Výsledky závodu

XTERRA PLZEŇ - Sprint-Hobby

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.06.2019



0,4-12-5 - Muži (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Strejc Michal Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 566 00:56:43.5 1.
2. Matějovič Filip Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 563 00:58:35.7 2.
3. Marek Matěj Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 558 00:59:08.4 3.
4. Provod Petr Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 585 01:05:47.8 5.
5. Vlasák Karel Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 589 01:05:48.4 6.
6. Provod Vojtěch Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 584 01:15:46.7 19.
  Marek Jakub Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (16-17) 559 DNF  

0,4-12-5 - Ženy (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 593 01:07:53.8 9.
2. Piknerová Zuzana Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 596 01:09:18.6 11.
3. Šmídová Adéla Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 599 01:12:49.1 17.
4. Píclová Veronika Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 575 01:16:58.8 21.
5. Pejcharová Klára Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (16-17) 598 01:35:54.4 48.
6. Šimůnková Eliška 0,4-12-5 Ženy (16-17) 577 01:36:18.8 49.

0,4-12-5 - Muži (18+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řehula Jakub TAP 0,4-12-5 Muži (18+) 580 01:02:49.5 4.
2. Hříbal Martin Velosport Domažlice 0,4-12-5 Muži (18+) 578 01:06:55.5 7.
3. Houdek Vladimír 2V Bikers 0,4-12-5 Muži (18+) 246 01:07:02.9 8.
4. Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 0,4-12-5 Muži (18+) 600 01:08:39.0 10.
5. Pilc Daniel TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,4-12-5 Muži (18+) 569 01:11:01.0 12.
6. Drozd Lukáš 0,4-12-5 Muži (18+) 561 01:11:34.2 14.
7. Bek Jindřich 0,4-12-5 Muži (18+) 555 01:11:37.2 15.
8. Houdek Milan 2V Bikers 0,4-12-5 Muži (18+) 247 01:11:51.9 16.
9. Novotný Rostislav Bebíčka 0,4-12-5 Muži (18+) 554 01:13:02.6 18.
10. Prášek Martin 0,4-12-5 Muži (18+) 573 01:16:19.3 20.
11. Lavička Josef TAP 0,4-12-5 Muži (18+) 590 01:17:29.1 22.
12. Breburda Jan Ski Team Šumava 0,4-12-5 Muži (18+) 556 01:18:18.7 23.
13. Fikrle Zdeněk 0,4-12-5 Muži (18+) 552 01:20:12.3 24.
14. Kališko Ondřej Individuální 0,4-12-5 Muži (18+) 557 01:21:01.1 25.
15. Šafránek PETR 0,4-12-5 Muži (18+) 594 01:21:27.3 26.
16. Konigsmark Petr Nulová Šance 0,4-12-5 Muži (18+) 248 01:22:07.4 27.
17. Vesecký Jiří Pankration gym 0,4-12-5 Muži (18+) 586 01:24:29.8 30.
18. Motlík Jan 0,4-12-5 Muži (18+) 568 01:25:40.4 31.
19. Šilinger Zdeněk Selas Run 0,4-12-5 Muži (18+) 560 01:26:56.9 33.
20. Šteiner Jiří Nulová Šance 0,4-12-5 Muži (18+) 250 01:27:38.3 34.
21. Nosek Pavel Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Muži (18+) 574 01:27:41.7 35.
22. Vach Radek 0,4-12-5 Muži (18+) 576 01:28:05.2 37.
23. Pejchar Ladislav 0,4-12-5 Muži (18+) 597 01:31:01.9 41.
24. Škop Jiří ADS 0,4-12-5 Muži (18+) 579 01:33:44.7 47.
25. Kindl Zdeněk 0,4-12-5 Muži (18+) 572 01:41:49.3 50.

0,4-12-5 - Ženy (18+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pičmanová Zuzana TCV Jindřichův Hradec 0,4-12-5 Ženy (18+) 565 01:11:09.0 13.
2. Vondrušková Jana 0,4-12-5 Ženy (18+) 564 01:23:36.4 28.
3. Turčová Adéla 0,4-12-5 Ženy (18+) 562 01:23:45.2 29.
4. Kadlecová Zuzana USK Outdoor Plzen 0,4-12-5 Ženy (18+) 583 01:26:35.0 32.
5. Herren Barbora Multisport Team 0,4-12-5 Ženy (18+) 244 01:27:46.0 36.
6. Macháčová Veronika 0,4-12-5 Ženy (18+) 571 01:28:44.6 38.
7. Hodanová Zuzana 0,4-12-5 Ženy (18+) 582 01:29:33.1 39.
8. Vesecká Renáta Pankration gym 0,4-12-5 Ženy (18+) 587 01:29:37.8 40.
9. Pluháčková Markéta 0,4-12-5 Ženy (18+) 570 01:31:12.7 42.
10. Konigsmarkova Eva Nulová Šance 0,4-12-5 Ženy (18+) 249 01:31:35.9 43.
11. Knotková Monika Nulová Šance 0,4-12-5 Ženy (18+) 551 01:32:24.4 44.
12. Švarcová Marta 0,4-12-5 Ženy (18+) 595 01:32:41.9 45.
13. Pikešová Ivona Bebíčka 0,4-12-5 Ženy (18+) 553 01:33:21.4 46.
14. Bielková Věra 0,4-12-5 Ženy (18+) 245 01:43:13.0 51.
15. Kočíková Michaela 0,4-12-5 Ženy (18+) 592 01:48:21.5 52.
16. Marešová Petra Triatlon Plzeň 0,4-12-5 Ženy (18+) 588 01:50:28.5 53.
  Hrabová Lucie Pit Stop Klatovy 0,4-12-5 Ženy (18+) 567 DNF