Výsledky závodu

XTERRA PLZEŇ 2019 - ČP, MČR

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.06.2019



0,7-25-7 - M Junioři (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klimek David TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 58 01:46:42.1 12.
2. Bednarský Václav TITAN TRILIFE 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 37 01:48:45.3 16.
3. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Junioři (18-19) 25 01:58:58.1 43.

0,7-25-7 - F Junioři (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoušová Michaela Elitavers Jihlava 0,7-25-7 F Junioři (18-19) 214 02:06:38.8 53.
2. Zdražilová Zoe 0,7-25-7 F Junioři (18-19) 203 02:29:00.5 76.

0,7-25-7 - M Dospělí (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočař Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 2 01:31:19.4 1.
2. Bednarský Vojtěch Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 38 01:35:14.6 2.
3. Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 40 01:39:44.4 6.
4. Strnad Tomáš Multisport Team 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 43 01:43:15.7 9.
5. Walter Jan TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 33 01:47:03.5 14.
6. Velíšek Petr LAP 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 52 01:47:15.4 15.
7. Holomoucký Adam Elab 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 45 01:49:13.1 18.
8. Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 7 01:50:18.0 22.
9. Rádl Jakub Velosport Domažlice 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 4 01:50:19.8 23.
10. Beránek Šimon Praha Koloděje 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 62 01:55:51.1 33.
11. Vondruška Radek 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 20 02:00:39.9 44.
12. Herbanský Martin Tri2Fly Bratislava 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 13 02:00:42.7 45.
  Petiška Ondřej SKOV 0,7-25-7 M Dospělí (20-29) 46 DNF  

0,7-25-7 - F Dospělí (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brantlová Jana Individuální 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 204 01:56:34.4 35.
2. Vargová Pavlína Lawi Sport Team z.s. 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 207 02:08:51.7 57.
  Nováková Natálie 0,7-25-7 F Dospělí (20-29) 216 DNF  

0,7-25-7 - M Dospělí (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubíček Jan JK Racing 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 1 01:35:36.0 3.
2. Šneberger Jan TT Příbram, z. s. 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 27 01:38:21.0 4.
3. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 28 01:38:57.9 5.
4. Berka Jan Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 41 01:43:59.6 10.
5. Mach František Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 23 01:46:24.4 11.
6. Grbavčic David Roudnice nad Labem 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 9 01:46:52.3 13.
7. Hanslian Filip MOUNTAINTIME TEAM 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 51 01:48:54.5 17.
8. Jahn Bohumil Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 8 01:49:26.8 19.
9. Janda David SK Kola Víšek 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 39 01:50:01.3 20.
10. Netík Lukáš SK RN HK 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 44 01:50:57.0 26.
11. Fichtner Adam Redpoint Eleven Team 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 49 01:51:51.4 27.
12. Eisner Tomáš Pilsenman Club 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 21 01:52:55.0 29.
13. Dražan Tomáš 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 47 01:57:31.0 37.
14. Růžička Pavel 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 63 01:57:49.3 39.
15. Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 61 01:58:04.5 41.
16. Šůcha Jan Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 12 02:01:38.3 47.
17. Dienstbier Oldřich Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 6 02:04:04.6 50.
18. Maleček Václav Pot a krev 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 55 02:07:21.9 54.
19. Fikrle Josef 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 22 02:08:19.8 55.
20. Kapoun Tibor 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 34 02:14:23.3 60.
21. Pavelec Jean Baptiste 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 53 02:19:49.2 66.
22. Kadlečík Pavel AČR 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 30 02:21:42.8 69.
23. Valenta Tomáš 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 64 02:26:13.4 73.
24. Novák Michal Svobodné matky 0,7-25-7 M Dospělí (30-39) 65 02:37:42.6 78.

0,7-25-7 - F Dospělí (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 201 01:50:27.9 24.
2. Cibulková Lenka Lawi Sport Team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 218 01:56:11.6 34.
3. Dubcová Jana KOME klub Kraslice 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 206 01:58:14.7 42.
4. Supošková Mariana Ski a Bike Radotin 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 217 02:03:34.9 49.
5. Machová Jana 321start 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 212 02:08:42.4 56.
6. Nertenová Katteřina Opl Cycling team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 219 02:12:52.5 59.
7. Hricišin Dana CSG Tri Team 0,7-25-7 F Dospělí (30-39) 205 02:19:22.4 65.

0,7-25-7 - M Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jinda Pavel Multisport Team 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 48 01:40:20.8 7.
2. Jiránek Tomáš Lawi 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 56 01:41:03.6 8.
3. Chudáček Zdeněk 321start 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 10 01:50:08.4 21.
4. Krs Jan 321start 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 11 01:52:04.5 28.
5. Foukal Libor Individuální 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 26 01:55:21.0 32.
6. Rezek Petr Kona Cycling Point 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 31 01:57:55.1 40.
7. Szabó Norbert TTK Slavia VŠ Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 29 02:01:11.0 46.
8. Lebeda Petr TT ASTRA Benešov - ŽS 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 60 02:04:36.6 51.
9. Korbel Martin Ferrum Racing 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 16 02:12:45.0 58.
10. Šollar Richard 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 59 02:17:11.0 62.
11. Duchtilet Arnauld 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 54 02:17:32.5 64.
12. Pašek Miloslav Lipovka 0,7-25-7 M Dospělí (40-49) 17 02:30:27.0 77.

0,7-25-7 - F Dospělí (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazderová Renata 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 213 02:17:28.0 63.
2. Benčová Renáta 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 209 02:20:42.7 68.
3. Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 208 02:27:31.5 74.
4. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 211 02:42:59.4 79.
  Zelenková Lucie Individuální 0,7-25-7 F Dospělí (40-49) 202 DNF  

0,7-25-7 - M Dospělí (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 36 01:50:33.8 25.
2. Matějovič Martin Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 19 01:52:58.5 30.
3. Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 32 01:55:17.3 31.
4. Fiala Aleš SK Slavia Praha 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 5 01:56:47.9 36.
5. Vopat Milan ProCorde Chomutov 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 18 01:57:44.0 38.
6. Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 50 02:01:42.3 48.
7. Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 3 02:17:00.5 61.
8. Sklenář Vladimír XCT Karolína 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 35 02:22:21.4 70.
9. Hlinovský Václav Krkavec 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 24 02:22:45.9 71.
  Klimek Tomáš TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. 0,7-25-7 M Dospělí (50-59) 57 DNF  

0,7-25-7 - F Dospělí (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň 0,7-25-7 F Dospělí (50-59) 210 02:20:18.2 67.
2. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,7-25-7 F Dospělí (50-59) 215 02:28:03.7 75.

0,7-25-7 - M Dospělí (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bareš Michal Kerberos 0,7-25-7 M Dospělí (60+) 15 02:05:18.3 52.
2. Barták Vladimír Šutri Prachatice 0,7-25-7 M Dospělí (60+) 14 02:25:43.1 72.