Výsledky závodu

XTERRA Krušnoman Most - SPRINT / HOBBY

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.07.2019



SHORT (0,4-16-3) - M Dorost (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaška Karel SHORT (0,4-16-3) M Dorost (16-17) 308 01:18:47.2 16.

SHORT (0,4-16-3) - F Doroat (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zdražilová Zoe SK Jiří Team Ostrava SHORT (0,4-16-3) F Doroat (16-17) 301 01:22:40.3 24.
2. FULKOVÁ Šárka REDPOINT TEAM SHORT (0,4-16-3) F Doroat (16-17) 335 01:33:38.4 54.
3. Holinková Tereza - SHORT (0,4-16-3) F Doroat (16-17) 347 02:01:14.6 89.

SHORT (0,4-16-3) - M Dospělí (20-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holomoucký Adam SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 359 01:09:17.2 1.
2. Vávra Tomáš SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 361 01:09:19.1 2.
3. VOLF Jakub Hnízdil team SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 336 01:10:17.0 4.
4. Koblížek Šimon Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 371 01:11:31.1 5.
5. Slavata Tomáš SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 325 01:12:02.9 6.
6. Hynek Josef SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 365 01:12:43.6 7.
7. Neprášek Pavel SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 313 01:14:24.1 8.
8. Kapoun Tibor SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 384 01:15:20.9 9.
9. Vinický Petr SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 332 01:15:59.1 11.
10. Jíša Marek SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 303 01:16:57.1 13.
11. Kousek Michal SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 364 01:17:01.6 14.
12. Pros Vladimír SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 399 01:20:09.1 19.
13. Marek Jiří Spona Teplice SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 387 01:21:11.5 21.
14. Vágner Jan Fitness Zimák Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 367 01:22:59.0 25.
15. Vobr Martin SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 321 01:23:50.6 26.
16. Pilek Jakub STG Strupčice SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 345 01:24:18.3 27.
17. Lovaš Petr SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 358 01:26:54.3 32.
18. Kališko Ondřej Individuální SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 326 01:29:27.9 38.
19. Kratochvíl Marek STG Kadaň SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 368 01:29:38.6 40.
20. Baroch Lukáš SRTG Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 382 01:29:57.3 41.
21. Vorel Jaroslav SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 396 01:29:59.9 42.
22. Böhmer Sven SG Robur Zittau SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 348 01:30:18.3 43.
23. Sýkora Pavel SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 373 01:31:24.6 47.
24. Kulhavý Jakub SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 378 01:31:43.3 49.
25. Tichý Václav SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 343 01:33:28.1 53.
26. Zavázal Jakub SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 353 01:34:03.2 56.
27. Hendrych Tomáš SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 395 01:34:45.5 58.
28. Šimek Petr SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 352 01:36:36.9 62.
29. Heřmanský Jaroslav SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 360 01:38:06.9 64.
30. Rathouský Tomáš SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 351 01:39:07.0 67.
31. Sochor Josef Sweep ultimate gym SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 333 01:41:20.6 68.
32. Zavázal Jan SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 354 01:45:00.0 74.
33. Odl Jakub KOME klub Kraslice SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 98 01:47:03.0 78.
34. Švec Michal Rozběhej Litvínov SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 379 01:52:25.2 84.
35. Kurka Pavel SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 302 01:54:30.7 85.
36. Lejsek Jakub SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 334 01:56:45.2 87.
37. Masojídek Zdeněk SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 344 02:06:53.1 90.
38. Podolka Martin SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 388 02:17:34.8 94.
39. Šrámek Martin SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 390 02:17:35.2 95.
  Rončka Ondřej SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 341 DNF  
  Roman Martin Doosan Infracore Europe B.V. SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (20-39) 305 DNS  

SHORT (0,4-16-3) - F Dospělí (20-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stunová Alžběta SUPERIOR VELSBIKE TEAM SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 342 01:25:53.1 31.
2. Richterová Nikol DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 306 01:30:59.7 46.
3. Odlová Hana KOME klub Kraslice SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 99 01:31:36.3 48.
4. Herren Barbora SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 330 01:38:32.9 65.
5. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 381 01:41:28.3 69.
6. Jarošová Ingrid DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 309 01:46:15.6 77.
7. Ondráčková Vanda DB Tragédky SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 320 01:47:12.3 79.
8. Turčanová Vladislava SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 355 01:48:31.0 81.
9. Kapounová Veronika SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 385 01:49:26.1 83.
10. Pavlů Kateřina Do cíle se i doplazim SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 323 01:57:55.5 88.
11. Staňková Ivana adidas Runners Prague SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 366 02:12:15.3 91.
12. Bergmannova Barbora SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 392 02:17:33.4 92.
13. CERMAKOVA Petra SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (20-39) 389 02:17:33.5 93.

SHORT (0,4-16-3) - M Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Farda Petr Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 61 01:15:25.5 10.
2. Pelčík Roman Kl sport Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 386 01:16:17.4 12.
3. Kritzbach Jan AK Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 304 01:17:31.1 15.
4. Šlapák Zdeněk SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 307 01:19:16.4 17.
5. Kříž Martin MWR Emty Legs SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 383 01:19:56.0 18.
6. Scheithauer Marek SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 314 01:24:41.0 28.
7. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 324 01:24:59.8 29.
8. Veselý Vladimír Hasiči Neratovice SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 356 01:25:06.5 30.
9. Kadleček Daniel WeTriDa SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 363 01:27:11.4 33.
10. Renč Daniel SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 340 01:27:43.1 34.
11. Novotný Rostislav Bebíčka SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 327 01:29:14.6 36.
12. Děrgel Pavel SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 312 01:29:16.9 37.
13. Kuchciak Robert SIENIAWKA SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 329 01:29:38.0 39.
14. Kopáč Kamil Individuální SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 349 01:30:53.9 44.
15. Jílek Zdeněk SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 350 01:30:57.9 45.
16. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 369 01:33:26.0 52.
17. Hlaváček Jiří SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 331 01:34:54.3 59.
18. Hoskovský Petr SKP Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 376 01:35:34.4 60.
19. Maják David SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 311 01:38:32.9 66.
  Hendrych Vlastimil SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (40-49) 394 DNF  

SHORT (0,4-16-3) - F Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rejmannová Eva Tb Perstejn SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 393 01:20:13.9 20.
2. Janovská Linda SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 338 01:33:04.9 51.
3. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 317 01:37:47.5 63.
4. Vesecká Renáta SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 310 01:43:06.3 71.
5. Bublavá Naďa SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 377 01:44:08.2 73.
6. Süsserová Lucie Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 362 01:45:48.9 75.
7. Marková Miroslava SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 318 01:46:13.4 76.
8. Pikešová Ivona Bebíčka SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 328 01:48:04.1 80.
9. Sýkorová Jitka SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 372 01:49:18.1 82.
10. Raková Gabriela Individuální SHORT (0,4-16-3) F Dospělí (40-49) 397 01:56:16.9 86.

SHORT (0,4-16-3) - M Dospělí (50+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urban Miroslav Hopman Team Žatec SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 375 01:21:51.1 23.
2. Kroc Miloslav Brandýsek SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 97 01:27:58.3 35.
3. Kmuníček Miloš Individuální SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 398 01:32:00.5 50.
4. Tichy Martin Individuální SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 400 01:33:46.5 55.
5. Koš Jiří Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 319 01:36:32.7 61.
6. Trčka Jan Albeř 92 SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 374 01:41:39.8 70.
7. Pabišta Petr BKJ Most SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (50+) 391 01:43:58.9 72.

SHORT (0,4-16-3) - M Dospělí (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (18-19) 339 01:09:54.7 3.
2. Haišman Radek Hopman Team SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (18-19) 380 01:21:51.0 22.
3. Dohnal Jakub SHORT (0,4-16-3) M Dospělí (18-19) 346 01:34:43.5 57.