablonné v Podještědí Desítka muži do 49 let 113 00:46:55.9 22.
7. Lorinc Jan Ústí Nad Labem Desítka muži do 49 let 76 00:47:09.2 23.
8. Vobr Marek OK Nový Bor Desítka muži do 49 let 83 00:48:11.4 26.
9. Pavlíček Michal Polevsko Desítka muži do 49 let 106 00:48:11.9 27.
10. Kaplan Petr Česká Lípa Desítka muži do 49 let 57 00:48:49.9 28.
11. Věchet Ladislav Česká Lípa Desítka muži do 49 let 96 00:49:56.9 33.
12. Wendler Martin SK Žizníkov Desítka muži do 49 let 123 00:51:01.9 35.
13. Neugebauer Alexandr Česká Lípa Desítka muži do 49 let 63 00:54:56.2 47.
14. Hlinčík David Česká Lípa Desítka muži do 49 let 86 00:55:50.9 48.
15. Prokop Michal Česká Lípa Desítka muži do 49 let 122 01:01:57.7 61.
16. Hercík Jaroslav VL Desítka muži do 49 let 108 01:09:55.9 71.

Desítka - muži do 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Louda Petr AC Česká Lípa Desítka muži do 59 let 132 00:43:44.2 8.
2. Charousek Petr Gogo Desítka muži do 59 let 127 00:45:02.4 14.
3. Šrachta Vladimír Kv Klic Desítka muži do 59 let 55 00:46:16.2 17.
4. Skočovský Petr Farma Písečná Desítka muži do 59 let 61 00:49:14.7 29.
5. Schovánek Milan Krčský les B Desítka muži do 59 let 100 00:51:15.7 37.
6. Dlouhý Vladimír Dlouhání Roudnice Desítka muži do 59 let 117 00:56:50.2 49.
7. Kříž Pavel Česká Lípa Desítka muži do 59 let 121 01:02:28.4 64.
8. Turnhöfer Jaroslav Ajeto Lindava Desítka muži do 59 let 128 01:02:51.2 65.

Desítka - muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bufka Zdeněk AC Česká Lípa Desítka muži nad 60 let 52 00:44:06.9 10.
2. Pavlíček Zdeněk Polevsko Desítka muži nad 60 let 107 00:47:21.2 24.
3. Slaměný Oldřich AC Česká Lípa Desítka muži nad 60 let 32 00:52:26.9 41.
4. Adamec Josef Desítka muži nad 60 let 50 01:14:59.4 76.

Desítka - ženy do 34 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavíková Jana KV Klíč Desítka ženy do 34 let 103 00:43:02.4 6.
2. Faltová Eliška Tri club Česká Lípa Desítka ženy do 34 let 447 00:50:51.4 34.
3. Nováková Jana Tj Jiskra Nový Bor Desítka ženy do 34 let 42 00:51:08.2 36.
4. Minářová Lenka KB Manušice Desítka ženy do 34 let 82 00:54:00.2 45.
5. Dlouhá Tereza Dlouháni Roudnice Desítka ženy do 34 let 118 00:56:50.4 50.
6. Lincová Zuzana RF Nový Bor Desítka ženy do 34 let 49 00:57:58.7 53.
7. Tvrdíková Lenka Litoměřice Desítka ženy do 34 let 119 00:58:25.7 54.
8. Leinerova Lucie Praha Desítka ženy do 34 let 67 01:08:28.7 69.
9. Tvrdíková Aneta Litoměřice Desítka ženy do 34 let 120 01:08:31.9 70.
10. Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor Desítka ženy do 34 let 33 01:12:40.2 74.

Desítka - ženy nad 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matulová Laura Radeč Desítka ženy nad 35 let 45 00:44:13.9 11.
2. Bucharová Lenka Ústí nad Labem Desítka ženy nad 35 let 37 00:46:52.7 21.
3. Šťástková Stanislava AC Česká Lípa Desítka ženy nad 35 let 115 00:49:54.9 32.
4. Neubauerová Jana BK Varnsdorf Desítka ženy nad 35 let 46 00:51:36.2 38.
5. Bartáková Jana Česká Lípa Desítka ženy nad 35 let 54 00:52:53.2 42.
6. Nováková Jana Brná Desítka ženy nad 35 let 38 00:53:49.7 44.
7. Jartymyková Jana ČL Desítka ženy nad 35 let 90 00:54:11.2 46.
8. Krafková Ita TT Cyklorenova Cvikov Desítka ženy nad 35 let 126 00:56:57.4 51.
9. Nováková Jarmila Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 36 00:59:37.2 55.
10. Jínová Vladimíra BK Varnsdorf Desítka ženy nad 35 let 47 01:00:41.7 58.
11. Pohořalá Karolína SKOB Roudnice Desítka ženy nad 35 let 53 01:00:59.2 59.
12. Andrýsková Veronika Liberec Desítka ženy nad 35 let 40 01:01:40.7 60.
13. Kořinková Lenka Hodkovice nad Mohelkou Desítka ženy nad 35 let 85 01:02:03.2 62.
14. Jakimičová Simona Desítka ženy nad 35 let 39 01:02:19.4 63.
15. Engelhartová Michaela Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 124 01:04:19.9 66.
16. Truhlářová Elena Sokol Kobylisy Desítka ženy nad 35 let 102 01:06:19.9 67.
17. Ondráčková Lenka Luka pod Medníkem, Jílové u Prahy Desítka ženy nad 35 let 109 01:07:13.9 68.
18. Karafiátová Lucie Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 116 01:11:41.2 72.
19. Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor Desítka ženy nad 35 let 34 01:12:44.4 75.
20. Adamcová Míla Sněhový obláček Desítka ženy nad 35 let 51 01:28:06.7 77.

4000 m - Dorostenky 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 401 00:15:19.1 2.
2. Mitáčová Marie ACČL 4000 m Dorostenky 16-17 let 478 00:16:47.7 6.
3. Knejzlíková Tereza Tri club Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 480 00:17:29.4 7.
4. Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v Podještědí 4000 m Dorostenky 16-17 let 445 00:17:37.7 8.
5. Hadravová Lucie Česká Lípa 4000 m Dorostenky 16-17 let 475 00:17:56.6 9.
6. Nováková Jarmila Jiskra Nový Bor 4000 m Dorostenky 16-17 let 454 00:19:46.9 11.
7. Nečasová Eliška SK Nový Bor 4000 m Dorostenky 16-17 let 479 00:24:22.9 12.

4000 m - Dorostenci 16–17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor 4000 m Dorostenci 16–17 let 425 00:14:13.7 1.
2. Kmoch Štěpán TRI CLUB Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let 420 00:15:29.4 3.
3. Parásek Jan KB Manužice 4000 m Dorostenci 16–17 let 465 00:15:42.2 4.
4. Štefko Andrej Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let 477 00:15:54.2 5.
5. Parásek Matěj KB Manužice 4000 m Dorostenci 16–17 let 468 00:18:46.7 10.
  kryš Česká Lípa 4000 m Dorostenci 16–17 let DNF  

2000 m - Starší žačky 14-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faltová Eliška Tri club Česká Lípa 2000 m Starší žačky 14-15 let 447 00:07:50.1 5.
2. Petrová Kateřina SK Nový Bor 2000 m Starší žačky 14-15 let 470 00:08:17.6 6.
3. Lotová Magdaléna SK Nový Bor 2000 m Starší žačky 14-15 let 471 00:08:37.9 7.
4. Vašáková Adéla KB Manušice 2000 m Starší žačky 14-15 let 444 00:08:49.9 8.
5. Pojerová Vanesa AC Česká Lípa 2000 m Starší žačky 14-15 let 439 00:08:58.1 10.

2000 m - Starší žáci 14–15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 426 00:06:23.1 1.
2. Ort Haštal TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 428 00:06:29.9 2.
3. Tadlík Tomáš TJ Jiskra Nový Bor 2000 m Starší žáci 14–15 let 427 00:06:31.1 3.
4. Pička Štěpán AC Česká Lípa 2000 m Starší žáci 14–15 let 422 00:06:41.6 4.
5. Ehrlich Jáchym 2000 m Starší žáci 14–15 let 461 00:08:57.6 9.

800 m - Mladší žačky 12-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Půčková Anna TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 448 00:03:31.6 2.
2. Půlkrábková Viktorie TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 431 00:03:41.9 5.
3. Nováková Jarmila Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 454 00:03:51.6 6.
4. Půčková Pavla TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 449 00:04:13.6 7.
5. Bočková Veronika TJ Jiskra Nový Bor 800 m Mladší žačky 12-13 let 430 00:04:20.4 8.
6. Šimůnková Leona Česká Lípa 800 m Mladší žačky 12-13 let 409 00:04:50.6 9.

800 m - Mladší žáci 12-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sumek Jonáš AC Česká Lípa 800 m Mladší žáci 12-13 let 424 00:03:30.9 1.
2. Hamada Jakub Vartnsdorp 800 m Mladší žáci 12-13 let 450 00:03:33.6 3.
3. Parásek Matěj KB Manušice 800 m Mladší žáci 12-13 let 466 00:03:38.4 4.

400 m - Přípravka 8-9 let - kluci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zim Kryštof USK Provod 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 403 00:01:38.6 4.
2. Najman Marek Bradlec 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 443 00:01:45.1 6.
3. Volný Vincent Úštěk - Konojedy 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 419 00:01:49.1 8.
4. Pokorný Michal PPM Smetanka Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 434 00:01:50.1 9.
5. Václavík Tobiáš DDM Smetanka Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 438 00:01:50.6 10.
6. Šlambor Martin Atletika Jablonné v Podještědí 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 400 00:01:57.9 16.
7. Marcel Ondřej TJ Jiskra Novým Bor 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 440 00:02:00.4 18.
8. Mrňák David Nový Oldřichov 400 m Přípravka 8-9 let - kluci 457 00:02:13.9 22.

400 m - Přípravka 8-9 let - holky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hadravová Adéla Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 476 00:01:54.1 12.
2. Vobrová Linda AC Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 452 00:01:58.1 17.
3. Beránková Alžběta Nový Bor 400 m Přípravka 8-9 let - holky 458 00:02:06.4 20.
4. Kadlečková Sofie Česká Lípa 400 m Přípravka 8-9 let - holky 410 00:02:25.7 23.

400 m - Nejmladší žačky 10-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tancošová Jiřina TJ Jiskra Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 432 00:01:30.1 1.
2. Dřízhalová Viktorie SK Jablonné v P. 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 436 00:01:30.4 2.
3. Wieserová Julie Liberec 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 404 00:01:48.4 7.
4. Nováková Lucie USK Proud 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 472 00:01:53.4 11.
5. Lepšíková Tereza ZŠ Úštěk 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 421 00:01:55.6 14.
6. Douchová Vendula Atletika Jižní Město 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 435 00:01:55.9 15.
7. Beránková Anežka Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 460 00:02:01.9 19.
8. Nováková Viktorie Jiskra Nový Bor 400 m Nejmladší žačky 10-11 let 455 00:02:11.1 21.

400 m - Nejmladší žáci 10-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kmoch Štěpán TRI CLUB Česká Lípa 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 420 00:01:36.4 3.
2. Ehrlich Jáchym KB Manušice 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 461 00:01:44.6 5.
3. Jakimič Nikola 400 m Nejmladší žáci 10-11 let 408 00:01:55.6 13.

100 m - Drobotina 7 let a ml. - kluci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tancoš Miroslav 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 433 00:00:19.4 6.
2. Volný Bartoloměj Úštěk - Konojedy 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 413 00:00:20.4 7.
3. Volný Elijáš Úštěk - Konojedy 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 412 00:00:35.4 11.
4. Hejda Vilém Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 463 00:03:44.6 12.
  Fedorko Matyáš 100 m Drobotina 7 let a ml. - kluci 469 DNF  

100 m - Drobotina 7 let a ml. - holky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ehrlichová Agáta KB Manušice 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 459 00:00:11.4 1.
2. Vetešníková Dana TJ Jiskra Novým Bor 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 451 00:00:13.4 2.
3. Mrňáková Zuzana Atlletika Nový Bor 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 456 00:00:14.6 3.
4. Kadlečková Ella Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 411 00:00:14.9 4.
5. Nastonná Nella Bradlec 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 442 00:00:14.9 5.
6. šenová Anna Sosnová 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 462 00:00:26.1 8.
7. Ryšavá Hanička AC Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 473 00:00:29.4 9.
8. Lintimerová Karolína Provodín 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 474 00:00:35.4 10.
  Fedorková Barunka FBC Česká Lípa 100 m Drobotina 7 let a ml. - holky 467 DNF