Výsledky závodu

XTERRA Opava Sprint - Hobby

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



500m plavání / 14km MTB / 4km běh - Muži 16-17

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alex Rebro SVK 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 16-17 31 00:53:16.4 2.
2. Marian Böhm MOUNTAINTIME team 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 16-17 45 00:56:23.5 5.
3. Michael Janda KPS Ostrava 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 16-17 32 00:56:52.5 6.
4. Horák Samuel PK Zlín 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 16-17 23 00:58:22.5 9.

500m plavání / 14km MTB / 4km běh - Ženy 16-17

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoe Zdražilová SK Jiří Team Ostrava 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Ženy 16-17 20 01:04:45.3 17.
2. Slaninová Eliška Mountaintime 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Ženy 16-17 22 01:07:28.8 19.

500m plavání / 14km MTB / 4km běh - Muži 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Kroupa KONRAD TOOLS TEAM 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 51 00:50:31.8 1.
2. Erik Golian Suncycle.sk racing team 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 42 00:53:37.3 3.
3. David Kořený --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 8 00:57:23.3 7.
4. Daniel Grim --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 6 00:57:24.3 8.
5. Michal Zajíček ON-OFF Team 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 39 01:01:37.3 12.
6. Piotr Szczypka SPM Rejestrcar 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 44 01:02:34.1 14.
7. Ota Pichl --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 18-39 7 01:04:10.6 16.

500m plavání / 14km MTB / 4km běh - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlína Jordánová Individuální 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Ženy 18-39 53 00:59:28.0 10.
2. Michaela Chromík --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Ženy 18-39 36 01:11:15.1 22.

500m plavání / 14km MTB / 4km běh - Muži 40+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Aleksander Hanak --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 19 00:55:49.3 4.
2. Jan Holanik POFM 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 18 01:01:22.6 11.
3. Hlávka Petr Sportovnikurzy.cz 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 49 01:02:33.3 13.
4. Ziach Mariusz TKKF Triatlon 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 47 01:03:10.1 15.
5. Roman Bruss --- 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 21 01:05:48.8 18.
6. Michal Kapolka TT Morávka 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 52 01:07:36.8 20.
7. Igor Satinský Dolní Čavisov 500m plavání / 14km MTB / 4km běh Muži 40+ 43 01:09:30.6 21.