Výsledky závodu

Přestavlcký vlk

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.09.2019



3 okruhy - Muži do 18 let (2001 včetně a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeřábek Oldřich Bicykl Team Usti nad Labem 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 40 01:06:55.8 10.
2. Cmunt Ondřej BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 14 01:07:16.0 13.
3. Monti Alberto Top Ten Teplice 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 79 01:10:51.8 20.
4. Prchlík Matěj ASK Lovosice 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 55 01:15:52.5 30.
5. Rauchfuss Jonathan Revit Build MTB Team 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 74 01:19:56.5 38.
6. Zahálka Štěpán CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 75 01:20:18.5 40.
7. Rudiš Filip CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 76 01:22:11.5 47.
8. Šeda Matěj CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 73 01:25:26.6 51.
  Zábranský Dušan 3 okruhy Muži do 18 let (2001 včetně a mladší) 69 DNF  

3 okruhy - Muži 19 - 29 let (2000 - 1990)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolive team 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 1 01:02:48.8 2.
2. Špaček Jakub Bike Point 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 72 01:03:27.3 3.
3. Augusta Filip MMB Třebenice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 47 01:07:07.5 11.
4. Roud Oldřich Cyklisticky klub Litvinov, z.s. 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 32 01:20:14.3 39.
5. Kopecký Jan VK Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 35 01:20:57.8 44.
6. Křivánek Aleš Litomerice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 38 01:24:27.3 50.
  Pinc Zdeněk MMB Třebenice 3 okruhy Muži 19 - 29 let (2000 - 1990) 7 DNF  

3 okruhy - Muži 30 - 39 let (1989 - 1980)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Linet Pavel Sport areál Klíny 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 67 01:02:48.0 1.
2. Mařík Jan Bicykl Team Ústí nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 15 01:04:32.5 4.
3. Grbavčic David Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 64 01:05:43.3 5.
4. Čuchal Petr MMB Třebenice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 31 01:06:17.5 7.
5. Janča Martin CK Lovosice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 85 01:06:50.5 9.
6. Doucha Aleš 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 82 01:07:15.8 12.
7. Mráček Pavel RoomsterClub 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 28 01:09:33.0 16.
8. Svoboda Aleš CK Přestavlky 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 4 01:09:42.0 17.
9. Bureš Jan CK Slavoj Terezín - cyklo city 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 39 01:10:05.5 18.
10. Šatra Zdeněk SOREX team Roudnice n.L. 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 2 01:12:57.5 24.
11. Janda Petr Roudnice nad Labem 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 63 01:13:38.8 25.
12. Hájek Saša Roudnice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 86 01:15:24.6 28.
13. Teichert Rudolf 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 83 01:16:54.3 31.
14. Hájek Martin BTT Libochovice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 30 01:20:20.5 41.
15. Machata Martin MTB Cizkovice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 13 01:26:15.1 53.
16. Hylský Jiří Třebenice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 29 01:32:54.1 56.
17. Šmolík Karel SRTG Rokycany 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 43 01:34:44.8 58.
18. Stanko Nikola Kyškovice 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 27 01:41:49.8 59.
  Jakš Adam EnduroBike Praha 3 okruhy Muži 30 - 39 let (1989 - 1980) 36 DNF  

3 okruhy - Muži 40 - 49 let (1979 - 1970)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bušek Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 24 01:05:46.3 6.
2. Trux Miloš Bike Point Roudnice n/L 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 34 01:06:19.0 8.
3. Pecánek Jiří MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 71 01:08:10.5 14.
4. Kokoška Jan BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 84 01:10:27.0 19.
5. Němec Zdeněk Bike Point Club Roudnice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 80 01:10:52.3 21.
6. Salač Miroslav CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 68 01:11:20.5 22.
7. Prchlík Josef CK Slavoj Terezín 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 54 01:12:39.8 23.
8. Sunkovský Miroslav Sunsetbike Slaný 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 77 01:13:50.0 26.
9. Tyle Tomáš Travčice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 78 01:15:24.5 27.
10. Hrebinka Marek BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 8 01:15:50.5 29.
11. Horáček Pavel Sahara Vědomice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 81 01:17:19.5 32.
12. Příhoda Marcel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 41 01:19:09.3 36.
13. Fišer Štěpán Rájkol 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 70 01:19:28.3 37.
14. Bušek Jiří BTT Libochovice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 65 01:20:27.5 42.
15. Honzátko Jiří Vysoká 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 58 01:20:44.3 43.
16. Škeřík Robert Ropeta 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 52 01:21:27.3 45.
  Čarný Josef MMB Třebenice 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 51 DNF  
  Hlom Tomáš CK Přestavlky 3 okruhy Muži 40 - 49 let (1979 - 1970) 17 DNF  

3 okruhy - Muži 50 - 59 let (1969 - 1960)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pechar Bob 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 66 01:09:04.5 15.
2. Jambor Luděk Alltraining.cz 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 48 01:17:19.8 33.
3. Valtr Vladimír MP Praha 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 25 01:17:20.3 34.
4. Huja Miloš Ředhošť 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 9 01:18:00.8 35.
5. Streubel Leo bike projekty 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 57 01:28:44.3 54.
  Došek Pavel MMB Třebenice 3 okruhy Muži 50 - 59 let (1969 - 1960) 16 DNF  

3 okruhy - Muži nad 60 let (1959 včetně a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlíček Zdeněk Polevsko 3 okruhy Muži nad 60 let (1959 včetně a starší) 5 01:23:42.3 48.
2. Vaněk Pravoslav Dubí 3 okruhy Muži nad 60 let (1959 včetně a starší) 10 01:33:40.1 57.

3 okruhy - Ženy (bez rozdílu ročníku)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka Bitters Superior Cyklolive team 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 46 01:21:50.5 46.
2. Nekvasilová Lenka Líbeznice 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 59 01:23:55.3 49.
3. Čapková Monika Elite women team 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 11 01:25:28.5 52.
4. Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 3 okruhy Ženy (bez rozdílu ročníku) 49 01:28:46.8 55.