Výsledky závodu

XTERRA Terénní triatlon Hradec Králové - KIDS

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.07.2019



Duatlon 1# - M 0-4 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vondrouš Adam Cykloprofi Goldfren Team Duatlon 1# M 0-4 let 26 00:04:11.9 3.
2. Škobrtal Michal CykloAdam Racing Duatlon 1# M 0-4 let 54 00:04:21.8 4.
3. Rajnoch Vojtěch Duatlon 1# M 0-4 let 60 00:05:45.0 5.
4. Rajnoch Kryštof Duatlon 1# M 0-4 let 59 00:06:49.2 6.

Duatlon 1# - F 0-4 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lodrová Amelie TJ Auto Škoda Duatlon 1# F 0-4 let 3 00:03:48.8 1.
2. Enochová Julie Duatlon 1# F 0-4 let 24 00:04:02.6 2.
  Teplá Justýnka Horse Ckub Mário Bučina Duatlon 1# F 0-4 let 27 DNF  

Duatlon 2# - M 5-7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lodr Oliver TJ Auto Škoda Duatlon 2# M 5-7 let 4 00:06:16.1 1.
2. Pacheco Sebastian Duatlon 2# M 5-7 let 55 00:06:46.3 2.
3. Macháček Jakub SHK Slavia Duatlon 2# M 5-7 let 10 00:07:00.3 4.
4. Teplý Tomáš Horse Ckub Mário Bučina Duatlon 2# M 5-7 let 28 00:07:21.9 5.
5. Žák Petr FC HK Duatlon 2# M 5-7 let 20 00:07:54.4 8.
6. Vaněk Milan TTC Postřelná Duatlon 2# M 5-7 let 31 00:09:56.1 16.
7. Třasák Miky Duatlon 2# M 5-7 let 63 00:10:04.8 17.
8. Kuk Tom Kupkolo.cz Duatlon 2# M 5-7 let 41 00:10:11.0 18.
9. Horák Jakub Sportík Čáslav Duatlon 2# M 5-7 let 53 00:10:56.1 20.
10. Štěpánek Ondřej EDŮF Duatlon 2# M 5-7 let 8 00:12:40.6 21.

Duatlon 2# - F 5-7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vorlíčková Tereza BK Hradec Králové Duatlon 2# F 5-7 let 29 00:06:54.8 3.
2. Šňupárková Barbora ČZN Duatlon 2# F 5-7 let 61 00:07:40.2 6.
3. Famfulíková Elena Bakako Nová Paka Duatlon 2# F 5-7 let 22 00:07:47.4 7.
4. Munzarová Maja Kupkolo.cz Duatlon 2# F 5-7 let 44 00:08:14.1 9.
5. Horáková Julie Sportík Čáslav Duatlon 2# F 5-7 let 52 00:08:18.9 10.
6. Čechalová Andrea SKP Nymburk Duatlon 2# F 5-7 let 14 00:08:21.8 11.
7. Víchová Elen TJ Sokol HK Duatlon 2# F 5-7 let 57 00:09:30.5 12.
8. Stolzová Anetka La Famiglia Duatlon 2# F 5-7 let 66 00:09:35.2 13.
9. Beranová Veronika Kupkolo.cz Duatlon 2# F 5-7 let 35 00:09:38.9 14.
10. Netíková Linda Duatlon 2# F 5-7 let 32 00:09:48.0 15.
11. Stolzová Beatka La Famiglia Duatlon 2# F 5-7 let 65 00:10:38.4 19.

Duatlon 3# - M 8-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ruhe Jason TRTCLUB Vaduz Duatlon 3# M 8-11 let 2 00:09:38.9 3.
2. Filip Tadeáš SPSHK Duatlon 3# M 8-11 let 15 00:10:10.2 6.
3. Holan Matěj Duatlon 3# M 8-11 let 40 00:10:17.7 7.
4. Mader Jan Labetri Club Duatlon 3# M 8-11 let 46 00:10:30.4 8.
5. Manhart Jakub Multisport Duatlon 3# M 8-11 let 67 00:10:32.4 9.
6. Raim Ladislav NHK Duatlon 3# M 8-11 let 5 00:10:33.6 10.
7. Hájek Vojtěch Duatlon 3# M 8-11 let 47 00:10:57.2 11.
8. Petráček Milan Loko Trutnov Duatlon 3# M 8-11 let 7 00:11:05.3 12.
9. Netíková Lukáš Duatlon 3# M 8-11 let 33 00:11:08.3 13.
10. Šňupárek Jan ČZN Duatlon 3# M 8-11 let 62 00:11:09.3 14.
11. Bakoč Hynek Loko Trutnov Duatlon 3# M 8-11 let 138 00:11:28.2 18.
12. Kropáček Štěpán Individuální Duatlon 3# M 8-11 let 16 00:11:59.8 30.
13. Kulveit Šimon Duatlon 3# M 8-11 let 48 00:12:06.4 31.
14. Kuk Milan Kupkolo.cz Duatlon 3# M 8-11 let 43 00:14:00.5 38.

Duatlon 3# - F 8-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krátká Zuzana Bike Freaks Holice Duatlon 3# F 8-11 let 36 00:09:03.1 1.
2. Karbanová Marie Duatlon 3# F 8-11 let 78 00:09:28.5 2.
3. Holanová Anežka Duatlon 3# F 8-11 let 39 00:09:48.6 4.
4. Petráčková Anna Loko Trutnov Duatlon 3# F 8-11 let 6 00:10:05.0 5.
5. Čechová Martina HK Duatlon 3# F 8-11 let 12 00:11:15.1 15.
6. Bakočová Ema Loko Trutnov Duatlon 3# F 8-11 let 139 00:11:17.4 16.
7. Zímová Kateřina SC HK Duatlon 3# F 8-11 let 18 00:11:23.6 17.
8. Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby Duatlon 3# F 8-11 let 109 00:11:31.1 19.
9. Komárková Barbora Duatlon 3# F 8-11 let 13 00:11:34.9 20.
10. Horáková Vanesa Sportík Čáslav Duatlon 3# F 8-11 let 51 00:11:35.3 21.
11. Beranová Anna Kupkolo.cz Duatlon 3# F 8-11 let 34 00:11:41.3 22.
12. Vondroušová Karolína Cykloprofi Goldfren Team Duatlon 3# F 8-11 let 25 00:11:42.5 23.
13. Pacheco Žofie Duatlon 3# F 8-11 let 56 00:11:46.2 24.
14. Kropáčková Eliška Individuální Duatlon 3# F 8-11 let 17 00:11:48.2 25.
15. Gottwaldová Amalie Agentura 2G Duatlon 3# F 8-11 let 45 00:11:54.8 26.
16. Koptíková Kristýna TriSK ČB Duatlon 3# F 8-11 let 50 00:11:55.4 27.
17. Famfulíková Barbora Bakako Nová Paka Duatlon 3# F 8-11 let 21 00:11:57.3 28.
18. Čechová Monika HK Duatlon 3# F 8-11 let 9 00:11:59.2 29.
19. Šináglová Anna TT ASTRA Benešov - ŽS Duatlon 3# F 8-11 let 128 00:12:07.0 32.
20. Zímová Adéla SC HK Duatlon 3# F 8-11 let 19 00:12:15.1 33.
21. Čechalová Klára Duatlon 3# F 8-11 let 11 00:12:17.3 34.
22. Víchová Amelie TJ Sokol HK Duatlon 3# F 8-11 let 58 00:12:21.1 35.
23. Hudcová Saša Duatlon 3# F 8-11 let 64 00:12:55.3 36.
24. Vorlíčková Veronika A-team HK Duatlon 3# F 8-11 let 30 00:13:04.7 37.