Výsledky závodu

Nativia challenge Zavírák 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.11.2019



SPRINT - Ženy se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perglerová Daniela Ballin SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 214 00:21:33.6 150.
2. Švancarová Lucie Daphne SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 329 00:26:14.6 220.
3. Štempreková Michaela SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 339 00:27:05.9 227.
4. Masopustová Kateřina Sherlock SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 324 00:29:05.4 241.
5. Tejčková Jana Cilka SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 275 00:29:34.4 245.
6. Procházková Jana Chanel SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 221 00:29:50.8 249.
  Salingerová Zuzana Lea SPRINT Ženy se psy do 9,9 kg 234 DNS  

SPRINT - Muži se psy 10 – 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štýbr Jakub Apple Deabei - Pippi SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 269 00:17:01.9 84.
2. Císař Martin SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 22 00:17:13.6 89.
3. Tomčo Tomáš Spajky SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 279 00:17:38.6 98.
4. Černý Lukáš Mia SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 30 00:19:34.4 127.
5. Malík Tomáš Lola SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 161 00:19:50.4 130.
6. Fráňa Tomáš Brix SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 53 00:20:18.6 135.
7. Hejcman Jan Zoro SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 318 00:20:21.1 136.
8. Procházka Jiří Fenrir SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 219 00:21:04.1 143.
9. Grim Martin Penny SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 60 00:21:37.6 151.
10. Prýl Jan Ellie SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 224 00:22:22.1 168.
11. Johan Lubomír Fosík SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 99 00:22:41.9 177.
12. Hradil Jakub Annie SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 76 00:23:50.1 199.
13. Kosař Jan Derie Ulkaine Callistopeia SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 123 00:24:32.2 205.
14. Štýbr Jan Kira SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 270 00:24:58.4 209.
15. Rozkošný David Antares Mudi Star from the Czech Land SPRINT Muži se psy 10 – 19,9 kg 226 00:25:22.6 214.

SPRINT - Ženy se psy 10 – 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartošová Lenka Coldie SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 4 00:18:38.4 109.
2. Stanovská Šárka Rajo SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 244 00:18:56.3 116.
3. Česáková Kristina Ario Mon Miracle SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 31 00:19:44.9 129.
4. Müllerová Karolina Babú SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 180 00:19:51.1 131.
5. Smejkalová Jaroslava Alessia Be Lacami SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 239 00:21:16.6 146.
6. Hladká Michaela Dixie SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 67 00:21:39.4 152.
7. Kalenská Ilona Black SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 104 00:21:56.6 158.
8. Tondlová Kateřina Scotty SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 280 00:22:03.6 160.
9. Beranová Magdalena Guinness SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 7 00:22:08.4 162.
10. Sedláková Jaroslava SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 348 00:22:58.4 183.
11. Jahelková Karolína Argonaut SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 89 00:23:07.4 184.
12. Neumanová Jana Speedy SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 189 00:23:07.4 185.
13. Beutelhauserová Anna Vendelin SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 8 00:23:28.2 192.
14. Kovalčík Nora Aurore SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 126 00:23:31.9 193.
15. Pecháčková Jana Special Guest Staff Janet SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 211 00:23:39.9 195.
16. Laštovičková Eva Awesome Black Rose Never Back Down SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 151 00:23:46.7 196.
17. Fantová Tereza Viky SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 47 00:24:24.6 203.
18. Litterova Tereza Illy SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 156 00:24:48.2 207.
19. Hozáková Martina Sindy SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 75 00:25:34.2 216.
20. Jičínská Natálie Arči SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 96 00:25:46.8 218.
21. Uriková Kateřina Tornado Lou Macy Gray SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 287 00:26:02.9 219.
22. Vidovičová Helena Hector od Křemílka SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 299 00:26:19.4 221.
23. Hrdinová Simona Maya SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 81 00:26:25.2 222.
24. Hanzlíková Bára Lexie SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 62 00:26:54.4 226.
25. Mbundi Jana Lily SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 175 00:27:06.4 228.
26. Širůčková Alžběta Dante Čertík Emily Bohemia SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 259 00:27:09.2 229.
27. Weinertová Magdaléna Pedro SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 308 00:27:58.2 233.
28. Litová Eliška Loki SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 155 00:28:25.4 235.
29. Rozmarinová Eva Bailey SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 227 00:28:35.7 238.
30. Junková Lucie Aura Aurantia SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 321 00:30:19.7 252.
31. Nigošová Tereza Belami SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 191 00:30:55.7 253.
32. Dvořáková Zuzana Fab Fleece z Vrbové Lhoty (Ellie) SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 41 00:31:10.0 255.
33. Hrachová Eliška Tony SPRINT Ženy se psy 10 – 19,9 kg 78 00:33:58.0 260.

SPRINT - Muži se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Neuman Karel Kesinka SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 187 00:22:54.4 181.
2. Žák Martin Archie od Vesecké stráně (Ríša) SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 176 00:23:11.1 186.
3. Kalivoda Vladimír Sisinka SPRINT Muži se psy do 9,9 kg 105 00:29:30.6 244.

SPRINT - Ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Nick SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 265 00:14:35.0 57.
2. Zoubková Barbora SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 346 00:15:20.2 66.
3. Bluchová Kateřina Screw face SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 14 00:15:31.0 70.
4. Jurigová Leontýna Casper SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 101 00:16:59.7 82.
5. Marešovská Jaroslava Mili SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 167 00:17:02.4 86.
6. Kovac Katerina Nella SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 125 00:17:28.7 95.
7. Horynová Jana Chill SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 74 00:17:48.5 101.
8. Kreidlová Barbora Pupík SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 17 00:18:09.4 103.
9. Valíková Andrea Ela SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 13 00:18:11.5 105.
10. Marie Cylková Anna Airy SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 168 00:18:15.0 107.
11. Křížková Petra Crosby SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 134 00:18:40.0 110.
12. Kreidlová Barbora Teddy SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 292 00:18:49.8 113.
13. Procházková Markéta Roger SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 222 00:18:51.2 114.
14. Rybáková Lenka Chiki Foxy Queen SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 229 00:18:55.9 115.
15. Čapková Marcela Antrax Sabathore alias Gucci SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 122 00:18:57.7 117.
16. Blažková Petra Gurp SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 12 00:19:03.7 119.
17. Vrbová Kateřina Aslan SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 307 00:19:06.7 120.
18. Kantorová Kateřina Aretta Belafra SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 106 00:19:42.7 128.
19. Černíková Nina Dixie Kanepro SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 29 00:20:08.9 134.
20. Horáková Michaela Linux SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 71 00:20:48.2 139.
21. Točeková Martina Halinka SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 278 00:21:02.7 142.
22. Sedláková Jaroslava Bastet Černý Kondor SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 235 00:21:09.6 144.
23. Hejčová Martina Czech Captain Amans Kynos SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 64 00:21:10.2 145.
24. Petráčková Adéla Aron SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 215 00:21:22.5 147.
25. Hrubanová Kristýna Beauty Bruno Legend of Africa SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 320 00:21:23.5 148.
26. Kolmanová Petra Swen SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 118 00:21:28.7 149.
27. Volmutová Barunka Ozzy SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 304 00:21:41.0 154.
28. Vrábliková Andrea Sally SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 306 00:21:47.9 155.
29. Odehnalová Kateřina Debbi SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 205 00:21:48.0 156.
30. Prokopcová Kristýna Jayme Sarah Moravia SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 223 00:21:56.7 159.
31. Mateiciucová Adéla Atila Od Tůmova mlýna SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 169 00:22:05.7 161.
32. Suchanková Pavlína Tille z děcáku SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 249 00:22:13.2 163.
33. Krijt Barbora SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 340 00:22:19.0 166.
34. Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 132 00:22:29.0 171.
35. Macháčková Katka Ozzy Pawsbourne SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 160 00:22:32.7 172.
36. Malkusová Nicole Viki SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 164 00:22:33.2 173.
37. Balcarová Diana Ex Speddy Dream SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 3 00:22:39.7 175.
38. Kolmanova Adela Mike SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 322 00:22:40.2 176.
39. Hodačová Karolina Darwius SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 69 00:22:45.7 179.
40. Zelenková Michaela Ozák SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 312 00:23:21.2 187.
41. Kleprlíková Lucie Artemis Black Ravine SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 112 00:23:22.7 188.
42. Jarošová Barbora Elizabeth SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 94 00:23:27.2 191.
43. Šnajdrová Lucie Annecy Gitigaro SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 328 00:23:35.2 194.
44. MATYÁŠOVÁ KAMILA Aloha Akanaka SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 174 00:24:05.0 200.
45. Zelenková Pavlína Bonie SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 313 00:24:16.2 201.
46. Pecháčková Jana Bary SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 212 00:24:26.7 204.
47. Lajbnerová Miroslava DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 147 00:24:36.0 206.
48. Janouchová Kateřina Ola SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 92 00:24:54.4 208.
49. Foglová Tereza Agathon SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 52 00:25:00.4 210.
50. Tůmová Jitka Yasmína SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 283 00:25:08.5 211.
51. Kabourková Kateřina Baf SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 102 00:25:20.2 212.
52. Straková Karin Caius Bonus from Sunny Hillside SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 247 00:25:21.5 213.
53. Němečková Lenka Coletta SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 186 00:25:29.5 215.
54. Zápalková Zuzana Firefox Srdcerváč SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 310 00:25:40.2 217.
55. Písařová Zdenka Jack SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 217 00:26:41.7 223.
56. Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 73 00:26:46.5 224.
57. Nosková Marcela Ridiculus SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 194 00:26:48.0 225.
58. Turčeková Lena Saly SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 284 00:27:25.7 230.
59. Štýbrová Kateřina Easily Excellent Qwandoya (Easy) SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 271 00:27:33.5 231.
60. Fendová JItka Callen Blacj y Bouda SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 335 00:27:42.0 232.
61. Veselá Štěpánka Skippy SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 297 00:28:07.5 234.
62. Kocvrlichová Hana Darth Vader Vědusk SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 116 00:28:26.7 236.
63. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 130 00:28:32.6 237.
64. Novotná Sylva Pepina SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 199 00:29:01.0 240.
65. Vidláková Klára Roy SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 298 00:29:22.0 242.
66. Luštincová Tereza Barča SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 158 00:29:24.7 243.
67. Tesařová Nikola Anakin SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 276 00:29:36.2 246.
68. Košiková Šárka SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 342 00:29:47.7 247.
69. Váňová Barbora SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 347 00:29:48.7 248.
70. Jakovcová Kateřina Sparky SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 91 00:30:08.5 251.
71. Škodová Barbora Zoey SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 260 00:31:04.2 254.
72. Virglová Petra Scirocco SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 302 00:31:28.5 256.
73. Gramelová Kateřina Agila Achaoo via - Jessie SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 57 00:31:33.7 257.
74. Nováková Marie Ben SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 197 00:31:41.2 258.
75. Nikolínková Markéta Amadeus SPRINT Ženy se psy nad 20 kg 192 00:32:01.5 259.

SPRINT - Muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svěchota Ondrěj “Amálka “ Ambra Sulíkovská stráň SPRINT Muži se psy nad 20 kg 252 00:14:29.8 56.
2. Lohr Petr Airon Boy SPRINT Muži se psy nad 20 kg 157 00:14:45.8 58.
3. Jindra Aleš Piha SPRINT Muži se psy nad 20 kg 97 00:15:37.0 71.
4. Vízner Tomáš Sára SPRINT Muži se psy nad 20 kg 303 00:16:34.5 79.
5. Beran Ladislav Asterix Duxroayal SPRINT Muži se psy nad 20 kg 6 00:16:35.3 80.
6. Dočekal Milan Akira SPRINT Muži se psy nad 20 kg 32 00:17:22.5 91.
7. Lyčka Pavel Kallistó SPRINT Muži se psy nad 20 kg 159 00:17:24.8 92.
8. Cepek Jan Falco SPRINT Muži se psy nad 20 kg 21 00:17:25.3 93.
9. Čejda Jiří Jack SPRINT Muži se psy nad 20 kg 25 00:17:29.8 96.
10. Kubat Zdenek Maggie SPRINT Muži se psy nad 20 kg 135 00:17:33.3 97.
11. Planka Michal Andy SPRINT Muži se psy nad 20 kg 326 00:17:40.5 99.
12. Hes Petr Leila SPRINT Muži se psy nad 20 kg 66 00:17:43.3 100.
13. Neckar Lukas Epic Flier Fast and Foolish SPRINT Muži se psy nad 20 kg 181 00:18:09.1 102.
14. Novotný Braňo Edward the Dog SPRINT Muži se psy nad 20 kg 200 00:18:35.0 108.
15. Kroulík Jiří Sven SPRINT Muži se psy nad 20 kg 129 00:18:48.1 111.
16. Mikulík Lukáš Ketty SPRINT Muži se psy nad 20 kg 178 00:18:48.5 112.
17. Turek Marcel Brixa SPRINT Muži se psy nad 20 kg 286 00:18:59.0 118.
18. Karč Jakub Tonto SPRINT Muži se psy nad 20 kg 107 00:19:15.0 122.
19. Kvasnička Michal Adar SPRINT Muži se psy nad 20 kg 142 00:19:24.0 125.
20. Havránek Lukáš Márty SPRINT Muži se psy nad 20 kg 63 00:20:01.3 132.
21. Faltus Jakub Balzac Jambazi SPRINT Muži se psy nad 20 kg 46 00:20:29.5 137.
22. Jochec Tomáš Jerry SPRINT Muži se psy nad 20 kg 333 00:20:36.3 138.
23. Klesal Jakub Braan SPRINT Muži se psy nad 20 kg 113 00:20:51.0 140.
24. Němec Jiří Apocalyptica Gracious Support SPRINT Muži se psy nad 20 kg 184 00:20:59.5 141.
25. Vaníček Adam Cool Iced Guinness Spotrain SPRINT Muži se psy nad 20 kg 293 00:21:40.8 153.
26. Hojda Jan Arwen Garzo Lobo SPRINT Muži se psy nad 20 kg 70 00:21:49.3 157.
27. Lubas Tomáš Ben SPRINT Muži se psy nad 20 kg 323 00:22:17.9 164.
28. Kratochvíl Antonín Gosh Ayky SPRINT Muži se psy nad 20 kg 128 00:22:18.3 165.
29. Doubek Lukáš Bax SPRINT Muži se psy nad 20 kg 35 00:22:20.0 167.
30. Náměstek Jan Bella SPRINT Muži se psy nad 20 kg 325 00:22:23.3 169.
31. Štětka Martin All the Time Jump Velvet Diamond SPRINT Muži se psy nad 20 kg 267 00:22:24.2 170.
32. Žák Martin Fabio Kribar SPRINT Muži se psy nad 20 kg 315 00:22:33.9 174.
33. Lajbner Erik AXEL Donnevara SPRINT Muži se psy nad 20 kg 145 00:22:43.5 178.
34. Pečinka Libor Mia SPRINT Muži se psy nad 20 kg 207 00:22:58.0 182.
35. Šindelář Rudolf Aston SPRINT Muži se psy nad 20 kg 258 00:23:24.2 189.
36. Štefl Radek Meggie SPRINT Muži se psy nad 20 kg 264 00:23:25.3 190.
37. Kus Jaroslav Daffy SPRINT Muži se psy nad 20 kg 140 00:23:49.0 197.
38. Landsman Jiří Kirk SPRINT Muži se psy nad 20 kg 150 00:23:49.2 198.
39. Černík Pavel Hardy - The Destroyer of Worlds SPRINT Muži se psy nad 20 kg 26 00:24:20.5 202.
40. Hrdý Tomáš Bruce SPRINT Muži se psy nad 20 kg 83 00:29:52.4 250.
41. Eckschlager Tomáš Good by Kitty SPRINT Muži se psy nad 20 kg 42 00:36:19.7 261.

SPRINT - Juniorky (13 – 17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Zorka Løype SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 153 00:10:28.1 16.
2. Erlebachová AnetaA Stormy SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 43 00:11:38.6 29.
3. Fiedlerová Eliška Artuš SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 317 00:12:46.6 35.
4. Kárová Anna Rory SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 109 00:13:11.8 40.
5. Kakarová Johana Diamond Tilly SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 103 00:13:26.8 44.
6. Novotná Adéla Jessy SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 198 00:14:02.1 50.
7. Brambůrková Anna Julie SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 15 00:15:06.3 60.
8. Pijáková Petra Gracie SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 216 00:15:07.1 61.
9. Vastlová Markéta Dara SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 295 00:15:40.3 72.
10. Brynychová Barbora Surri SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 16 00:16:07.8 75.
11. Čaňková Tereza Bonnie Smilling every day SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 24 00:16:13.8 76.
12. Lacková Eliška Max SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 144 00:17:01.8 83.
13. Štětková Alžběta Ginger Florrie Kopidlenský kavalír SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 268 00:17:02.1 85.
14. Svobodová Jasmína Andy SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 253 00:17:08.6 88.
15. Jelínková Adéla Barney SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 95 00:18:10.3 104.
16. Sakhová Radana Pischky SPRINT Juniorky (13 – 17 let) 232 00:18:13.8 106.

SPRINT - Junioři (13 – 17 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turek Jonáš Eima SPRINT Junioři (13 – 17 let) 285 00:19:22.1 123.
2. Tůma Julian Messi SPRINT Junioři (13 – 17 let) 331 00:19:22.6 124.

SPRINT - Bikejöring ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Erlebachová Ilona Dron SPRINT Bikejöring ženy 44 00:09:43.1 4.
2. Marešová Nicole Atom SPRINT Bikejöring ženy 166 00:09:44.5 5.
3. Erlebachová Ilona Ice SPRINT Bikejöring ženy 45 00:09:54.0 6.
4. Chlumská Veronika Max SPRINT Bikejöring ženy 119 00:09:56.0 7.
5. Staňková Eva Destiny SPRINT Bikejöring ženy 243 00:10:06.5 9.
6. Ságnerová Lucie Angie SPRINT Bikejöring ženy 231 00:10:22.5 12.
7. Čápková Marcela Ami SPRINT Bikejöring ženy 316 00:10:39.7 19.
8. Lakatošová Daniela ATHOS SPRINT Bikejöring ženy 149 00:10:39.7 20.
9. Stibůrková Jana Budík SPRINT Bikejöring ženy 246 00:12:03.5 31.
10. Hrníčková Pavla Control Hazard Rebell Represent SPRINT Bikejöring ženy 84 00:12:24.5 34.
11. Sakhová Radana Pischky SPRINT Bikejöring ženy 233 00:12:55.7 36.
12. Sojková Anastázie Anakin Skywalker SPRINT Bikejöring ženy 240 00:12:59.7 38.
13. Fenclová Jitka Black Destiny Cai SPRINT Bikejöring ženy 49 00:13:19.5 42.
14. Schönová Lucie Dumpík SPRINT Bikejöring ženy 237 00:13:28.5 45.
15. Rašková Taťána Carina Ariadnina nit SPRINT Bikejöring ženy 225 00:13:32.5 46.
16. Kárníková Aneta Tarinka - Bastille Strážce palisád SPRINT Bikejöring ženy 108 00:14:11.2 52.
17. Pařízková Lenka Oddie SPRINT Bikejöring ženy 206 00:15:17.5 65.
18. Pribkova Vaclava Sigi SPRINT Bikejöring ženy 327 00:17:06.5 87.

SPRINT - Bikejöring muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krupička Petr Grey SPRINT Bikejöring muži 131 00:09:07.7 1.
2. Dostál Martin Black SPRINT Bikejöring muži 34 00:09:38.4 2.
3. Matoušek Jan Mája ESP SPRINT Bikejöring muži 170 00:10:08.2 11.
4. Krupička Petr Terrina SPRINT Bikejöring muži 79 00:10:32.4 17.
5. Klikar Richard WYO SPRINT Bikejöring muži 114 00:10:41.7 21.
6. Švancara Jiří Yuki de Alphaville Bohemia SPRINT Bikejöring muži 273 00:10:41.9 22.
7. Pech Richard Orina z Labského přívozu SPRINT Bikejöring muži 208 00:15:26.5 68.
8. Jor Pavel Frigg s Divokou krví SPRINT Bikejöring muži 100 00:17:25.7 94.

SPRINT - Scooterjöring psi do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole SPRINT Scooterjöring psi do 9,9 kg 85 00:16:16.6 77.
2. Koukal David Daniels SPRINT Scooterjöring psi do 9,9 kg 124 00:16:46.3 81.
3. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT Scooterjöring psi do 9,9 kg 143 00:17:21.3 90.
4. Sůrová Veronika Explosive Jack Sideric Miks / Mickey SPRINT Scooterjöring psi do 9,9 kg 251 00:20:02.0 133.
5. Herbst Jiří SPRINT Scooterjöring psi do 9,9 kg 338 00:28:37.1 239.

SPRINT - Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blahova Kristyna Lego SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 141 00:13:25.3 43.
2. Hruza Vojtěch Night Rider Black Chevers SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 87 00:13:46.5 47.
3. Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 261 00:14:08.2 51.
4. Hýsková Baru fly SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 88 00:14:28.3 55.
5. Dolaková Anna Bacardi SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 33 00:14:50.0 59.
6. Koláříková Alžběta Ari SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 117 00:15:07.2 62.
7. Gill Eliáš Artistic Leslee Pintadita SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 54 00:15:08.5 63.
8. Kubíček Pavel Armstrong SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 138 00:16:01.5 73.
9. Drahošová Michala Centa Nella Belavia/Ema SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 36 00:16:02.0 74.
10. Dvořáková Michaela Berry SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 40 00:16:30.7 78.
11. Štefániková Kateřina Gaia SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 263 00:19:07.0 121.
12. Gill Šárka Astra Latika SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 55 00:19:28.5 126.
13. Dvořáková Lenka Dasty SPRINT Scooterjöring psi 10 – 19,9 kg 37 00:22:53.3 180.

SPRINT - Scooterjöring psi nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Tim SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 266 00:10:06.9 10.
2. Beran Ladislav Attila SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 5 00:10:23.9 14.
3. Hruza Vojtěch Fuska SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 86 00:10:28.0 15.
4. Konvalinova Aneta Tonny SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 120 00:10:37.0 18.
5. Marešová Nicole Démon SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 165 00:10:42.7 23.
6. Dvořáková Lucie Maxmilián SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 38 00:11:04.0 26.
7. Merta Tomáš SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 334 00:11:16.5 27.
8. Václavová Linda Froome SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 291 00:11:37.5 28.
9. Procyk Radek Crisp SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 218 00:11:52.5 30.
10. Janouchová Viktorie Finally SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 93 00:12:13.7 33.
11. Šolcová Tereza Gryf SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 262 00:13:03.5 39.
12. Točeková Lucie Ruby SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 330 00:13:15.0 41.
13. Horynová Jana Chill SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 319 00:13:52.0 48.
14. Neckařová Pavla Breydy SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 182 00:13:58.5 49.
15. MIKULECKÁ IRENA Pralinka SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 177 00:14:13.0 53.
16. Dutá Lenka SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 337 00:14:24.0 54.
17. Matoušková Nikola Dipsy Plavská Smečka SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 173 00:15:12.2 64.
18. Němečková Lenka Car SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 185 00:15:23.2 67.
19. Konvalinová Aneta Arwin SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 257 00:15:30.2 69.
  Procyk Radek SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 137 DNF  
  Kucerova Denisa Kofola SPRINT Scooterjöring psi nad 20 kg 139 DNS  

SPRINT - Scooterjöring se dvěma psy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tobiášek Michal BUTCH, MARS SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 277 00:09:39.0 3.
2. Schönová Lucie Pique + Fred SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 238 00:10:01.0 8.
3. Křížková Petra Mia+Letty SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 133 00:10:23.9 13.
4. Blažek Adam SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 336 00:10:43.7 24.
5. Kautská Jana Eldorádo,Kaela SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 110 00:10:45.9 25.
6. Nohejl Martin Dino/Marry SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 193 00:12:06.4 32.
7. Ficíková Lucie Ora, Aria SPRINT Scooterjöring se dvěma psy 50 00:12:58.4 37.

svišti - Svištice ( 9 – 12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štýbrová Sofie Double Deabei - Muffy svišti Svištice ( 9 – 12 let) 272 00:04:46.1 2.
2. Matoušková Hana Dipsy Plavská Smečka svišti Svištice ( 9 – 12 let) 172 00:05:19.6 3.
3. Gregovská Aneta Beky svišti Svištice ( 9 – 12 let) 59 00:05:32.6 4.
4. Cajthamlová Kristýna Excalibur svišti Svištice ( 9 – 12 let) 366 00:05:53.6 7.
5. Žáková Marie svišti Svištice ( 9 – 12 let) 345 00:06:41.1 8.
6. Lajbnerová Natálie Vendetta Od Bijelih Andela svišti Svištice ( 9 – 12 let) 148 00:07:06.6 9.
7. Tobiášková Veronika svišti Svištice ( 9 – 12 let) 343 00:07:31.3 10.
8. Tobiášková Barbora svišti Svištice ( 9 – 12 let) 344 00:07:56.3 11.
  Bízková Kačka Dante Čertík Emily Bohemia svišti Svištice ( 9 – 12 let) 10 DNF  

svišti - Svišti ( 9 – 12 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Petr Froome svišti Svišti ( 9 – 12 let) 289 00:04:38.1 1.
2. Kejval Mikuláš Illy svišti Svišti ( 9 – 12 let) 111 00:05:33.1 5.
3. Pecháček Alex Bary svišti Svišti ( 9 – 12 let) 209 00:05:51.3 6.
4. Hrdý Šimon svišti Svišti ( 9 – 12 let) 82 00:08:06.3 12.

děti - Holky (0 – 8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Julie Andy děti Holky (0 – 8 let) 254 00:00:51.3 1.
2. Matoušková Ela Dewi Zarya děti Holky (0 – 8 let) 171 00:00:54.3 3.
3. Rybáková Elen Tessi děti Holky (0 – 8 let) 228 00:01:01.8 6.
4. Hrdá Natálie děti Holky (0 – 8 let) 80 00:01:11.6 7.
5. ??? děti Holky (0 – 8 let) 341 00:01:25.3 9.
6. Dvořáková Markéta Ruby Rosse Rapa-Nui (Ruby) děti Holky (0 – 8 let) 39 00:01:25.6 10.
7. Fišerová Terezie Bailey děti Holky (0 – 8 let) 51 00:01:27.6 11.
8. Černíková Nina Dorinka děti Holky (0 – 8 let) 28 00:01:34.3 12.
9. Suchá Julie Křemen děti Holky (0 – 8 let) 248 00:01:51.6 13.
10. Lajbnerová Karolía Frozen Of Trebons Berger Blanc děti Holky (0 – 8 let) 146 00:02:02.8 14.
11. Černíková Josefína Bobina děti Holky (0 – 8 let) 27 00:02:52.1 15.

děti - Kluci (0 – 8 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cajthaml Antonín Excalibur děti Kluci (0 – 8 let) 367 00:00:53.6 2.
2. Odehnal Šimon Debbi děti Kluci (0 – 8 let) 203 00:00:54.6 4.
3. Václav Zdeněk Froome děti Kluci (0 – 8 let) 290 00:01:00.3 5.
4. Nigoš Zdeněk Belami nebo Evelyn děti Kluci (0 – 8 let) 190 00:01:12.1 8.