Výsledky závodu

LESNÍ BĚH ŘÍČANY XCR

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 19.10.2019



11 km - Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Edlman Tomáš ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 74 00:39:40.4 1.
2. Edlman Martin ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 75 00:40:51.4 3.
3. Kudrna Zbyněk Enduraining 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 46 00:41:09.1 4.
4. Holas Štěpán Jičín 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 56 00:41:30.4 5.
5. Pokorný Jan TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 66 00:41:55.6 6.
6. Sysel Ctibor Spartak Praha 4 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 27 00:42:05.6 7.
7. Kubričan Lukáš Dukla Brandýs 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 48 00:42:29.6 8.
8. Mach Tomas Ztělesněné zlo 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 38 00:43:43.4 10.
9. Žežulka Martin TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 65 00:45:44.1 13.
10. Nenutil Petr 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 30 00:46:35.4 14.
11. Michalička David TK Radošovice 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 10 00:46:53.4 16.
12. Madr Radim PRAGUE 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 54 00:47:31.1 19.
13. Vysušil Tomáš ASK Slavia Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 42 00:48:37.4 22.
14. Plášil Matěj TJ Sokol Senohraby 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 58 00:48:38.9 23.
15. Bartoň Vojtěch DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 24 00:48:43.6 24.
16. Kaloš Zdeněk 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 93 00:49:04.4 26.
17. Sobíšek Martin Dukla Praha - kanoistika 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 33 00:49:14.1 27.
18. Hudec Jan Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 19 00:50:42.1 32.
19. Woller David TJ Stodůlky Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 67 00:51:28.6 35.
20. Prager Karel TJ Sokol Sojovice 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 60 00:51:57.4 38.
21. Chloupek Pavel Kolbenka 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 25 00:52:30.9 39.
22. Jelínek Lukáš Decathlon Chodov 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 43 00:53:07.1 42.
23. Šimonek Petr Stopnito.cz 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 800 00:53:31.9 47.
24. Sysel Ondřej SK Praga 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 26 00:54:24.6 52.
25. Hromádka Ondřej D5 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 16 00:54:43.4 53.
26. Doležal Vít 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 22 00:54:44.2 54.
27. Hrnčiřík Jan DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 53 00:54:46.4 55.
28. Podhora Ondřej Nehvizdy 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 21 00:54:59.4 56.
29. Horáček Stanislav Orel Studenec 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 80 00:55:48.9 62.
30. Frančík Lukáš Mattoni Freerun 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 70 00:57:00.6 64.
31. Badiš Martin Johanka z Říčan 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 23 00:57:33.6 67.
32. Jech Petr DGP 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 17 01:00:02.9 69.
33. Tešovič Jan Sparta Praha - kanoistika 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 32 01:02:06.1 72.
34. Hruška Ondřej 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) ¨18 01:02:41.2 74.
35. Melichar Martin Honey badgets 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 14 01:03:05.1 75.
36. Padevět Tomáš 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 36 01:04:19.9 79.
37. Jiránek Jan Praha 11 km Muži M1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 15 01:08:13.6 85.

11 km - Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlíček Jan ASK Slavia Praha 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 90 00:40:37.9 2.
2. Rektor Antonín Modřany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 49 00:42:47.6 9.
3. Rezek Luboš CK Vinohradské Šlapky 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 59 00:43:57.1 11.
4. Šára Pavel AC Praha 1890 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 97 00:46:47.1 15.
5. Kotlík Kamil Hegesh 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 78 00:47:12.6 17.
6. Šimek Pavel P3 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 86 00:47:28.1 18.
7. Šnobl Martin Olomouc 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 44 00:48:01.9 20.
8. Pražák Adam P3 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 69 00:48:54.6 25.
9. Bonisch Radek Sokol Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 45 00:49:17.1 28.
10. Kašpar Michal RS Vlašim 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 68 00:50:22.4 30.
11. Pračka Tomáš Kašprak RCX 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 40 00:50:29.9 31.
12. Oberlander Jan Sokol Senohraby 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 57 00:51:11.9 33.
13. Pelant Michal TK Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 81 00:51:24.9 34.
14. Bína Jiří Hrusice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 98 00:51:40.7 36.
15. Míček František Benešovský běžecký klub 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 95 00:51:45.9 37.
16. Osladil Miroslav SK AKTIS 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 79 00:52:31.1 40.
17. Macháč Olín DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 28 00:52:48.4 41.
18. Malina Patrik 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 96 00:53:08.4 43.
19. Meloun Mráz Tonda D6P 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 72 00:53:09.9 44.
20. Veselý Vladimír Hasiči Neratovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 51 00:53:12.6 45.
21. Častvaj Daniel Mnichovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 64 00:53:16.4 46.
22. Kroupa Štěpán Café Racers 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 39 00:53:45.4 48.
23. Kadlec Martin ZF Klášterec nad Ohří 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 73 00:53:48.1 49.
24. Stejskal Marek 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 31 00:53:59.4 50.
25. Vedral Stanislav Český Brod 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 88 00:55:03.4 57.
26. Magula Milan Ready 2 RUN 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 84 00:55:20.1 59.
27. Lízner Martin Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 87 00:55:27.4 60.
28. Bloudek Petr DGP 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 91 00:55:56.1 63.
29. Kavka Pavel Zamkavka 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 82 00:57:08.6 65.
30. Černoch Jakub 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 41 00:57:09.7 66.
31. Lauer Martin Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 63 00:57:48.1 68.
32. Mátl Radek TK Radošovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 20 01:03:30.6 76.
33. Vocetka Petr 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 50 01:03:33.1 77.
34. Hlaváček Otakar 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 77 01:04:11.4 78.
35. Novotný Tomáš 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 92 01:04:21.9 80.
36. Matisko Peter Pyšelský Kopeček 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 83 01:04:54.1 81.
37. Burian Lukáš FK Slavia Praha 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 89 01:04:57.6 82.
38. Marhoul Lukáš Říčany 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 71 01:07:15.4 83.
39. Bolcek Martin Turtles Running 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 99 01:08:11.4 84.
40. Hajný Robert Sokol Vršovice 11 km Muži M2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 29 01:10:46.6 86.

11 km - Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vacek Martin Iscarex Česká Třebová 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 55 00:44:36.1 12.
2. Hejný Martin Silvini - Madshus Team 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 37 00:48:14.6 21.
3. Semrád Ladislav Čáslav 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 47 00:50:12.7 29.
4. Vávra Radomír KER TEAM 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 76 00:54:20.7 51.
5. Prager Karel CK Vinohradské šlapky 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 61 00:55:14.9 58.
6. Janáček Jiří Praha 4 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 85 00:55:45.2 61.
7. Chvojka Zbyšek 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 34 01:00:52.1 70.
8. Šašek Jiří PPP Bedřichov 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 94 01:01:00.1 71.
9. Staněk Milan Kenast Pečky 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 62 01:02:10.9 73.
10. Kotáb Pavel Řičany 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 35 01:19:21.2 87.
11. Neuman Jaroslav DGP 11 km Muži M3 - 50 až 59 let (1969 až 1960) 52 01:22:25.4 88.

5,7 km - Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fábry Ondřej ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 42 00:23:12.6 2.
2. Krofta Daniel ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 39 00:23:58.9 3.
3. Hanák Jakub 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 31 00:24:37.9 6.
4. Kratochvíl Jan ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 41 00:27:10.4 15.
5. Stibor Jindřich ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 40 00:29:29.1 23.
6. Osladil Míra SK AKTIS 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 36 00:29:55.4 25.
7. Bolcek Milkuláš 5,7 km Dorostenci - 15 až 18 let (2004 až 2001) 48 00:39:54.4 61.

5,7 km - Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poborská Eliška SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 38 00:25:38.4 8.
2. Baliamisová Tereza ASK Slavia Praha 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 10 00:26:19.6 12.
3. Bartošová Veronika SK Jeseniova 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 14 00:27:23.1 17.
4. Pračková Ema OB Říčany 5,7 km Dorostenky - 15 až 18 let (2004 až 2001) 17 00:27:25.1 18.

5,7 km - Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havránková Daniela KER TEAM 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 22 00:24:05.4 4.
2. Ošlejšková Iva BK Říčany 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 9 00:24:43.1 7.
3. Malovcová Monika 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 19 00:26:51.4 13.
4. Dupalová Dominika LOKALBLOK 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 20 00:27:21.1 16.
5. Hejná Anna-Marie Silvini - Madshus Team 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 28 00:27:49.4 19.
6. Šašková Štěpánka PPP Bedřichov 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 2 00:29:00.6 21.
7. Elstnerová Monika Ho Stromovka 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 18 00:30:17.9 27.
8. Sedláková Tereza 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 8 00:30:56.1 28.
9. Macinauerová Katarína 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 43 00:32:12.1 31.
10. Jeníčková Irena HO PřF 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 40 00:32:18.1 32.
11. Řeháková Jana 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 26 00:32:51.4 37.
12. Snozová Jana 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 36 00:34:51.4 41.
13. Novotná Jarmila 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 3 00:34:53.6 42.
14. Boldišová Ildikó Johanka z Říčan 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 42 00:35:06.1 43.
15. Machovská Michaela Plzeň 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 46 00:36:07.1 51.
16. Čermáková Květa Šneci v běhu 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 37 00:36:23.4 53.
17. Frolíková Michaela 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 5 00:38:30.1 58.
18. Hamanová Šárka DGP 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 30 00:38:42.9 59.
19. Štemberková Zuzana Dukla Praha - kanoistika 5,7 km Ženy Z1 - 19 až 39 let (2000 až 1980) 33 01:02:29.1 66.

5,7 km - Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poborská Helena Kerteam 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 39 00:24:06.6 5.
2. Hochmanová Pavla SK Babice 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 25 00:26:04.6 11.
3. Kačerová Monika SK Zvole 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 34 00:28:45.4 20.
4. Polívková Markéta DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 41 00:31:05.6 29.
5. Doupovcova Martina SKI Senohraby 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 1 00:32:26.6 33.
6. Slavíková Štěpánka DGP 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 29 00:32:27.9 34.
7. Rychnová Vladěna 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 44 00:32:57.6 38.
8. Jarošová Martina GP Kolín 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 12 00:34:41.6 40.
9. Bechová Jana Sokol Zbraslav 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 35 00:35:17.4 44.
10. Magulová Eva Ready 2 RUN 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 7 00:35:20.1 45.
11. formankova Dana 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 45 00:35:49.6 48.
12. Bílaá Zdenka 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 23 00:35:59.9 50.
13. Korbelová Lenka 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 16 00:36:09.2 52.
14. Mrázová Renáta TJ Slovan Praha Zdravotník 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 6 00:37:11.4 54.
15. Zedníková Michaela 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) ¨11 00:37:41.9 55.
16. Čechmanová Alena 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 4 00:38:02.6 56.
17. Claudia Alaimo 5,7 km Ženy Z2 - 40 až 49 let (1979 až 1970) 32 00:39:34.9 60.

5,7 km - Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mališová Karla Sabzo 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 47 00:29:11.1 22.
2. Dvorská Hana Bootcamp 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 21 00:30:17.4 26.
3. Veselá Anita SDH Chloumek 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 15 00:32:36.9 35.
4. Karlachová Jana Řičany 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 27 00:34:32.4 39.
5. Poslední Jarmila Tehov 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 13 00:35:20.9 46.
6. Kratinová Renata DGP 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 31 00:35:52.1 49.
7. Matoušková Jana 5,7 km Ženy Z3 - 50 a více let (1969 a dříve) 24 00:39:59.9 62.

5,7 km - Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš BK Říčany 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 50 00:22:36.9 1.
2. Minchev Ivan JUST 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 43 00:25:59.6 9.
3. Nenadál Jaroslav Praha 1 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 44 00:26:03.9 10.
4. Pavlas Antonín Stříbrné Hory 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 45 00:29:48.4 24.
5. Zeman Vladimír Sokol Kolín 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 37 00:31:53.6 30.
6. Kroček Lumír MOPE Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 47 00:32:40.1 36.
7. Moch Ivan Sabzo Praha 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 35 00:35:27.4 47.
8. Knapp Richard Autodoprava Knapp 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 38 00:38:13.9 57.
9. Čechman Petr --------- 5,7 km Muži M4 - 60 až 69 let (1959 až 1950) 46 00:40:24.9 63.

5,7 km - Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uher Pavel 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 33 00:27:01.4 14.
2. Vaníček Petr BK Říčany 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 32 00:40:34.1 64.
3. Malý Zdeněk Loko Beroun 5,7 km Muži M5 - 70 a více let (1949 a dříve) 34 00:42:45.1 65.

1700 m - Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Dominik Sokol Senohraby Osík 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 138 00:06:32.6 1.
2. Augusta Ondřej ASK Slavia Praha 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 249 00:07:09.8 3.
3. Hercik Matěj Sokol Říčany 1700 m Starší žáci - 13 a 14 let (2006 a 2005) 135 00:07:10.8 4.

1700 m - Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svobodová Laura Sokol Senohraby Osík 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 139 00:07:06.1 2.
2. Vozobulová Viktorie TJ Sokol Senohraby 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 243 00:07:16.1 5.
3. Pelantová Martina OB Říčany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 241 00:07:34.8 6.
4. Chlumecká Eliška Řičany 1700 m Starší žákyně - 13 a 14 let (2006 a 2005) 124 00:09:14.8 7.

600 m - Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machalický Jan ŠSK Ujezd nad Lesy 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 248 00:02:00.3 1.
2. Geist Patrik Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 125 00:02:07.6 2.
3. Marhoul Václav T.J. Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 196 00:02:07.8 3.
4. Zitko Jan SK Jeseniova 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 246 00:02:09.8 5.
5. Dopita Petr Praha 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 111 00:02:14.8 9.
6. Kovařík Vojtěch ŠSK Újezd 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 116 00:02:15.6 10.
7. Holeček Matěj Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 130 00:02:15.8 11.
8. Jelínek Jonáš ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 220 00:02:16.1 12.
9. Krbec Rafael DDM Praha2 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 216 00:02:16.8 13.
10. Brožík Ivan Atletika Benešov 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 233 00:02:21.1 17.
11. Bína Šimon Ski Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 238 00:02:26.6 20.
12. Žilka Matěj ŠSK 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 105 00:02:29.6 22.
13. Procházka Tomáš Atipic 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 228 00:02:30.1 23.
14. Kohoutek Lukáš Říčany 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 104 00:02:30.1 25.
15. Doupovec Ondřej SKI Senohraby 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 236 00:02:30.8 26.
16. Pelant Jan TK Radošovice 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 221 00:02:30.9 27.
17. Švarc Štěpán Újezd 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 121 00:02:31.1 28.
18. Pražák Alex P3 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 91 00:02:35.6 33.
19. Kočíš Štěpán Slavia 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 120 00:02:36.6 35.
20. Pecka Hugo Atletika Jižní Město 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 227 00:02:44.1 37.
21. Bolcek Denis Turtles Running 600 m Mladší žáci - 11 a 12 let (2008 a 2007) 234 00:02:56.8 39.

600 m - Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Silvey Olivia Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 122 00:02:09.8 4.
2. Maredová Eva Atletika Hostivař 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 134 00:02:12.1 6.
3. Řeháková Laura Atletika Benešov 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 245 00:02:13.1 7.
4. Bloudková Veronika DGP 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 231 00:02:14.3 8.
5. Melicharová Sára SK Senohraby 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 129 00:02:17.1 14.
6. Havlíčková Veronika OB Říčany 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 114 00:02:17.6 15.
7. Pokorná Tereza ŠSK Újezd 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 114 00:02:20.1 16.
8. Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 247 00:02:24.3 18.
9. Paštiková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 219 00:02:25.1 19.
10. Janůrková Anna SK Slavia 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 140 00:02:29.1 21.
11. Juklová Tereza TJ Sokol Říčany a Radošovice 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 211 00:02:30.1 24.
12. Stejskalová Martina ŠSK Újezd nad lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 217 00:02:32.3 29.
13. Šimková Tereza Jenesior 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 94 00:02:32.6 30.
14. Šárová Ema AC Praha 1890 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 225 00:02:33.3 31.
15. Málková Veronika ASK Slavia 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 251 00:02:33.6 32.
16. Löserová Klára LSB Team 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 252 00:02:36.1 34.
17. Michlová Linda ŠSK Újezd nad lesy 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 218 00:02:37.8 36.
18. Burianová Anna Plzeň 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 123 00:02:51.1 38.
19. Urbanová Sophie Praha Dubec 600 m Mladší žákyně - 11 a 12 let (2008 a 2007) 109 00:02:57.6 40.

350 m - Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podešva Alex BB Racing Cercany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 170 00:01:36.6 67.
2. Sedlák Jan 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 167 00:01:37.3 72.
3. Landkamer Tadeáš 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 81 00:01:38.6 75.
4. Jilich Albert Světice 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 164 00:01:45.3 87.
5. kautsky Tím Vinor 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 173 00:01:49.1 93.
6. Landkamer Eliáš 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 78 00:01:49.9 96.
7. Pračka Michal Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 61 00:01:58.3 100.
8. Pavlišče Štěpán ATIPIC 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 187 00:01:59.6 101.
9. Pražák Erik P4 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 85 00:02:03.8 103.
10. Vosáhlo Šimon Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 64 00:02:06.8 107.
11. Smrčka Mikuláš BK Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 137 00:02:08.3 110.
12. Malina Štěpán Říčany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 118 00:02:12.8 111.
13. Plánka Adam Modřany 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 58 00:02:13.6 112.
14. Kašpar Petr RS Vlašim 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 71 00:02:49.3 116.
15. Douda Martin 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 77 00:03:21.9 117.
16. Prchlík Dan 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 66 00:04:05.6 118.
  Petrásek Lukáš Sparta 350 m Minižáci 1 - 5 a méně let (2014 a později) 126 DNF  

350 m - Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Míčková Karolína Atletika Benešov 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 204 00:01:34.8 63.
2. Srnková Johana T. J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 168 00:01:47.8 91.
3. Pavliščová Josefína ATIPIC 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 188 00:02:01.3 102.
4. Vlčková Tereza 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 169 00:02:03.8 104.
5. Bělohlávkoá Klára Žižkov 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 107 00:02:05.1 105.
6. Havlíčková Rozárie TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 183 00:02:06.6 106.
7. Michaličková Sofie OB Říčany 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 65 00:02:07.2 109.
8. Vantová Natálie 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 101 00:02:25.8 113.
9. Šárová Nela AC Praha 1890 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 223 00:02:31.1 114.
10. Fialová Emma 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 59 00:02:39.9 115.
  Kótka Kateřina 350 m Minižákyně 1 - 5 a méně let (2014 a později) 90 DNF  

350 m - Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kozák Jiří Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 76 00:01:22.3 23.
2. Bína Mikuláš Ski Senohraby 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 239 00:01:28.1 40.
3. Vedral Jan Rado 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 74 00:01:30.9 52.
4. Pražák Ivan P3 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 87 00:01:32.1 54.
5. Grimmer Krystof sokol říčany a radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 166 00:01:32.4 56.
6. Procházka Vojtěch Březí 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 106 00:01:33.1 59.
7. Bělohlávek Filip Žižkov 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 108 00:01:36.6 66.
8. Jeništa Jan Orbis 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 131 00:01:36.9 70.
9. Šena Daniel Sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 172 00:01:38.6 76.
10. Pospíšil Filip 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 83 00:01:39.3 80.
11. Palata Franta Ragby Říčany 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 177 00:01:46.8 90.
12. Horn Martin 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 60 00:01:49.9 95.
13. Fulík Jan 350 m Minižáci 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 206 00:01:50.1 97.

350 m - Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pavliščová Anna ATIPIC 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 189 00:01:17.3 13.
2. Chroustová Ella T. J. Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 199 00:01:22.8 25.
3. Bubnova Barbora Sokol Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 205 00:01:23.3 27.
4. Šimůnková Kateřina AT Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 75 00:01:28.3 42.
5. Řeháková Valerie Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 244 00:01:29.1 46.
6. Brožíková Marie Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 232 00:01:29.6 49.
7. Novotná Eliška 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 99 00:01:30.3 50.
8. Landkammeová Noemi AT Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 89 00:01:30.6 51.
9. Kalošová Monika Atletika Benešov 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 198 00:01:32.3 55.
10. Pajerová Lucie Atletika Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 176 00:01:33.1 58.
11. Pokorná Zuzana 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 112 00:01:36.8 68.
12. Procházková Zdeňka Atipic 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 229 00:01:37.3 71.
13. Doupovcova Kristýna SKI Senohraby 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 237 00:01:38.6 77.
14. Jáchymová Eliška Kbely 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 96 00:01:38.8 78.
15. Mrázová Lucie TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 185 00:01:39.1 79.
16. Melková Karla Sokol Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 73 00:01:39.6 81.
17. Dopitová Lucie 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 110 00:01:40.1 82.
18. Janíčková Anna Plavání Senohraby 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 62 00:01:41.1 83.
19. Vantorová Tereza AK Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 103 00:01:42.4 84.
20. Kahounová Karolína LBS sport team 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 212 00:01:44.3 85.
21. Dryáková Michaela LBS sport team 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 179 00:01:44.6 86.
22. Havlíčková Klára TJ sokol Říčany a Radošovice 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 182 00:01:45.6 88.
23. Hazi Tereza Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 181 00:01:46.3 89.
24. Prchlíková Alena 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 68 00:01:48.4 92.
25. Jelichová 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 165 00:01:49.1 94.
26. Šitnerová Anna 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 222 00:01:53.9 98.
27. Kotlíková Karolína Komořany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 63 00:01:54.8 99.
28. Šmíšková Anna AK Říčany 350 m Minižákyně 2 - 6 a 7 let (2012 a 2013) 70 00:02:06.9 108.

350 m - Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hojný Karel Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 95 00:01:08.1 1.
2. Dupraz Yann LBS Sport Team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 186 00:01:12.1 3.
3. Osladil Míra SK Aktiv 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 84 00:01:12.6 4.
4. Pražák Andrej P3 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 88 00:01:13.1 5.
5. Novotný Šimon Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 109 00:01:13.3 7.
6. Šára Petr AC Praha 1890 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 224 00:01:14.6 8.
7. Hojný František Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 93 00:01:16.3 10.
8. Malina Mikuláš Sokol Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 119 00:01:17.3 12.
9. Kótka Tadeáš Říčany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 72 00:01:18.3 16.
10. Toman Karel TK Rado 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 69 00:01:18.4 17.
11. Pecka Quido Atletika Jižní Město 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 226 00:01:18.4 18.
12. Hloušek Antonín ASK Slavia Praha 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 197 00:01:20.3 19.
13. Skramlík Šimon LBS Sport 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 209 00:01:22.6 24.
14. Kohout Tomáš ŠSK Újezd 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 102 00:01:23.1 26.
15. Pokorný Ondřej 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 113 00:01:24.3 29.
16. Podešva Patrik BB Racing Cercany 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 171 00:01:25.1 30.
17. Trnka David Hostivař 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 97 00:01:26.1 34.
18. Janíček Adam LBS 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 250 00:01:27.9 38.
19. Marhoul Vojtěch T.J. Sokol Říčany a Radošovice 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 195 00:01:28.4 43.
20. Kodiš Tomáš ASK Slavia Praha 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 214 00:01:29.1 45.
21. Beck Josef LBS Sport Team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 192 00:01:29.6 48.
22. Kautsky Tobias Šakal Kbely 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 174 00:01:32.8 57.
23. Kahoun Kryštof LBS sport team 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 213 00:01:33.6 60.
24. Šašek Adam Atletika Horní Počernice 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 202 00:01:33.6 61.
25. Frolík Richard 350 m Předžáci - 8 až 10 let (2011 až 2009) 178 00:01:35.1 64.

350 m - Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Weissová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 136 00:01:11.1 2.
2. Pavliščová Marie ATIPIC 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 191 00:01:13.1 6.
3. Malinová Viola Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 117 00:01:16.1 9.
4. Carmine Nicol Atletika Jižní Město 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 180 00:01:16.6 11.
5. Petrásek Anna TK Sparta 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 127 00:01:17.8 14.
6. Bínová Viktorie Ski Senohraby 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 240 00:01:18.1 15.
7. Procházková Helena Atipic 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 230 00:01:20.6 20.
8. Vyorálková Eliška 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 203 00:01:20.8 21.
9. Hýrnarová Nikol Sokolo Malá Strana 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 80 00:01:20.9 22.
10. Maredová Lucie Atletika hostivař 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 133 00:01:23.3 28.
11. Vlckova Ema ASK Slavia Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 175 00:01:25.8 31.
12. Benešová Adéla AK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 201 00:01:25.9 32.
13. Doudová Tereza Sokol Říčany 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 92 00:01:26.1 33.
14. Holá Anika ASK Slavia Praha 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 193 00:01:27.3 35.
15. Benešová Nikola AK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 200 00:01:27.4 36.
16. Skramlíková Ráchel Tehovec 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 208 00:01:27.8 37.
17. Smetanová Karolína ŠSK Újezd nad Lesy 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 194 00:01:28.1 39.
18. Smejkalova Aneta ATIPIC 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 190 00:01:28.3 41.
19. Mrázová Ema TJ Slovan Praha Zdravotník 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 184 00:01:28.8 44.
20. Krbec Sofia ASK Slavia 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 215 00:01:29.3 47.
21. Petrásek Ella TK Sparta 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 128 00:01:31.8 53.
22. Jáchimová Anna Šakal Kbely 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 98 00:01:33.8 62.
23. Kašparová Michaela RS Vlašim 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 86 00:01:35.6 65.
24. Fulíková Ivana ASK SLAVIA PRAHA 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 207 00:01:36.8 69.
25. Juklová Nela 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 210 00:01:37.8 73.
26. Fantová Adéla Slavia AŠK 350 m Předžákyně - 8 až 10 let (2011 až 2009) 82 00:01:38.1 74.