Výsledky závodu

Poslední šlápnutí - 8 kol

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.09.2019



8 kol - C

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Drábek Zdeněk CYKLO FALTÝNEK 8 kol C 414. 01:05:00.9 2.
2. Uličný Vladimír Žádný tým 8 kol C 485 01:05:03.4 3.
3. Horváth Miroslav AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol C 499 01:05:06.9 4.
4. Kopr Karel KC Slavia Praha 8 kol C 383. 01:07:17.5 5.
5. Vodička Václav CYCLING BRNO 8 kol C 359. 01:07:17.6 6.
6. Rendl Jaroslav Dexter Cycling 8 kol C 306 01:08:26.8 8.
7. Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 8 kol C 303 01:08:29.4 12.
8. Černý Jan Stark Cycling Team 8 kol C 12 01:08:38.3 13.
9. Šulc David Dexter Cycling 8 kol C 321 01:08:40.3 18.
10. Čech Antonín Stark Cycling Team 8 kol C 405 01:08:42.2 21.
11. Pacovský Tomáš Dexter Cycling 8 kol C 307 01:13:30.9 28.
12. Smaržík Petr RC PFEIL Hof 8 kol C 453. 01:15:38.5 29.
13. Vlček Jiří CK Vinohradské šlapky 8 kol C 333 01:15:40.2 31.
14. Procházka Aleš CKKV Praha 8 kol C 373 01:16:11.7 33.

8 kol - D

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan Tama Královice 8 kol D 343 01:08:27.1 9.
2. Rašev Eugen Institut-Rašev 8 kol D 326 01:08:28.7 11.
3. Tácha Petr Dexter Cycling 8 kol D 311 01:08:38.9 15.
4. Šváb Přemysl Echokardio.cz 8 kol D 370 01:08:39.2 16.
5. Vejvoda Josef AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol D 317 01:08:40.2 17.
6. Kozel František DISTAV 8 kol D 392 01:08:41.1 19.
7. Vrbka Tomáš CYKLO ATOM 8 kol D 591. 01:13:11.7 23.
8. Tserendorj Baasanbayar CK Vinohradské šlapky 8 kol D 474 01:13:12.3 24.
9. Černý Luboš CFC Kladno 8 kol D 353 01:13:13.6 27.
10. Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 8 kol D 342 01:15:38.5 30.
11. Jermolajev Igor CK Vinohradské šlapky 8 kol D 339 01:21:40.0 37.
  Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 8 kol D 356 DNF  

8 kol - J

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlosar Václav Dexter Cycling 8 kol J 425 01:40:09.0 40.

8 kol - Z

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Thumová Kamila SportRaces-Isaac Team 8 kol Z 328 01:21:24.7 34.
  Prokopová Hana 8 kol Z 772 DNS  
  Randová Iveta 8 kol Z 700 DNS  
  Martinásková Kateřina 8 kol Z 680 DNS  

8 kol - P2

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gotthard David 8 kol P2 771 01:04:54.7 1.
2. Halamka Jiří 8 kol P2 769 01:07:18.1 7.
3. Ress Tomáš 8 kol P2 706 01:08:28.3 10.
4. Gutternberg Aleš 8 kol P2 767 01:08:38.5 14.
5. Töth Miloš 8 kol P2 718 01:08:41.3 20.
6. Matoušek Bohumil 8 kol P2 750 01:13:11.3 22.
7. Dostalík Jan 8 kol P2 716 01:13:12.6 25.
8. Reizer Tomáš 8 kol P2 790 01:13:12.7 26.
9. Litera Martin 8 kol P2 723 01:15:43.6 32.
10. Tichý Jakub 8 kol P2 732 01:21:26.1 35.
11. Noha Miloslav 8 kol P2 705 01:21:26.3 36.
12. Herynek Zdeněk 8 kol P2 742 01:25:19.5 38.
13. Kotlár Roman 8 kol P2 713 01:33:35.5 39.