Výsledky závodu

XTERRA Krušnoman Most - ORIGINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.07.2019



LONG (1,2-32-10) - M Junioři (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čumpelík Marek Haven team LONG (1,2-32-10) M Junioři (18-19) 15 02:56:58.8 39.
2. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) M Junioři (18-19) 21 02:57:19.8 41.

LONG (1,2-32-10) - M Dospělí (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 18 02:19:17.8 1.
2. Dušek Karel X-team BaNo LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 31 02:20:19.5 2.
3. Petiška Ondřej LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 60 02:31:01.1 7.
4. Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 10 02:32:18.5 9.
5. Strnad Tomáš Multisport Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 42 02:32:29.5 10.
6. Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 27 02:38:47.4 16.
7. Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 65 02:42:11.4 20.
8. Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 13 02:57:18.1 40.
9. Dvořák Jakub LONG (1,2-32-10) M Dospělí (20-29) 9 03:11:19.8 59.

LONG (1,2-32-10) - F Dospělí (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Malíková Martina Moutaintime LONG (1,2-32-10) F Dospělí (20-29) 12 03:12:04.7 63.
2. Vorlíčková Jana Individuální LONG (1,2-32-10) F Dospělí (20-29) 14 03:31:04.8 77.
3. Turčová Adéla LONG (1,2-32-10) F Dospělí (20-29) 93 03:43:07.4 80.

LONG (1,2-32-10) - M Dospělí (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Francke Michal Haven team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 83 02:21:53.4 3.
2. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 49 02:22:35.5 4.
3. Berka Jan Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 63 02:32:06.0 8.
4. Pušman Petr LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 64 02:36:23.7 11.
5. Kodras Ondřej K2 travel & tips LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 29 02:36:57.6 14.
6. Ondrej Michal CNS Academy LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 53 02:37:38.6 15.
7. STUNA Tomáš Superior Velsbike team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 71 02:41:04.9 18.
8. Netík Lukáš SK RN HK LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 48 02:42:05.2 19.
9. Janda David Harfasport team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 20 02:42:59.1 21.
10. Soukup Radek Surflife LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 77 02:46:41.4 27.
11. Růžička Pavel Dexter Cycling LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 39 02:46:48.2 28.
12. Nosek Lukáš LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 81 02:47:39.0 29.
13. Čuchal Petr MMB Třebenice LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 85 02:47:50.9 30.
14. Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 28 02:50:35.1 33.
15. Vopat Václav LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 58 02:50:45.0 34.
16. Pokorný Jiří MK Kladno LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 44 02:56:47.0 38.
17. Dvořák Tomáš Harfasport team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 43 02:58:19.7 45.
18. Kotlín Matěj Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 62 03:00:09.6 48.
19. McCall Paul LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 95 03:00:31.3 49.
20. Doležal Jan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 25 03:02:40.5 53.
21. Louda Zdeněk LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 75 03:02:46.2 54.
22. Švarc Pavel LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 92 03:03:55.3 55.
23. Škréta Václav LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 87 03:12:02.6 62.
24. Vaníček Adam Edwards Triatlon Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 37 03:45:19.2 82.
25. Jasek Filip LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 90 03:59:00.4 85.
26. Hešik Tomáš LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 74 04:43:32.0 90.
  Kadlečík Pavel AČR LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 82 DNF  
  Grbavčic David LONG (1,2-32-10) M Dospělí (30-39) 30 DNF  

LONG (1,2-32-10) - F Dospělí (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 55 02:40:14.3 17.
2. Cibulková Lenka Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 50 02:45:20.4 26.
3. Rudolfová Tereza Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 69 02:57:30.9 43.
4. Derglova Eliska LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 3 03:40:08.9 78.
5. Delecká Alena LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 41 03:50:07.9 84.
6. Senkova Katarina LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 89 03:59:00.5 86.
  Dubcová Jana KOME klub Kraslice LONG (1,2-32-10) F Dospělí (30-39) 16 DNF  

LONG (1,2-32-10) - M Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Eleven Mercedes-Benz Mitas Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 26 02:24:50.7 5.
2. Jiránek Tomáš Lawi Sport Team z.s. LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 52 02:27:03.8 6.
3. Vondra Vítězslav Veslařský klub BLESK LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 88 02:36:43.4 12.
4. Holub Stanislav LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 86 02:36:52.4 13.
5. Susir Radek LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 6 02:44:02.4 23.
6. Kovář Petr Eleven Mercedes Mitas LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 66 02:44:07.1 24.
7. Šilhan Jiří WITTE Bike Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 33 02:45:11.4 25.
8. Bartoš Jan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 80 02:49:36.4 31.
9. Přibil Tomáš LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 73 02:49:45.1 32.
10. Kolpek Karel LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 4 02:52:05.1 35.
11. Peterka Marek Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 47 02:52:56.5 36.
12. Václavů Martin LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 24 02:58:17.7 44.
13. Blažek Jiří Jablonecké Mattonky LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 67 02:58:25.1 46.
14. Kohl Otakar Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 45 03:00:38.1 50.
15. Holinka Jan Sport Paudera LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 84 03:00:40.7 51.
16. Kroupa Tomáš LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 96 03:00:45.5 52.
17. Hašlar Oldřich KL Sport Most LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 94 03:04:52.9 56.
18. Dobiáš David OSG Treatem LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 1 03:05:25.5 57.
19. Chott Jan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 34 03:08:54.2 58.
20. Kříž Petr LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 11 03:11:36.8 60.
21. Bartoš Ladislav Lamačí skal LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 79 03:11:48.8 61.
22. Dvořák Martin Hopman Team LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 8 03:15:40.6 66.
23. Volf Miroslav Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 59 03:16:43.9 67.
24. Šollar Richard Rokycany LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 32 03:22:26.2 70.
25. Feix Ivo Neplavci TP LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 38 03:23:06.0 71.
26. Ginzel Petr CykloVAPE LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 17 03:25:18.5 72.
27. Temer Jörgen Senec LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 5 03:29:40.7 74.
28. Červenka Ctibor Hopman Team Žatec LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 22 03:30:30.4 75.
29. Arpad Horvath MSBC LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 78 03:45:04.3 81.
30. Hudek Milan Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 51 04:12:52.5 89.
  Kubín Tomáš Individuální LONG (1,2-32-10) M Dospělí (40-49) 7 DNF  

LONG (1,2-32-10) - F Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavlů Mirka LONG (1,2-32-10) F Dospělí (40-49) 91 03:12:12.4 64.
2. Praská Vendulka WeTriDa LONG (1,2-32-10) F Dospělí (40-49) 40 03:12:30.1 65.
3. Pazderová Renata LONG (1,2-32-10) F Dospělí (40-49) 46 03:25:36.4 73.
4. Švandová Lenka LONG (1,2-32-10) F Dospělí (40-49) 68 03:30:42.9 76.
5. Dobiášová Šárka OSG Treatem LONG (1,2-32-10) F Dospělí (40-49) 2 04:09:32.9 88.

LONG (1,2-32-10) - M Dospělí (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 35 02:43:24.0 22.
2. Vopat Milan ProCorde Chomutov LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 23 02:55:30.6 37.
3. Bulava František TT LOKO Beroun LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 36 02:57:26.0 42.
4. Fulka Jiří BKP LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 57 02:59:13.1 47.
5. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 56 03:20:08.8 68.
6. Belli Michael LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 76 03:47:23.6 83.
7. Dolanský Pavel Hobýci LONG (1,2-32-10) M Dospělí (50-59) 70 04:06:22.7 87.

LONG (1,2-32-10) - F Dospělí (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň LONG (1,2-32-10) F Dospělí (50-59) 72 03:21:17.5 69.
2. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov LONG (1,2-32-10) F Dospělí (50-59) 19 03:40:44.6 79.