Výsledky závodu

XTERRA Mountaintime Opava

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 18-19

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ondřej Jócsik Triatlon Plzeň 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 18-19 67 02:19:43.2 12.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 20--29

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojtěch Bednarský TITAN TRILIFE 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 83 02:01:38.9 3.
2. Boris Janata Kompava H-Triathlon Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 63 02:03:53.6 4.
3. Ondřej Petiška SK RN HK 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 68 02:05:12.4 5.
4. Lukáš Cintula ENDEKA BASSTA team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 54 02:06:59.1 6.
5. Marek Johanides TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 20--29 73 02:13:24.4 10.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 30--39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filip Hanslian MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 80 02:08:29.4 7.
2. Ondřej Kodras K2 travel & tips 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 50 02:09:56.9 8.
3. Marek Kratochvíl TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 30--39 81 02:21:36.9 15.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 40--49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiránek Tomáš Lawi Sport Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 82 01:59:46.6 1.
2. Pavel Jindra Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 78 02:01:08.1 2.
3. Libor Foukal Individuální 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 56 02:19:44.4 13.
4. Tomáš Hodný ON-OFF Team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 46 02:28:12.4 18.
5. Viktor Škurek MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 59 02:29:04.4 19.
6. Vořiček David 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 60 02:30:24.2 20.
7. Martin Špaček Červena jahoda 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 57 02:30:51.9 21.
8. Radomir Salich SEMIX 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 71 02:32:13.4 22.
9. David Vronka TTC Olomouc 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 64 02:35:10.4 23.
10. Radim Dedek Sk Komarov 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 70 02:41:47.5 24.
11. Pavel Flek HM - Hornolhotske maminky 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 27 02:58:38.2 30.
12. Žák Radek SK Kola Víšek 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 66 03:11:08.3 32.
13. Roman Vařeka --- 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 62 03:28:33.9 33.
  Tomáš Vorel SK Jiří Team Ostrava 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 40--49 77 DNF  

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 50--59

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. František Bulava TT LOKO Beroun 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 55 02:11:00.1 9.
2. Marek Ščerba MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 74 02:16:56.4 11.
3. Miroslav Pavlík MOUNTAINTIME team 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 50--59 58 02:25:43.9 17.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Muži 60-+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podešva Pavel DAko Rýmařov 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 72 02:55:18.5 29.
2. Martin Pospíšil Individuální 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 14 03:04:43.2 31.
3. Mogrovics Michal TTC Olomouc 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Muži 60-+ 75 03:39:59.5 34.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Ženy 18-19

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bičanová Margaréta KPS Žilina 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 18-19 79 02:25:34.4 16.
2. Petra Krutílková FORMAN CINELLI 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 18-19 69 02:43:06.7 25.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Ženy 20-29

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poláčková Pavlína KONRAD TOOLS TEAM 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 61 02:20:38.2 14.
2. Alice Prokešová --- 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 76 02:45:37.7 26.
3. Turčová Adéla 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 20-29 48 02:49:11.0 27.

1200m plavání / 28km MTB / 8km běh - Ženy 40-49

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švandová Lenka SK Kola Víšek 1200m plavání / 28km MTB / 8km běh Ženy 40-49 65 02:52:42.7 28.