Výsledky závodu

Aquatlon Plzeň

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.06.2019



0,05-0,6 - M 8-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šiška Adam ZŠ Bern. 0,05-0,6 M 8-9 let 185 00:03:53.6 1.
2. Minařík Tomáš ZŠ T.G.M. Rokycany 0,05-0,6 M 8-9 let 151 00:03:53.7 2.
3. Lavička Jonáš ZŠ Plzeň Újezd 0,05-0,6 M 8-9 let 162 00:04:10.4 3.
4. Bíba Tadeáš ZŠ Martina Luthera, Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 144 00:04:11.6 4.
5. Lukeš Šimon 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 78 00:04:17.3 6.
6. Horváth Filip 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 109 00:04:23.1 9.
7. Brokeš Dominik 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 108 00:04:35.7 11.
8. Mašek Matyáš 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 110 00:04:36.5 12.
9. Roučka Vojtěch 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 79 00:04:46.3 13.
10. Hůrka Marek ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 138 00:04:52.8 15.
11. Blum David ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 137 00:05:14.3 19.
12. Haňák Filip 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 30 00:05:17.0 20.
13. Praum Marek ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 140 00:05:26.2 21.
14. Hrubý Matěj 1. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 77 00:05:29.7 22.
15. Jeník Ondřej 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 31 00:05:43.3 23.
16. Vondrášek Jan 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 M 8-9 let 32 00:06:26.0 25.

0,05-0,6 - F 8-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Magdalena 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 107 00:04:14.5 5.
2. Beranová Daniela ZŠ Všeruby u Kdyně 0,05-0,6 F 8-9 let 148 00:04:19.1 7.
3. Koželuhová Anna 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 28 00:04:21.0 8.
4. Karolína Klepáčová TAP 0,05-0,6 F 8-9 let 161 00:04:30.1 10.
5. Rutarová Kateřina 31. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 106 00:04:48.4 14.
6. Štulcová Valentýna ZŠ Montessori Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 136 00:04:55.7 16.
7. Kovářová Eliška VSK FTVS Praha 0,05-0,6 F 8-9 let 172 00:04:58.7 17.
8. Homolová Žofie 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 26 00:05:01.3 18.
9. Tesařová Aneta 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 29 00:06:07.2 24.
10. Hottmarová Natálie 4. ZŠ Plzeň 0,05-0,6 F 8-9 let 27 00:07:22.5 26.

0,1-1 - M 10-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Děd Dominik ZŠ Dobřany 0,1-1 M 10-11 let 147 00:06:22.0 2.
2. Stupka Štefan 6. ZŠ Sokolov 0,1-1 M 10-11 let 171 00:06:38.3 4.
3. Uhlík Jan ZŠ Nová Škola Bechyně 0,1-1 M 10-11 let 177 00:06:47.2 6.
4. Hůrka Martin ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 132 00:07:37.2 10.
5. Šiška Matěj ZŠ Bern. 0,1-1 M 10-11 let 176 00:07:37.4 11.
6. Nesnídal Jan ZŠ Dobřany 0,1-1 M 10-11 let 145 00:07:40.7 12.
7. Mourek Matyáš ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 134 00:07:47.3 13.
8. Čech Oliver ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 131 00:07:48.8 14.
9. Sušič Patrik 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 86 00:07:50.4 16.
10. Šmídovec Marek 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 88 00:07:50.6 17.
11. Blažek Pavel 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 37 00:07:53.6 18.
12. Novák Tobiáš 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 39 00:07:56.0 19.
13. Havlík Adam 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 38 00:08:11.8 21.
14. Obr Jonáš 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 40 00:08:40.3 25.
15. Běle Josef Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 116 00:08:47.7 26.
16. Skobla Šimon ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 135 00:08:58.9 28.
17. Koller Václav ZŠ Montessori Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 133 00:09:08.9 32.
18. Pěnkava Matyáš 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 M 10-11 let 85 00:09:22.8 34.
19. Altman Martin Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 115 00:09:44.2 35.
20. Kučera Lukáš Bolevecká základní škola 0,1-1 M 10-11 let 117 00:12:25.1 36.

0,1-1 - F 10-11 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chytilová Kateřina 14. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 153 00:06:04.0 1.
2. Šmídová Simona ZŠ Dobřany 0,1-1 F 10-11 let 146 00:06:27.5 3.
3. Lavičková Stela ZŠ Plzeň Újezd 0,1-1 F 10-11 let 163 00:06:45.0 5.
4. Vávrová Nela 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 36 00:06:51.5 7.
5. Kadlecová Žofie 7. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 55 00:07:01.6 8.
6. Doubková Eliška 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 81 00:07:23.5 9.
7. Dvořáková Denisa 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 82 00:07:49.6 15.
8. Hupáková Věra 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 83 00:08:08.0 20.
9. Kateřina Bršlicová Anna 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 80 00:08:13.0 22.
10. Drabíková Nikola 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 33 00:08:33.9 23.
11. Vlastová Ema 1. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 84 00:08:40.0 24.
12. Vránová Linda Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 114 00:08:54.9 27.
13. Kmentová Julie 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 34 00:09:01.8 29.
14. Kovandová Kristýna Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 112 00:09:01.9 30.
15. Opatrná Magdaléna Bolevecká základní škola 0,1-1 F 10-11 let 113 00:09:04.9 31.
16. Radová Aneta 4. ZŠ Plzeň 0,1-1 F 10-11 let 35 00:09:15.7 33.
  Dvorská Kristýna TRIKV 0,1-1 F 10-11 let 174 DNS  

0,2-1,2 - M 12-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozojed Ondřej ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 M 12-13 let 180 00:07:34.4 1.
2. Homola Matěj ZŠ Švehlova 0,2-1,2 M 12-13 let 179 00:08:17.6 4.
3. Chyška Michal 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 65 00:08:18.1 5.
4. Tichý Michal Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 3 00:10:00.2 9.
5. Janda Oskar 2. ZŠ Schwarzova, Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 143 00:10:47.7 16.
6. Homola Matěj 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 47 00:10:48.5 17.
7. Rauner Martin 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 67 00:11:02.0 19.
8. Pavlov Štefan 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 66 00:11:31.2 23.
9. Matoušek Sebastian 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 90 00:11:34.8 24.
10. Tomka František Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 122 00:12:10.8 26.
11. Obr Adam 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 48 00:12:11.5 27.
12. Stehlík Jan 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 49 00:12:21.1 29.
13. Štůla Matěj 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 68 00:12:27.2 30.
14. Krepindl Jáchym Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 121 00:12:45.9 33.
15. Turek Tomáš Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 123 00:12:46.8 34.
16. Vítovec Sebastián Bolevecká základní škola 0,2-1,2 M 12-13 let 124 00:13:01.1 35.
17. Kolář Denis 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 12-13 let 95 00:13:12.1 37.

0,2-1,2 - F 12-13 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jedličková Barbora Gymnazium Beroun 0,2-1,2 F 12-13 let 170 00:07:50.1 2.
2. Burlová Tereza ZŠ J. Hlávky, Přeštice 0,2-1,2 F 12-13 let 154 00:08:16.1 3.
3. Dvořáková Kateřina ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 F 12-13 let 178 00:08:45.3 6.
4. Heimrath Michal 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 58 00:09:06.6 7.
5. Rutarová Karolína 31. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 111 00:09:09.2 8.
6. Veselá Michaela Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 120 00:10:04.0 10.
7. Loskotová Barbora Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 118 00:10:25.1 11.
8. Konradyová Karolína ZŠ Domažlice 0,2-1,2 F 12-13 let 187 00:10:30.7 12.
9. Štemberová Nicolette 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 45 00:10:31.9 13.
10. Jelínková Zuzana Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 1 00:10:35.3 14.
11. Marešová Magdaléna 15. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 160 00:10:36.7 15.
12. Štěpánová Lucie 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 46 00:10:53.5 18.
13. Kadlecová Barbora 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 59 00:11:18.7 20.
14. Grossová Karolína 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 57 00:11:22.4 21.
15. Buršíková Eliška 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 89 00:11:28.2 22.
16. Rabochová Barbora 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 93 00:11:55.5 25.
17. Balcarová Berenika 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 56 00:12:13.2 28.
18. Hrabová Barbora 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 41 00:12:27.9 31.
19. Pecuchová Klára 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 62 00:12:44.5 32.
20. Poková Kateřina 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 43 00:13:07.6 36.
21. Štědrá Kristýna Bolevecká základní škola 0,2-1,2 F 12-13 let 119 00:14:01.0 38.
22. Kasalická Tereza 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 60 00:14:01.7 39.
23. Vasková Victoria 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 94 00:14:17.2 40.
24. Šollarová Michaela 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 12-13 let 44 00:15:05.8 41.

0,2-1,2 - M 14-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozojed Martin ZŠ Mladá Vozice 0,2-1,2 M 14-15 let 183 00:06:42.2 1.
2. Homola Jakub ZŠ Školní náměstí 0,2-1,2 M 14-15 let 181 00:06:53.2 2.
3. Korous David ZŠ Votice 0,2-1,2 M 14-15 let 182 00:06:59.2 3.
4. Weber Adam Církevní gymnázium, Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 141 00:07:35.4 4.
5. Hamata Lukáš TRIKV 0,2-1,2 M 14-15 let 175 00:07:35.6 5.
6. Plešmíd Vojtěch Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 11 00:08:09.4 6.
7. Šedivý Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 12 00:08:13.2 7.
8. Krčál Marek Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 9 00:08:56.3 9.
9. Šavlík Daniel 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 96 00:09:42.3 11.
10. Tobiáš Daniel 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 87 00:10:14.6 13.
11. Janota Jakub 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 71 00:10:36.7 15.
12. Pok Michal 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 53 00:11:02.1 18.
13. Žihovič Filip 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 101 00:11:05.7 19.
14. Smetana Jakub 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 74 00:11:11.3 20.
15. Hrázský Ondřej 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 100 00:11:24.6 21.
16. Šusta Martin 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 73 00:11:33.7 23.
17. Kálal Michael 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 M 14-15 let 72 00:13:53.8 26.

0,2-1,2 - F 14-15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Švecová Andrea 22. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 156 00:08:19.8 8.
2. Slaníková Nela Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 6 00:09:00.2 10.
3. Churavá Veronika ZŠ Třemošná 0,2-1,2 F 14-15 let 155 00:10:06.4 12.
4. Hezinová Adéla 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 91 00:10:23.1 14.
5. Sušičová Vanesa 1. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 92 00:10:41.1 16.
6. Aichingerová Veronika 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 50 00:10:46.8 17.
7. Šangriková Tereza 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 52 00:11:28.6 22.
8. Telínová Tereza 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 99 00:11:54.9 24.
9. Duchková Simona 7. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 69 00:11:57.0 25.
10. Nová Veronika 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 51 00:14:55.2 27.
11. Csonková Sára 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 98 00:15:31.4 28.
  Nosková Simona Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,2 F 14-15 let 5 DNS  

0,2-1,5 - M 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Matěj Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 164 00:07:24.2 2.
2. Marek Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 16 00:07:36.5 3.
3. Matějovič Filip Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 128 00:07:43.6 4.
4. Strejc Michal Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 129 00:07:50.2 5.
5. Vlasák Karel Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 130 00:08:20.5 7.
6. Richter Lukáš Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 19 00:08:25.0 9.
7. Šavlík Stanislav 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 105 00:08:48.7 12.
8. Mencl Filip Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 17 00:08:57.0 13.
9. Veliký Vladislav Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 21 00:09:21.3 14.
10. Nosek Jakub Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 18 00:09:23.1 15.
11. Vainer Ondřej Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 20 00:10:10.6 17.
12. Franěk Matěj Církevní gymnázium, Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 142 00:10:47.8 19.
13. Apacidis David 4. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 54 00:11:32.5 24.
14. Sladký Michal 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 104 00:13:52.6 27.
15. Hahn Robert 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 M 16-17 let 103 00:13:53.1 28.

0,2-1,5 - F 16-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stupková Barbora Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 126 00:08:18.7 6.
2. Piknerová Zuzana Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 125 00:08:41.4 11.
3. Štěrbová Michaela Sportovní gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 127 00:09:45.3 16.
4. Plasová Leona Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 14 00:11:14.7 22.
5. Pejcharová Klára ZŠ Blovice 0,2-1,5 F 16-17 let 158 00:11:31.7 23.
6. Škardová Barbora Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 13 00:13:35.6 26.
7. Válková Martina 10. ZŠ Plzeň 0,2-1,5 F 16-17 let 102 00:14:46.6 29.

0,2-1,5 - M 18 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Řehula Jakub TAP 0,2-1,5 M 18 a více let 186 00:07:12.7 1.
2. Vacek Vojtěch ZŠ COP Sezimovo Ústí 0,2-1,5 M 18 a více let 184 00:08:20.7 8.
3. Jócsik Ondřej SŠIFS Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 159 00:08:26.7 10.
4. Sedláček Miroslav SPŠ Stavební Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 149 00:10:11.8 18.
5. Vimmer Michal SPŠ Stavební Plzeň 0,2-1,5 M 18 a více let 150 00:15:03.6 30.

0,2-1,5 - F 18 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolorosová Sára Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 24 00:10:53.0 20.
2. Bezpalcová Zuzana Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 22 00:11:06.8 21.
3. Brotánková Petra Masarykovo gymnázium Plzeň 0,2-1,5 F 18 a více let 23 00:12:53.9 25.