Výsledky závodu

XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov 2019 - ORIGINAL

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.06.2019



0,5-20-5 - Muži (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvořák Jan X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (16-17) 65 01:37:39.6 35.
2. Gašek Matouš X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (16-17) 42 01:42:06.4 44.
3. Pavlas Ondřej X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (16-17) 75 01:43:13.2 47.
4. Kulhánek Ondřej X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (16-17) 74 01:52:12.4 63.

0,5-20-5 - Ženy (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Walchetsederová Linda X-team BaNo 0,5-20-5 Ženy (16-17) 41 01:49:39.9 56.
2. FULKOVÁ Šárka REDPOINT TEAM 0,5-20-5 Ženy (16-17) 50 01:50:28.1 58.
3. Blechová Lucie LBS sport team 0,5-20-5 Ženy (16-17) 93 01:51:48.4 61.

0,5-20-5 - Muži (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. LANDIGA Martin TJ SLAVIA Karlovy Vary 0,5-20-5 Muži (18-19) 89 01:31:49.6 22.
2. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň 0,5-20-5 Muži (18-19) 76 01:44:20.4 49.

0,5-20-5 - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan 0,5-20-5 Muži (20-29) 91 01:19:09.1 1.
2. Johanides Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,5-20-5 Muži (20-29) 109 01:24:33.1 8.
3. Petiška Ondřej SKRV 0,5-20-5 Muži (20-29) 118 01:26:00.6 13.
4. Holomoucký Adam ELAB 0,5-20-5 Muži (20-29) 119 01:27:55.6 15.
5. Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor 0,5-20-5 Muži (20-29) 59 01:33:50.4 29.
6. Kališko Ondřej Individuální 0,5-20-5 Muži (20-29) 98 01:53:37.2 67.
7. Jančová Monika DBnL 0,5-20-5 Muži (20-29) 117 01:59:40.2 72.
8. Kollár Niky X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (20-29) 51 01:59:55.7 73.
  Strnad Tomáš Multisport Team 0,5-20-5 Muži (20-29) 64 DNS  

0,5-20-5 - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brantlová Jana Individuální 0,5-20-5 Ženy (20-29) 44 01:32:15.4 25.
2. Mravcová Vendula 0,5-20-5 Ženy (20-29) 85 01:44:56.2 50.

0,5-20-5 - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 0,5-20-5 Muži (30-39) 100 01:19:34.6 2.
2. Hron Jan Šumavský triatlon (ŠuTri) 0,5-20-5 Muži (30-39) 61 01:21:44.6 5.
3. Berka Jan Team CYKLOTRENER 0,5-20-5 Muži (30-39) 115 01:23:03.6 6.
4. Grbavčic David Roudnice nad Labem 0,5-20-5 Muži (30-39) 62 01:24:31.9 7.
5. Janda David SK Kola Víšek 0,5-20-5 Muži (30-39) 97 01:25:11.4 10.
6. Kodras Ondřej K2 travel & tips 0,5-20-5 Muži (30-39) 60 01:25:42.1 12.
7. Jahn Bohumil Individuální 0,5-20-5 Muži (30-39) 63 01:27:06.4 14.
8. Ondrej Michal CNS Academy 0,5-20-5 Muži (30-39) 121 01:28:53.1 18.
9. Rádl Jakub Velosport Domažlice 0,5-20-5 Muži (30-39) 45 01:29:36.4 20.
10. Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice 0,5-20-5 Muži (30-39) 116 01:30:47.9 21.
11. Zima Ota OPLT Cycling 0,5-20-5 Muži (30-39) 111 01:32:41.3 26.
12. Cipra Jiří Forrest Gump team 0,5-20-5 Muži (30-39) 114 01:33:27.2 28.
13. Švarc Pavel Dva a půl osla 0,5-20-5 Muži (30-39) 106 01:34:36.4 30.
14. Odl Jakub KOME klub Kraslice 0,5-20-5 Muži (30-39) 105 01:38:39.2 38.
15. Drobný Zdeněk 0,5-20-5 Muži (30-39) 52 01:40:46.4 41.
16. Tvrdý Pavel 0,5-20-5 Muži (30-39) 54 01:42:15.7 45.
17. Živnůstka Martin Witte bike team 0,5-20-5 Muži (30-39) 90 01:51:00.2 59.
18. Žlutický Lukáš 0,5-20-5 Muži (30-39) 48 01:53:09.9 66.
19. Kukla Josef 0,5-20-5 Muži (30-39) 96 01:53:55.4 68.
20. Švec Roman 0,5-20-5 Muži (30-39) 53 01:54:53.2 70.
21. Váša Marek Triatlet KV 0,5-20-5 Muži (30-39) 72 01:59:56.2 74.
  Brož Milan 0,5-20-5 Muži (30-39) 120 DNF  

0,5-20-5 - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubcová Jana KOME klub Kraslice 0,5-20-5 Ženy (30-39) 68 01:33:27.1 27.
2. báčová michala 0,5-20-5 Ženy (30-39) 43 01:45:52.4 52.
3. Mertenová Kateřina Individuální 0,5-20-5 Ženy (30-39) 112 01:46:12.9 53.
4. Kuklová Květa 0,5-20-5 Ženy (30-39) 95 02:46:12.8 78.

0,5-20-5 - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport Team 0,5-20-5 Muži (40-49) 78 01:19:44.6 3.
2. Jiránek Tomáš LAVI Team 0,5-20-5 Muži (40-49) 79 01:20:29.4 4.
3. Děbnár Jan Individuální 0,5-20-5 Muži (40-49) 73 01:24:35.1 9.
4. Matějovský Jan ACADEMIK CHEB 0,5-20-5 Muži (40-49) 56 01:28:26.9 16.
5. Šilhan Jiří WITTE Bike Team 0,5-20-5 Muži (40-49) 46 01:28:38.4 17.
6. Rezek Petr Kona Cycling Point 0,5-20-5 Muži (40-49) 80 01:31:57.4 24.
7. Vokroj Alexandr USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 Muži (40-49) 103 01:35:49.9 31.
8. Jüptner Zdeněk USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 Muži (40-49) 102 01:37:59.4 37.
9. Novotný Lubomír USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 Muži (40-49) 101 01:38:54.2 39.
10. Novotný Rostislav Bebíčka 0,5-20-5 Muži (40-49) 108 01:39:58.7 40.
11. Filip Lukáš SPSHK 0,5-20-5 Muži (40-49) 86 01:40:49.3 42.
12. Šollar Richard 0,5-20-5 Muži (40-49) 94 01:45:29.4 51.
13. Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary 0,5-20-5 Muži (40-49) 70 01:48:14.4 54.
14. Kropacek Jan 0,5-20-5 Muži (40-49) 71 01:49:04.9 55.
15. Masopust Tomáš TJ Baník Krásno 0,5-20-5 Muži (40-49) 110 01:58:27.4 71.
16. Slavík David 0,5-20-5 Muži (40-49) 47 02:33:22.4 77.

0,5-20-5 - Ženy (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelenková Lucie Trifactri 0,5-20-5 Ženy (40-49) 58 01:37:49.6 36.
2. Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov 0,5-20-5 Ženy (40-49) 82 02:03:46.7 75.
3. Pikešová Ivona 0,5-20-5 Ženy (40-49) 107 02:13:36.7 76.

0,5-20-5 - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun 0,5-20-5 Muži (50-59) 83 01:25:34.4 11.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan 0,5-20-5 Muži (50-59) 81 01:29:20.4 19.
3. Vopat Milan ProCorde Chomutov 0,5-20-5 Muži (50-59) 57 01:31:53.4 23.
4. Fulka Jiří REDPOINT TEAM 0,5-20-5 Muži (50-59) 49 01:36:16.1 32.
5. JUNGMANN Petr TJ Slavia Karlovy Vary 0,5-20-5 Muži (50-59) 55 01:36:40.4 33.
6. Svoboda Pavel SK Vlaška 0,5-20-5 Muži (50-59) 92 01:36:58.9 34.
7. Pilný Miroslav Thun Nová Role 0,5-20-5 Muži (50-59) 67 01:41:26.7 43.
8. Nováček Jan X-team BaNo 0,5-20-5 Muži (50-59) 66 01:51:06.4 60.
9. Sklenář Vladimír XCT Karolína 0,5-20-5 Muži (50-59) 77 01:52:34.7 64.

0,5-20-5 - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Laudová Lenka PK Slavia VŠ Plzeň 0,5-20-5 Ženy (50-59) 99 01:50:04.2 57.
2. Vaňková Agáta Krušnoman TT Litvínov 0,5-20-5 Ženy (50-59) 87 01:54:50.7 69.

0,5-20-5 - Muži (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landiga Michal TJ SLAVIA Karlovy Vary 0,5-20-5 Muži (60+) 88 01:43:08.7 46.
2. Masopust Ivan USK AKADEMIK CHEB 0,5-20-5 Muži (60+) 104 01:43:59.2 48.
3. Barták Vladimír 0,5-20-5 Muži (60+) 69 01:51:52.2 62.
4. Pospíšil Martin Individuální 0,5-20-5 Muži (60+) 84 01:52:46.2 65.