Výsledky závodu

Power Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 29.06.2019



7km 16 překážek - Vše

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Josef Lacina Gladiators 7km 16 překážek Vše 175 00:42:03.8 1.
2. Václav Tomíček Prostě tým 7km 16 překážek Vše 84 00:42:34.7 2.
3. Thiele Aleš STG Kolín 7km 16 překážek Vše 147 00:45:31.5 3.
4. Lettl Libor 7km 16 překážek Vše 21 00:45:43.7 4.
5. Miroslav Staněk 7km 16 překážek Vše 183 00:46:16.3 5.
6. Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Vše 112 00:48:29.3 6.
7. Judl Libor Heřmanice 7km 16 překážek Vše 88 00:48:47.0 7.
8. Kodydek Tomáš Svídnický extrém team 7km 16 překážek Vše 40 00:49:01.9 8.
9. Klikoš Jiří Achilles tým 7km 16 překážek Vše 148 00:49:44.3 9.
10. Radislav Střílek 7km 16 překážek Vše 176 00:49:54.8 10.
11. Janda Martin Magorgym 7km 16 překážek Vše 157 00:49:59.2 11.
12. Lukáš Doležal 7km 16 překážek Vše 161 00:50:01.3 12.
13. Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 65 00:50:20.2 13.
14. Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 62 00:50:46.5 14.
15. Marčík Vlastimil 7km 16 překážek Vše 160 00:50:51.2 15.
16. Šajner Josef Deny Gym 7km 16 překážek Vše 117 00:51:27.8 16.
17. Němeček Bohuslav #PoklopCars 7km 16 překážek Vše 20 00:52:07.9 17.
18. Petr Vojtech Plhovsky pes 7km 16 překážek Vše 123 00:52:20.3 18.
19. Marek Lukáš 7km 16 překážek Vše 11 00:53:52.9 19.
20. Izberovic Tomas 7km 16 překážek Vše 141 00:54:47.8 20.
21. Jan Lubomír Moupic My2 7km 16 překážek Vše 93 00:54:49.8 21.
22. Vachalová Šárka 7km 16 překážek Vše 94 00:55:16.0 22.
23. Štembera Petr 7km 16 překážek Vše 44 00:55:25.0 23.
24. Čtvrtečka Jan #Gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 58 00:55:28.5 24.
25. Dašek Milan 7km 16 překážek Vše 149 00:55:37.6 25.
26. Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 56 00:55:53.5 26.
27. Kateřina Tomanová STG Kolín 7km 16 překážek Vše 145 00:56:40.3 27.
28. Macháček Tomáš STG Kolín 7km 16 překážek Vše 146 00:56:49.6 28.
29. Svobodová Klára Pajp tým 7km 16 překážek Vše 16 00:56:59.7 29.
30. Pecharová Aneta SRTG Kolín 7km 16 překážek Vše 23 00:57:18.7 30.
31. čerman David 7km 16 překážek Vše 153 00:57:26.5 31.
32. Sotona Petr Kolín 7km 16 překážek Vše 90 00:57:46.3 32.
33. Manolevski Michael 7km 16 překážek Vše 152 00:57:51.8 33.
34. Pohan Jakub Prostě tým 7km 16 překážek Vše 82 00:58:02.7 34.
35. Králová Kateřina 7km 16 překážek Vše 128 00:58:58.0 35.
36. Charvátová Radka Deny Gym 7km 16 překážek Vše 116 00:59:06.0 36.
37. Ragula Petr Saffari team 7km 16 překážek Vše 54 00:59:21.5 37.
38. Štemberová Věra 7km 16 překážek Vše 43 00:59:23.2 38.
39. Bečvařík Jakub DenyGym 7km 16 překážek Vše 115 00:59:46.3 39.
40. Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 60 00:59:51.2 40.
41. Třeštíková 7km 16 překážek Vše 181 01:00:08.1 41.
42. Šúkala Ondřej 7km 16 překážek Vše 119 01:00:33.3 42.
43. Veverková Michaela 7km 16 překážek Vše 71 01:01:02.5 43.
44. Vízek Martin Mistr Yoda 7km 16 překážek Vše 13 01:01:13.2 44.
45. Minaříková Tereza Den Gym 7km 16 překážek Vše 113 01:01:16.5 45.
46. Cepek Jaroslav 7km 16 překážek Vše 22 01:01:17.7 46.
47. Toužimská Simona Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 125 01:02:22.3 47.
48. Andrysíková Romana 7km 16 překážek Vše 122 01:02:40.0 48.
49. Manzelová Michaela 7km 16 překážek Vše 39 01:02:45.0 49.
50. Okluská Monika Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 51 01:02:47.2 50.
51. Okluzný Miroslav Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 53 01:02:59.7 51.
52. Jana Tvrdíková Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Vše 45 01:03:02.5 52.
53. Petraskova Helena Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 126 01:03:06.8 53.
54. Keller Michal POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 98 01:03:16.7 54.
55. Wolfová Michaela Vlčice 7km 16 překážek Vše 137 01:03:27.0 55.
56. Lagin Marcel 7km 16 překážek Vše 144 01:03:45.1 56.
57. Fenclová Kateřina Běhny z Pětipsů 7km 16 překážek Vše 52 01:03:46.0 57.
58. Řezníček David Liberec 7km 16 překážek Vše 10 01:03:57.2 58.
59. Petr Dvořák Gladiator Race Team 7km 16 překážek Vše 66 01:04:12.7 59.
60. Frýbová Nikola 7km 16 překážek Vše 132 01:04:29.5 60.
61. Šaver LER Studio 7km 16 překážek Vše 172 01:04:38.5 61.
62. Raslová Marie Liberec 7km 16 překážek Vše 9 01:04:42.4 62.
63. Müller Michal SRTG Česká Třebová 7km 16 překážek Vše 127 01:05:05.0 63.
64. Rapčan Ladislav Pajp tým 7km 16 překážek Vše 17 01:05:15.5 64.
65. Vyhnisová Michaela 7km 16 překážek Vše 131 01:05:16.5 65.
66. Kozák Martin 7km 16 překážek Vše 50 01:05:28.0 66.
67. Sovová Lucie 7km 16 překážek Vše 15 01:05:53.5 67.
68. Bohatý Martin 7km 16 překážek Vše 49 01:06:12.0 68.
69. Zlatovská Erika Saffari team 7km 16 překážek Vše 55 01:06:40.8 69.
70. Laginová Zlata 7km 16 překážek Vše 143 01:06:41.3 70.
71. Jungwirth Jan SVVAT 7km 16 překážek Vše 120 01:06:45.5 71.
72. Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 67 01:07:35.7 72.
73. Daniela Topinková 7km 16 překážek Vše 6 01:07:58.7 73.
74. Mokřížová Jana 7km 16 překážek Vše 150 01:08:23.6 74.
75. Liška Jiří Brutal Team Děčín 7km 16 překážek Vše 159 01:08:34.6 75.
76. Mára Fassi POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 100 01:08:37.3 76.
77. Andělová Tereza 7km 16 překážek Vše 111 01:08:39.0 77.
78. Patrik Topinka 7km 16 překážek Vše 5 01:08:43.9 78.
79. Patrik Michera 7km 16 překážek Vše 70 01:09:00.7 79.
80. Čeňková Lucie Brutal Team Děčín 7km 16 překážek Vše 158 01:09:02.6 80.
81. Svatošová Markéta Rakety z Děčína 7km 16 překážek Vše 124 01:10:01.5 81.
82. Šajnerova Marcela Deny Gym 7km 16 překážek Vše 114 01:10:15.8 82.
83. Vajc Josef DENY GYM 7km 16 překážek Vše 118 01:10:17.3 83.
84. Martina Hejzlarová 7km 16 překážek Vše 178 01:10:35.8 84.
85. Kristýna Fassati EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 36 01:11:15.7 85.
86. Beková Veronika POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 101 01:11:38.0 86.
87. Lásková Zuzana 7km 16 překážek Vše 107 01:11:38.3 87.
88. Sůra Milan Třebešáci 7km 16 překážek Vše 41 01:11:44.7 88.
89. Tereza Procházková 7km 16 překážek Vše 177 01:11:46.8 89.
90. Lukáš Zelený 7km 16 překážek Vše 180 01:11:54.6 90.
91. Kadlecová Simona 7km 16 překážek Vše 121 01:12:02.0 91.
92. Vadinský Pavel 7km 16 překážek Vše 130 01:12:50.1 92.
93. Laštovička Martin 7km 16 překážek Vše 77 01:12:53.8 93.
94. Dofková Šárka Dolní Studénky 7km 16 překážek Vše 4 01:13:00.9 94.
95. Kubišová Kristýna 7km 16 překážek Vše 24 01:13:11.7 95.
96. Helena Hladká SRTG Praha 7km 16 překážek Vše 162 01:13:15.7 96.
97. Slavkovský Milan Dum spiro spero 7km 16 překážek Vše 75 01:13:29.0 97.
98. Mendřický Jan Blonďáci 7km 16 překážek Vše 109 01:13:56.8 98.
99. Kroulík Radim 7km 16 překážek Vše 19 01:14:01.7 99.
100. Mendřická Marta Blonďáci 7km 16 překážek Vše 108 01:14:41.5 100.
101. Kroulíková Pavla 7km 16 překážek Vše 18 01:14:45.5 101.
102. Jamrichová Renata 7km 16 překážek Vše 136 01:15:01.8 102.
103. Urbánek Michal #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 61 01:15:37.5 103.
104. Dolečková Lenka 7km 16 překážek Vše 76 01:16:20.3 104.
105. Drbohlavová Lucie 7km 16 překážek Vše 14 01:16:50.0 105.
106. Karolína Repíková EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 38 01:17:15.0 106.
107. Szilási Tomáš 7km 16 překážek Vše 135 01:17:17.3 107.
108. Kysilka Lukáš 7km 16 překážek Vše 80 01:18:00.8 108.
109. Tereza Bártlová EQUICENTRUM Jaroměř 7km 16 překážek Vše 37 01:18:16.0 109.
110. Brzobohatá Šárka #gladiatorraceteam 7km 16 překážek Vše 59 01:18:18.8 110.
111. Holubová Tereza 7km 16 překážek Vše 134 01:18:43.3 111.
112. Dixová Miluše Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 156 01:19:17.6 112.
113. Bradáč František Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 155 01:19:51.6 113.
114. Danny LER Studio 7km 16 překážek Vše 174 01:20:28.0 114.
115. Bradáčová Lucie Podbrďáci 7km 16 překážek Vše 154 01:21:09.3 115.
116. Tůmová Věra 7km 16 překážek Vše 142 01:22:02.8 116.
117. Mrázová Lucie 7km 16 překážek Vše 110 01:22:28.3 117.
118. Glosová Kristýna 7km 16 překážek Vše 86 01:22:46.0 118.
119. Hrdlovičová Daniela 7km 16 překážek Vše 140 01:23:04.1 119.
120. glos petr 7km 16 překážek Vše 85 01:23:30.3 120.
121. Mlíčko Vojtěch NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 34 01:24:07.5 121.
122. Vlková Petra NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 33 01:24:54.2 122.
123. Moudr Adam 7km 16 překážek Vše 87 01:25:05.0 123.
124. Laštovičková Lenka 7km 16 překážek Vše 68 01:25:24.5 124.
125. Halířová Kristýna SRTG HK 7km 16 překážek Vše 106 01:25:28.1 125.
126. Holek Tomas NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 32 01:25:37.0 126.
127. Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 57 01:26:16.3 127.
128. Sotonová Monika Kolín 7km 16 překážek Vše 89 01:26:20.5 128.
129. Pechova Michaela NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 31 01:26:22.0 129.
130. Čiamporová Vendula Automechanic team 7km 16 překážek Vše 151 01:26:31.1 130.
131. Veronika Janáčková 7km 16 překážek Vše 8 01:27:01.7 131.
132. Zachata Markéta NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 30 01:27:08.2 132.
133. Benda LER Studio 7km 16 překážek Vše 173 01:30:17.2 133.
134. Kurešová Kateřina Šneci v běhu 7km 16 překážek Vše 102 01:30:22.0 134.
135. Jilemnická 7km 16 překážek Vše 79 01:30:35.5 135.
136. Filipová Andrea 7km 16 překážek Vše 74 01:30:55.8 136.
137. Holatová Denisa POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 99 01:31:29.8 137.
138. Frátriková Šárka 7km 16 překážek Vše 73 01:31:38.8 138.
139. Zadák LER Studio 7km 16 překážek Vše 171 01:31:47.5 139.
140. Radek Burdych 7km 16 překážek Vše 7 01:32:19.2 140.
141. Hromádková Lenka 7km 16 překážek Vše 1 01:32:34.2 141.
142. Matějíček Extra Brno 7km 16 překážek Vše 78 01:32:54.8 142.
143. Springle Marek 7km 16 překážek Vše 3 01:34:09.2 143.
144. Karel Gvoger 7km 16 překážek Vše 179 01:34:50.9 144.
145. Furka Petr 7km 16 překážek Vše 47 01:35:09.3 145.
146. Tomáš Barnet 7km 16 překážek Vše 182 01:35:24.9 146.
147. Šulcová Jana 7km 16 překážek Vše 2 01:36:08.0 147.
148. Jelínková Sabina 7km 16 překážek Vše 105 01:37:27.1 148.
149. Tomanová Veronika Olympia Spartan Trainink KH 7km 16 překážek Vše 48 01:38:04.0 149.
150. Hladíková Hana 7km 16 překážek Vše 104 01:38:11.8 150.
151. Froněk Tomáš 7km 16 překážek Vše 96 01:38:45.1 151.
152. Listopad Jan Olympia Spartan Training KH 7km 16 překážek Vše 46 01:39:39.8 152.
153. Kučerová Kristýna 7km 16 překážek Vše 95 01:42:30.8 153.
154. Kubeník Luboš Prostě tým 7km 16 překážek Vše 83 01:46:22.8 154.
155. Vařeková Kateřina 7km 16 překážek Vše 72 01:46:35.0 155.
156. Řepík Jiří 7km 16 překážek Vše 103 01:49:48.8 156.
157. Eflerová Jaroslava SRTG Praha 7km 16 překážek Vše 133 01:55:01.4 157.
158. Mlejnek Karel 7km 16 překážek Vše 91 02:25:29.4 158.
159. Berger Jan 7km 16 překážek Vše 92 02:25:46.1 159.
  SHK Mustangové 7km 16 překážek Vše 170 DNS  
  Audy Adam 7km 16 překážek Vše 138 DNS  
  Alt Milan NikdyNemameDost 7km 16 překážek Vše 35 DNS  
  Kincl Army 7km 16 překážek Vše 28 DNS  
  Poživil Ivan POAKA CREW 7km 16 překážek Vše 97 DNS  
  Monika Ringlova 7km 16 překážek Vše 69 DNS  
  Kincl Army 7km 16 překážek Vše 25 DNS  
  Ptáčková Pavla 7km 16 překážek Vše 139 DNS  
  Kincl Army 7km 16 překážek Vše 29 DNS  
  Červenka Martin 7km 16 překážek Vše 129 DNS  
  Kincl Army 7km 16 překážek Vše 26 DNS  
  Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 63 DNS  
  Halabrín Radovan 7km 16 překážek Vše 12 DNS  
  Krausová Lucie 7km 16 překážek Vše 81 DNS  
  Kincl Army 7km 16 překážek Vše 27 DNS  
  Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM 7km 16 překážek Vše 64 DNS