Výsledky závodu

Poslední šlápnutí - 12 kol

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.09.2019



12 kol - A

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mirovský Petr LAWI STARS - GIANT 12 kol A 2 01:40:31.7 6.
2. Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 12 kol A 5 01:41:38.8 10.
3. Maroušek František AC Sparta Praha cycling akademie 12 kol A 58 01:48:27.9 18.
  Matula Michal Mika Training 12 kol A 106 DNF  
  Dudek Tomáš CK Kolo-park.cz 12 kol A 15. DNS  

12 kol - B

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Baier Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 12 kol B 9 01:41:41.9 12.
2. Černý Jiří AC Sparta Praha cycling akademie 12 kol B 19 01:41:42.5 13.
3. Slaboch David Komplet Sport Servis 12 kol B 13 01:44:18.4 15.
4. Procházka Radek Eleven Cube Riders 12 kol B 21 01:48:27.0 17.
5. Husák Tomáš Stark Cycling Team 12 kol B 107 01:48:57.9 20.
6. Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 12 kol B 6 01:48:58.1 21.
7. Dmitriev Andrei CK Vinohradské šlapky 12 kol B 87 01:51:08.7 22.
8. Miller Milan Tama Královice 12 kol B 4 01:52:49.3 23.
9. Stepanov Alexey Veeam 12 kol B 90 01:53:48.5 24.
  Baloun Tomáš CK Vinohradské šlapky 12 kol B 98 DNF  
  Ukraintsev Egor Dojedu ne poslední 12 kol B 70 DNF  

12 kol - P1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěch Jonáš Lawi Stars - Giant 12 kol P1 745 01:35:51.4 1.
2. Nežerka Václav Lawi Stars - Giant 12 kol P1 744 01:35:51.6 2.
3. Greguš Michal SKP Most 12 kol P1 736 01:36:46.5 3.
4. Kohout Martin Topforex Lapierre 12 kol P1 701 01:36:46.6 4.
5. Goj Radim TJ LOKO Beroun 12 kol P1 789 01:40:57.2 8.
6. Cupl Tomáš Team Max Hürzeler 12 kol P1 702 01:41:31.8 9.
7. Doležal Jiří Sport races issac team 12 kol P1 788 01:41:40.2 11.
8. Kyndl Lukáš BSK racing team 12 kol P1 729 01:43:30.2 14.
9. Štemberk Jáchym RBB Invest Force 12 kol P1 785 01:48:57.9 19.

12 kol - J1

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopelent David RBB Invest Force 12 kol J1 741 01:37:09.8 5.
2. Otta Josef RBB Invest Force 12 kol J1 778 01:40:55.4 7.
3. Čekal Josef RBB Invest Force 12 kol J1 757 01:44:19.9 16.