Výsledky závodu

KIWI Xterra Triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.08.2020



Triatlon - Muži Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Kubíček JK Racing Triatlon Muži Elita 70 01:09:50.0 3.
2. Filip Eberl X Team BaNo Triatlon Muži Elita 64 01:10:52.9 4.
3. Tomáš Eberl X-Team BaNo K. Vary z.s. Triatlon Muži Elita 73 01:11:54.5 5.
4. Jaromír Kubín Jáchymov pro život, z.s. Triatlon Muži Elita 19 01:15:07.9 6.
5. Jiří Svoboda CK Team bike Březová Triatlon Muži Elita 8 01:15:20.4 7.
6. Jakub Merle KOME klub Kraslice Triatlon Muži Elita 63 01:15:35.6 8.
7. Jan Děbnár JK Racing Triatlon Muži Elita 43 01:16:16.9 9.
8. Milan Brož Kome klub Kraslice Triatlon Muži Elita 9 01:18:52.5 13.
9. Brožek Vítek KOME KLUB KRASL Triatlon Muži Elita 118 01:19:21.9 14.
10. Josef Vacek KLEMPEX Team Cheb Triatlon Muži Elita 66 01:19:47.6 15.
11. Tomáš Soukup Ašští bajkeři Triatlon Muži Elita 40 01:20:12.0 16.
12. Tomáš Masopust TJ Baník Krásno Triatlon Muži Elita 27 01:33:02.3 54.
13. Martin Smolík SLAVIA Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 107 01:35:46.5 65.
14. Fischer Martin AŠŠTÍ BIKEŘI Triatlon Muži Elita 116 01:38:14.9 74.
15. Michal Havlicek ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 13 01:39:54.4 80.
16. Marek Macháček Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 20 01:41:37.3 92.
17. Karel Vyleta KOME klub Kraslice Triatlon Muži Elita 74 01:48:16.1 107.
18. Petr Stibor Pupkani KV Triatlon Muži Elita 22 01:50:02.7 112.
  Jindrich Stuchl Cykloteam Ostrov Triatlon Muži Elita 45 DNF  
  Jiří Hofmann RDG Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 1 DNS  

Triatlon - Ženy Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Alena Srogoňová PROFI SPORT Cheb Triatlon Ženy Elita 87 01:28:51.3 38.
2. Kučerová Eliška TRIATLET KV Triatlon Ženy Elita 115 01:38:44.4 76.
3. Jana Dubcová KOME Triatlon Ženy Elita 12 01:40:31.5 85.
4. Kateřina Jana Hornová Hopman Team Žatec Triatlon Ženy Elita 50 01:41:23.3 90.
5. Radka Kvasničková ŠAK Chodov Triatlon Ženy Elita 34 02:05:06.3 126.

Triatlon - Junioři hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Hamata Triatlet Karlovy Vary Triatlon Junioři hobby 15-18 let 26 01:26:36.6 32.
2. Ondřej Kalenda SDH Dalovice Triatlon Junioři hobby 15-18 let 78 01:32:32.5 51.
3. Vilém Řepa Profi sport Ceb Triatlon Junioři hobby 15-18 let 91 01:33:07.4 55.
4. Josef Děbnár JK Racing Triatlon Junioři hobby 15-18 let 42 01:37:23.9 71.
5. Filip Kalenda Dalovičák Triatlon Junioři hobby 15-18 let 99 01:41:00.2 87.
6. Adam Hajný Wrestling Nejdek Triatlon Junioři hobby 15-18 let 98 02:03:30.3 125.

Triatlon - Juniorky hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktorie Marinkova PROFI SPORT CHEB Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 93 01:34:23.6 61.
2. Agata Hodinová Profisport Cheb Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 92 01:42:50.6 95.
3. Jana Děbnárová JK RACING Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 80 01:43:43.1 98.
4. KLARA DUSPIVOVÁ PROFI SPORT CHEB Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 90 01:50:21.3 114.

Triatlon - Muži hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Volny KOME Triatlon Muži hobby 19-39 let 67 01:18:20.6 10.
2. Jakub Odl KOME Klub Kraslice Triatlon Muži hobby 19-39 let 16 01:22:37.4 21.
3. Josef Hynek Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 19-39 let 83 01:23:42.0 23.
4. Ondřej Hudeček MedeorKV Triatlon Muži hobby 19-39 let 96 01:27:10.8 34.
5. Ondřej Bauer WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 19-39 let 101 01:28:24.0 36.
6. Tomas Schmidt EC Bad Nauheim Triatlon Muži hobby 19-39 let 94 01:28:49.7 37.
7. František Bartoš UvA Triatlon Muži hobby 19-39 let 53 01:28:55.8 40.
8. Martin Szewieczek Jedlováci Stará Role Triatlon Muži hobby 19-39 let 7 01:29:20.1 42.
9. Polák Filip Cyklo Vondráček Triatlon Muži hobby 19-39 let 110 01:29:39.1 43.
10. Tomáš Hendrych Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 19-39 let 41 01:31:40.6 48.
11. Pavel Fiala Dalovice Triatlon Muži hobby 19-39 let 68 01:32:23.6 50.
12. Michal Vinš LPG Triatlon Muži hobby 19-39 let 23 01:32:58.8 53.
13. Živnůstka Martin Witte Bike TEAM Triatlon Muži hobby 19-39 let 114 01:33:23.3 57.
14. Marek Pecha Tukan Triatlon Muži hobby 19-39 let 4 01:35:03.8 64.
15. Jiří Hajný Wrestling Nejdek Triatlon Muži hobby 19-39 let 97 01:36:13.5 67.
16. Adam Kuneš Korejský sršni Triatlon Muži hobby 19-39 let 6 01:36:43.6 70.
17. Tomáš Oslovič Amatér ze Dvorů Triatlon Muži hobby 19-39 let 33 01:38:54.0 77.
18. Petr Meidl Vysoký újezd Triatlon Muži hobby 19-39 let 62 01:39:38.2 79.
19. Jiri Habart Korejský sršni Triatlon Muži hobby 19-39 let 75 01:42:27.6 94.
20. Koráb Ondřej EWOKOVE Triatlon Muži hobby 19-39 let 111 01:43:31.0 97.
21. Roman Štýber Dallas rybník Triatlon Muži hobby 19-39 let 54 01:50:01.8 111.
22. Ondřej Timár Korejský sršni Triatlon Muži hobby 19-39 let 76 01:50:20.7 113.
23. Ondřej Šípek MedeorKV Triatlon Muži hobby 19-39 let 100 01:50:21.3 115.
24. Michal Lorenc Dallas rybník Triatlon Muži hobby 19-39 let 55 01:55:44.0 119.
25. Petr Kodalík Dallas rybník Triatlon Muži hobby 19-39 let 82 01:58:41.9 121.
  Martin Sikora Fut Fet Triatlon Muži hobby 19-39 let 38 DNS  

Triatlon - Ženy hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hana Odlová KOME Klub Kraslice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 17 01:24:24.3 24.
2. Barbora Hovorková USK Akademik Cheb z.s. Triatlon Ženy hobby 19-39 let 15 01:32:37.2 52.

Triatlon - Muži hobby 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiří Šilhan WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 60 01:18:23.7 11.
2. Čermák Martin X-Tri KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 11 01:21:47.1 18.
3. Pavel Vojta Žižkovský tygři Triatlon Muži hobby 40-49 let 14 01:22:17.7 19.
4. Martin Huráň Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 28 01:24:54.9 26.
5. Lubomír Novotný USK Akademik Cheb Triatlon Muži hobby 40-49 let 105 01:28:51.5 39.
6. Tomáš Krýsl X-Tri KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 71 01:28:59.3 41.
7. Olda Vastl Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 25 01:30:29.5 44.
8. ZDENĚK Jüptner usk akademik Triatlon Muži hobby 40-49 let 72 01:30:52.8 46.
9. Jaroslav Jachim KV_Řachlíci Triatlon Muži hobby 40-49 let 88 01:31:55.9 49.
10. Michal Tamchyna Hobby Buldogs Triatlon Muži hobby 40-49 let 106 01:33:32.3 58.
11. Petr Korellus Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 31 01:33:36.8 59.
12. Libor Jirkovský WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 3 01:34:12.0 60.
13. Stanislav Novotný Rozběháme Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 48 01:34:50.5 63.
14. Marek Šíp UncleFuckeři!!! Triatlon Muži hobby 40-49 let 108 01:36:35.1 69.
15. Petr Kubálek Korejský Sršni Triatlon Muži hobby 40-49 let 5 01:38:01.9 73.
16. Robert Kučera WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 2 01:40:18.8 83.
17. Stepan Novacek Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 84 01:40:31.3 84.
18. Zdenek Zelenka Lázeňští švihácí Triatlon Muži hobby 40-49 let 58 01:41:05.5 88.
19. Michal Hradecký SSK Bor Triatlon Muži hobby 40-49 let 69 01:41:11.4 89.
20. Pavel Vitner Chodov Triatlon Muži hobby 40-49 let 51 01:41:34.0 91.
21. Jan Andreovský Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 102 01:42:19.7 93.
22. Viktor Klein LK Slovan Triatlon Muži hobby 40-49 let 103 01:43:20.7 96.
23. Marek Kalenda Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 77 01:45:35.9 101.
24. Tomáš Buriánek Dalovice Triatlon Muži hobby 40-49 let 59 01:46:33.0 103.
25. Martin Sobota Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 29 01:47:58.3 106.
26. Robert Heran Pstruží Triatlon Muži hobby 40-49 let 81 01:48:17.6 108.
27. Černý David Triatlon Muži hobby 40-49 let 113 01:49:03.8 109.
28. Pavel Krčmařík Tukan bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 47 01:49:27.1 110.
29. Vladimir Löffler Witte Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 86 01:50:41.0 116.
30. Vladimír Drahoš ZELENEČ Triatlon Muži hobby 40-49 let 44 01:52:34.0 118.
31. Wiesner Jan Zdiby Triatlon Muži hobby 40-49 let 18 01:56:28.7 120.
32. Petr Richtar Dallas rybník Triatlon Muži hobby 40-49 let 56 02:01:13.8 124.
  Tomáš Man Zeleneč Triatlon Muži hobby 40-49 let 36 DNF  
  Marek Husák Cykloteam Ostrov Triatlon Muži hobby 40-49 let 37 DNS  

Triatlon - Ženy hobby 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Milada Soukupová LK Jasan Aš Triatlon Ženy hobby 40+ let 39 01:26:10.5 30.
2. Eva Rejmannova TB Perstejn Triatlon Ženy hobby 40+ let 32 01:37:28.5 72.
3. IVETA DUSPIVOVÁ PROFI SPORT CHEB Triatlon Ženy hobby 40+ let 89 01:40:51.5 86.
4. Kolovratová Kateřina Slovan KV Triatlon Ženy hobby 40+ let 119 01:45:58.7 102.
5. Vrbická Helena Triatlon Ženy hobby 40+ let 120 01:47:02.6 104.
6. Iveta Vyšínová Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 104 01:58:51.3 122.

Triatlon - Muži hobby 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vít Zatloukal Pupkani KV Triatlon Muži hobby 50-59 let 57 01:21:30.3 17.
2. Martin Zrůst Tukan bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 30 01:22:26.5 20.
3. Pavel Santo XTeam BaNo Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 79 01:23:01.3 22.
4. Roman Chlup Tukan bike team Triatlon Muži hobby 50-59 let 24 01:24:35.1 25.
5. Petr Grobheiserb Tri Cheb Triatlon Muži hobby 50-59 let 65 01:25:24.4 28.
6. Bohdan Hofreiter ACES TEAM Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 85 01:26:17.1 31.
7. Petr Jungmann TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 35 01:31:36.4 47.
8. Luboš Racek ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 95 01:35:57.7 66.
9. Michal Ficenec TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50-59 let 49 01:38:18.8 75.
10. František Bartoš AMbike Triatlon Muži hobby 50-59 let 52 01:40:09.2 82.
11. Jan Prokop Pupkani KV Triatlon Muži hobby 50-59 let 21 01:47:12.8 105.
12. Vladimír Novotný UncleFuckeři!!! Triatlon Muži hobby 50-59 let 109 02:06:53.5 127.
  Mach Vladimír Triatlon Muži hobby 50-59 let 112 DNF  

Triatlon - Muži hobby 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Landiga TJ Slávia K.Vary Triatlon Muži hobby 60+ let 61 01:28:08.1 35.
2. Masopust Ivan USK Akademik Cheb Triatlon Muži hobby 60+ let 117 01:33:14.5 56.
3. Jiří Puš Tukan bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 60+ let 46 01:39:34.8 78.
  Olda Dvořák Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 60+ let 10 DNF  

Triatlon - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Oplt Michal + Dvořák Michal + Vyleta Jakub KOME klub Kraslice Triatlon Štafeta 205 01:08:17.0 1.
2. MATĚJÍČEK ONDŘEJ + Brill Miroslav + Brill Miroslav LEGENDY KARLOVARSKA Triatlon Štafeta 201 01:09:25.1 2.
3. Tomek Pavel + Ladislav Fabišovský + Petra Kynclová X-TRI KV Triatlon Štafeta 211 01:18:37.1 12.
4. Drahošová Eliška + Petr Chmelík + Julie Drahošová GAZZA SPORT Triatlon Štafeta 213 01:25:17.6 27.
5. Lavička Josef + Stella Lavičková + Jonáš Lavička Bench’s family Triatlon Štafeta 212 01:25:44.9 29.
6. Vitnerová Petra + David Virner + Jakub Svoboda   Chodov Triatlon Štafeta 208 01:26:58.6 33.
7. Zavadil Veronika + Dominik Zavadil + Michaela Waltera  Team Bike Perštejn Triatlon Štafeta 210 01:30:33.7 45.
8. Marcel Vltavský + Radek Homola + Radek Homola Aces Triatlon Štafeta 202 01:34:37.2 62.
9. Toufar Jan + Petr Dimitrov + Zdeněk Bartoš   Tukan bike team Triatlon Štafeta 200 01:36:33.3 68.
10. Stepanov Marek + David Slavík + Zdeněk Nedvěd VS ČR Triatlon Štafeta 206 01:40:00.5 81.
11. Hlavatá Veronika+ Veselá Andrea + Šintáková Irena Tukan bike team Karlovy Vary Triatlon Štafeta 204 01:45:14.0 99.
12. Tichý Jan + Zdeněk Kovář + Milan Gregor Božídarští draci Triatlon Štafeta 207 01:45:16.2 100.
13. Hronek Martin + Jana Mikolášová + Nicol Mikolášová Mimoni Triatlon Štafeta 203 01:51:07.7 117.
14. Jessl Tomáš + Jaroslava Matoušková + Šárka Jesslová Hobby Buldogs Triatlon Štafeta 209 01:59:02.9 123.