Výsledky závodu

XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - ORIGINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.07.2019



0,4-19-4 - Junioři - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Jakub Triatlon Team Plzeň 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 88 01:10:33.9 19.
2. Mrňávek Martin SPSHK 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 105 01:14:50.6 36.
3. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 209 01:15:57.6 41.
4. Kříž Matěj Czech TRI K. Team 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 80 01:16:54.7 47.
5. Bohn Marian Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 87 01:20:22.8 68.
6. Günther Jan Loko Trutnov 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 97 01:22:30.5 80.
7. Makovský Matyáš 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 73 01:23:36.1 88.
  Polák Filip Cyklocentrum Vondráček 0,4-19-4 Junioři - do 19 let 285 DNF  

0,4-19-4 - Juniorky - do 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmídová Adéla Triatlon Team Plzeň 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 159 01:20:53.5 70.
2. Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 154 01:29:54.5 118.
3. Fulková Sarka REDPOINT TEAM 0,4-19-4 Juniorky - do 19 let 208 01:42:06.8 167.

0,4-19-4 - Muži 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bednarský Vojtěch Individuální 0,4-19-4 Muži 20-29 let 262 01:02:14.5 1.
2. Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 20-29 let 196 01:02:15.9 2.
3. Petiška Ondřej 0,4-19-4 Muži 20-29 let 71 01:07:43.7 10.
4. Strnad Tomáš Multisport Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 195 01:08:49.4 12.
5. Bonk Roman Fightingmonkey Příbram 0,4-19-4 Muži 20-29 let 228 01:09:42.4 15.
6. Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-19-4 Muži 20-29 let 219 01:13:04.8 26.
7. Ryzák David 0,4-19-4 Muži 20-29 let 258 01:13:08.9 27.
8. Řehák Martin 0,4-19-4 Muži 20-29 let 90 01:13:11.4 29.
9. Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 306 01:13:38.6 31.
10. Holomoucký Adam Elab 0,4-19-4 Muži 20-29 let 179 01:14:08.8 33.
11. Walter Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-19-4 Muži 20-29 let 218 01:14:48.4 34.
12. Blaho Martin PRESTIGE CYCLING TEAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 256 01:15:25.5 38.
13. Prášek Adam Kasper - Swix Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 257 01:16:36.4 45.
14. Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,4-19-4 Muži 20-29 let 112 01:18:24.2 56.
15. Suchý Petr 0,4-19-4 Muži 20-29 let 287 01:18:33.1 57.
16. Beránek Ladislav Koloshop Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 180 01:19:27.0 63.
17. Ruso Vojtěch 0,4-19-4 Muži 20-29 let 91 01:20:19.1 67.
18. Chaloupka Petr Stratos-Auto 0,4-19-4 Muži 20-29 let 295 01:23:21.0 86.
19. Špaček Petr Los Podolos 0,4-19-4 Muži 20-29 let 316 01:29:11.3 110.
20. Hitka Daniel DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 226 01:29:15.0 111.
21. Kališko Ondřej Individuální 0,4-19-4 Muži 20-29 let 277 01:29:52.8 117.
22. Duzbaba Václav 0,4-19-4 Muži 20-29 let 325 01:30:18.6 121.
23. Linder František 0,4-19-4 Muži 20-29 let 322 01:31:21.9 123.
24. Lisý Áron Bivoj Team 0,4-19-4 Muži 20-29 let 111 01:33:35.8 129.
25. Kasík Lukáš DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 227 01:34:57.3 139.
26. Nypl Tomáš 0,4-19-4 Muži 20-29 let 314 01:37:44.5 148.
27. Hrbek Petr 0,4-19-4 Muži 20-29 let 270 01:38:43.1 154.
28. Hamral Lukáš Atletická škola HK 0,4-19-4 Muži 20-29 let 321 01:39:44.0 159.
29. Hoffman Jiří 0,4-19-4 Muži 20-29 let 169 01:39:55.1 160.
30. Jakl Aleš DLAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 225 01:46:19.0 181.
  Ryška Marek Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Muži 20-29 let 86 DNF  

0,4-19-4 - Ženy 20-29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Navrátilová Vendula GHOST Team 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 280 01:17:25.6 50.
2. Tučková Monika SKI BIKECENTRUM.CZ 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 89 01:20:54.3 71.
3. Chládková Simona LPU 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 259 01:27:07.0 102.
4. Korandová Petra Dobřichovice 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 99 01:29:18.7 112.
5. Turčová Adéla 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 293 01:29:30.1 113.
6. Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 317 01:29:47.7 116.
7. Šmejcová Anna SC Jičín 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 233 01:33:42.1 131.
8. Svobodová Petra 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 183 01:36:53.1 144.
9. Drahovzalová Markéta 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 237 01:37:08.7 147.
10. Malinová Staňka Run4Fun 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 178 01:41:29.5 166.
11. Kvašinská Pavla NOVÝ VĚK TRIATLONU 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 313 01:44:05.8 173.
12. Rysová Jana 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 266 01:44:10.6 174.
13. Grossováá Petra 0,4-19-4 Ženy 20-29 let 193 01:47:18.7 184.

0,4-19-4 - Muži 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Francke Michal Haven team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 305 01:03:31.1 3.
2. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 261 01:04:53.2 4.
3. Šneberger Jan TT Příbram, z. s. 0,4-19-4 Muži 30-39 let 267 01:05:55.6 6.
4. Truhlář Luboš CSG TRI TEAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 265 01:07:02.7 8.
5. Berka Jan Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 263 01:08:26.3 11.
6. Schoval František TRIEXPERT MILT racing team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 217 01:09:26.9 13.
7. Hanslian Filip MOUNTAINTIME team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 249 01:09:30.7 14.
8. Vaníček Vojtěch Bakako Nová Paka 0,4-19-4 Muži 30-39 let 96 01:10:05.7 17.
9. Janda David Harfasport team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 181 01:10:23.2 18.
10. Koptík Jiří TriSK ČB 0,4-19-4 Muži 30-39 let 150 01:11:24.1 20.
11. Škobrtal Michal CYKLOADAM Racing 0,4-19-4 Muži 30-39 let 158 01:12:18.6 21.
12. Netík Lukáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 330 01:12:27.6 22.
13. Fikar Martin BAKAKO Nová Paka 0,4-19-4 Muži 30-39 let 278 01:12:42.0 23.
14. Dražan Tomáš BKP 0,4-19-4 Muži 30-39 let 247 01:12:48.5 24.
15. Obešlo Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 82 01:14:50.5 35.
16. Pilát Tomáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 304 01:15:24.4 37.
17. Němeček Ondřej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 272 01:15:30.5 39.
18. Růžička Pavel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 234 01:15:48.6 40.
19. Zeman Vojtěch Ghost Team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 197 01:16:25.0 43.
20. Steiner Jan Cafe Racers 0,4-19-4 Muži 30-39 let 315 01:16:31.8 44.
21. Slavata Tomáš Author 0,4-19-4 Muži 30-39 let 118 01:17:09.0 48.
22. Vidner Štěpán TSK PRAHA 0,4-19-4 Muži 30-39 let 254 01:17:37.4 51.
23. Polan Michal KC Kutná Hora 0,4-19-4 Muži 30-39 let 274 01:18:59.8 58.
24. Langenberger Adam Children of Olymp 0,4-19-4 Muži 30-39 let 289 01:19:05.6 59.
25. Janda Martin KOB Dobruška 0,4-19-4 Muži 30-39 let 294 01:20:52.8 69.
26. Horák Jakub Sportík Čáslav 0,4-19-4 Muži 30-39 let 162 01:21:20.9 72.
27. Mohyla Ondřej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 92 01:21:35.7 75.
28. Kolisko Vladimir 0,4-19-4 Muži 30-39 let 95 01:21:44.9 76.
29. Navrátil Michal Individuální 0,4-19-4 Muži 30-39 let 281 01:21:57.9 77.
30. Gottwald Jan Agentura 2G 0,4-19-4 Muži 30-39 let 155 01:22:35.0 81.
31. Langenberger Lukáš Children Of Olymp 0,4-19-4 Muži 30-39 let 290 01:22:51.6 83.
32. Kopecký Libor Mořina 0,4-19-4 Muži 30-39 let 98 01:23:11.7 85.
33. Hlůček Jaroslav 0,4-19-4 Muži 30-39 let 239 01:24:52.8 95.
34. Hrdinka Jirka Run4fun 0,4-19-4 Muži 30-39 let 125 01:25:56.0 97.
35. Portyš Jakub 0,4-19-4 Muži 30-39 let 251 01:26:35.7 100.
36. Navrátil Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 307 01:26:36.7 101.
37. Čeněk Jan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 329 01:27:23.2 103.
38. Mohyla Petr 0,4-19-4 Muži 30-39 let 93 01:27:27.5 105.
39. Havel Lukáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 269 01:28:14.2 106.
40. Švorc Ondřej HC Bílý Újezd 0,4-19-4 Muži 30-39 let 291 01:28:43.1 108.
41. Nerdilek Nikola Manželé Knápkovi 0,4-19-4 Muži 30-39 let 176 01:28:59.2 109.
42. Frolík Michal 0,4-19-4 Muži 30-39 let 303 01:29:44.8 115.
43. Korábečný Jan CrossFit Hradec Králové 0,4-19-4 Muži 30-39 let 260 01:32:50.2 127.
44. Kolman Zdeněk Bivoj team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 110 01:33:36.5 130.
45. Vohryzek Jan 0,4-19-4 Muži 30-39 let 224 01:34:07.5 133.
46. Valicek Ondrej 0,4-19-4 Muži 30-39 let 253 01:34:12.9 134.
47. Žďárský Jan POD KOMÍNEM VE SKŘIVANECH 0,4-19-4 Muži 30-39 let 323 01:35:34.3 140.
48. Hrbek Pavel COYOTES 0,4-19-4 Muži 30-39 let 292 01:36:59.5 145.
49. Malý Vojtěch 0,4-19-4 Muži 30-39 let 240 01:38:14.2 151.
50. Pekárek Martin DLAM 0,4-19-4 Muži 30-39 let 300 01:39:41.5 158.
51. Ráž Martin 0,4-19-4 Muži 30-39 let 221 01:40:25.1 162.
52. Sznapka Eduard 0,4-19-4 Muži 30-39 let 114 01:40:36.8 164.
53. Činovec Daniel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 220 01:42:32.0 168.
54. Štěpánek Vladimír 0,4-19-4 Muži 30-39 let 115 01:43:58.8 172.
55. Dupland Samuel 0,4-19-4 Muži 30-39 let 70 01:49:56.9 186.
56. Bodka Tomáš 0,4-19-4 Muži 30-39 let 318 01:56:42.6 188.
  Včeliš Michal RUN magazine team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 309 DNF  
  Pavelka Marek CzechTRI K. Team 0,4-19-4 Muži 30-39 let 143 DNF  
  Poledník Michal 0,4-19-4 Muži 30-39 let 204 DNS  

0,4-19-4 - Ženy 30-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulková Lenka Lawi Sport Team z.s. 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 296 01:13:22.8 30.
2. Mertenová Kateřina Individuální 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 275 01:23:52.0 90.
3. Horáková Lucie Sportík Čáslav 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 160 01:27:26.7 104.
4. Víchová Eva DEKLI 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 215 01:34:28.0 137.
5. Ryšavá Vendula 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 79 01:35:46.5 141.
6. Patkova Romana MOLS 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 136 01:39:10.5 157.
7. Barešová Kateřina Baresi Team 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 77 01:40:13.4 161.
8. Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 252 01:44:44.9 177.
9. Horáková Alice Sportík Čáslav 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 161 01:45:28.7 179.
10. Študentová Jitka 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 185 01:46:48.4 182.
11. Vzbíralová Martina VK Slavia HK 0,4-19-4 Ženy 30-39 let 299 01:59:41.6 189.

0,4-19-4 - Muži 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Eleven Mercedes-Benz Mitas Team 0,4-19-4 Muži 40-49 let 205 01:05:04.9 5.
2. Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. 0,4-19-4 Muži 40-49 let 297 01:05:58.2 7.
3. Ruhe Marc TriClub Vaduz 0,4-19-4 Muži 40-49 let 106 01:09:44.1 16.
4. Vícha Jan DEKLI 0,4-19-4 Muži 40-49 let 214 01:17:49.0 52.
5. Foukal Libor Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 174 01:17:56.2 53.
6. Rezek Petr Kona Cycling Point 0,4-19-4 Muži 40-49 let 229 01:17:58.8 54.
7. Václavů Martin 0,4-19-4 Muži 40-49 let 246 01:18:00.7 55.
8. Zámečník Ondřej 0,4-19-4 Muži 40-49 let 312 01:19:07.3 60.
9. Veselka Zdeněk HSK Cycling 0,4-19-4 Muži 40-49 let 75 01:19:08.7 61.
10. Teplý Jaroslav Horse club Mário Bučina 0,4-19-4 Muži 40-49 let 134 01:21:26.1 73.
11. Černý Jan Hvězda Opatovice nad Labem 0,4-19-4 Muži 40-49 let 311 01:22:16.3 78.
12. Homolka Ondřej Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 308 01:22:22.4 79.
13. Prinz Jiří 0,4-19-4 Muži 40-49 let 211 01:22:42.0 82.
14. Ryba Lukáš BB Cyklosport 0,4-19-4 Muži 40-49 let 302 01:22:53.9 84.
15. Dyntar Radek EMA 0,4-19-4 Muži 40-49 let 310 01:23:46.1 89.
16. Šimek Jiří 0,4-19-4 Muži 40-49 let 264 01:28:15.3 107.
17. Kropáček Jan Individuální 0,4-19-4 Muži 40-49 let 320 01:29:37.4 114.
18. Kesner Radek Borjomi Racing TEAM 0,4-19-4 Muži 40-49 let 83 01:30:03.9 119.
19. Hurych Antonín DTC Litomyšl 0,4-19-4 Muži 40-49 let 298 01:30:14.3 120.
20. Chlum Miloslav LUNOS Lüftungstechnik 0,4-19-4 Muži 40-49 let 273 01:31:22.3 124.
21. Kadleček Daniel WeTriDa 0,4-19-4 Muži 40-49 let 187 01:31:53.1 125.
22. Jílek Zdeněk Fiat 0,4-19-4 Muži 40-49 let 231 01:32:25.6 126.
23. Patka Ondřej MOLS Team 0,4-19-4 Muži 40-49 let 137 01:34:18.4 135.
24. Novotný Jiří UNO Srch 0,4-19-4 Muži 40-49 let 283 01:34:23.5 136.
25. Kuchciak Robert SIENIAWKA 0,4-19-4 Muži 40-49 let 206 01:34:35.5 138.
26. Jakubík Radek 0,4-19-4 Muži 40-49 let 286 01:36:05.4 142.
27. Böcker Zavaro Rafael Club Náutico Mar del Plata 0,4-19-4 Muži 40-49 let 232 01:36:50.9 143.
28. Stolz Jan La Famigllia 0,4-19-4 Muži 40-49 let 230 01:37:07.5 146.
29. Skála Radek 0,4-19-4 Muži 40-49 let 192 01:37:45.7 149.
30. Kuchyňka Pavel fubo gym 0,4-19-4 Muži 40-49 let 100 01:37:57.4 150.
31. Kochman Miroslav 0,4-19-4 Muži 40-49 let 327 01:38:53.0 155.
32. Artus Tomáš Pecerady 0,4-19-4 Muži 40-49 let 190 01:41:04.7 165.
33. Jirásko Lubomír SK SRCH 0,4-19-4 Muži 40-49 let 238 01:42:48.6 169.
34. Beneda Jan 0,4-19-4 Muži 40-49 let 135 01:43:21.5 171.
35. Třásal Jarda 0,4-19-4 Muži 40-49 let 81 01:44:43.4 176.
36. Veselý Martin 0,4-19-4 Muži 40-49 let 255 01:47:19.8 185.
37. Vavřina Lukáš 0,4-19-4 Muži 40-49 let 324 01:50:26.7 187.
  Zamazal Patrik Mountaintume TEAM 0,4-19-4 Muži 40-49 let 85 DNF  

0,4-19-4 - Ženy 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fontunová Lenka VSK FTVS Praha 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 326 01:16:43.2 46.
2. Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 282 01:19:09.1 62.
3. Pavlů Mirka Hejvy´s Intimmate Team 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 328 01:24:31.0 94.
4. Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 236 01:25:42.3 96.
5. Praská Vendulka WeTriDa 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 186 01:26:07.8 98.
6. Šimáková Kateřina 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 284 01:40:35.4 163.
7. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 212 01:43:00.0 170.
8. Andrová Martina 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 213 01:45:38.5 180.
9. Herčíková Markéta Fajn Tým 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 242 01:47:08.3 183.
10. Píšová Věra 0,4-19-4 Ženy 40-49 let 268 02:02:27.0 190.

0,4-19-4 - Muži 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun 0,4-19-4 Muži 50-59 let 191 01:12:58.0 25.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,4-19-4 Muži 50-59 let 222 01:14:03.4 32.
3. Fiala Aleš SK Slavia Praha 0,4-19-4 Muži 50-59 let 201 01:16:21.3 42.
4. Vopat Milan Pro-Corde 0,4-19-4 Muži 50-59 let 130 01:17:15.8 49.
5. Krutílek Marek TT Pardubice 0,4-19-4 Muži 50-59 let 279 01:19:38.8 64.
6. Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team 0,4-19-4 Muži 50-59 let 248 01:19:40.1 65.
7. Fulka Jiří REDPOINT TEAM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 207 01:19:55.1 66.
8. Dušek Jiří CSG TRITEAM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 94 01:23:32.3 87.
9. Pejchar Ladislav 0,4-19-4 Muži 50-59 let 103 01:23:56.8 91.
10. Pšenička Jiří FAJN TÝM 0,4-19-4 Muži 50-59 let 241 01:24:08.3 92.
11. Lužný Ivo TTC Olomouc 0,4-19-4 Muži 50-59 let 194 01:24:14.0 93.
12. Gabriel Aleš 0,4-19-4 Muži 50-59 let 271 01:26:33.8 99.
13. Kundera Petr 0,4-19-4 Muži 50-59 let 319 01:33:13.0 128.
14. Trčka Jan Albeř 92 0,4-19-4 Muži 50-59 let 244 01:38:15.5 152.
15. Jirouš Zdeněk Duke corp. 0,4-19-4 Muži 50-59 let 245 01:44:14.9 175.
16. Hejduk Jiří 0,4-19-4 Muži 50-59 let 144 02:04:46.2 191.
  Černý Aleš JKF Jaroměř 0,4-19-4 Muži 50-59 let 288 DNF  

0,4-19-4 - Ženy 50-59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 210 01:33:45.1 132.
2. Jenčová Barbora Amcykl Humpolec 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 172 01:45:10.3 178.
3. Hejduková Ivana 0,4-19-4 Ženy 50-59 let 145 02:19:15.4 192.

0,4-19-4 - Muži 60+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bareš Michal Kerberos 0,4-19-4 Muži 60+ let 107 01:21:31.3 74.
2. Aur Zdeněk VK Slavia HK 0,4-19-4 Muži 60+ let 301 01:39:06.2 156.

0,4-19-4 - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukáš Dresl + Wikov Hronov 0,4-19-4 Štafety 235 01:07:18.3 9.
2. Jiří + Luboš + Karel Bukvice 0,4-19-4 Štafety 184 01:13:09.7 28.
3. Marek Trčka + Šimon Trčka + Viktor Říha Pavoučí Hnízdo 0,4-19-4 Štafety 243 01:31:14.1 122.
4. Barbora Herren + Barbora Kohoutová + Barbora Herren Bára Team 0,4-19-4 Štafety 202 01:38:27.7 153.