Výsledky závodu

XTERRA Krušnoman Most - KIDS

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.07.2019



namočení - 100m - 50m - M Žáci (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimek David namočení - 100m - 50m M Žáci (0-5) 96 00:01:12.2 3.
2. Děrgel Antonín namočení - 100m - 50m M Žáci (0-5) 593 00:01:29.1 6.
3. Nevole Tomáš namočení - 100m - 50m M Žáci (0-5) 93 00:01:52.0 7.
4. Děrgel Václav namočení - 100m - 50m M Žáci (0-5) 594 00:02:03.6 8.

namočení - 100m - 50m - F Žáci (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bendová Anna namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 564 00:01:04.2 1.
2. Jakubcová Veronika namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 595 00:01:10.7 2.
3. Prokešová Viktorie namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 91 00:01:16.3 4.
4. Křivánková Annabel namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 579 00:01:17.8 5.
5. Temer Barbora namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 72 00:02:09.5 9.
6. Kašparová Pavlína namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 567 00:02:10.6 10.
7. Kovařiková Edita namočení - 100m - 50m F Žáci (0-5) 77 00:03:15.6 11.

50m - 100m - 50m - M Žáci (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kabát Jonáš 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 592 00:01:04.8 2.
2. Štolba Šimon 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 589 00:01:15.5 6.
3. Kašpar Jakub 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 568 00:01:17.8 7.
4. Bursík Jan 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 586 00:01:18.4 8.
5. Kritzbach Matěj 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 580 00:01:20.3 9.
6. Váka Libor 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 598 00:01:30.7 13.
7. Šamberger Adam 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 94 00:01:32.7 15.
8. Vobr Tomáš 50m - 100m - 50m M Žáci (6-7) 561 00:01:49.8 17.

50m - 100m - 50m - F Žáci (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kejřová Markéta 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 569 00:01:00.3 1.
2. Vejvančická Eliška 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 567 00:01:07.6 3.
3. Kejřová Lucie 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 570 00:01:10.7 4.
4. Neprašilová Magdaléna 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 596 00:01:12.4 5.
5. Prokešová Zuzana 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 95 00:01:20.3 10.
6. Šimková Nikolka 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 97 00:01:23.8 11.
7. Kraftová Madlen 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 98 00:01:26.9 12.
8. Turčanová Jůlinka 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 99 00:01:31.0 14.
9. Haufová Klaudia 50m - 100m - 50m F Žáci (6-7) 100 00:01:35.7 16.

100m - 3km - 1km - M Žáci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šiška Adam 100m - 3km - 1km M Žáci (8-9) 522 00:06:42.2 2.
2. Minařík Tomáš 100m - 3km - 1km M Žáci (8-9) 599 00:07:16.0 4.
3. Student Tobias 100m - 3km - 1km M Žáci (8-9) 560 00:07:50.5 8.
4. Benda Vladimír 100m - 3km - 1km M Žáci (8-9) 563 00:08:31.0 12.
5. Štolba Metěj 100m - 3km - 1km M Žáci (8-9) 588 00:09:12.6 18.

100m - 3km - 1km - F Žáci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Magdalena 100m - 3km - 1km F Žáci (8-9) 575 00:07:51.9 9.
2. Rutarová Kateřina 100m - 3km - 1km F Žáci (8-9) 576 00:08:40.1 15.

100m - 3km - 1km - M Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hubánek Ondřej 100m - 3km - 1km M Žáci (10-11) 583 00:06:25.5 1.
2. Šiška Matěj 100m - 3km - 1km M Žáci (10-11) 581 00:07:04.8 3.
3. Maják Daniel 100m - 3km - 1km M Žáci (10-11) 590 00:08:38.9 14.
4. Ulrich Václav 100m - 3km - 1km M Žáci (10-11) 572 00:11:22.9 19.

100m - 3km - 1km - F Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jungmannová Kateřina 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 577 00:07:16.5 5.
2. Kopáčová Veronika 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 579 00:07:34.0 6.
3. Dobiášová Rebeka 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 573 00:07:34.4 7.
4. Prantová Laura 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 578 00:08:11.4 10.
5. Tabulková Barbora 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 566 00:08:23.3 11.
6. Jarošová Eva 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 587 00:08:36.7 13.
7. Maják Noemi 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 591 00:08:56.5 16.
8. Marášková Linda 100m - 3km - 1km F Žáci (10-11) 571 00:09:01.9 17.

250m - 7km - 3km - M Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zahálka Štěpán 250m - 7km - 3km M Žactvo mladší (12-13) 502 00:34:33.1 2.
2. Tabulka Štěpán 250m - 7km - 3km M Žactvo mladší (12-13) 565 00:39:45.8 9.
3. Talacko Oskar 250m - 7km - 3km M Žactvo mladší (12-13) 584 00:53:29.0 19.

250m - 7km - 3km - F Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jedličková Barbora 250m - 7km - 3km F Žactvo mladší (12-13) 510 00:42:33.1 12.
2. Rutarová Karolína 250m - 7km - 3km F Žactvo mladší (12-13) 505 00:43:05.3 14.
3. Haufová Sofia 250m - 7km - 3km F Žactvo mladší (12-13) 517 00:45:01.4 16.
4. Dvořáková Kristýna 250m - 7km - 3km F Žactvo mladší (12-13) 511 00:51:27.5 18.
5. Talacková Olivie 250m - 7km - 3km F Žactvo mladší (12-13) 585 00:53:54.3 20.

250m - 7km - 3km - M Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hruška Ondřej 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 503 00:34:22.3 1.
2. Kaška Karel 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 515 00:35:30.9 3.
3. Hamata Lukáš 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 501 00:35:57.1 4.
4. Chmátal David 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 514 00:36:29.3 6.
5. Salvet Martin 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 508 00:40:46.3 10.
6. Jiřík Adam 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 512 00:41:37.5 11.
7. Novák Josef 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 509 00:42:51.1 13.
8. Dobiáš Šimon 250m - 7km - 3km M Žactvo starší (14-15) 504 00:44:06.7 15.

250m - 7km - 3km - F Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chmátalová Adéla 250m - 7km - 3km F Žactvo starší (14-15) 513 00:36:08.9 5.
2. Kopáčová Marie 250m - 7km - 3km F Žactvo starší (14-15) 507 00:37:12.5 7.
3. Kučerová Eliška 250m - 7km - 3km F Žactvo starší (14-15) 506 00:37:23.7 8.
4. Vesecká Nicol 250m - 7km - 3km F Žactvo starší (14-15) 516 00:45:31.2 17.