Výsledky závodu

XTERRA PLZEŇ - Dětské závody

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.06.2019



6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh - M Žáci (7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lukeš Jan Triatlon Plzeň 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7) 154 00:11:13.1 2.
2. Šafránek Mikuláš 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh M Žáci (7) 167 00:11:14.2 3.

6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh - F Žáci (7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michálková Daniela TRI KLUB Příbram 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh F Žáci (7) 189 00:10:57.9 1.
2. Eliška Horová TAP 6-7 let - 50m plavání – 1km MTB – 200m běh F Žáci (7) 192 00:11:48.2 4.

8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh - M Žáci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Tomáš Rokycany 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 140 00:17:34.1 4.
2. Šiška Adam Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 181 00:17:35.7 5.
3. Lukeš Šimon Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 155 00:20:35.8 20.
4. Bíba Tadeáš Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 139 00:20:41.3 21.
5. Zón Jakub 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 163 00:20:48.7 22.
6. Senft Ondřej 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 130 00:21:15.4 26.
7. Bludský Matěj TITAN TRILIFE 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 176 00:21:26.5 27.
8. Jahn Bohumil Bogasteam 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 152 00:22:23.0 29.
9. Staněk Jan TAP 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 191 00:22:23.7 30.
10. Stehlík Rudolf 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (8-9) 162 00:25:00.4 39.

8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh - F Žáci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 200 00:18:36.0 9.
2. Beranová Daniela Velosport Domažlice 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 165 00:19:08.9 12.
3. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 199 00:21:39.7 28.
4. Piknerová Eliška Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 185 00:22:39.8 31.
5. Klepačová Karolína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 156 00:23:22.4 34.
6. Kočíková Josefína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (8-9) 159 00:24:17.1 37.

8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh - M Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Jakub Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 194 00:16:27.9 1.
2. Uhlík Jan Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 182 00:17:50.7 6.
3. Michálek Antonín TRI KLUB Příbram 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 188 00:18:39.2 10.
4. Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 197 00:18:49.8 11.
5. Šiška Matěj Triathlon Team Tábor 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 183 00:19:12.8 13.
6. Nesnídal Jan 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 129 00:19:45.1 16.
7. Bönisch Antonín TRIKV 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 146 00:20:02.3 17.
8. Hricišin Hugo CSG Tri Team 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 133 00:20:13.9 18.
9. Stupka Štefan 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 180 00:20:55.0 24.
10. Sýkora Lukáš 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 160 00:21:15.3 25.
11. Piža Petr 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh M Žáci (10-11) 178 00:23:19.3 33.

8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh - F Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chytilová Kateřina Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 193 00:16:31.3 2.
2. Vávrová Nela Triatlon Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 196 00:17:21.9 3.
3. Lavičková Stella 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 147 00:17:51.4 7.
4. Jungmannová Kateřina TRIKV 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 161 00:18:12.4 8.
5. BOUČKOVÁ Eliška BB racing 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 143 00:19:14.9 14.
6. Menclová Luisa TAP Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 190 00:19:21.6 15.
7. Vlčková Kristýna 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 157 00:20:29.3 19.
8. Bezděková Nicola 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 174 00:20:54.9 23.
9. Tabulková Barbora TJ Sokol Senohraby 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 169 00:22:41.1 32.
10. Švarcová Adéla 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 170 00:23:40.7 35.
11. Kočíková Karolína 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 158 00:24:00.5 36.
12. Marková Nela TAP Plzeň 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 175 00:24:22.1 38.
13. Šafránková eliška 8-9 a 10-11 let - 100m plavání – 3km MTB – 1km běh F Žáci (10-11) 166 00:25:02.4 40.

12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh - M Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmíd Jakub Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 195 00:29:38.6 9.
2. Kozojed Ondřej Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 148 00:29:56.6 10.
3. Duba Lucas TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 145 00:30:32.9 13.
4. Tabulka Štěpán TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 168 00:31:27.7 14.
5. Mach Miroslav Šutri Prachatice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 134 00:31:59.8 17.
6. Bíba Mikuláš Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 132 00:32:05.4 18.
7. Homola Matěj Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 184 00:34:22.3 22.
8. Bouček Štěpán BB racing 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 144 00:35:03.3 23.
9. Böse Adam LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 125 00:35:07.7 24.
10. Červený Vojtěch AF Team Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 126 00:37:43.2 27.
11. Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 131 00:38:28.3 28.
12. Talacko Oskar AQT 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo mladší (12-13) 142 00:42:30.9 33.

12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh - F Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jedličková Barbora Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 187 00:30:22.2 12.
2. Rutarová Karolína Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 198 00:33:27.9 21.
3. Veselá Michaela 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 153 00:39:00.3 30.
4. Marešová Magdaléna Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 172 00:40:39.6 31.
5. Konrádyová Karolína SPORT CLUB PLZEŇ 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 164 00:41:04.9 32.
6. Talacková Olivie AQT 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo mladší (12-13) 141 00:47:42.1 34.

12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh - M Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Homola Jakub Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 149 00:25:25.5 1.
2. Korous David Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 150 00:25:50.5 2.
3. Hruška Ondřej Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 135 00:26:03.6 3.
4. Kozojed Martin Triathlon Team Tábor 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 151 00:26:12.5 4.
5. Jahoda Vojtěch TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 137 00:28:05.3 5.
6. Chmátal David TJ Sokol Senohraby 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 138 00:28:38.0 6.
7. Dvořák Jan Xteam Bano 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 128 00:29:02.4 7.
8. Hamata Lukáš TRIKV 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 179 00:29:22.5 8.
9. Souček Jakub Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 186 00:30:22.2 11.
10. Jiřík Adam Krušnoman TT Litvínov 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 121 00:35:56.7 26.
  Pížová Amálie 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh M Žactvo starší (14-15) 177 DNF  

12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh - F Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eliška Kučerová TRIKV 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 124 00:31:32.7 15.
2. Slaníková Nela Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 171 00:31:45.9 16.
3. Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 136 00:32:11.6 19.
4. Švecová Andrea Triatlon Plzeň 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 173 00:33:21.5 20.
5. Krumlová Alžběta SK Jiskra Domažlice 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 127 00:35:36.5 25.
6. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 123 00:38:53.0 29.
  Vachová Barbora 12-13 a 14-15 let - 200m plavání – 6km MTB – 2km běh F Žactvo starší (14-15) 122 DNF