Výsledky závodu

XTERRA Opava Děti

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



100m plavání / 4km MTB / 1km běh - Kluci 12-13

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 11 00:17:39.6 6.
2. Kočiřík Ivan SCB 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 10 00:17:43.8 8.
3. Max Mrovec Atletika Kobeřice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 34 00:17:50.6 9.
4. Bajer Vojtěch TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 4 00:18:19.3 10.
5. Jan Frenzel ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 15 00:18:51.6 12.
6. Petr Kovalčík ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 29 00:19:25.3 13.
7. Marek Špaček Červena jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 35 00:19:33.3 15.
8. Adam Adrian Holanik KPSOs 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 17 00:19:34.3 16.
9. Marek Šulák TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 13 00:19:42.1 17.
10. Špaček Ondřej Červená Jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 37 00:20:27.1 19.
11. Flek Pavel 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 26 00:21:47.3 24.
12. Vilč Jonáš Červená Jahoda 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 12-13 24 00:23:05.6 25.

100m plavání / 4km MTB / 1km běh - Holky 12-13

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Daňková Adina Sportovnikurzy.cz 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 2 00:15:44.8 1.
2. Daniela Jandová KPS Ostrava 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 28 00:16:59.1 4.
3. Lucie Šuláková TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 12 00:17:18.3 5.
4. Štramberská Dorota TITAN TRILIFE 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 5 00:17:41.4 7.
5. Karolína Rychlá KOS TJ Loko Krnov 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 40 00:18:23.1 11.
6. Alena Kovalčíková ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 30 00:20:15.6 18.
7. Natálie Olekšová KOS Krnov 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 41 00:21:05.8 20.
8. Adéla Klančíková POFM 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 1 00:21:07.6 21.
9. Ščerbová Julie MOUNTAINTIME team 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 38 00:21:10.3 22.
10. Maja Koudelková VZS Ostrava 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 12-13 33 00:21:26.3 23.

100m plavání / 4km MTB / 1km běh - Kluci 14-15

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tomáš Frenzel ON-OFF Team ZŠ Stěbořice 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 16 00:16:03.8 2.
2. Adam Andrle POFM 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 25 00:16:33.8 3.
  Samuel Horák PK Zlín 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Kluci 14-15 23 DNF  

100m plavání / 4km MTB / 1km běh - Holky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočiříková Adéla SCB 100m plavání / 4km MTB / 1km běh Holky 9 00:19:28.3 14.