Výsledky závodu

T-mobile olympijský běh Most

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.06.2019



4km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ihnačinec Jakub Jakub 4km Muži 112 00:14:20.7 1.
2. Sedlár Daniel Daniel 4km Muži 118 00:14:31.5 2.
3. Kyenge Dan Besouro 4km Muži 41 00:15:38.2 3.
4. Vorel Daniel Zdeněk 4km Muži 96 00:16:18.4 4.
5. Urban Zdenek Zdenek 4km Muži 87 00:16:51.9 5.
6. Imr Martin Martin 4km Muži 24 00:16:52.9 6.
7. Kostlán Martin Martin 4km Muži 99 00:17:29.4 7.
8. Kučera Jiří Laňka 4km Muži 38 00:17:33.1 8.
9. Adámek Milan Vozembouch5 4km Muži 4 00:17:35.9 9.
10. Polián Radek Radek 4km Muži 120 00:17:43.9 10.
11. Nosek Jakub Kesi 4km Muži 50 00:17:48.8 11.
12. Zlata Jiří Jiří 4km Muži 104 00:18:34.6 14.
13. Fousek Radek Radek 4km Muži 119 00:18:45.5 15.
14. Švarcbach Dušan Dušan 4km Muži 89 00:18:53.8 17.
15. Kubíska Miroslav Miroslav 4km Muži 37 00:18:55.6 18.
16. Pikart František Piky 4km Muži 52 00:19:11.1 23.
17. Cichý Miroslav MiCi 4km Muži 11 00:19:32.3 25.
18. Klán Lukáš Lukáš 4km Muži 31 00:20:05.7 27.
19. Bělohlávek Pavel Pavel 4km Muži 101 00:20:38.4 28.
20. ŠÍMA RADEK RADEK 4km Muži 62 00:21:05.2 29.
21. Šíma Jiří Jiří 4km Muži 61 00:21:10.1 30.
22. Vodička Tomáš Venom 4km Muži 78 00:21:39.4 34.
23. Saladiak Tomáš Salda 4km Muži 59 00:21:55.5 35.
24. Sokol Martin Sokolík 4km Muži 65 00:21:56.9 37.
25. Zázvorka Martin FRBUL 4km Muži 79 00:21:58.8 39.
26. Svašek Petr Petr 4km Muži 122 00:22:00.7 40.
27. Pomahač Václav Pome 4km Muži 54 00:22:01.7 41.
28. Dušek Pavel Usain 4km Muži 16 00:22:15.2 42.
29. Matoušek Milan Milan 4km Muži 116 00:22:31.2 44.
30. Rudl Petr Petr 4km Muži 114 00:22:31.7 45.
31. Vrbka Jiří Jiří 4km Muži 115 00:23:19.4 48.
32. Maleček Miloslav Malda 4km Muži 46 00:23:51.2 50.
33. Bureš Petr Petr 4km Muži 92 00:25:33.2 64.
34. Kurka Marcel Máca 4km Muži 39 00:25:51.2 68.
35. Tomanec Aleš Aleš 4km Muži 109 00:25:51.6 69.
36. Klíma Mojmír Mojek 4km Muži 32 00:25:55.2 70.
37. Martinus Vojtech Vojtech 4km Muži 93 00:26:00.1 72.
38. Hrabák Josef Josef 4km Muži 103 00:26:26.4 73.
39. Kliner Martin Martin 4km Muži 106 00:26:37.9 75.
40. Smeták Václav Jan 4km Muži 23 00:26:55.1 79.
41. Keller Jaroslav Jara009 4km Muži 29 00:27:07.6 83.
42. Potměšil Lukáš Lukáš 4km Muži 95 00:27:11.1 84.
43. Stiller Pavel Paľko 4km Muži 70 00:27:54.1 88.
44. Pluhař Luboš Luboš Pluhař 4km Muži 53 00:28:08.7 90.
45. Kabelák Pavel PLÝŠA 4km Muži 27 00:29:58.9 102.
46. Štolfa Ladislav Hana 4km Muži 34 00:32:32.6 107.
47. Pystařík Petr Janča_03 4km Muži 72 00:32:33.6 108.
48. Lála Jan Zdravík 4km Muži 42 00:33:16.6 109.
49. Moutvička Ondřej Ondřej 4km Muži 108 00:36:09.3 111.
50. Drož Jiří Jiří 4km Muži 1 00:53:37.0 113.

4km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grossmanová Gabriela Stíhačka Gába 4km Ženy 2016 00:18:10.6 12.
2. Křístková Kateřina STRAŠPYTLÍK 4km Ženy 36 00:18:29.8 13.
3. Rusičová Andrea Jan 4km Ženy 110 00:18:47.0 16.
4. Vachtlova Lenka Leny 4km Ženy 77 00:19:04.1 19.
5. Procházková Martina Prochajda 4km Ženy 57 00:19:07.0 20.
6. Denková Kristýna Kiki 4km Ženy 13 00:19:07.2 21.
7. Zlatová Adéla Adéla 4km Ženy 105 00:19:07.3 22.
8. Šindelářová Lucie Lucie 4km Ženy 64 00:19:21.0 24.
9. Denková Mirka Miri 4km Ženy 14 00:19:44.8 26.
10. Šímová Karolína Karolína 4km Ženy 63 00:21:13.2 31.
11. Malinová Adriana radost_z_behani 4km Ženy 47 00:21:28.9 32.
12. Trollerová Eva Evča 4km Ženy 75 00:21:29.8 33.
13. Brandtová Denisa Denisa 4km Ženy 9 00:21:56.5 36.
14. Dvořáková Rosemarie Rozinka 4km Ženy 18 00:21:57.0 38.
15. Maternova Eliska Elda 4km Ženy 49 00:22:29.5 43.
16. Trollerová Michaela Miška 4km Ženy 76 00:22:54.4 46.
17. Josefusová Jitka Jitule 4km Ženy 26 00:23:04.0 47.
18. Kvapilová Michaela Michaela 4km Ženy 40 00:23:27.1 49.
19. Turfandovová Barborka Barborka 4km Ženy 83 00:23:51.8 51.
20. Oravcová Miluše Běhna 4km Ženy 51 00:23:56.0 52.
21. Sobotková Marie Marie 4km Ženy 117 00:24:04.9 53.
22. Liebigová Radka Radka 4km Ženy 45 00:24:10.6 54.
23. Lejsková Marcela Makrela 4km Ženy 44 00:24:19.0 55.
24. Adamová Martina Martina 4km Ženy 5 00:24:19.7 56.
25. Burešová Pavlína Pavlína 4km Ženy 91 00:24:39.5 57.
26. Caniniová Eva Eva 4km Ženy 10 00:24:50.5 58.
27. Čihulová Jana Čihu 4km Ženy 12 00:24:58.4 59.
28. Chlumecká Jana Jana 4km Ženy 81 00:25:06.4 60.
29. Kohoutová Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 33 00:25:21.9 61.
30. Becková Martina Emma 4km Ženy 6 00:25:23.9 62.
31. Maternova Dana Danca 4km Ženy 48 00:25:29.0 63.
32. Vítková Štěpánka Štěpánka 4km Ženy 98 00:25:34.5 65.
33. Roudová Dana Dana 4km Ženy 97 00:25:40.7 66.
34. Danihelková Lenka Lenka 4km Ženy 2008 00:25:49.2 67.
35. Dvořáková Veronika Dvořka 4km Ženy 19 00:25:58.8 71.
36. Šroufková Lenka Lenka 4km Ženy 67 00:26:30.4 74.
37. Štosková Martina Martina 4km Ženy 111 00:26:40.0 76.
38. Šolarová Anna Kantýna 4km Ženy 66 00:26:42.9 77.
39. Svobodová Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 100 00:26:43.2 78.
40. Doulová Světlana Světlana 4km Ženy 121 00:27:02.7 80.
41. Krásenská Ilona Ilona 4km Ženy 35 00:27:04.1 81.
42. Procházková Barbora Barča 4km Ženy 56 00:27:07.5 82.
43. Brabcová Kateřina Makléřka Katka 4km Ženy 8 00:27:30.6 85.
44. Škopková Petra Petra 4km Ženy 124 00:27:42.7 86.
45. Stillerová Andrea Andrea 4km Ženy 84 00:27:50.7 87.
46. Filipová Kateřina Kateřina 4km Ženy 80 00:28:07.0 89.
47. Stillerová Tereza Terezka 4km Ženy 71 00:28:13.7 91.
48. Pánovová Pavlína Pavlína 4km Ženy 102 00:28:20.0 92.
49. Halmiová Eva Eva 4km Ženy 21 00:28:28.9 93.
50. Prchalová Iva Iva 4km Ženy 55 00:28:30.2 94.
51. Šrůmová Jana Sisi 4km Ženy 68 00:28:36.8 95.
52. Straussová Jaroslava Jaru 4km Ženy 73 00:28:57.8 96.
53. Nováková Zuzana Zuzana 4km Ženy 123 00:29:21.5 97.
54. Hejlova Magdalena Magda 4km Ženy 22 00:29:36.2 98.
55. Baráková Martina Martina 4km Ženy 90 00:29:40.6 99.
56. Kabeláková Zuzana Zuzana 4km Ženy 28 00:29:58.8 100.
57. Sapoušková Lenka Lenka 4km Ženy 60 00:29:58.9 101.
58. Dohnalová Lenka Lenka 4km Ženy 15 00:30:23.8 103.
59. Brzobohatá Danuše Danuše 4km Ženy 82 00:31:09.0 104.
60. Dvořáková Edita Elina 4km Ženy 17 00:31:27.7 105.
61. Vašková Jaroslava Jaroslava 4km Ženy 88 00:32:08.7 106.
62. Rambousková Eva Eva 4km Ženy 113 00:36:09.1 110.
63. Sýkorová Petra Peťula 4km Ženy 74 00:37:14.2 112.

8km - Muži - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš Aleš 8km Muži - 2 kola 2010 00:27:34.9 1.
2. Ottenschläger Oto Oto 8km Muži - 2 kola 2092 00:28:29.3 2.
3. Unger Josef Josef 8km Muži - 2 kola 2068 00:29:53.1 3.
4. Česal Martin Martin 8km Muži - 2 kola 2096 00:30:18.6 4.
5. Hollick Petr Petr 8km Muži - 2 kola 2022 00:32:06.2 5.
6. Unger Miroslav Miroslav 8km Muži - 2 kola 2069 00:32:16.1 6.
7. Růžička Martin Martin 8km Muži - 2 kola 2090 00:32:30.1 8.
8. Canini Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2006 00:33:41.5 9.
9. Jahoda Zdeněk Zaříkávač jeden 8km Muži - 2 kola 2026 00:34:12.1 10.
10. Horák Radek Radek 8km Muži - 2 kola 2023 00:34:44.4 11.
11. Průša Dominik Zunny 8km Muži - 2 kola 2052 00:35:09.4 12.
12. Pyskatý Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2087 00:35:35.1 13.
13. Maňák Luboš Luboš 8km Muži - 2 kola 2038 00:35:42.7 14.
14. Pelc Jaroslav Jaroslav 8km Muži - 2 kola 2049 00:35:47.3 16.
15. Sapoušek Miroslav Miroslav 8km Muži - 2 kola 2057 00:35:57.7 17.
16. Štolfa Ladislav Ladislav 8km Muži - 2 kola 2062 00:35:58.1 18.
17. Bělohlávek Pavel Pavel 8km Muži - 2 kola 2093 00:36:38.3 20.
18. Kotěšovec Václav Václav 8km Muži - 2 kola 2105 00:36:38.5 21.
19. Hojdar Josef Choze78 8km Muži - 2 kola 2021 00:37:11.2 22.
20. Kritzbach Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2082 00:39:12.1 24.
21. Machuta Petr Petr 8km Muži - 2 kola 2091 00:39:20.1 25.
22. Pataky Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2048 00:39:27.9 26.
23. Olšer Tomáš Tomasso 8km Muži - 2 kola 2043 00:39:43.5 27.
24. Hakl Albín Albi 8km Muži - 2 kola 2017 00:39:57.5 28.
25. Vitovsky Petr Cukrar 8km Muži - 2 kola 2073 00:40:00.8 29.
26. Kamenský Peter Peter 8km Muži - 2 kola 2097 00:40:10.5 30.
27. Jindra Marek Marek 8km Muži - 2 kola 2081 00:40:19.1 32.
28. Brzek Daniel Daniel 8km Muži - 2 kola 2004 00:40:20.5 33.
29. Beck Pavel Becky 8km Muži - 2 kola 2002 00:40:21.4 34.
30. Hlaváček Jirka KINGÁČ 8km Muži - 2 kola 2020 00:40:35.5 35.
31. Kostal Jiri Jiri 8km Muži - 2 kola 2035 00:40:35.5 36.
32. Jakubašek Tibor Tibor 8km Muži - 2 kola 2027 00:40:43.1 38.
33. Šroufek Jaroslav Šroufi 8km Muži - 2 kola 2059 00:40:46.1 39.
34. Tvrzník Jan Jan 8km Muži - 2 kola 2067 00:40:47.4 40.
35. Koskuba Radek Kosťa 8km Muži - 2 kola 2033 00:41:13.3 42.
36. Šrůma Vojtěch Vojtěch 8km Muži - 2 kola 2060 00:41:45.9 43.
37. Koller Milan Milan 8km Muži - 2 kola 2101 00:41:58.3 44.
38. Nový Pavel pava 8km Muži - 2 kola 2041 00:42:00.2 45.
39. Polanský Petr P.T. 94 8km Muži - 2 kola 2051 00:42:01.1 46.
40. Orság Josef Josef 8km Muži - 2 kola 2045 00:42:24.0 48.
41. Baran František František 8km Muži - 2 kola 2080 00:43:08.5 50.
42. Kunák Marek Kuny 8km Muži - 2 kola 2037 00:43:42.6 51.
43. Šámal Vávlav Vávlav 8km Muži - 2 kola 2103 00:44:41.4 54.
44. Švec Jiří Švícko 8km Muži - 2 kola 2063 00:45:00.6 55.
45. Kindl Karel Karel 8km Muži - 2 kola 2095 00:45:04.3 56.
46. Gál Pavel Pagalík 8km Muži - 2 kola 2015 00:46:14.0 59.
47. Kolářský Vladimír Kolajda 8km Muži - 2 kola 2031 00:46:52.7 60.
48. Hajas Pavel Pavel 8km Muži - 2 kola 2086 00:47:04.0 63.
49. Pochman Tomáš Tomáš 8km Muži - 2 kola 2085 00:47:05.6 64.
50. Rollinger David David 8km Muži - 2 kola 2084 00:47:10.3 65.
51. Ondrášek Tomáš Tomáš 8km Muži - 2 kola 2044 00:47:50.8 66.
52. Hendrych Jiří Jerry Lee 8km Muži - 2 kola 2019 00:49:04.7 68.
53. Čech Martin Pupik 8km Muži - 2 kola 2007 00:49:54.3 69.
54. Canini Jiří Jiří 8km Muži - 2 kola 2005 00:51:10.6 70.
55. Švec Michal Švícko 8km Muži - 2 kola 2064 00:55:22.0 76.
56. Šajner Zdeněk Šajny 8km Muži - 2 kola 2056 00:57:10.1 79.
57. Veruněk Patrik Patrik 8km Muži - 2 kola 2102 01:01:56.8 84.
58. Jiskra Marek Asfalťák 8km Muži - 2 kola 2029 01:02:24.8 86.

8km - Ženy - 2 kola

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Civínová Adéla Adéla 8km Ženy - 2 kola 2100 00:32:17.1 7.
2. Fílová Jana Janinka 8km Ženy - 2 kola 2012 00:35:46.2 15.
3. Ernestová Miroslava Miroslava 8km Ženy - 2 kola 2079 00:36:28.2 19.
4. Vítková Zuzana Žužu 8km Ženy - 2 kola 2072 00:38:13.1 23.
5. Sedlárová Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2099 00:40:17.9 31.
6. Burkhardtová Marie Marie 8km Ženy - 2 kola 2094 00:40:35.9 37.
7. Koskubová Klára Běhna 8km Ženy - 2 kola 2034 00:41:12.5 41.
8. Formanová Nikola Nika 8km Ženy - 2 kola 2014 00:42:04.0 47.
9. Škaloudová Veronika Veru 8km Ženy - 2 kola 2058 00:42:35.7 49.
10. Jakubašeková Kateřina Katka 8km Ženy - 2 kola 2028 00:43:58.1 52.
11. Minaříková Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2039 00:44:02.0 53.
12. Šlajerová Helena Helena 8km Ženy - 2 kola 2098 00:45:05.1 57.
13. Růžičková Zuzana Zuzana 8km Ženy - 2 kola 2089 00:45:57.0 58.
14. Krlínová Michaela Michaela 8km Ženy - 2 kola 2106 00:46:55.5 61.
15. Pánková Jana Jana 8km Ženy - 2 kola 2083 00:46:58.4 62.
16. Drexlerová Šárová Markéta Markéta 8km Ženy - 2 kola 2009 00:48:51.1 67.
17. Baňková Veronika Baňaska 8km Ženy - 2 kola 2001 00:51:43.3 71.
18. Hošková Jana Jana 8km Ženy - 2 kola 2024 00:54:29.9 72.
19. Filipová Vladimíra Vladimíra 8km Ženy - 2 kola 2011 00:55:21.1 73.
20. Pikalová Karolína Karolína 8km Ženy - 2 kola 2078 00:55:21.7 74.
21. Švecová Kateřina KiKina 8km Ženy - 2 kola 2066 00:55:21.9 75.
22. Řeháčková Věra Věrka 8km Ženy - 2 kola 2053 00:56:33.4 77.
23. Kolářská Martina Marťa 8km Ženy - 2 kola 2030 00:57:09.1 78.
24. Váňová Iveta Ivet 8km Ženy - 2 kola 2070 00:57:34.9 80.
25. Ostopenkova Petra Klaudie 8km Ženy - 2 kola 2046 00:57:53.4 81.
26. Oláhová Alena Alenka z planety Země 8km Ženy - 2 kola 2042 01:00:19.7 82.
27. Pfefferová Jana Frfňa Janča 8km Ženy - 2 kola 2050 01:00:19.8 83.
28. Štolfová Jana Janča 8km Ženy - 2 kola 2075 01:02:24.7 85.
  Švecová Karolína Kája 8km Ženy - 2 kola 2065 DNF  
  Bennová Petra Benča 8km Ženy - 2 kola 2003 DNS