Výsledky závodu

Rohozecký triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.09.2019



Triatlon - Muži 18-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šámal Jan HKNMPSM Triatlon Muži 18-49 69 00:59:02.9 1.
2. Slouka Matěj Severní větry Triatlon Muži 18-49 17 00:59:54.7 2.
3. Šlégl Jiří Šlégl tým Triatlon Muži 18-49 30 01:02:16.6 3.
4. Wolf Daniel Triatlon Muži 18-49 27 01:03:05.0 5.
5. Zakouřil Miroslav Rohozec amulet Triatlon Muži 18-49 42 01:03:20.0 6.
6. Zavadil Michal HKNMPSM Triatlon Muži 18-49 68 01:04:43.1 7.
7. Podhajský Petr Triatlon Muži 18-49 19 01:04:48.0 8.
8. Pospíšil Petr Rohozec amulet Triatlon Muži 18-49 61 01:06:40.6 9.
9. Zakouřil Vít Triatlon Muži 18-49 28 01:08:16.9 10.
10. Šebek Petr Triatlon Muži 18-49 15 01:09:19.1 11.
11. Kafka Jiří Cyklo Kafka tým Triatlon Muži 18-49 40 01:09:19.3 12.
12. Loukotka Radel SAC Bělá Triatlon Muži 18-49 32 01:09:33.4 13.
13. Sofín Luděk SOFA Triatlon Muži 18-49 4 01:09:34.2 14.
14. Suchý Michal Lawi Stars Triatlon Muži 18-49 24 01:09:41.3 15.
15. Hnilička Martin Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 51 01:09:47.7 16.
16. Šourek František NKT KABLO Cycling Team Triatlon Muži 18-49 2 01:10:13.0 17.
17. Zajíc Josef Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 53 01:10:19.5 18.
18. Ed Daniel Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 52 01:10:20.8 19.
19. Štěpánek Libor Triatlon Muži 18-49 8 01:12:53.7 21.
20. Bureš Pavel NKT KABLO Cycling Team Triatlon Muži 18-49 3 01:14:41.7 22.
21. Kopčan Michal Triatlon Muži 18-49 26 01:15:25.5 23.
22. Pavlíček Adam Šlégl tým Triatlon Muži 18-49 31 01:15:54.5 24.
23. Žďárský Jan Triatlon Muži 18-49 62 01:16:03.5 25.
24. Prokop Ondřej Triatlon Muži 18-49 6 01:16:35.6 26.
25. Král Aleš Triatlon Muži 18-49 1 01:17:13.5 27.
26. Dutý Jaroslav Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 44 01:17:34.8 28.
27. Štěpánek Pavel Dukla statek Triatlon Muži 18-49 54 01:17:45.0 29.
28. Trdla Matin Triatlon Muži 18-49 67 01:18:29.2 30.
29. Zavrtálek Petr Triatlon Muži 18-49 59 01:18:39.8 31.
30. Kočí Martin Triatlon Muži 18-49 58 01:18:42.4 32.
31. Mareš Jakub Monroe Hodkovice Triatlon Muži 18-49 9 01:19:19.8 33.
32. Krejčík Michal Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 49 01:19:47.2 34.
33. Kautzký Tomáš Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 50 01:20:43.0 35.
34. Hamáček Michal Triatlon Muži 18-49 12 01:21:02.9 36.
35. Šefl Martin Triatlon Muži 18-49 60 01:21:28.3 37.
36. Pařík Ondřej Triatlon Muži 18-49 57 01:21:35.9 38.
37. Čadil Josef Laufteam Kněžmost Triatlon Muži 18-49 45 01:22:17.6 39.
38. Polák Jaroslav Triatlon Muži 18-49 63 01:22:31.5 40.
39. Kučera Jan Severní větry Triatlon Muži 18-49 75 01:23:09.9 41.
40. Haken Jan Triatlon Muži 18-49 73 01:26:31.5 42.
41. Drázský Jan Triatlon Muži 18-49 7 01:29:24.8 43.
42. Tvaroh Jaroslav Pivovar Svijany Triatlon Muži 18-49 33 01:29:56.0 44.
43. Tomáš Petr Dukla statek Triatlon Muži 18-49 55 01:30:19.2 45.
44. Šlégl Vladimír Triatlon Muži 18-49 47 01:31:07.1 46.
45. Novák Michal TJ Sokol Podlázky Triatlon Muži 18-49 11 01:31:58.7 47.
46. Marek Lukáš Triatlon Muži 18-49 76 01:34:47.5 49.
47. Jirčák Ondřej Triatlon Muži 18-49 56 01:35:41.8 50.
48. Vojtíšek Tonda HO Swiss Triatlon Muži 18-49 43 01:35:50.3 51.
49. Kukral Jan Sokol MB Triatlon Muži 18-49 23 01:35:59.0 52.
50. Ťukal Petr Semily Triatlon Muži 18-49 14 01:39:10.4 54.
51. Rejzek David Triatlon Muži 18-49 10 01:44:00.9 55.
52. Pavézka Roman Severní větry Triatlon Muži 18-49 18 01:48:34.0 56.
53. Danda Michal Triatlon Muži 18-49 71 01:50:20.8 57.
54. Kozák František ČD PJ Liberec Triatlon Muži 18-49 20 01:51:49.0 58.
  Lehký Petr Triatlon Muži 18-49 64 DNF  
  Danda Jan Triatlon Muži 18-49 72 DNF  

Triatlon - Muži 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlégl Martin Triatlon Muži 50+ 35 01:02:44.5 4.
2. Prokop Evžen TJ Bižu JBC Triatlon Muži 50+ 5 01:11:55.7 20.
3. Nevrlý Ivan ČD PJ Liberec Triatlon Muži 50+ 21 01:33:04.1 48.
4. David Petr Triatlon Muži 50+ 70 01:37:41.2 53.
  Urban Vladimír Triatlon Muži 50+ 25 DNF  

Triatlon ženy - Ženy 18+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlů Mirka Triatlon ženy Ženy 18+ 36 00:51:21.0 1.
2. Soroka Martyna Triatlon ženy Ženy 18+ 29 01:02:49.0 2.
3. Sedláčková Jaroslava Triatlon ženy Ženy 18+ 66 01:05:31.0 3.
4. Ptáčková Radmila Triatlon ženy Ženy 18+ 38 01:06:14.7 4.
5. Čadilová Klára Laufteam Kněžmost Triatlon ženy Ženy 18+ 46 01:08:02.7 5.
6. Zajícová Zuzana Triatlon ženy Ženy 18+ 37 01:08:16.7 6.
7. Doubravová Denisa Triatlon ženy Ženy 18+ 13 01:08:43.0 7.
8. Šléglová Kateřina Triatlon ženy Ženy 18+ 48 01:10:32.8 9.
9. Bašusová Šárka Triatlon ženy Ženy 18+ 39 01:11:58.7 10.
10. Jamatová Tereza Triatlon ženy Ženy 18+ 16 01:11:59.2 11.
11. Čamdová Eva Severní větry Triatlon ženy Ženy 18+ 74 01:12:12.3 12.
12. Koudelková Petra Mříčná Triatlon ženy Ženy 18+ 34 01:13:35.6 13.
13. Pecharová Jitka Rohozec amulet Triatlon ženy Ženy 18+ 22 01:17:13.0 14.
14. Holubová Katka Triatlon ženy Ženy 18+ 41 01:22:44.0 15.

Triatlon ženy - Ženy 50+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ťoková Jasna Amulet Rohozec Triatlon ženy Ženy 50+ 65 01:10:23.4 8.