Výsledky závodu

MILADATLON 2019 - žáci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 - Z8-M do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Lodr Oliver TJ AUTO ŠKODA Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1103 00:18:52.6 2. PDF
2. Přenosil Adam Haven team Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1104 00:19:37.9 3. PDF
3. Laube Matěj BTT Libochovice Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1101 00:19:51.6 4. PDF
4. Schmieder Bruno STG Strupčice Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1102 00:20:07.1 5. PDF
5. Novák Jakub řetěz rozžhavený do běla Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-M do 8 let 1100 00:22:44.3 7. PDF

Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 - Z8-F do 8 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škodová Daniela SK ASC Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1108 00:18:15.5 1. PDF
2. Brzková Nela ELEVEN MERCEDES MITAS Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1105 00:22:29.1 6. PDF
3. Praská Adéla WeTriDa Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1106 00:24:10.9 8. PDF
4. Procházková Adéla za motýlky Triatlon žáci: 0,05-2,5-1 Z8-F do 8 let 1107 00:31:25.7 9. PDF

Triatlon žáci: 0,1-5-2 - Z11-M do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Rous Matěj KRK Litoměřice Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1203 00:32:28.8 13. PDF
2. Šára Petr AC Praha 1890 Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1200 00:32:40.6 14. PDF
3. Šlambor Martin Pakli sport klub Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1205 00:33:15.1 16. PDF
4. Gut Rostislav Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1204 00:34:20.0 18. PDF
5. Helísek Dan Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1201 00:36:45.8 21. PDF
6. Tonar Jan Judo Střekov Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1202 00:37:16.1 23. PDF
7. Kůstka Ondřej Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1210 00:39:40.1 25. PDF
  Rouček Šimon Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-M do 11 let 1209 DNF    

Triatlon žáci: 0,1-5-2 - Z14-M do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Netík Tomáš Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1316 00:23:52.5 1. PDF
2. Přenosil Marek Haven team Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1301 00:26:04.6 2. PDF
3. Jiřík Adam TT KRUŠNOMAN Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1305 00:26:31.7 3. PDF
4. Talacko Oskar Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1304 00:27:30.4 4. PDF
5. George True Michael Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1306 00:29:22.7 6. PDF
6. David Jan BK Sluneta Ústí nad Labem Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1303 00:30:05.1 8. PDF
7. Holub Adam Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1315 00:31:40.0 10. PDF
8. Šmíd Václav František Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1300 00:31:49.2 11. PDF
9. Živný Cyril rychlostní kanoistika UL Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-M do 14 let 1302 00:35:31.2 20. PDF

Triatlon žáci: 0,1-5-2 - Z11-F do 11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Škodová Denisa SK ASC Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1208 00:32:04.7 12. PDF
2. Šárová Karolína Rychlostní kanoistika Ústí n/L Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1207 00:32:48.9 15. PDF
3. Šárová Ema AC Praha 1890 Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z11-F do 11 let 1206 00:40:08.0 26. PDF

Triatlon žáci: 0,1-5-2 - Z14-F do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šlamborová Lucie Pakli sport klub Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1312 00:28:40.0 5. PDF
2. Synáčková Barbora Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1314 00:30:05.0 7. PDF
3. Rousová Emma KRK Litoměřice Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1310 00:30:57.8 9. PDF
4. Hlízová Eliška Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1313 00:34:09.5 17. PDF
5. Talacková Olivie Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1311 00:35:06.6 19. PDF
6. Tonarová Zuzana Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1307 00:37:08.1 22. PDF
7. Fryčková Zuzana Bezedna team Triatlon žáci: 0,1-5-2 Z14-F do 14 let 1308 00:38:35.5 24. PDF