Výsledky závodu

Běh Nepomukem - 9.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.09.2019



1000m - Chlapci 0-4 let (do 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Touš Martin 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 101 00:08:22.8 42.
2. Burián Matyáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 46 00:08:42.6 43.
3. Černý Matěj 1000m Chlapci 0-4 let (do 2015) 39 00:14:03.2 50.

1000m - Dívky 0-4 let (do 2015)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 7 00:07:42.3 38.
2. Toušová Pavlína 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 103 00:08:15.4 41.
3. Recmanová Viktorie 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 87 00:08:44.6 44.
4. Černá Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 37 00:11:11.3 46.
5. Lišková Alžbeta 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 75 00:11:18.3 47.
6. Hanzlíková Anna 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 91 00:11:36.3 48.
7. Toušová Zora 1000m Dívky 0-4 let (do 2015) 104 00:13:17.6 49.

1000m - Chlapci 5-7 let (2014-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovář Jonáš 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 14 00:04:38.7 5.
2. Bouše Karel 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 85 00:05:29.1 19.
3. Jiránek Tobiáš 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 67 00:05:50.2 23.
4. Hec Kryštof 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 23 00:07:22.2 32.
5. Heřman Ondřej Neurazy 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 100 00:07:27.3 34.
6. Růžička Vít 1000m Chlapci 5-7 let (2014-2012) 50 00:07:48.4 39.

1000m - Dívky 5-7 let (2014-2012)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ticháčková Stella 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 94 00:06:32.8 29.
2. Palacká Vanda 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 9 00:06:39.5 30.
3. Kalná Marie 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 73 00:07:04.5 31.
4. Lepší Michaela 1000m Dívky 5-7 let (2014-2012) 52 00:07:26.4 33.

1000m - Chlapci 8-10 let (2011-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fiala Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 15 00:04:22.3 1.
2. Hrubý Pavel 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 76 00:04:25.8 2.
3. Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 24 00:04:31.6 3.
4. Ticháček Jan 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 88 00:04:40.8 6.
5. Kyrál Šimon 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 29 00:04:40.9 7.
6. Kotiš Oskar 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 17 00:04:41.9 8.
7. Brož Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 36 00:04:47.8 9.
8. Dušička Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 48 00:04:50.2 11.
9. Růžička Ivo 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 51 00:04:51.0 13.
10. Zahradník Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 89 00:05:00.6 14.
11. Kotěšovec Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 64 00:05:07.4 15.
12. Novák Patrik 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 71 00:05:20.2 17.
13. Klášterka Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 49 00:05:35.1 20.
14. Kotěšovec David 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 63 00:05:57.2 25.
15. Muller Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 57 00:06:19.9 28.
16. Eichler Filip 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 28 00:07:32.7 36.
17. Jiřinec Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2011-2009) 1 00:11:10.5 45.

1000m - Dívky 8-10 let (2011-2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voříšková Johana Hvožďany 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 20 00:04:36.3 4.
2. Vokáčová Anežka 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 59 00:04:49.5 10.
3. Karasová Nela 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 34 00:04:50.5 12.
4. Žáčková Jasmína 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 99 00:05:09.2 16.
5. Veselá Monika 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 11 00:05:27.1 18.
6. Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 6 00:05:40.1 21.
7. Broučková Nikola 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 21 00:05:43.4 22.
8. Mašková Markéta 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 5 00:05:53.2 24.
9. Němečková Martina AK Škoda Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 8 00:06:00.9 26.
10. Boušová Julie 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 86 00:06:01.7 27.
11. Hecová Adéla 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 22 00:07:28.0 35.
12. Lobeová Klára 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 108 00:07:33.4 37.
13. Marková Andrea 1000m Dívky 8-10 let (2011-2009) 33 00:08:01.7 40.

1550m - Chlapci 11-14 let (2008-2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyrál Matěj 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 32 00:05:06.5 1.
2. Panuška Václav AC Horažďovice 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 41 00:05:53.6 4.
3. Kovář Dominik 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 13 00:06:27.9 6.
4. Šašek Petr 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 72 00:06:49.8 9.
5. Muller Zdeněk 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 56 00:06:57.7 10.
6. Lukáš David 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 66 00:07:00.0 11.
7. Eichler Marek 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 107 00:07:05.5 13.
8. Jílovec David 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 2 00:07:08.2 14.
9. Lepší Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 55 00:07:47.0 16.
10. Mašek Ondřej 1550m Chlapci 11-14 let (2008-2005) 3 00:08:05.7 17.

1550m - Dívky 11-14 let (2008-2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Panušková Vendula AC Horažďovice 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 42 00:05:39.4 2.
2. Machová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 109 00:05:47.7 3.
3. Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 54 00:05:57.8 5.
4. Valentová Anna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 82 00:06:28.5 7.
5. Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 112 00:06:34.0 8.
6. Melencová Adéla 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 44 00:07:03.4 12.
7. Karolína Vaňková Anna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 93 00:07:10.3 15.
8. Týcova Valentýna 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 45 00:08:50.4 18.
9. Kubešová Natálie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) 40 00:08:51.2 19.
  Kubešová Natálie 1550m Dívky 11-14 let (2008-2005) DNS  

5000m - Muži 15-18 let (2004-2001)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fiala David 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 18 00:22:06.1 11.
2. Strolený Aleš Klatovy 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 27 00:22:43.5 14.
3. Kilbergr Martin 5000m Muži 15-18 let (2004-2001) 35 00:23:20.6 19.

5000m - Ženy 15-18 let (2004-2001)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tyrpeklová Andrea 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 96 00:26:36.2 27.
2. Míková Adéla 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 4 00:27:09.2 28.
3. Svejkovská Pavla 5000m Ženy 15-18 let (2004-2001) 83 00:30:52.0 34.

5000m - Muži 19-35 let (2000-1984)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 78 00:17:15.2 1.
2. Veselovský Miroslav 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 79 00:18:17.3 2.
3. Dietl Marek Nezdice 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 105 00:18:47.1 3.
4. Michálek David 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 106 00:22:32.5 12.
5. Kovanda Martin 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 61 00:22:38.2 13.
6. Medveď Peter 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 114 00:22:44.4 15.
7. Muchna Martin 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 95 00:22:52.8 17.
8. Zelenka Radek 5000m Muži 19-35 let (2000-1984) 53 00:31:25.0 36.

5000m - Ženy 19-35 let (2000-1984)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Braumová Bára 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 113 00:24:56.9 21.
2. Končelová Václava 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 81 00:30:46.9 32.
3. Kodýtková Růžena 5000m Ženy 19-35 let (2000-1984) 77 00:32:16.4 38.

5000m - Muži 36-44 let (1983-1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kyrál Petr 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 30 00:20:18.8 5.
2. Franěk Daniel 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 25 00:20:40.8 6.
3. Hanzlík Pavel 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 92 00:21:43.1 8.
4. Strolený Petr Klatovy 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 26 00:22:01.3 10.
5. Burián Ondřej 5000m Muži 36-44 let (1983-1975) 47 00:23:08.0 18.

5000m - Ženy 36-44 let (1983-1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 70 00:25:40.9 24.
2. Gregušová Lucie 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 68 00:35:18.6 39.
3. Gregušová Marika 5000m Ženy 36-44 let (1983-1975) 69 00:35:20.6 41.

5000m - Muži 45 a více (1974 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 10 00:19:38.5 4.
2. Honsa Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 110 00:21:12.0 7.
3. Strnad Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 38 00:21:52.6 9.
4. Slavíček Luboš 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 31 00:24:32.6 20.
5. Šelmát Zdeněk 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 115 00:25:55.6 25.
6. Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 97 00:26:36.2 26.
7. Vokáč Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 58 00:28:26.3 29.
8. Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 62 00:29:51.1 30.
9. Jiránek Josef 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 90 00:30:05.9 31.
10. Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 80 00:30:52.1 35.
11. Greguš Pavol 5000m Muži 45 a více (1974 a více) 65 00:35:20.5 40.

5000m - Ženy 45 a více (1974 a více)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Valachová Pavla AC Horažďovice 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 43 00:22:46.1 16.
2. Machová Ivana 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 19 00:24:57.4 22.
3. Machová Alexandra 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 111 00:25:20.8 23.
4. Svejkovská Marie 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 84 00:30:51.8 33.
5. Badalova Miloslava Rozběháme Plzeň 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 98 00:31:34.9 37.
6. Kalná Božena 5000m Ženy 45 a více (1974 a více) 74 00:40:49.0 42.