Výsledky závodu

XTERRA CITY TRIATHLON Ostrov - KIDS

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.06.2019



Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - M Žáci (7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kropáček Štěpán Individuální Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 264 00:05:16.9 13.
2. Malý Vojtěch TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 269 00:05:24.4 14.
3. Rutrle Michal TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (7) 270 00:05:52.9 20.

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - F Žáci (7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 265 00:05:01.6 10.
2. Macháčková Lea Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 266 00:05:59.1 21.
3. Bauerová Lucie LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (7) 241 00:06:07.9 22.

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - M Žáci (8)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Benda Vladimír Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 254 00:04:28.1 4.
2. Andresík Matyáš TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 267 00:04:46.1 7.
3. Chalupa Mikuláš BK Ostrov Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 263 00:04:46.9 8.
4. Jahn Bohumil Bogas Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 255 00:04:59.4 9.
5. Porada Kryštof LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 244 00:05:10.4 12.
6. Kroupa Daniel LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 243 00:05:34.6 16.
7. Kratochvíl André TJ Radon Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (8) 268 00:05:39.6 17.

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - F Žáci (8)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nduwimana Ania LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (8) 245 00:05:48.1 18.

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - M Žáci (9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Andreovský Ferdinand Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (9) 250 00:04:16.1 1.
2. Andreovský Bartoloměj Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh M Žáci (9) 251 00:05:50.4 19.

Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh - F Žáci (9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schaferová Michaela LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 247 00:04:17.6 2.
2. Rutarová Magdalena Triatlon Plzeň Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 253 00:04:20.9 3.
3. Růžičková Jana LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 246 00:04:34.9 5.
4. Ciprysová Magdaléna LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 242 00:04:35.0 6.
5. Rutarová Kateřina Triatlon Plzeň Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 252 00:05:02.1 11.
6. Blahoutová Klára LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 7-9* 400m běh – 1km MTB – 400m běh F Žáci (9) 249 00:05:33.4 15.

Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh - M Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macháček Hugo Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 295 00:09:46.1 1.
2. Blahout Jonáš X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 301 00:09:49.4 2.
3. Holý Tobiáš X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 298 00:09:54.4 3.
4. Bönisch Antonín TRIKV Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 293 00:09:59.4 4.
5. Váša Theodor Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 300 00:10:21.9 7.
6. Šmejkal Štěpán LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 281 00:10:25.7 8.
7. Kuneš Petr LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 287 00:10:40.4 9.
8. Kollár Lubor LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 282 00:10:51.6 10.
9. Dvořák Jan LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 286 00:11:08.1 11.
10. Stehlík Tomáš LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 283 00:11:20.1 14.
11. Heth Šimon TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh M Žáci (10-11) 297 00:11:29.2 16.

Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh - F Žáci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jungmanová Kateřina Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 294 00:10:10.6 5.
2. Váňová Eliška LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 284 00:10:21.4 6.
3. Nduwimana Lisa LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 289 00:11:09.5 12.
4. Vyskočilová Magdalena X-team BaNo Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 288 00:11:11.9 13.
5. Volfová Zuzana LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 285 00:11:28.7 15.
6. Andreovská Gréta Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 290 00:11:29.9 17.
7. Kropáčková Eliška Individuální Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 296 00:11:34.1 18.
8. Šebestová Barbora TJ Radon Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 291 00:11:43.2 19.
9. Kotrlová Emílie TJ Radon Dětský duatlon 10-11 let* 500m běh – 2km MTB – 500m běh F Žáci (10-11) 292 00:17:07.7 20.

Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh - M Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krul Michal X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 333 00:14:16.3 4.
2. Mandsfeld Tadeáš Profi sport Cheb Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 329 00:14:46.5 5.
3. Vyskočil Jan X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 326 00:15:11.8 6.
4. Denk Vojtěch Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 322 00:16:33.5 12.
5. Whitney Sammuel X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 299 00:16:36.8 13.
6. Gašek Šimon X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 323 00:17:40.5 18.
7. štejnar Ondřej TJ Klášterec nad Oh Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 327 00:18:03.3 20.
8. Kulhánek Jáchym X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 335 00:18:10.8 21.
9. Děbnár Josef Individuální Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 334 00:18:23.3 22.
10. Vavřík Jiří LK Slovan K. Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo mladší (12-13) 324 00:19:19.3 24.

Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh - F Žactvo mladší (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rutarová Karolína Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 325 00:15:48.5 8.
2. Bauerová Aneta X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 332 00:16:03.0 9.
3. Holá Valerie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 346 00:16:16.3 10.
4. Peřinová Eliška X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 328 00:16:41.8 14.
5. Soukupová Silvie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 331 00:17:28.3 16.
6. Pátková Viktorie X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 321 00:17:39.5 17.
7. Slaníková Nela Triatlon Plzeň Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 344 00:17:57.8 19.
8. Vášová Emma Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo mladší (12-13) 330 00:19:04.3 23.

Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh - M Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoaitter René pROFI sport Cheb Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 347 00:13:09.8 1.
2. Cardal Nik TJ Sokol Horní Počernice Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 343 00:13:24.8 2.
3. Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh M Žactvo starší (14-15) 341 00:14:07.8 3.

Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh - F Žactvo starší (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kolenatá Ema X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 348 00:15:45.1 7.
2. Čáslavská Klára X-team BaNo Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 349 00:16:17.0 11.
3. Langerová Anna TJ Klášterec nad Oh Dětský duatlon 12-15 1km běh – 4km MTB – 500m běh F Žactvo starší (14-15) 345 00:17:25.8 15.