Výsledky závodu

Běh pro Žanetku

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.09.2019



5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lenemayer Jana LIV Cycling 5km Ženy 25 00:21:03.5 8.
2. Šoulová Veronika 5km Ženy 56 00:21:10.2 9.
3. Váchová Petra NCH Homolka 5km Ženy 44 00:22:03.0 10.
4. Antošová Ellen TYGŘICE 5km Ženy 1 00:24:48.0 16.
5. Hájková Tereza TYGŘICE 5km Ženy 55 00:24:49.0 17.
6. Pfafová Karolína TYGŘICE 5km Ženy 54 00:25:07.6 18.
7. Chrobok Linda 5km Ženy 15 00:25:32.8 19.
8. kocandrlova eva 5km Ženy 20 00:26:06.7 20.
9. Miščíková Martina 5km Ženy 28 00:26:42.8 21.
10. Dostálová Martina Nemocnice Na Homolce 5km Ženy 7 00:26:45.5 22.
11. Veselá Alena 5km Ženy 45 00:27:43.7 23.
12. Bláhová Jaruska ňufové 5km Ženy 5 00:27:50.7 24.
13. Halířová Kateřina 5km Ženy 48 00:28:10.5 25.
14. Antošová Kateřina 5km Ženy 2 00:28:28.4 26.
15. Pfafová Lenka 5km Ženy 31 00:28:33.2 27.
16. Böhmová Alena Cévní chirurgie JIMP 5km Ženy 6 00:28:40.3 28.
17. Hájková Martina 5km Ženy 12 00:28:47.0 29.
18. Skálová Martina Fyzio Homolka 5km Ženy 36 00:28:47.9 30.
19. Hurychová Markéta 5km Ženy 13 00:29:24.5 32.
20. Balogová Zdenka 5km Ženy 3 00:29:32.3 33.
21. Gregorová Daniela 5km Ženy 10 00:29:34.1 34.
22. Tylšová Kateřina Cévní chirurgie JIMP 5km Ženy 42 00:33:32.8 36.
23. Reichel Barbora 5km Ženy 33 00:35:03.1 37.

5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šoula Oldřich triclub Homolka 5km Muži 39 00:17:10.2 1.
2. Ploc Jaroslav NCH Homolka 5km Muži 43 00:17:14.1 2.
3. Křivánek Pavel NCH 5km Muži 23 00:18:07.0 3.
4. Krasiun Dmitrij Praha 5km Muži 22 00:20:39.6 4.
5. Růžička Pan KCH 5km Muži 34 00:20:47.3 5.
6. Gregušiak Lubomír Praha 6 5km Muži 11 00:20:50.0 6.
7. Pavlata Milan Interna 5km Muži 30 00:20:59.5 7.
8. Nový Lukáš 5km Muži 52 00:23:23.6 11.
9. Martinča Tomáš KCH 5km Muži 27 00:23:25.4 12.
10. Mach Dušan 5km Muži 26 00:23:44.0 13.
11. Jirásek Vít Šbeci v Běhu 5km Muži 17 00:24:36.2 14.
12. Převrátil Martin 5km Muži 32 00:24:37.7 15.
13. Hurzch Ondřej 5km Muži 51 00:29:24.2 31.
14. Vymazal Josef 5km Muži 47 00:30:41.8 35.

500m - Děti

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šoula Jakub skiclub Borová Lada 500m Děti 38 00:01:11.5 1.
2. Bednářová Diana KCH 500m Děti 4 00:01:13.9 2.
3. Parýzek Dominik 500m Děti 29 00:01:18.5 3.
4. Kakač Daniel 500m Děti 53 00:01:19.1 4.
5. Klímová Marie 500m Děti 18 00:01:28.2 5.
6. Chrobok Ella 500m Děti 14 00:01:35.4 6.
7. Šoulová Mia skiclub Borová Lada 500m Děti 41 00:01:39.7 7.
8. Šoulová Ema skiclub Borová Lada 500m Děti 40 00:01:57.9 8.
9. Halíř Vojtěch 500m Děti 49 00:03:13.0 9.
10. Fránek Frederic 500m Děti 9 00:03:23.3 10.
11. Šimonek Albert 500m Děti 60 00:03:23.5 11.
12. Křivánková Elizabeth 500m Děti 24 00:03:43.1 12.
13. Haliřová Anna 500m Děti 50 00:04:31.0 13.